X

کاربرد ها ، مزایا و معایب و هزینه خدمات لیزر اندولیفت

اندولیفت چیست و چه کاربردی انجام میدهد؟
اندولیفت روشی نوین برای تحریک بافت های عمقی پوست صورت و بدن است که باعث تولید کلاژن و جوانی و زیبایی پوست میشود و مانند لیفت عمل میکند.لیزر اندولیفت نوعی لیزر درمانی هم میباشد که با حداقل عوارض و هزینه مناسب انجام میشود.
لیزر درخشان
لیزر درخشان

گرایش به زیبایی و جوانی از زمان های گذشته در افراد مختلف وجود داشته است و به خاطر اینکه با بالا رفتن سن یک سری علائم و نشانه ها روی پوست صورت و بدن نمایان میشود و باعث از دست دادن اعتماد به نفس درافراد میشود ، امروزه افراد زیادی از روش های مختلف استفاده میکنند.

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده امروزه روش های مختلف زیبایی در کلینیک زیبایی انجام شوند که یکی از جدید ترین و موثر ترین آنها اندولیفت است.

 

اندولیفت چیست؟

اندولیفت یکی از روش های جوانسازی پوست همراه با لیزر است و به همین علت با نام لیزر اندولیفت هم شناخته میشود که برای تحریک بافت های عمقی برای ساخت و تولید کلاژن های جدید برای کاهش افتادگی پوست میباشد که بدون سوراخ کردن پوست و توسط لیزر تزریق میشود.

این با حداقل تهاجم و به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام میشود و امروزه ب یکی از پر درخوات ترین خدمات در کلینیک ها و مراکز زیبایی تبدیل شده است که برای تمام قسمت های صورت و بدن استفاده میشود و نتیجه ای شبیه لیفت دارد.

این خدمات بدون عارضه است و خطرات عمل جراحی را هم ندارد و همچنین در کمتر از 2 ساعت به صورت فیبر نوری به اندازه 200 تا 300 میکرون یا 1 تار مو گرما را به زیر پوست میرساند و با لیفت پوست ، مواردی مانند چین و چروک و خطوط پوست و ... را از بین میبرد.

همچنین نکته مهم این است که این روش موجب کلاژن سازی پوست و کاهش خط خنده و کاهش چربی موضعی در قسمت غبغب و زاویه سازی فک صورت و سفت شدن بافت گردن نیز میشود.

دستگاه اندولیفت از لیزری با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر استفاده می‌کند که این پرتو لیزری نوعی نور مادون قرمز و یا فرو سرخ محسوب میشود که این طول موج بیشترین اثر را روی آب و چربی های موجود در بافت پوست دارد و هدف اصلی آن هم ذوب کردن چربی های اضافی و در نتیجه سفت شدن پوست است.

در لیزر اندولیفت برعکس خدمات لیزر مو مثل لیزر بیکینی ، پرتوی لیزر به صورت موضعی و سطحی استفاده نمی‌شود و این لیزر با استفاده از فیبرهایی به ضخامت یک تار مو (۲۰۰ یا ۳۰۰ میکرون معادل ۰.۲ یا ۰.۳ میلی‌متر) که به زیر پوست فرستاده، به بافت‌های عمقی تابیده می‌شود. 

 

لیزر اندولیفت برای جوانسازی پوست صورت و بدن

اندولیفت

انرژی حاصل از پرتو لیزری اندولیفت به بافت‌های عمقی در پوست تابیده و اعمال می‌ شود و در صورت انتخاب، به حذف سلول‌ های چربی ‌- ریمدلینگ پروتئین‌ ها و تحریک فیبرهای کلاژن بافت پوست می‌ پردازد.

وقتی با لیزر بر روی لایه های زیرین و سطحی پوست تخریب هایی انجام میشود و باعث تشکیل بافت فیبروز میشود تا بافت پوست بتواند خود را ترمیم کند که این ترمیم هم با کلاژن های جدید انجام میشود و باعث جوانسازی پوست میشود.

این روش مانند لیفت صورت با نخ برای بالا کشیدم پوست و صاف شدن و زیبایی ظاهر میشود و یک جایگزین مناسب برای این روش است که دارای عوارض کمتر و رضایت بیشتر مشتریان است.

این تکنولوژی نه تنها باعث لیفت صورت و کاهش چشمگیر خطوط خنده  و چین و چروک ها شده، بلکه اثرات بسیار خوبی بر سطح پوست داشته و موجب شفاف شدن وجوان سازی آن میگردد.

این روش برای لاغری و انسجام بافت چربی و عضلات نواحی زیر انجام میشود :

 • غبغب
 • داخل ران‌ها
 • بازوها
 • زانو
 • مچ پا
 • باسن
 • لگن
 • درمان سلولیت

 

مزایا و فواید اندولیفت برای خانم ها و آقایان

⭐ موجب همتراز شدن یا کانتور و سفت شدن پوست می باشد.

⭐ اثری از خونریزی و جای زخم باقی نمی گذارد.

⭐ مدت کوتاه عمل و سرپایی انجام شدن آن است.

⭐ دوره نقاهت کوتاه مدت ان است و نیازی به برش و بخیه ندارد.

⭐ به بیهوشی نیز نیازی ندارد و با ژل موضعی برطرف می شود.

⭐ مزیت دیگر تغییراتی است که بوجود می آید و همان اولین جلسه قابل مشاهده است

⭐ هیچ گونه آسیبی به کل اعضای زیر پوستی نمیرساند و نسبت به مابقی جراحی ها امنیت بسیار بیشتری دارد.

⭐ از همه مهمتر نسبت به شرایط کنونی جامعه بسیار مقرون به صرفه می باشد.

⭐ سفت کردن سریع پوست

⭐ اصلاح زوایای صورت، گردن و بازوها

⭐ رفع چربی های اضافی مانند چربی های زیر گردن (اندولیفت غبغب)

⭐ فعال سازی ساخت مجدد کلاژن ها و جوانسازی

⭐ فعال سازی عملکردهای متابولیک ماتریکس خارج سلولی

⭐ افزایش حرارت و تحریک ساخت عروق

⭐ ذوب  کردن چربی انباشته موضعی

⭐ سفت سازی و جوانسازی پوست

⭐ تحریک سنتز کلاژن ها که اثر آن چند ماه بعد بروز می یابد.

⭐ روشی غیرتهاجمی بدون نیاز به برش و بخیه و طی دوران نقاهت

⭐ روشی موثر برای جوانسازی پوست با افزایش کلاژن

⭐ آقایان و خانم‌ها می‌توانند از این روش درمانی استفاده کنند

⭐ به دلیل جذب پایین هموگلوبین در این طول موج، به عروق آسیبی وارد نمی شود

⭐ بهبود الاستیسیته و سفتی پوست در این روش بارز است

⭐ تغییرات قابل مشاهده بعد از تنها یک جلسه (نتایج نهایی معمولاً بعد از دو تا چهار هفته قابل مشاهده خواهد بود)

⭐ نسبت به روشهای جراحی لیفتینگ مقرون به صرفه است

⭐ عدم ایجاد زخم یا اسکارهای پوستی

⭐ دوره ی نقاهت کوتاه

⭐ عدم وجود زخم و خونریزی

⭐ بدون نیاز به برش و بخیه

⭐ نیازی به بیهوشی ندارد

⭐ تغییرات قابل مشاهده بعد از تنها یک جلسه

⭐ به اعضا زير پوست آسیبی وارد نمی کند.

⭐ مقرون به صرفه است

⭐ نسبت به ساير روش های ليفتينگ از جمله خدمات امنیت بالاتری دارد.

 

اندولیفت غبغب

لیزر اندولیفت غبغب

رفع غبغب با اندولیفت یک روش ساده با لیزر است که باعث کشیدگی پوست غبغب و از بین بردن آن میشود که بدون نیاز به بیهوشی و عوارض بسیار کم است.

در این روش (1470 نانومتر) با استفاده از میکروفیبرهای بسیار نازکی به قطر ۲۰۰ تا ۳۰۰ میکرومتر که در ابعاد یک تار مو هستند، به بافت‌های عمیق زیرپوستی ارسال می‌شوند. لیزر به‌شکل کنترل‌شده انواع چربی را تجزیه کرده و ساختار لایه‌های سوم و چهارم پروتئینی را در بافت بازسازی  می‌کند.

از طرفی هم این لیزر با القای انرژی و گرم کردن لایه های میانی پوست باعث کلاژن سازی و الاستین سازی در نواحی مورد نظر میشود.

همین اتفاق سبب بالا رفتن سوخت‌وساز بدن در لایه بازال پوست (غشای قاعده‌ای که عمقی ترین لایه در روپوست (اپیدرم) می باشد) و برانگیختگی سلول‌های بنیادین موجود در لایه درم می‌شود که این امر نتیجتاً سبب بهترشدن کیفیت پوست ناحیه غبغب می‌شود.

برای رفع غبغب روش های تهاجی و غیر تهاجمی زیادی وجود دارد یکی طبیعتا روش های غیر تهاجمی مخصوصا اندولیفت بهترین گزینه است.

 

لیزر اندولیفت برای از بین بردن جای جوش و اسکار

اندولیفت یکی از بهترین روش های لیزری برای درمان و محو کردن جای اسکار ، بخیه و جای جوش و آکنه و ... است که به سرعت نتایج آن قابل مشاهده است.

در این روش بر خلاف برخی روش های دیگر ، بجای اینکه چندین سوراخ روی پوست ایجاد شود ، فقط با یک سوراخ کوچک انجام میشود که نتیجه آن عوارض و خطر کمتر ، استراحت کوتاهتر و درمان سریعتر است.

برای رفع جای جوش از روش آزاد کردن بافت ھای ھمبندی یا بافت ھای فیبروتیک استفاده می شود که توسط دستگاهی مخصوص انجام میشود.

این خدمات برای قسمت هایی از صورت و بدن انجام میشوند که عبارتند از :

در صورت : در بدن :
پلک پایین شکم و ناحیه ناف (Abdomen and periumbilical area)
قسمت میانی صورت بازوی داخلی
قسمت پایین صورت ران داخلی
ناحیه فک پایین (Mandibular border) زانو
زیر چانه مچ پا
گردن باسن

 

اندولیفت شکم و پیشانی

پیشانی از قسمت هایی از صورت است که ممکن به دلیل بالا رفتن سن خطوطی ایجاد شده باشد و یا حتی ممکن است جای جوش و یا زخم بخیه و اسکاری باقی مانده باشد.

شکم نیز ممکن است به خاطر افزایش یا کاهش وزن ناگهانی دچار شل شدگی و ظاهری بد فرم شده باشد که یکی از جدید ترین راه ها برای درمان موارد ذکر شده اندولیفت پیشانی و اندولیفت شکم است که در کلینیک زیبایی شاینی به نحو احسنت توسط متخصصان با تجربه و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ارائه میشود.

این خدمات برای لیفت و رفع چربی های موضعی قسمت های مختلف بدن مثل شکم و پهلو و باسن و ... نیز انجام میشود که با رژیم های سخت بلند مدت هم نمیتوانید به این نتایج دست پیدا کنید.

این روش نیمه تهاجمی می‌تواند با ذوب کردن چربی‌های اضافه موجود در زیر بافت پوست، باعث شود تا شکم افراد کوچک‌تر شود و افراد از تناسب اندام مناسب‌تری بهره‌مند شوند.

مزایا این خدمات برای آقایان و خانم ها عبارت است از :

 1. عدم شکافته شدن پوست
 2. نیمه تهاجمی بودن
 3. نیاز به یک جلسه درمانی
 4. عدم نیاز بی‌هوشی و بستری شدن
 5. بهبودی سریع
 6. دقت بالا در رفع چربی موضعی
 7. نتایج مطلوب و تأثیرگذاری سریع
 8. هزینه بسیار کمتر از جراحی

 

اندولیفت اطراف چشم و پلک

اندولیفت اطراف چشم

از بین بردن گودی ، سیاهی و چف زیر چشم و همچنین رفع افتادگی پلک ها از کاربرد های مهم اندولیفت پلک و چشم میباشد.

از آنجایی که دستگاه ، نتایج خوب و کم عوارضی را داشته است ف به همین علت متخصصان تصمیم گرفتند برای نواحی حساس هم از این دستگاه استفاده کنند.

لیفت اطراف چشم با این روش باعث جوانسازی و سفت شدن پوست میشود و همچنین به دلیل اینکه در این روش از اشعه مادون قرمز استفاده میشود ، این اشعه قابلیت جذب هموگلوبین پایینی دارد به پوست اطراف چشم آسیبی وارد نمیکند.

اندولیفت چشم شیوه درمانی‌ای مدرن و موثر است که هم برای آقایان قابل استفاده است و هم برای خانم‌ها.

 

لیزر اندولیفت برای بینی و گونه

اگر بنا بر دلایل مختلف تمایلی برای انجام عمل بینی ندارید اما بزرگ بودن یا بد فرم بودن آن باعث کاهش اعتماد به نفس شما شده است و رنج میبرید میتوانید از خدمات کوچک کردن بینی با اندولیفت استفاده کنید که یکی از روش های محبوب غیر تهاجمی است.

همچنین اندولیفت گونه هم میتواند باعث جوانی و زیبایی و جذابیت بیشتر شما شود.

با این روش میتوانید گونه هایتان را خوش فرم تر از قبل کنید و همانطور که میدانید گونه از موارد موثر در زیبایی و ظاهر افراد مخصوصا خانم ها است.

 

نکات و مراقبت های قبل از انجام اندولیفت

همانطور که میدانید قبل از انجام هرنوع روش جوانسازی باید یک سری نکت را بدانید و رعایت کنید تا نتیجه ایده آلی بگیرید.

این خدمات هم مانند سایر روش هاست اما نکات مهم قبل از انجام آن سخت و زیاد نیست و فقط کافیست قبل از انجام صورتتان را کاملا با آب و صابون بشویید تا مواد آرایشی پاک شوند و تمیز باشید.

 

خدمات لیزر جوانسازی اندولیفت چگونه انجام میشود؟

در این روش حفره های بسیار نازک میکرونی در پوست ایجاد میشود که از حد فاصل درم عمقی و بافت چربی قرار می گیرد و موجب کلاژن سازی پوست و کاهش خط خنده و کاهش چربی موضعی در قسمت غبغب و زاویه سازی فک صورت و سفت شدن بافت گردن میشود.

وقتی با لیزر بر روی لایه های زیرین و سطحی پوست تخریب هایی به صورت کنترل شده انجام می گیرد که باعث می گردد بافت فیبروز تشکیل شود در واقع هر وقت بافتی در بدن آسیب ببیند فیبروز جایگزین می شود تا بافت بتواند خود را ترمیم کند.

این ترمیم نیز براثر کلاژن سازی انجام می گیرد که این کلاژن سازی توسط بافت فیبروز انجام شده با تولید کلاژن بافت های پوستی خود را ترمیم می کنند که باعث جوانسازی پوست می گردد.

این فناوری پرتو های نوری با انرژی یکسان تولید میکند که این پرتو ها متمرکز با نفوذ عمقی به پوست تاثیرات مفیدی میگذارند.

از اثرات این لیزر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • باعث تخریب و خروج چربی از بافت‌های موضعی می‌شود که به آن‌ لیپوامولوسیون می‌گویند.
 • پوست منطقه‌ی تحت درمان به سرعت سفت و لیفت می‌شود.
 • به لطف تولید و بازآرایی رشته‌های کلاژن در محل درمان، اثرات تا بلند مدت باقی می‌مانند.

 

نکات و توصیه های بعد از انجام خدمات اندولیفت

نکات قبل از لیزر اندولیفت

 1. برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس يخ استفاده کنید .
 2. به مدت سه روز از مصرف داروهای رقيق کننده خون مثل آسپرین و وارفارین ، الکل و دخانيات پرهيز کنيد.
 3. درصورتی که پزشک معالج دارويی تجويز نمود، به طور مرتب استفاده کنيد.
 4. بهتر است انجام فعالیت ها و ورزشهای سنگین را چند روزی به تعویق بی اندازید
 5. تورم، التهاب و کبودی احتمالی که در محل انجام عمل ممکن است تجربه شود؛ نهایتاً ظرف دو هفته رفع خواهد شد
 6. قرمزی، تورم ملایم یا بی‌حسی از عوارضی است که ممکن است در برخی مراجعین دیده شده و ظرف چند ساعت از بین می‌رود
 7. هنگام خوابیدن و استراحت، سر در مکانی بالاتر ازقفسه سینه و سایر نقاط بدن قرار داشته باشد
 8. امکان انجام فعالیت‌های روزمره بلافاصله بعد از اندولیفت وجود دارد
 9. ضرورت حفظ پوست در برابر نور خورشید و آسیب‌های محیطی
 10. پوست خود را بطور مداوم مرطوب نگه‌ دارید
 11. تا دو هفته از مصرف دخانیات و الکل پرهیز نمایید
 12. عدم استفاده از داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین
 13. بهتر است از استرس دور بمانید
 14. پرهیز از بی‌حرکتی و لزوم فعال بودن برای به جریان انداختن بیش‌تر خون در بدن
 15. تمیز کردن پوست به‌آرامی و شست‌وشوی صورت
 16. متوقف کردن استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی به‌ویژه محصولات دارای اسیدیته بالا تا چند روز پس از درمان
 17. استفاده از یخ به‌ویژه بر روی پوست‌هایی که دارای تورم یا قرمزی هستند می‌تواند اثر ضد التهابی داشته باشد
 18. استفاده دقیق و مرتب از داروهای تجویزشده توسط پزشک.

 

نتیجه جوانسازی پوست با اندولیفت

این روش یک تکنولوژی به روز است که با تحریک کردن در کلاژن سازی باعث لیفت صورت ، کاهش عمق خط خنده و زاویه سازی فک و سفت و صاف شدن پوست صورت یا بدن نیز میشود.

همچنین با از بین بردن چربی های بدن نیز میتواند باعث لاغری موضعی و استحکام بافت پوست نیز شود.

همچنین موجب ترمیم پوست و غذا سازی پوست میشود ف به گونه ای که با برخورد امواج لیزر به بافت بدن انرژی نور به گرما تبدیل شده وباگرم شدن ان بدن در پی تلاش تا دمای بافت را کاهش دهد که با عمل رگزایی و افزایش خون رسانی انجام می شود.

از دیگر نتایج این روش میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ایجاد بافت فیبروزی، باعث تحریک کلاژن سازی و بازآرایی اسکلت پوستی شده که موجب جوانسازی پوست می‌گردد.
 • کاهش چربی های موضعی موجود در مناطقی از صورت و بدن.
 • افزایش کلاژن که موجب ترمیم و بازسازی پوست به منظور رفع برخی از عوارض پوستی می‌شود.

 

عوارض و خطرات اندولیفت پوست

عوارض اندولیفت پوست صورت و بدن

عوارض اندولیفت پوست صورت و بدن به دلیل اینکه غیر تهاجمی میباشد بسیرا کمرت از روش های جراحی است و یا اینکه در برخی موارد اصلا عوارضی مشاهده نمیشود.

عمل های جراحی همراه با خونریزی و عفونت و بخیه هستند در صورتی که این روش اصلا چنین شرایطی ندارد و سریعا بهبود میشود و همچنین نتایج در کمترین زمان قابل مشاهده خواهد بود.

برخی از عوارض این روش تورم و کبودی و قرمزی مختصر در محل درمان است که با گذر زمان از بین میرود و حتی ممکن است این عوارض هم مشاهده نکنید.

به طور کلی اگر قبل از هر اقدامی با متخصص مراجعه کنید ، نکات قبل و مراقبت های بعد از درمان را رعایت کنید ، علاوه بر اینکه هیچ عارضه ای مشاهده نخواهید کرد ، همچنین نتایج ایده آلی هم به دست می آورید.

 

دوام و ماندگاری اندولیفت

ماندگاری و دوام این خدمات نسبت به برخی از روش های دیگر کاملا بیشتر است و ماندگاری آن هم حدود 2 تا 3 سال میباشد.

به هر میزان که فرد پس از انجام اندولیفت ، حالت افتادگی و شلی پوست وی از بین رفت و جوان تر شد ، به همان میزان این ماندگاری وجود دارد. یعنی اگر فرد احساس کرد 5 سال جوان تر شده است ، 5 سال اندولفیت ماندگاری دارد.

ماندگاری نتیجه این نوع خدمات نسبت به پوست ، وضعیت بدن و نوع مشکل پوستی و ... در افراد متفاوت است و میتوانید طبق نظر متخصص برای ترمیم اندولیفت هم مراجعه کنید.

 

بهترین متخصص و مرکز اندولیفت

کلینیک ها و متخصصان زیادی در ایران در حال ارائه خدمات زیبایی و انجام چنین روش هایی هستند که باید با پرس و جو و مشورت معتبر ترین آنها را انتخاب کنید.

کلینیک شاینی یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در ایران و تهران میباشد که با استفاده از مجهز ترین و به روز ترین تجهیزات و ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا همراه با کادری با تجربه و متخصص مشغول ارائه این خدمات به صورت تخصصی و حرفه ای میباشند.

از جمله کلینیک ما هم میتوان به کربوکسی تراپی ، لیزر فرکشنال و میکرودرمابراسیون نیز اشاره کرد.

 

هزینه و قیمت انجام لیزر اندولیفت

هزینه لیزر اندولیفت

اندولیفت هم مانند سایر روش های زیبایی دارای قیمت ثابت نمیباشد و هزینه چنین خدماتی بستگی به موارد متعددی دارد که برخی از این موارد عبارتند از :

 1. محل درمان مثلا گونه ها ، گردن ، چانه و ... که هر کدام شرایط و قیمت متفاوتی دارند.
 2. دستگاه ها و مواد مصرفی که هرچه دستگاه ها مجهز تر و به روز تر و همچنین هرچه مواد مرغوب تر و با کیفیت تر باشند هزینه ها نیز بیشتر میشود.
 3. سطح مهارت و میزان تجربه تیم درمانی که مهارت ، تجربه ، دانش و تخصص متخصصان هم روی قیمت تاثیر میگذارد.
 4. موقعیت جغرافیایی هم نقش مهمی دارد مثلا هزینه این خدمات در شهرستان ها به دلیل اینکه مراجعین کمتر است ف کمتر میباشد.
 5. و ...

برای دریافت اطلاعات بیشتر ، آگاهی از قمیت ها و یا رزرو وقت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

1 . چند جلسه درمانی نیاز است؟

اینکه دقیقا به چند جلسه درمانی نیاز است بستگی به شرایط شما و درخواست و نتیجه ای دارد که قصد رسیدن به آنرا دارید که متخصص مورد نظر بعد از معاینه به شما اعلام خواهد کرد.

2 . اندولیفت بهترین روش جوانسازی پوست است؟

این روش را نمیتوان بهترین روش معرفی کرد اما میتوان آنرا به عنوان یکی از بهترین روش ها شناخت زیرا روش های مختلفی وجود دارند که هر کدام به صورت تخصصی برای حل کردن مشکلات خاصی از پوست هستند که متخصص بهترین راه را به شما معرفی میکند.

3 . با این خدمات چه مناطقی از پوست درمان میشوند؟

از این خدمات میتوان برای زیبایی و جوانی نواحی مختلف صورت مثل پیشانی و گونه و ... و همچنین تمامی نقاط بدن مثل پاها و دست ها و ... استفاده کرد و به نتیجه دلخواه رسید.

4 . نتیجه این روش چه زمانی قابل مشاهده است؟

بهترین زمان برای مشاهده نتایج در ناحیه ی مداخله ۶ ماه بعد از انجام آن است.

5 . اندولیفت در چند جلسه انجام می شود؟

تعداد جلسات بر اساس شرایط پوست هر بیمار و میزان افتادگی و چین و چروک های او مشخص می شود. در اکثر موارد، یک جلسه درمان کافی خواهد بود اما تعداد جلسات مناسب شما بعد از مشاوره با بهترین متخصص پوست و مو مشخص خواهد شد.


 • مدت زمان درمان با اندولیفت چقدر است؟

  مدت زمان لازم در این متد درمانی تا حدی از فرد به فرد متفاوت بوده و بستگی به تعداد نواحی درمان – وسعت ناحیه درمان و مشکلات پوستی مختلف افراد و این که اندولیفت در چه نواحی از پوست مورد استفاده قرار می گیرد ( قسمت های صورت یا بدن) می تواند متفاوت باشد.

 • چند جلسه درمانی باید انجام شود؟

  این که به چند جلسه‌ی درمانی نیاز دارید، بستگی به شرایط پوست شما دارد. در مورد این موضوع بهتر است نظر پزشک متخصص را جویا شوید؛ ولی در بیشتر موارد یک جلسه‌ی درمانی کفایت می‌کند. اگر نتایج اندولیفت نیاز به بهبود داشته باشند، در طول یک سال آینده می‌توانید یک جلسه‌ی درمانی دیگر هم داشته باشید.

 • ماندگاری متد درمانی اندولیفت چگونه است؟

  مانند همه درمانها در همه زمینه های پزشکی ، ماندگاری درمانهای زیبایی درافراد متفاوت می باشد و بستگی به نوع پوست – وضعیت بدن – میزان و نوع مشکلات پوستی افرادی دارد که کاندید انجام این متد درمانی هستند.در مواردی اگر پزشک متخصص تشخیص دهد , اندولیفت برای افراد در فواصل زمانی مشخص جهت اثر گذاری بالاتر می تواند تکرار شود.

 • هزینه جوانسازی پوست با آندولیفت چقدر می باشد؟

  هزینه جوانسازی صورت با این روش با توجه به دستمزد پزشک ، تعداد جلسات مورد نیاز ، هزینه داروها و غیره تعیین می شود.به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه به هر کلینیکی مراجعه نکرده و ابتدا درباره آن ها تحقیق کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • Elnz
  سلام وقتتون بخیر مدت زمان انجام فرایند لیزر اندولیفت چند دقیقه و یا ساعت طول میکشه و هزینه کل صورت و یا با گردن چقدر میشه؟
  • مدیر سایت

   زمان و هزینه و چگونگی انجام اندولیفت نسبت به شرایط متقاضیان متغیر میباشد.

   برای اطلاعات دقیق به کلینیک ما سر تشریف بیاورید و یا تماس بگیرید.

 • منیر محمدی
  بسیار مفید بود‌‌‌ ممنونم
 • لعیا
  والا من الآن سه ماه اندلیف کردم ولی هیچ تغییری نکرده ام
  • مدیر سایت

   مراجعه به کلینیکی معتبر و متخصصی با تجربه و همچنین رعایت کردن نکات قبل و بعد از خدمات در نتیجه موثر هستند که باید به آنها دقت کنید.

 • مینا حسینی
  سلام یک‌ماهه اندولیفت کردم ولی کبودی زیر چشم هام هنوز ازبین نرفته چیکار کنم ،؟ کمپرس سرد و گرم و مراقبتهای دیگه رو هم انجام دادم .از کرم آرنیکا هم استفاده کردم. ولی کم شده ولی کاملا از بین نرفته خیلی نگرانم. لطفاً راهنمایی بفرمایید
  • مدیر سایت

   سلام. این مورد ممکن است بر 2 دلیلی باشد :

   1. نیاز به صبر و تحمل بیشتری داشته باشید.
   2. نیاز به ترمیم و جلسات بیشتری از اندولیت داشته باشید.

   هردو مورد به نظر و مشورت متخصص نیاز دارند.

 • اما
  من انجام دادم درد بسیار شدید و کبودی در حد فساد گوشت زیر بازو الان پس از یک ماه ونیم هنوز داخل بازوانم بشدت می سوزه و حس می کنم اسیب جدی به بافت ماهیچه ام خورده در صمن چربی وارد خون میشه و خطر جدی سکته دارد
  • مدیر سایت

   خطر سکته که شایعه ای بیش نیست.

   چنینی عوارضی هم که فرمودید عموما به خاطر دستگاه نامناسب یا بی تجربی پزشک میباشد.

   حتی ممکن است به خاطر رعایت نکردن مراقبت های قبل و بعد از درمان نیز باشد.

 • مهتاب
  بارداری بعد از اندولیفت چند ماه نباید باردار شد
  • مدیر سایت

   انجام اندولیفت تاثیری بر بارداری و زایمان ندارد.

 • جباری
  سلام من ۱۴ مرداد امسال اندولیفت کردم،اما هنوز به نتیجه دلخواه نرسیدم،جای امیدواری هست؟
  • مدیر سایت

   سلام. پیشنهاد ما این است که به مرکز مورد نظر مراجعه کنید تا دوباره معاینه شوید چون مدت زیادی گذشته است و باید به نتیجه دلخواه رسیده باشید تا این مدت.

تماس بگیرید