X

کلینیک و مرکز لیزر مو غرب تهران

بهترین مرکز لیزر مو در غرب تهران

سوال خیلی از متقاضیان لیزر این است که بهترین کلینیک و مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران کدام است؟ در تمام محله های غرب تهران مراکز لیزر زیادی وجود دارند که بهترین و مطمئن ترین و شناخته ترین کلینیک را در این چند ساله میتوان کلینیک لیزر درخشان معرفی کرد که در این مطلب با آن آشنا خواهید شد.

لیزر درخشان
لیزر درخشان

موهای زائد از بزرگترین مشکلاتی هستند که چه زنان و چه مردان در طول عمر از آن رنج میبرند که تنها راه از بین بردن دائم یا بلند مدت آن لیزر مو است.

امروزه لیزر به یکی از رفتارهای روتین و عادی زندگی تبدیل شده است اما نکته مهم این است که بهترین مرکز لیزر غرب تهران کجاست؟ و یا بهترین کلینیک لیزر مو در غرب تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در ادامه این مطلب با تمام نکات و ویژگی ها کاملا آشنا خواهید شد و همچنین شناخته ترین و معتبر ترین کلینیک زیبایی و لیزر غرب تهران را هم میشناسید.

 

آشنایی کامل با لیزر موهای زائد

همانطور که گفته شد وجود موهای زائد از دغدغه های افراد مختلف هستند که تا چندین سال پیش از روش های مختلف سخت و وقت گیر مثل شیو و اپیلاسیون و ... برای رفع آنها استفاده میکردند.

اما امروزه خدمات لیزر موهای زائد برای تمام نقاط بدن، با جدید ترین متدها و پیشرفته ترین دستگاه ها توسط متخصصان انجام میشود که ایمن و بدون درد و بلند مدت با قیمت مناسب است.

لیزر یک نور تابشی پر قدرت و با انرژی و به صورت پرتویی است که به عنوان محبوب ترین روش رفع موهای زائد در آقایان و بانوان شناخته میشود.

این روش نابود کننده فولیکول های موهای ناخواسته رد نقاط مختلف بدن است که پالس های نور لیزر باعث سوزاندن فولیکول های مو در نواحی مورد نظر میشوند.

نکته مهم در مورد این خدمات این است که برای مشاهده نتایج ایده آل و بدون عوارض، باید به کلینیک های معتبر مراجعه کنید، از روش و دستگاه های پیشرفته استفاده کنید و انجام این روش را به متخصصی با تجربه بسپارید.

 

مزایا انجام لیزر در غرب تهران

مزایا لیزر غرب تهران

راه حلی دائمی برای رفع موهای زائد

خدمات لیزر در غرب تهران برای انواع پوست و مو انجام میشود که روشی دائمی یا بلند مدت میباشد و بعد از انجام آن حدود 80 تا 95 درصد موها از بین میروند و تا چند سال آنها را نخواهید دید.

حفاظت از پوست

حتما میدانید که شیو و وکس و تیغ پوست را آزرده و دچار جراحت میکنند  و باعث میشوند که پوست ظاهر صاف و یکدست خود را از دست دهد.

اما لیزر بدون هیچ مشکل و آسیبی تمام مواهی زائد را از بین میبرند و پوستی بی نقص و بدون مو تحویل میدهد.

صرفه جویی در وقت و هزینه

خانم ها و آقایان مجبورند هفته ای حداقل یکبار وقت زیادی را در حمام برای از بین بردن موهای اضافی بدنشان بگذرانند و همچنین ماهی چند بار باید هزینه خرید وسایل لازم این کار کنند.

اما شما میتوانید با انجام چند جلسه لیزر از شر تمام موهای زائد برای مدت خیلی زیادی خلاص شوید.

از بین رفتن موهای زیر پوستی

از دیگر مزایا این خدمات میتوان به رفع موهای زیرپوستی اشاره کرد که ظاهری زشت را روی پوست ایجاد میکنند.

روشن شدن پوست

لیزر می‌تواند یک تا دو درجه رنگ پوست را تغییر دهد و آن را روشن‌تر کند. دلیل آن هم تنها می‌تواند به خاطر لایه‌برداری از سطح پوست باشد.

ایمن و بدون درد

لیزر غرب تهران از جمله خدماتی است که اگر توسط دستگاهی مناسب انجام شود به خاطر داشتن خنک کننده، هیچ اثری از سوختگی و قرمزی و درد مشاهده نمیکنید و این امر کاملا ایمن انجام میشود.

 

مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران

مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران

انتخبا یک مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران که کاملا معتبر و تخصصی باشد، تجربه ای فراموش نشدنی و خوشایند را برای شما باقی میگذارد.

اگر در مورد انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران که پرسنلی با تجربه و کاربلد همراه با دستگاه هایی بهداشتی داشته باشد، مردد هستید هم میتوانید از اطرافیان پرس و جو کنید و هم در اینترنت چرخی بزنید.

البته توجه داشته باشید که مراکز زیادی با فضایی فیزیکی و ظاهری مناسب با مجوز یا بی مجوز مشغول فعالیت هستند، اما باید بهترین آنها را پیدا کرد.

اگر شما جزو افرادی هستید که پوستی تیره دارید پیشنهاد میکنیم که مرکز لیزر ان دی یاگ غرب تهران را پیدا کنید و از این خدمات استفاده کنید اگر پوستی روشن دارید هم میتوانید در مرکز لیزر الکساندرایت غرب تهران از این خدمات ویژه استفاده کنید.

نکته ای هم که باید مد نظر داشته باشید این است که هرچه میزان موهای زائد شما بیشتر باشد به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارید که هر جلسه لیزر هم 1 الی 2 ساعت زمان میبرد و در فواصل حدود 6 هفته ای انجام میشود.

کیفیت دستگاه لیزر، دانش و تجربه و دقت اپراتور، تنظیمات دستگاه و نحوه استفاده از آن و موارد دیگر از پروتکل های مهم در این زمینه هستند که در نتیجه تاثیر گذارند.

همچنین هرچه کلینیکی تجهیزات پیشرفته تر، دستگاه های مجهز و مدرن تر، اپراتور و کادری با تجربه تر و موقعیت مکانی بهتری داشته باشد، طبیعتا هزینه ارائه خدمات آن هم به همان اندازه بیشتر است.

 

بهترین کلینیک لیزر مو در غرب تهران

بهترین کلینیک لیزر مو در غرب تهران

اگر از همشهریان ما در غرب تهران هستید و قصد اقدام برای لیزر موهای زائد را دارید قطعا باید به دنبال بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران باشید.

یک مرکز مناسب باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد و کلیه خدمات را با روش های نوین همره با رعایت بهداشت انجام دهد.

همچنین داشتن قیمت هایی منطقی و منصفانه باعث جلب اطمینان مشتریان و متقاضیان میشود و باعث میشود که هیچ نگرانی ای بابت قیمت ها وجود نداشته باشد.

از جمله خدمات مورد نظر برای لیزر مو در غرب تهران موارد زیر میباشند :

 

ویژگی های بهترین مرکز لیزر غرب تهران

ویژگی های کلینیک و مرکز لیزر خوب غرب تهران

1. استفاده از دستگاه های قدرتمند جهان

یک مرکز لیزر مو خوب در غرب تهران از جدید ترین، قدرتمند ترین، ایمن ترین، پیشرفته ترین و مجهز ترین و بهترین دستگاه های لیزر مو برای ارائه خدمات به متقاضیان استفاده میکند.

2. رعایت کلیه ی پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی مرتب سطوح

رعایت نکات بهداشتی در مورد تمیزی اتاق ها، دستگاه ها و تخت ها و سایر قسمت های کلینیک هم نکات ویژه ایست که مورد توجه متقاضیان زیادی قرار دارد چون مربوط به سلامتی افراد است.

3. حضور اپراتورهای حرفه ای و با تجربه

یک کلینیک لیزر موهای زائد غرب تهران برای جلب اعتماد و رضایت متقاضیان و ارائه خدماتی تخصصی باید متخصصانی کاربلد و حرفه ای و همراه با مدارک و مجوز های لازم را استخدام کند.

4. حضور بهترین و حاذق ترین پزشکان حاضر در زمینه لیزر، پوست، مو

علاوه بر کادر و پرسنل مجرب، حضور پزشکان حرفه ای و با تجربه هم در این زمینه بسیار حائز اهمیت است تا خدماتی حرفه ای تحت نظر آنها ارائه شود و مشاوره های لازم نیز به متقاضیان داده شود.

سایر مشخصه ها :

  1. داشتن مجوز های لازم
  2. قیمت های مناسب و به صرفه
  3. موقعیت مکانی مناسب
  4. مشاوره حضوری و تلفنی با حوصله و دقیق
  5. نوبت دهی منظم و دقیق
  6. تنوع در دستگاه ها و روش ها و خدمات

 

دستگاه های مراکز لیزر موهای زائد غرب تهران

دستگاه های مراکز لیزر موهای زائد غرب تهران

دستگاه لیزر اسکلیپتون مدیو استار

این دستگاه محصول زایس آلمان میباشد که بسیار پیشرفته است و دارای ویژگی هایی اعم از بدون درد، مناسب برای انواع پوست و مو، کولینگ هوشمند ۳۶۰ درجه و سرعت بالا و ... میباشد.

دستگاه لیزر لیزر الکساندرایت

دستگاهی مناسب برای انواع پوست و مو که دارای قابلیت نفوذ عمیق به درم (لایه میانی پوست) میباشد که بسیرا ایمن و بی خطر است.

دستگاه لیزر Nd- YAG

دستگاهی بی خطر با نتایجی ایده آل و بلند مدت است که در این نوع لیزرها طول‌موج نزدیک به مادون‌قرمز به‌طور عمیق به پوست نفوذ و سپس توسط رنگ‌دانه‌ی مو جذب می‌شوند یافته‌های جدید نشان می‌دهد این نوع لیزر بر بافت‌های اطراف تأثیری ندارد.

دستگاه لیزر ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM

این دو دستگاه هم از مدرن ترین دستگاه های جهان میباشند که با ترکیب 3 طول‌ موج متفاوت این دستگاه می‌تواند به بهترین نحو ممکن به ساختار و عمق پوست شما نفوذ نماید تا موهای زائد شمارا از بین ببرد.

دستگاه دایود لیزر الکس آلما سوپرانو

لیزرهای آلما، اولین دستگاهی است که حذف موهای زائد بدون درد را روانه بازار کرده و چند سالی است که به برندی محبوب و معروف در بین دستگاه‌های لیزر تبدیل‌ شده است.

دستگاه لیزر IPL 

دستگاه IPL روش محبوبی جهت برداشتن موهای زائد و جوان‌سازی پوست و روشن نمودن لک‌های صورت وهم چنین آثار سطحی جوش‌های صورت (آکنه) است.

دستگاه لیزر روبی

لیزر روبی اولین دستگاه لیزری است که برای حذف موهای زائد مورداستفاده قرار گرفت. این دستگاه با طول‌موج کوتاه 194 نانومتر، ملانین را مورد هدف قرار می‌دهد.

 

کلینیک لیزر درخشان بهترین کلینیک زیبایی و لیزر غرب تهران

کلینیک لیزر درخشان بهترین کلینیک زیبایی و لیزر غرب تهران

پیدا کردن مرکز لیزری که همه ویژگی های ذکر شده را با هم داشته باشد کار راحتی نیست.

کلینیک لیزر درخشان غرب تهران دارای کادری حرفه ای از متخصصین است که خدمات تخصصی را با دستگاه ها و تجهیزات مدرن ارائه میدهد.

این مرکز به عنوان بهترین مرکز لیزر غرب تهران شناخته و معرفی میشود و به خاطر ارائه خدماتی VIP محبوبیت ویژه ای در بین متقاضیان تهرانی و سایر شهر ها پیدا کرده است.

از ویژگی های مجوعه ما میتوان ارائه خدماتی با کمترین درد و عوارض، مشاهده نتایجی ایده آل و لذت بخش، تعداد جلسات مورد نیاز، ارائه مشاوره قبل و بعد، داشتن کادری با اخلاق و همچنین داشتن سابقه ای درخشان اشاره کرد.

خداروشکر ما دارای بیش از 10 سال تجربه درخشان هستیم که در این مدت مشتریان زیادی جذب کرده ایم و رضایت تمام آنها را کاملا جلب کرده ایم و به همین علت مفتخریم که عنوان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران را به ما اختصاص داده اند.

درضمن این کلینیک بجز انجام خدمات لیزر مو، خدمات جوانسازی پوست و مو پیوند مو را هم انجام میدهد که برخی از آنها عبارتند از :

لیزر فوتونا

کاشت مو

روش های جوانسازی پوست

لیفت صورت با نخ

تزریق فیلر

پلاسما جت

مزونیدلینگ

و ... که میتوانید در صقحه اصلی سایت آنها را مشاهده و مطالعه کنید.

آدرس

ضلع جنوبی بلوار ایت الله کاشانی نزدیک به خیابان فرعی گلستان شمالی

تلفن تماس

09904747980

 

عوارض مراجعه به مراکز لیزر نامعتبر

عوارض مراجعه به مراکز لیزر نامعتبر

هر نوع خدماتی مخصوصا خدماتی که مربوط به سلامتی پوست و مو هستند مانند کاشت مو ، اگر در مراکز نامعتبر و ناایمن توسط کادری غیر متخصص انجام شوند، ممکن است عواقب بدی داشته باشند و متقاضی دچار عوارض بدی شود.

اگر به کلینیک نامعتبری برای لیزر مراجعه کنید دچار عوارض زیر خواهید شد :

سوختگی پوست

این مورد بیشتر به نوع دستگاه و تجربه پرسنل دارد که اتفاق میافتد.

لکه‌ های پوستی

ایجاد لکه‌های تیره پوستی و یا هایپرپیگمنشین و همچنین ایجاد لکه‌های روشن پوستی جز عوارض ناشی از خطای اپراتور لیزر هستند.

قرمزی و التهاب

درد و قرمزی جزئی در انجام لیزر توسط متخصصان حرفه‌ای امری طبیعی بوده ولی اگر بیش از حد زیاد شود، می‌تواند عوارض جبران‌ ناپذیری را پدید آورد.

ایجاد عفونت و انتقال بیماری

عفونت های ناشی از لیزر و همچنین انتقال بیماری هم ممکن است به خاطر عدم رعایت بهداشت در مرکز و کلینیک مورد نظر باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید