X

لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان چگونه است؟
کلینیک زیبایی پوست و مو لیزر درخشان آماده انجام لیزر موهای زائد آقایان با بهترین دستگاه های لیزر مو توسط بهترین و با تجربه ترین متخصصان لیزر مو که بهترین نتیجه لیزر مو را به شما هدیه میدهند
لیزر درخشان
لیزر درخشان

فیلم لیزر موهای زائد آقایان

فیلم لیزر موهای زائد آقایان
12/11/2020
چگونگی لیزر موهای زائد آقایان

همین چند سال پیش بود که انواع روش های درمانی برای از بین بردن موهای زائد بدن فقط مخصوص خانم ها بود و فقط خانم ها به کلینیک زیبایی پوست و مو برای روش های درمان مراجعه میکردند.

تمامی کلینیک های زیبایی هم تبلیغات خود را فقط مخصوص بانوان پخش میکردند.

اما امروزه وضعیت تغییر کرده و آقایان هم برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن خود از خدمات لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک های معتبر استفاده میکنند.

لیزر موهای آقایان فقط مخصوص این نیست که موهای کل بدن خود را از بین ببرید و حتی میتوانید هر قسمتی از موهای بدن خود را که اذیتتان میکنند لیزر کنید و همین دلیل باعث شده تعداد مراجعه کنندگان مرد هم برای لیزر موهای زائد بیشتر شود.

همانطور که میدانید امروزه وضعیت اقتصادی خانواده ها بسیار خوب نیست و هر کسی به دنبال روش های درمان ارزان است که وقت کمی را هم بگیرند به هیمن دلیل دیگر کسی به دنبال روش های دیگر از بین بردن موهای بدن مثل تیغ ، شیو و یا وکس نیست و تقریبا بیشتر افراد به لیزر روی آورده اند.

اگر شما هم قصد لیزر موهای زائد بدن خود را دارید پس پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و اطلاعات خود را در مورد لیزر موهای زائد بدن مردان کامل کنید.

 

لیزر موهای زائد برای آقایان

در برخی افراد رویش مو در قسمت هایی از بدنشان بیش از حد طبیعی میشود و این موضوع برایشان آزار دهنده میشود.

در گذشته وجود موهای زیاد روی صورت یا بدن نشان دهنده مردانگی بود اما امروزه بیشتر قشر جوان و حتی میانسال به دنبال راه های از بین بردن موهای زائد بدن خود هستند.

حالا با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی روشی بسار موثر و آسان و به صرفه وجود دارد که شما آقایان را از شر موهای زائد بدن و یا صورت خود برای مدتی طولانی راحت میکند و این روش ، روشی نیست جز لیزر موهای زائد.

لیزر موهای زائد برای آقایان برای تمامی قسمت های بدن و صورت که مو رشد کرده باشد انجام میشود که برخی از آنها عبارتند از : خط ریش ، زیر چانه ، پشت گردن ، گوش ، بالای قفسه ی سینه ، روی شانه و … .

مکانیزم انجام لیزر برای خانم ها مثلا انجام لیزر بیکینی نسبت به انجام لیزر برای آقایان مثلا لیزر موهای گوش و بینی بسیار متفاوت است زیرا نوع پوست و مو و همچنین ضخامت موهای مردان و زنان با هم متفاوت است و به دلیل اینکه موهای آقایان ضخیم تر هستند ، انجام لیز موهای آقایان بسیار موثرتر است و نتیجه بهتری میدهد.

همانطور که همه شما مشاهده میکنید موهای زائد در آقایان در بیشتر قسمت های بدنشان رشد کرده است بجز کف دست و پا و به همین دلیل است که جدیدا بیشتر آقایان از موهای زائد خسته شده اند و از خدمات لیزر موهای زائد آقایان استفاده میکنند.

لیزر موهای زائد روشی است که در آن یک پرتوی خاص از نور از لایه اپیدرم پوست عبور می کند و فولیکول مو را هدف قرار می دهد. لیزر چرخه تولید مثل مو را بدون آسیب رساندن به پوست غیرفعال می کند. با تخریب فولیکول ، ساقه مو ضعیف و تنبل می شود ، و سرانجام با انجام جلسات کافی درمان ، آن فولیکول می میرد و هیچ مویی رشد نمی کند.

لیزر موهای زائد صورت و بدن آقایان و خانمها ، حداقل 90٪ رشد مجدد مو را کاهش می دهد. اگر رشد مجدد مو داشته باشید ، موها بسیار نرمتر  و سبک تر از قبل و بصورت کرکی خواهند بود که راه حل این مشکل هم استفاده از خدمات لیزر موهای کرکی میباشد.

 

آیا آقایان به لیزر مو های زائد نیاز دارند؟

لیزر آقایان

معمولا آقایان بدن و صورت پرمویی دارند و با توجه به تجربه ای که ثابت شده و البته سلیقه افراد مختلف ، مردان بنا بر چند دلیل به لیزر موهای زائد برای آقایان نیز دارند که در ادامه مشاهده میکنید :

1 . کاهش تراکم مو برای آقایان پرمو برای زیبایی

لیزر موهای زائد مردان بیشتر برای افرادی است که بدن یا صورت پرمویی دارند و خیلی به زیبایی خود اهمیت میدهند و انجام لیزر مو برای کاهش تراکم مو یا از بین بردن کامل موهای بدن و صورت انجام میشود.

فقط نکته ای که وجود دارد و بسیاری از مراکز لیزر درمانی از این موضوع سوء استفاده میکنند این است که لیزر موهای زائد برای آقایان نتیجه از بین بردن کامل موهای زائد بدن یا صورت و صاف و تمیز کردن پوست آقایان نیست و معمولا تراکم موهای مردان را کم میکند پس گول تبلیغات را نخورید.

لیزر موهای زائد بدن آقایان در تمامی مراکز معمولا حدود 90% تراکم موهای بدن را کاهش میدهد و یکی از مهم ترین مزیت های کلینیک لیزر درخشان این است که ما میتوان دستگاه را برای شما در اندازه دلخواه تنظیم کنیم که چقدر از تراکم موهای زائد بدن شما را کاهش دهد زیرا بسیاری از افراد وقتی قصد انجام لیزر موهای سینه را دارند نمیخواهند تمامی موهای سینه شان از بین برود بلکه میخواهند فقط نصف تراکم موهای سینه شان کاهش یابد.پس نگران این موضوع هم نباشید زیرا در کلینیک ما همه چیز به خواسته شما بستگی دارد.

2 . بهداشت و سلامت پوست

وجود موهای زائد در هر جای بدن ممکن است باعث مشکلاتی شود مخصوصا برای آقایان که مجبور به کار کردن خارج از خانه هستند.

وقتی که موهای زائد بدن در آقایان زیاد شود باعث التهابات پوستی ، عرقسوز شدن ، سوزش و خارش میشود که بسیار آزار دهنده هم است و بهترین راه برای دوری از این دردسر ها استفاده از خدمات لیزر موهای زائد آقایان است.

البته اگر فردی موهای زائد بدن خود را اصلاح نکند اصلا به این دلیل نیست که به زیبایی و سلامت فردی خود اهمیت نمیدهد و انجام این کار بسته به سلیقه افراد مختلف دارد که متغیر است.

از بین بردن تاتو های صورت و بدن هم که با لیزر کیوسوئیچ انجام میشود هم جزو بهداشت و سلامت برای آقایان است.

3 . اصلاح راحتتر و حل مشکل موهای زیر پوستی

یکی دیگر از دلایل استفاده از خدمات لیزر موهای زائد مردان است صرفه جویی در زمان برای اصلاح و همچنین اصلاح راحت تر است.

بجز این دلیل افرادی هم هستند که مشکل موهای زیر پوستی در بدن یا صورت خود دارند و از آنها رنج میبرند و بهترین راه برای حل این مشکلات لیزر موهای زائد صورت و بدن آقایان است و فقط 2 تا 4 جلسه برای از بین بردن موهای زیر پوستی و موهایی که به داخل رشد میکنند کافیست.

لیزر موهای زائد به افرادی که از فولیکولیت‌های مکرر رنج می‌برند نیز کمک زیادی می‌کند. این افراد به طور مداوم دچار جوش‌های سرسفید و کوچکی می‌شوند که در واقع ناشی از التهاب فولیکول‌های مویی هستند. چون در لیزر موهای زائد فولیکول‌ها را از بین می‌بریم، دیگر فولیکولی وجود ندارد که بخواهد ملتهب شود. پس مشکل برطرف می‌شود.

4 . شکل دهی و آنکادر موهای صورت

اگر ریش شما از پایین گردن تا بالای گردن و منطقه وسیعی از صورتتان را در بر گرفته است بهترین راه اقدام برای انجام لیزر موهای صورت است که باعث شکل دهی و مرتب کردن ریش شما به شکل دلخواه میشود.

این روش برای افرادی که ریش های زیادی دارند و پرمو هستند کاملا موثر است و نتیجه دلخواهی دارد.

5 . طاسی یا کچلی

شاید این مورد برایتان عجیب باشد اما برخی از مراجعین به کلینیک ما برای اینکه برخی از قسمت های سرشان کچل شده است و از نظر جاهری جلوه زیبایی ندارد و همچنین نمیخواهند یا نمیتوانند کاشت مو انجام دهند ، موهای کل سرشان را لیزر میکنند.

در برخی موراد هم آقایان موهای پشت گردن را لیزر میکنند تا برای هر بار اصلاح از کسی خواهش نکنند.

دیگر دلایل استفاده از لیزر مو برای آقایان هم عبارتند از  :

 1. اغلب زنان بدن بدون مو را بیشتر دوست دارند
 2. کمتر عرق میکنید
 3. کاهش اصطحکاک برای ورزشکاران
 4. موهای زائد را در انواع نواحی بدن از بین میبرد
 5. دیگر نگران خارش بعد از اصلاح نیستید
 6. جلوگیری از شیوع باکتری
 7. اصلاح کمتر مو

 

لیزر بدن آقایان

این روش درمانی از Photothermolysis ، فرایندی که در آن انرژی نور لیزر به گرما تبدیل می‌شود، استفاده می‌کند و سبب از بین رفت فولیکول مو می‌شود. به همین دلیل لیزر برای از بین بردن موهای زائد مردان ماثر است.

پزشک متخصص زیبایی شناسی روی منطقه‌ای که قرار است لیزر شود، آزمایش انجام می‌دهد و در خصوص مراحل انجام این  کار به شما توضیح خواهد داد. لطفا مطابق با فرایندی که قرار است انجام شود به مرکز لیزر مراجعه کنید. او همچنین در خصوص ناحیه‌ای که مایل به از بین بردن موهای زائد آن هستید و مقداری که مایلید از بین برود، از شما سوال خواهد کرد.

 

لیزر آقایان یا لیزر موهای بدن مردان

لیزر موهای آقایان

لیزر موهای زائد برای آقایان برای تمامی قسمت های بدن و صورت هم برای کاهش تراکم ، نازک کردن تار ها مو و همچنین حذف کامل موهای صورت و بدن انجام میشود و برخی از قسمت های صورت و بدن عبارتند از :

لیزر فول بادی یا لیزر موهای زائد کل بدن یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روش های دفع موهای زائد بدن است که نتیجه هایی با ماندگاری بالا را برای شما ایجاد میکند.

 • لیزر موهای زیر چانه

موهای زیر چانه از موهای اصلی صورت هر فرد است که باعث ایجاد خارش میشود و بعضی اوقات غیر قابل تحمل مباشد.اگر دوست دارد هفته ای یکبار موهای زیر چانه خود را اصلاح نکنید و وقت خود را صرف کار های مفیدتر کنید همین حالا برای لیزر موهای چانه اقدام کنید.

 • شانه ها و پشت (کمر)

شانه ها و پشت از قسمت هایی از بدن هستند که ممکن است موهای زائد رشد کنند و جذابیت بدن شما را کاهش دهند.

از طرفی هم این قسمت ها را به راحتی و با روش های دیگر نمیتوان اصلاح کرد پس بهترین راه برای حذف آنها چند جلسه لیزر است.

 • ابرو

امروزه داشتن ابرو های پرپشت و به هم پیوسته زیاد خوشایند و زیبا نیست و شما میتوانید برای فاصله دادن بین ابرو ها و مرتب کردن آنها به شکل دلخواهتان از لیزر ابرو کلینیک لیزر درخشان استفاده کنید و چهره ای زیباتر داشته باشید.

 • قفسه سینه

افرادی هستند که موهای زیاد و پرپشتی روی سینه دارند که هرچقدر هم اصلاح میکنند باز هم به سرعت رشد میکنند و این موها باعث خارش و عرق و ناراحتی افراد میشود.

هم افراد ورزشکار که بدنی عضله ای دارند و هم افراد معمولی برای زندگی راحتتر میتوانند موهای اضافی سینه خود را لیزر کنند تا بدنشان برجسته تر نشان داده شود.همچنین ورزشکاران میتوانند از خدمات لیزر موهای پا نیز استفاده کنند.

 • صورت

بسیاری از آقایان از گذاشتن ریش لذت نمیبرند و همچنین برای اصلاح صورت خود نیز مشکلاتی مثل جوش و خارش و تحریک و آکنه میشوند.

برای حل این مشکلات میتوانید از خدمات لیزر برای کم کردن تراکم ریش ، نازک کردن ریش ها و همچنین از بین بردن کامل ریش نسبت به سلیقه خود استفاده کنید.

 • گردن

وقتی چند روزی از آرایشگاه رفتن و اصلاح شما میگذر د مشاهده میکنید که موهای پشت گردن اولین قسمتی است که سریعا رشد میکند و مجبورید دوباره اصلاح کنید اما این اصلاح نیاز به دقت و صبر دارد که باعث هدر رفتن وقت شما نیز میشود و باز هم پیشنهاد ما به شما این است که به بهترین کلینیک ها لیزر مو مراجعه کنید و از خدمات لیزر مو آقایان استفاده کنید.

 

مزایا لیزر موهای زائد آقایان

کاهش دائمی مو : لیزر موهای زائد آقایان تراکم موها را برای مدت طولانی کاهش می دهد.
ایمنی روش : لیزر موهای زائد آقایان به عنوان یک روش ایمن توسط FDA تأیید شده  است.
صرفه جویی در هزینه : گرچه هزینه لیزر موهای زائد آقایان در ابتدا بالاست ، اما با در نظر گرفتن هزینه سایر روشها و تجهیزات حذف موهای زائد در دراز مدت ، لیزر موهای زائد آقاین به صرفه تر است.
دردسر کمتر:  کاهش دائمی مو  می تواند به معنای صرف وقت کمتر برای حذف موهای زائد باشد.

 

نکاتی که قبل از لیزر مو برای آقایان باید رعایت شود

1 . تراشیدن مو

شما باید قبل از جلسه لیزر ، مناطقی را که می خواهید لیزر کنید ، اصلاح نمائید. اگر این کار را نکنید ، تکنسین یا متخصص لیزر ، منطقه را برای شما اصلاح می کند. این جمله ممکن است فریبنده باشد اما به نفع شما نیست چون علاوه بر اینکه ممکن است لیزر تاثیر نگذارد ، تراشیدن سبب خشکی پوست می شود و از زمان تراشیدن مدتی طول می کشد تا غدد چربی پوست دوباره پر شوند. انجام لیزر بلافاصله بعد از تراشیدن می تواند سبب تحریک و خارش شدید پوست شود.

اما حداقل شش هفته قبل از لیزر موهای زائد وکس و اپیلاسیون انجام ندهید. این کار فولیکول مو یعنی قسمتی که لیزر روی آن تاثیر می گذارد را از بین می برد.

2 . دوری از نور خورشید

دلیل این که اغلب مردم در فصل زمستان لیزر موهای زائد را انجام می دهند این است حدودا سه هفته قبل از جلسه درمانی لیزر نباید در معرض آفتاب قرار بگیرید T یا حتی برنزه شود تا احتمال تحریک و تاول را کاهش دهد.

دلیل آن دو مورد است: از آنجا که لیزر روی پوست های روشن و موهای تیره بهتر عمل می کند ، شما نباید با قرار گرفتن در معرض خورشید پوست خود را تیره تر کنید. این همچنین بدان معنی است که شما نباید قبل از لیزر موهای زائد ، پوست خود را برنزه نمایید. علاوه بر آن دوری از نور خورشید احتمال عوارض لیزر موهای زائد را کاهش می دهد.

3 . مصرف کافئین ممنوع

به مدت 24 ساعت از مصرف کافئین خودداری کنید. به جای آن ، چای آرام بخش و بدون کافئین بخورید.
تست پچ را بگیرید. نوع پوست یا مو همه افراد برای لیزر موهای زائد مناسب نیست. اگر شما کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد در کلگری هستید ، آزمایش پچ به پزشک شما امکان قضاوت می دهد.

4 . شستن پوست

تمیز و خشک بودن پوست برای تاثر گذاری لیزر ، بهداشت شما و کلینیک یک ضرورت است. قبل از درمان پوست خود را با پاک کننده ملایم بشویید. تمام آرایش ها را از روی پوست پاک کنید و از مرطوب کردن پوست خودداری کنید.

لازم نیست که برای شستن پوست از محصولات عطردار و شیمیایی استفاده کنید. اینکار ممکن پی اچ پوست را تحت تاثیر قرار دهد. تنها از آب و یا محلول ملایم استفاده کنید.

5 . منع مصرف دارو

در صورت استفاده از دارو ، به پزشك اطلاع دهید. برخی از داروها باعث ایجاد حساسیت به نور می شوند ، که می تواند منجر به سوختگی در طول درمان شود.

 

لیزر موهای زائد آقایان برای چه کسانی موثر است؟

لیزر موهای بدن آقایان

خدمات لیزر موهای زائد مردان امروزه طرفداران زیادی بسیاری پیدا کرده است و علاوه بر افراد عادی ورزشکاران نیز به سمت لیزر موهای زاد بدن خود روی آورده اند و نکته ای که بسیار برای ما جالب است این است که تمامی ورزشکاران تمایل دارند که لیزر بدن خود را با استفاده از بهترین دستگاه لیزر مو انجام دهند و مشتریان ورزشکار ما از هر رشته ورزشی مثل بدنسازی ، بوکس ، شنا و همچنین دوچرخه سواری هستند.

در نهایت، هر مردی که قصد استفاده از این خدمات را دارد، ابتدا باید درک دقیقی از روند انجام آن و نتایجی که می‌تواند در پی داشته باشد به دست آورد.

حذف موهای بدن و موهای زائد می‌تواند به سایر ورزشکاران نیز کمک کند. اصلاح موهای بدن استفاده از لگینگ‌های ورزشی مردانه، فوم رولینگ و ماساژ را راحت‌تر و بدون درد می‌کند. چرا که دیگه موهای در حین استفاده و انجام این موارد کنده نمی‌شود.

مزیت دیگری که لیزر موهای زائد و بدن برای آقایان ورزشکار دارد این است که دیگر لازم نیست پیش از رقابت‌های ورزشی بدن خود را اصلاح کنند. این مزیت هم باعث جلوگیری از اتلاف وقت می‌شود و هم خطر زخم شدن یا آسیب دیدن پوست را کاهش می‌دهد. گاهی زخم‌های کوچکی که در معرض محیط ورزشگاه، رختکن یا استخر قرار می‌گیرند، دچار عفونت می‌شوند و دردسرهای زیادی برای ورزشکاران ایجاد می‌کنند.

 

آیا لیزر موهای زائد مردان دائمی است؟

یکی از دلایل اصلی حذف موهای زائد با لیزر در مردان، این است که لیزر موهای زائد آقایان در سراسر بدن یکسان عمل می کند. درمان با لیزر، از موهای زائد در لاله گوش تا کل پشت بدن موثر است.

اصلاح با ریش تراش یا اصلاح با موم ممکن است قابل تحمل باشد ولی کاملا غیر ضروری است و اثرات آن کوتاه مدت بوده و بیهوده به نظر می رسد.
در خصوص تاثیر لیزر موهای زائد آقایان باید این حقیقت را صادقانه بدانید، که لیزر در بدن آقایان به اندازه خانم ها موثر نیست، این به این معناست که یقینا آقایان نیاز به تعداد جلسات بیشتری نسبت به خانم ها نیاز دارند و همچنین به احتمال بسیار زیاد نیاز به جلسات یادآور سالیانه بین ۱ تا ۴ جلسه هستند.

 

لیزر موهای زائد مردان بدون درد است؟

بسیاری از مراجعه‌کنندگان به کلینیک‌های لیزر از اینکه روال کار لیزر موهای زائد مردان چه اندازه بدون درد است، واقعاً غافلگیر می‌شوند. مردان زیادی وجود دارند که داستان‌های ترسناکی درباره اپیلاسیون و سایر روش‌های دردناک برای از بین بردن موهای زائد شنیده‌اند و به همین خاطر به طور کلی از لیزر فراری هستند چون فکر می‌کنند لیزر باعث ایجاد سوزش و درد وحشتناک می‌شود. این ترس کاملاً قابل درک است، خصوصاً برای مردان که حجم انبوهی از مو روی بدن خود دارند.

با این حال، باید توجه کرد که از بین بردن موهای زائد به وسیله لیزر، واقعاً بدون درد است. در این روش غیرتهاجمی، خبری از ایجاد بریدگی و شکاف، سرنگ‌های ترس‌آور، موچین یا موم داغ نیست.

 

آیا لیزر موهای زائد خطرناک است؟

کار با لیزر نیاز به تجربه، تخصص و مهارت دارد. در غیر این صورت عوارض لیزر موهای زائد باعث ایجاد سوختگی و لکه‌های پوستی شود. احتمال رخداد عوارض جانبی و آسیب‌های ناشی از لیزر به صورت کلی بسیار پایین است و بیشتر زمانی دیده می‌شود که دستگاه لیزر در دست اپراتور کار نابلد باشد. اما اگر لیزر را اپراتورهای حرفه‌ای و تحت نظر پزشک متخصص انجام بدهند، با یکی از کم خطرترین و کم‌عارضه‌ترین روش‌های حذف موهای زائد طرف هستیم و شاید تنها عارضه‌ی آن درد خفیفی باشد که برخی از مراجعین تجربه می‌کنند.

لیزر بدون این که به لایه‌ی سطحی پوست یعنی اپی‌درم آسیب بزند از آن عبور می‌کنند. جالب است بدانید که لیزر نه تنها آسیبی به پوست وارد نمی‌کند، بلکه می‌تواند کلاژن سازی را در لایه‌های عمقی پوست تحریک و باعث بهبود بافت پوست هم بشود. البته اتفاق آنقدرها چشمگیر نخواهد بود ولی تا حد جزئی رخ می‌دهد.

 

آقایان به چند جلسه لیزر نیاز دارند؟

برای موهای پشت و سینه‌ی آقایان معمولا ۶ تا ۸ جلسه‌ی درمانی با فواصل حدود ۲ ماه (۶ تا ۸ هفته) می‌تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد. باید اشاره کنیم که در مورد لیزر موهای زائد ما تنها می‌توانیم بگوییم که «کاهش» دائمی موهای بدن اتفاق می‌افتد و نه «حذف» دائم موها. چون در پوست تعداد زیادی فولیکول وجود دارند که غیرفعال هستند و وقتی فولیکول‌های مجاور آن‌ها از بین می‌رود، این فولیکول‌های غیر فعال شروع به ساخت مو می‌کنند.

رشد مو در چند مرحله‌ی مختلف صورت می‌گیرد و تعداد موهایی که در مراحل مختلف قرار دارند در هر فرد مختلف است. معمولا ۳۰ تا ۶۰ درصد از موهای بدن در مرحله‌ی آناژن هستند که فاز رشد موها است. باقی موها در مراحل ریزش مو یا استراحت هستند.

 

آیا لیزر موهای زائد آقایان باعث ناباروری می شود؟

آیا لیزر موهای زائد آقایان باعث ناباروری می شود؟ آیا لیزر مو آقایان باعث سرطان میشود؟

شایعاتی در مورد لیزر موهای زائد آقایان ، مبنی بر ناباروری وجود دارد. این دقیقا عین سوال یکی از مشتریان است: آیا لیزر موهای زائد خصوصا لیزر آقایان بر روی بیضه ها تاثیر منفی دارد؟ آیا لیزر موهای زائد آقایان خطرات یا اثرات احتمالی در توانایی باروری در آینده کوتاه مدت یا بلند مدت دارد؟ من می خواهم این کار را انجام دهم ، اما بسیار می ترسم که این امر در مدت زمان کوتاه یا در آینده منجر به ناباروری یا هرگونه مشکل دیگر در بیضه ها و عملکرد اسپرم شود. آیا لیزر موهای زائد مردان  100٪ امن است؟

لیزر موهای زائد تاثیری در باروری نخواهد داشت. هیچ خطری برای بیضه ها با لیزر موهای زائد وجود ندارد و هیچ تأثیری بر روی اسپرم مردان ندارد. عمق نفوذ نور لیزر به اندازه ای نیست که اتفاق بدی رخ دهد. لیزر ۳ تا ۴ میلیمتر در داخل پوست نفوذ کرده و به هیچ عنوان اندام های داخلی را تحت تاثیر قرار نمی دهد  و تنها توسط فولیکول مو جذب می شود.

به طور کلی ، لیزر موهای زائد آقایان و خانمها بی خطر است ، مشروط بر اینکه تکنسین به طور صحیح آموزش دیده باشد ، و دستگاه لیزر معتبری استفاده شود.

 

آیا همه می توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

به دلیل تأثیر لیزر بر روی رنگدانه های پوستی ، مردانی که رنگ پوست نسبتاً روشن و موهای تیره دارند ، کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای زائد آقایان محسوب می شوند. با این حال ، مردان از تمام تن های پوستی برای درمان لیزر موهای زائد می توانند اقدام کنند.

دستگاههای لیزر موهای زائد موجود همانند بر روی موهای  موهای سفید ، خاکستری و قرمز نتیجه نمی دهند.

کسانی که در مورد لیزر موهای زائد تردید دارند باید با مراجعه به یک کلینیک لیزر با متخصص پوست مشورت کنند تا ببینند آیا کاندید مناسبی برای لیزر مو  هستند یا خیر. متخصص پوست می تواند بطور کامل شما را راهنمایی کند.

 

خطرات بالقوه لیزر موهای زائد مردان

وقتی مردان لیزر را برای از بین بردن موهای زائد انتخاب می‌کنند، باید در انتخاب متخصص آموزش‌دیده توجه کنند و مطمئن شوند که این فرد تجربه کافی برای لیزر درمانی مردان را در اختیار دارد چون تفاوت‌های عمده‌ای بین پوست و موی مردان با زنان وجود دارد و پزشک یا اپراتور دستگاه لیزر باید به طول کامل بر این تفاوت‌ها اشراف داشته باشد. با اینکه تکنولوژی لیزر مورد استفاده در تجهیزات لیزر درمانی دارای استانداردهای پزشکی است و راهکارهای احتیاطی بسیار زیادی در عملکرد آنها در نظر گرفته شده تا آسیبی به پوست وارد نشود، اما یک اپراتور بی‌تجربه یا آموزش‌ندیده ممکن است به صورت تصادفی در یک جلسه تعداد زیادی شات لیزر را روی یک قسمت پوست اعمال کند و باعث آسیب‌دیدگی آن شود.

 

هزینه لیزر موهای زائد مردان

هزینه لیزر موهای زائد مردان بسته به عوامل مختلفی متفاوت است و مهمترین عامل بخشی از بدن است که تحت درمان لیزر مو قرار می گیرد. برخی از عوامل موثر در قیمت لیزر موهای بدن آقایان به شرح زیر است:

1 . اندازه ناحیه بدن تحت درمان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان برای نواحی مختلف ، متفاوت است. معمولا دریافت پکیج لیزر موهای زائد بصورت فول بادی مقرون به صرفه تر است. همچنین هزینه لیزر موهای زائد آقایان نسبت به خانمها معمولا حدود 20 تا 30 درصد بیشتر است. برای دریافت تعرفه لیزر موهای زائد کل بدن و نواحی مختلف بدن به تفکیک به صفحه لیست قیمت ما مراجعه نمایید.

2 . تعداد جلسات

روند لیزر موهای زائد در چند جلسه انجام می شود و تعداد جلسات طبق نیاز شما در تعیین می شود ، بنابراین هزینه لیزر موهای زائد آقایان نیز طبق جلسات در نظر گرفته می شود.

3 . دستگاه لیزر موهای زائد

نوع دستگاه استفاده شده برای لیزر موهای زائد در هزینه لیزر موهای زائد آقایان و خانمها موثر است. فناوری بهتر دستگاه لیزر می تواند سبب افزایش قیمت لیزر موهای زائد شود.

4 . سطح مهارت متخصص لیزر

هزینه لیزر موهای زائد از پزشکی به پزشک دیگر متفاوت است و بستگی به این دارد که چه کسی این روش را انجام دهد. سطح مهارت متخصص و سابقه کلینیک لیزر موهای زائد ، بر هزینه درمان تأثیر گذار است.

 

قیمت لیزر موهای بدن آقایان

مناطق لیزر موهای زائد آقایان یک‌جلسه پکیج ۶جلسه‌
صورت آقایان ۴۵۰،۰۰۰ تومان ۲،۲۵۰،۰۰۰ تومان
کتف ۴۰۰،۰۰۰ تومان ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان
دست ۵۸۰،۰۰۰ تومان ۲،۹۰۰،۰۰۰ تومان
ساق دست ۳۵۰،۰۰۰ تومان ۱،۷۵۰،۰۰۰ تومان
بازو ۳۰۰،۰۰۰ تومان ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان
سرشانه ۱۳۰،۰۰۰ تومان ۶۵۰،۰۰۰ تومان
دو دست و زیربغل ۱،۳۰۰،۰۰۰ تومان ۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
سینه آقایان ۴۴۰،۰۰۰ تومان ۲،۲۰۰،۰۰۰ تومان
تمام بدن ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان

 

قیمت لیزر صورت مردان

جدول لیست قیمت لیزر موهای زائد صورت آقایان

هزینه لیزر کل صورت

۱۹۸ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه

۴۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گردن

۵۳ هزار تومان

هزینه لیزر خط ریش

۴۸ هزار تومان

هزینه لیزر گونه ها

۶۶ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی

۵۳ هزار تومان

هزینه لیزر پشت لب

۲۷ هزار تومان

قیمت لیزر صورت مردان بستگی به موارد زیادی مانند شدت درمان ، رنگ و نوع پوست و مو ، ضخامت موها ، تعداد جلسات و همچنین ناحیه مورد نظر بستگی دارد و این موارد روی قیمت ها تاثیر میگذارند و باعث تعیین قیمت میشوند که در جلسات مشاوره به شما گفته خواهد شد.

 

قیمت لیزر کل بدن آقایان

جدول قیمت لیزر کل بدن آقایان

هزینه لیزر موهای سینه و شکم

۵۵۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پاها

۱ میلیون تومان
هزینه لیزر کمر

۵۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد سر شانه ها

۲۵۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

۹۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

۴۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد باسن

۳۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد گوش/جلوی گردن/پشت گردن

۱۵۰ هزار تومان


 • آیا لیزر موهای زائد آقایان دردناک است؟

  دستگاه‌های لیزر و سیستم‌های خنک کننده‌ی جدید باعث شده که درد لیزر کاملا قابل تحمل باشد ولی در کل این که لیزر دردناک است یا نه، به آستانه تحمل شما بستگی دارد. در بیشتر موارد آقایان درد لیزر را در حد سوزن سوزن شدن خفیف مثل برخورد کش لاستیکی با پوست توصیف می‌کنند.

 • آیا لیزر موهای زائد برای مردان خطرناک است؟

  کار با لیزر نیاز به تجربه، تخصص و مهارت دارد. در غیر این صورت عوارض لیزر موهای زائد باعث ایجاد سوختگی و لکه‌های پوستی شود. احتمال رخداد عوارض جانبی و آسیب‌های ناشی از لیزر به صورت کلی بسیار پایین است و بیشتر زمانی دیده می‌شود که دستگاه لیزر در دست اپراتور کار نابلد باشد. اما اگر لیزر را اپراتورهای حرفه‌ای و تحت نظر پزشک متخصص انجام بدهند، با یکی از کم خطرترین و کم‌عارضه‌ترین روش‌های حذف موهای زائد طرف هستیم و شاید تنها عارضه‌ی آن درد خفیفی باشد که برخی از مراجعین تجربه می‌کنند.

 • مردان به چند دوره درمانی نیاز دارند؟

  کمر و سینه مردان به ۶ تا ۸ دوره درمانی با فاصله زمانی تقریبا ۲ ماه (۶ تا ۸ هفته)، برای رسیدن به نتیجه قابل مشاهده نیاز دارند. مشتریان کاهش موی دائم و نه برداشت مو بصورت دائم خواهند داشت.

 • آیا لیزر موهای زائد آقایان باعث ناباروری می شود؟

  شایعاتی در مورد لیزر موهای زائد آقایان ، مبنی بر ناباروری وجود دارد در حالیکه لیزر ۳ تا ۴ میلیمتر در داخل پوست نفوذ کرده و چنین عارضه ای را ایجاد نمی کند و تنها توسط رنگدانه مو قابل جذب است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ارش
  سلام وقت تان بخیر میشه این سوالی از تان په پرسم که این لیزر برای سفیدی صورت هم می باشد وهزینه این چند میباشد با تشکر
  • مدیر سایت

   سلام. خیر این لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت یا بدن میباشد. برای جوانسازی پوست صورت میتوانید از لیزر فوتونا استفاده کنید.

 • علی
  آدرستون کجا است
 • داود انصاری
  سلام من یک بچه افغان هستم افغان ها می‌تواند بی یاد بدن شو لیزری کنند
  • مدیر سایت

   سلام. بله همه آقایان میتوانند از لیزر آقایان استفاده کنند و هیچ تفاوتی هم بین انسان ها نیست.

 • رضا
  ببخشید ابرو های من خیلی زیادن یعنی اصلا خوشم نمیاد چیکار میشع کرد میخام کم‌باشن نازک باشن
  • مدیر سایت

   برای این کار از لیزر مو نمیتوان استفاده کرد اما میتوانید با مشورت متخصص از راه های مختلف دیگر طبق نظر متخصص استفاده کنید.

 • نوری.
  سلام. من می‌خوام. لیزر کنم. تمام. بدنم را میتوانید به آدرس بفرستید
  • مدیر سایت

   سلام.

   برای انجام لیزر تمام بدن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا وقت مورد نظرتان را با هماهنگی رزرو کنید.

تماس بگیرید