X

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بر اساس نقاط مختلف بدن

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بر اساس نقاط مختلف بدن

تعداد جلسات لیزر مو چقدر است؟ جلسات مورد نیاز برای بهترین نتیجه از خدمات لیزر مو چه در آقایان و چه در خانم ها نسبت به نقاط مختلف بدن متفاوت میباشد و علاوه بر این به میزان موهای زائد در ناحیه مورد نظر هم بستگی دارد که در این مطلب کاملا آشنا خواهید شد.

لیزر درخشان
لیزر درخشان

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید درباره لیزر درمانی بدانید، تعداد جلسات لیزر موهای زائد است.

این فاکتور بر اساس عوامل مختلف می‌تواند متغیر باشد و ما قرار است در این متن از سایت کلینیک لیزر درخشان شما را با عوامل موثر بر تعداد جلسات لیزر موهای زائد و تعداد جلسات لیزر موهای زائد بر اساس نقاط مختلف بدن برای بانوان و آقایان به صورت مجزا آشنا کنیم.

 

عوامل تاثیرگذار بر تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر مو

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر درمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به معرفی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

تایپ رنگی پوست

نوع و رنگ پوست و مو بیشترین تاثیر را بر میزان اثربخشی لیزر درمانی و در نتیجه تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد دارد. هرچه تفاوت بین رنگ پوست و مو بیشتر باشد، یعنی هرچه رنگ پوست روشن‌تر بوده و رنگ موهای زائد تیره‌تر باشد تاثیر لیزر درمانی نیز بیشتر است. علاوه بر این ضخامت تار موهای زائد نیز می‌تواند بر نتایج لیزر درمانی اثرگذار باشد.

در نتیجه هرچه ضخامت موهای زائد بیشتر باشد، رنگ موها تیره‌تر و رنگ پوست روشن‌تر باشد، به تعداد جلسات کمتری برای دیدن نتایج لیزر درمانی نیاز است.

سن و جنسیت فرد

سن و جنسیت فرد نیز می‌تواند بر میزان اثربخشی لیزر موهای زائد و تعداد جلساتی که لازم است لیزر مو انجام دهد تاثیرگذار باشد.

نوع دستگاه لیزر

یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار بر تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد، نوع دستگاه لیزری است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر کدام از دستگاه‌های لیزر از نوعی اشعه خاص با میزان تاثیرگذاری متفاوت استفاده می‌کنند به همین دلیل تعداد جلسات لیزر درمانی می‌تواند بر اساس نوع دستگاه لیزر شما تغییر کند.

ناحیه تحت درمان

تعداد و فاصله زمانی بین جلسات لیزر درمانی می‌تواند با توجه به منطقه مورد نظر برای لیزر متفاوت باشد. به عنوان مثال سرعت رشد موهای زائد صورت بیشتر از سرعت رشد موها بر روی کمر است؛ در نتیجه برای تاثیرگذاری بیشتر لیزر به تعداد جلسات بیشتری نیز نیاز است.

 

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بر اساس نقاط مختلف بدن

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد صورت و بدن و حتی برای هر یک از نقاط مختلف بدن می‌تواند متفاوت باشد. جدول زیر برای آشنایی شما با تعداد متوسط جلسات لازم برای لیزر موهای زائد نوشته شده است.

ناحیه مورد نظر

تعداد جلسات بانوان

تعداد جلسات آقایان

صورت

6 تا 10 جلسه

8 تا 12 جلسه

دست‌ها (ساعد و بازو)

6 تا 8 جلسه

8 تا 12 جلسه

زیر بغل

5 تا 8 جلسه

6 تا 10 جلسه

سینه

6 تا 10 جلسه

8 تا 10 جلسه

شکم، کمر و پشت

6 تا 10 جلسه

8 تا 10 جلسه

ران پا

5 تا 8 جلسه

6 تا 12 جلسه

ساق پا

4 تا 8 جلسه

5 تا 10 جلسه

بیکینی یا ناحیه تناسلی

8 تا 12 جلسه

10 تا 12 جلسه

باسن

6 تا 10 جلسه

9 تا 12 جلسه

 

سخن پایانی

همانطور که در این متن به آن اشاره کردیم، اثربخشی لیزر موهای زائد بر اساس تایپ پوست، نوع دستگاه لیزر، نواحی مختلف بدن، سن و جنسیت افراد می‌تواند متفاوت باشد. با توجه به این موضوع تعداد جلسات لیزر موهای زائد نیز متغیر است.

امیدواریم این متن اطلاعات لازم درباره تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد را در اختیار شما قرار داده باشد. در صورتی که در زمینه لیزر موهای زائد به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید، می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت کلینیک لیزر درخشان تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید