مزونیدلینگ صورت

09904747980 تلفن تماس
مزونیدلینگ برای جوانسازی و از بین بردن لکه های صورت

<p>مزونیدلینگ چیست؟ مزونیدلینگ ترکیبی از روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ است که برای جوانسازی پوست و از بین بردن تمام لکه ها و جوش های صورت بسیار موثر است که برای گرفتن نتیجه باید مراقبت های قبل و بعد از آن را کاملا رعایت کنید که در این مقاله با آنها آشنا خواهید شد.</p>

لیزر درخشان
لیزر درخشان

همانطور که میدانید امروزه به دلایل مختلف رو پوست افراد مختلف لک یا خطوط و جوش هایی ایجاد میشود که بسیار آزار دهنده است و به همین دلیل اشتیاق افراد برای داشتن ظاهری جوان و زیبا نیز بیشتر شده است.

روش های مختلفی برای جوانی و زیبایی پوست در کلینیک زیبایی انجام میشود که یکی از جدید ترین و بهترین آنها را میتوان مزونیدلینگ معرفی کرد که علاوه بر پاکسازی پوست میتواند باعث رشد بیشتر موها و قطع ریزش آنها نیز شود.

اگر قصد داشتن پوستی شاداب دارید و میخواهید از این خدمات استفاده کنید پیشنهاد میشود ابتدا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید و با این خدمات آشنا شوید و بعد از آن اقدام برای انجام آن کنید.

 

مزونیدلینگ چیست؟

مزونیدلینگ یکی از روش های نوین برای جوانسازی پوست و درمان ریزش مو میباشد که ترکیبی از خدمات مزوتراپی و میکرونیدلینگ اما استفاده از سرنگ در این روش نقش و کارایی ندارد و بجای آن داروها توسط سوزن های نازک و کوچک به پوست تزریق میشوند.

مواد و داروهایی که وارد پوست میشوند کلاژن سازی میکنند و همچنین بافت های آسیب دیده در عمق پوست را درمان میکنند.

این موضوع انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی پوست را برمیگرداند و باعث رفع چین و چروک ها و جوانی و شادابی پوست میشود و به همین دلیل میتوان گفت که یک درمان قطعی برای درمان پیری پوست و پوست های آسیب دیده است و میتواند جوانی و زیبایی را به پوست برگرداند.

همچنین اگر داروهای مخصوص با استفاده از این روش به پوست سر تزریق شوند، سلول‌های تولیدکننده الاستین و فولیکول‌های مو را تحریک می‌کنند که این کار باعث قطعی ریزش مو و همچنین تقویت ریشه و ساقه موها و پرپشت شدن تراکم موهای افراد میشود.

این خدمات از جمله به روز ترین و پیشرفته ترین خدمات زیبایی پوست و مو میباشد که توانسته با یک تیر ، دو نشان تقوت مو ها و زیباسازی پوست را انجام دهد.

 

مزونیدلینگ پوست صورت

هزینه مزونیدلینگ

پوست نواحی صورت از حساس ترین نقاط بدن میباشد که اولین نشانه های بالا رفتن سن ، استرس و اضطراب و سایر موارد روی آن ایجاد میشود که تقریبا میتوان گفت تمامی افراد اعم از آقایان و خانم ها از آن رنج میبرند.

مزونیدلینگ صورت از جمله خدمات کلینیک زیبایی ما میباشد که که میتواند تمام خطوط و چروک و لکه های روی پوست مخصوصا روی گردن و زیر چشم و سایر قسمت ها را کاملا محو کند و از بین ببرد.

این روش ، روشی ساده و مطمئن میباشد که همانطور که گفته شد میتواند لکه هایی مانند جای جوش و ... را از ابین ببرد و همچنین میتواند مانند خدمات مزوتراپی ، به رشد موهای سر و ریش و سبیل های شما نیز کمک کند.

Mezonidling پوست صورت و بدن توسط دستگاهی به نام درماپن یا مزوگان انجام میشود که دارای سوزن هایی در حد میکرو است که با ایجاد کانال هایی باعث جذب چند برابر مواد توسط پوست میشود.

مزونیدلینگ صورت در واقع استفاده از کوکتل های مزوتراپی، در روش میکرونیدلینگ است که تأثیر این متد درمانی را چندین برابر میکند، زیرا با ایجاد منافذ میکرومتری بین کلون های سلولی، هم جذب دارو را چند برابر میکند و هم با تخریب سلول های پیر و آسیب دیده، باعث جایگزین شدن سلولهای جدید و جوان می شود. 

اگر هدف انجام این روش جوانی پوست باشد از کوکتل های روشن کننده و از بین برنده لک استفاده می شود اما اگر هدف تقویت رشد موها باشد از کوکتل های تقویت کننده مو استفاده می شود که هر دو مورد کاملا تایید شده و مطمئن هستند و تا امروز نتایج مثبتی داشته اند.

 

مزونیدلینگ صورت

مزونیدلینگ روشی علمی و موثر برای لیفت صورت میباشد.

عملکرد این خدمات مانند لیفت صورت با نخ میباشد فقط بجای استفاده از نخ از دستگاه های جدید آنوبیس همراه با هیالورونیک اسید خالص، ترکیبات آبرسان و مغذی لایه‌های زیرین پوست، انواع ویتامین‌ها و مواد روشن‌کننده استفاده میشود.

اهداف مزونیدلینگ صورت لیفت، کلاژن سازی و شفاف سازی پوست است که هیچ درد و عوارضی ندارد و در 15 الی 30 دقیقه انجام میشود و شاهد نتایج شگفت انگیز آن خواهید بود.

تا امروزه از این خدمات در کلینیک لیزر درخشان برای جای جوش، لکه های ناشی از افزایش سن، از بین بردن اسکارهای پوستی، چین و چروک های صورت و ... انجام شده است و تمام متقاضیان بعد از گذشت مدتی هم رضایت کامل داشته اند.

 

مزونیدلینگ مو

مزونیدلینگ مو

ریزش مو از مشکلاتی است که بیشتر آقایان و برخی از خانم ها تا حد کمتری دچار آن میشوند که دلایل آن را میتوان غذا های ناسالم ، آب و هوای نا سالم ، استرس و اضطراب و مهمخ تر از همه ارث معرفی کرد که این مشکل بسیار هم آزار دهنده است و نمیتوان تاثیر آنرا بر زیبایی افراد مختلف انکار کرد.

روش های مختلفی برای درمان این مشکل وجود دارند که برخی از آنها موقتی هستند و برخی دیگر هم دارای معایب و مشکلاتی هستند.

اما مزونیدلینگ مو روشی جدید و مطمئن است که تاثیر دو برابری نسبت بهس ایر روش ها دارد اما نکته ای که وجود دارد این است که برای تمامی افراد مناسب نیست و میزان تاثیر آن نسبت به شرایط در افراد ، متفاوت است.

در این روش کوکتل های مزوتراپی وارد پوست ناحیه مورد نظر سر میشوند و سپس با سوراخ های ریزی که ایجاد میکنند پروتئین و ویتامین ها را به فولیکول های مو میرسانند و همچنین با افزایش جریان خود در آن ناحیه ، فولیکول های مو را هم تا حد زیادی تقویت میکنند.

برای درمان به این روش لازم است پزشک معالج از کوکتل های مربوط به هدف Mezonidling استفاده کند. برای این کار می توان از کوکتل ویتامین c، یا برای برطرف کردن ریزش مو از کوکتل های تقویت کننده موی سر استفاده کرد. این مواد مصرفی کاملا بستگی به هدف مراجع از درمان دارد.

این درمان به طوری انجام میشود که سیستم ایمنی بدن فعال می شود تا پوست سر را ترمیم و احیا کند در نتیجه کلاژن بیشتری در این ناحیه تولید و تجمع می یابد. همزمان با این روند درونی از بیرون ویتامین ها و مواد مغذی نیز به کمک پوست می آیند. در نهایت ترکیب این دو فرآیند باعث رشد و تقویت فولیکول های مو که در پوست سر قرار دارند می شود.

برای مدت مشخصی که متخصص شما تعیین می نماید باید از سشوار کردن موها بپرهیزید چراکه گرمای بیش زا حد باعث تحریک و التهاب ناحیه مربوطه می گردد تا 24 ساعت بعد از مزونیدلینگ مو به هیچ عنوان ورزش و فعالیت های سنگین انجام ندهید.

این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار دردی نخواهد داشت . از طرفی برای رسیدن به نتیجه مطلوب این روش باید در چند جلسه به فاصله 15 الی 30 روز تکرار شود. تعداد جلسات و فواصل زمانی بین آن در هر فردی متفاوت است.

یک نکته بسیار مهم در این خدمات این است که حتما به یک کلینیک و متخصص معتبر مراجعه کنید تا از اینکه این روش بر روی شما تاثیر گذار است یا خیر و در صورت تایید متخصص و تمایل شما برای انجام ، حتما نکات قبل و بعد از انجام را بپرسید و رعایت کنید تا نتیجه مطلوبتان را بگیرید.

 

مزونیدلینگ برای ترک پوستی

مزونیدلینگ مو

ترک های پوستی از جمله موارد آزار دهنده مخصوصا برای بانوان هستند که معمولا به خاطر زایمان ، افزایش یا کاهش ناگهانی وزن و انجام عمل های زیبایی و ... روی پوست ایجاد میشوند و اگر فکری برایشان نکنید ، معمولا تا آخر عمر همراهتان باقی خواهند ماند.

به همین علت افراد به دنبال راه های مختلف مثل فیساپ پوست میروند اما روش بهتری از سایر روش ها با نام مزونیدلینگ وجود دارد که تواسنته تاثیر گذاری بیشتری نشان دهد و رضایت بیشتری را جلب کند.

نتیجه ای که این کار به همراه خود دارد این است که انعطاف پذیری و کسشانی پوست را افزایش میدهد و باعث میشود بافت های مرده زیر پوست از بین بروند و بافت های تازه جایگزین آنها شوند تا این روند ادامه پیدا کند و طراوت به پوست شما باز گردد.

مزونیدلینگ برای ترک پوست یک روش مناسب برای تمام انواع و رنگ‌های پوست بوده که برای انجام آن از مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود. از آنجا که در این روش احتمال سوختگی بیمار و ایجاد هایپرپیگمنتاسیون وجود ندارد، این روش بر روش‌های لیزر درمانی ارجحیت دارد.

زمانی که شما برای رفع ترک‌های پوست خود تحت فرایند مزونیدلینگ قرار می‌گیرید، این فرایند به بازسازی پوست و پوشاندن روی ترک‌های پوست کمک کرده و کانتورهای سطح پوست بازیابی می‌شوند.

پس از 5 تا 6 جلسه درمانی با فواصل حدود 4 هفته‌ای، بیماران از رفع تدریجی اثرات ترک‌خوردگی روی پوست خود خشنود شده و بافت پوست بهبود می‌یابد.

این خدمات باید حتما توسط دستگاه مخصوص که گفته شد و همچنین توسط متخصصان زیبایی انجام شود تا بتواند تمام ترک ها را کاملا از بین ببرد و نتیجه دلخواه شما داشته باشد.

خوشبختانه کلینیک لیزر درخشان ، هم دارای متخصصان کاربلد و با تجربه و هم دارای دستگاه مخصوص این روش میباشد و میتوانید فقط با یک تماس هماهنگی های لازم را برای دریافت خدمات از کلینیک ما انجام دهید.

 

مزونیدلینگ برای لک صورت

Mezonidling از جمله خدماتی است که برای از بین بردن انواع لک های صورت کاملا موثر است و برای انجام آن از سیستم دیجیتال سوزنی استفاده میشود که با استفاده از سوزن های نارک آن ، داروهای مخصوص به پوست تزریق میشود.

این روش نسبت به سایر روش های درد کمتری دارد اما پزشک متخصص برای راحتی و جلوگیری از نگرانی متقاضیان از دارو های بی حسی استفاده میکند.

از جمله فواید مزونیدلینگ می‌توان به کاهش منافذ باز پوست و همچنین افزایش میزان انعطاف پذیری و کشسانی پوست اشاره کرد که مزونیدلینگ صورت در کلینیک‌های زیبایی توسط دستگاه مخصوص این کار انجام می‌شود.

برای از بین بردن لک های صورت با این روش ، پزشک نسبت به سن ، جنس ، شرایط ، نوع پوست و نوع و مقدار لکه های پوستی بهترین نوع کوکتل و داروها را انتخاب میکند و با قرار دادن آنها درون دستگاه ، مراحل را آغاز میکند و داروها را به پوست تزریق میکند که این محل تزریق را میکروپانچ مینامند.

مزونیدلینگ، در واقع یک درمان طبیعی است که با استفاده از سیستم سوزن دیجیتالی انجام می شود. این سیستم از تعدادی سوزن میکروسکوپی تشکیل شده است که توسط یک موتور کنترل می شوند. این سوزن ها به لایه میانی پوست نفوذ کرده و با تحریک کلاژن ها و الاستین های موجود در این لایه، باعث ایجاد پوستی شفاف تر و سالم تر می شوند.

مزونیدلینگ لک صورت باعث تحریک تکثیر سلول ها میشود و این تکثیر سلولی منجر به تشکیل لایه‌های جدید بافت الاستین و الیاف کلاژن و همچنین مویرگ‌های جدید برای بهبود خون‌رسانی می‌شود.

تعداد جلسات ، زمان ماندگاری و مشاهده نتیجه و سایر موارد هم در جلسات مشاوره قبل از انجام این روش به متقاضیان اعلام میگردد.

مرکز زیبایی و مزونیدلینگ پوست صورت لیزر درخشان با انجام مزونیدلینگ صورت زیر نظر مستقیم پزشک بهترین خدمات را به شما می دهد تا اطمینان خاطر داشته باشید.

 

مزونیدلینگ صورت برای جای جوش

مزونیدلینگ صورت

سوال برخی کاربران این است که برای انجام این خدمات چه مواد و دارو هایی استفاده میشود و آیا هر دارویی که برای رفع جای جوش استفاده میشود با دارویی که برای از بین بردن ترک های پوستی استفاده میشود یکی است؟

در جواب این سوال باید بگوییم که نوع ، مقدار و چگونه تزریق دارو ها بستگی به محل درمان ، نوع بیماری و شرایط بیمار و یک سری موارد دیگر بستگی دارد که متخصص مورد بررسی های لازم قرار میدهد و همچنین دارو ها برای این خدمات کاملا متفاوت هستند زیرا هدف تزریق آنها متفاوت است.

رفع چین و چروک پوست، از بین بردن جای جوش و آکنه، برطرف کردن لک ها و سفت تر شدن پوست، از جمله ناراحتی های پوستی هستند که می توان با استفاده از روش مزونیدلینگ برای جوش فعال را درمان نمود.

در مورد مزونیدلینگ برای جای جوش هم میتوان گفت که اگر در هر قسمتی از صورت خود جوش یا جای جوش مشاهده میکنید اصلا نگران نباشید زیرا این دستگاه به قدری حرفه ای است که حتی میتوان جوش های زیر چشم ، آرنج یا قسمت های حساس صورت و بدن را نیز بدون هیچ عارضه و مشکلی از بین ببرد.

مزونیدلینگ جای جوش بستگی به میزان سلامت و مشکلات پوستی شما دارد هرچند میزان جوش صورت بیشتر باشد زمان بیشتری طول می کشد تا پوست صورت سالم بماند، فاصله تکرار جلسات تقریبا در هر ماه یکبار است و بعد از این دوره تقریبا باید یکسال بعد تکرار شود.

پس از انجام عمل مزونیدلینگ صورت برای جای جوش ، کانال های پوستی محل مورد نظر کاملا باز هستند. از این رو، توصیه می شود در طول این مدت از هیچ گونه لوسین یا کرم بر روی پوست استفاده نشود. این محصولات ممکن است دارای مواد سمی مضر باشند که از طریق منافذ باز وارد بدن می شوند.

با توجه به این که استفاده از کرم های ضد آفتاب در طول دوره درمان ممنوع است، از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری نمایید.

 

مزونیدلینگ برای جای اسکار یا زخم بخیه

از خدمات Mezonidling را یک عمل غیر تهاجمی میشناسند که به خاطر افزایش ساخت کلاژن در بافت پوست برای جوانسازی و از بین بردن جای زخم بخیه و اسکار و عوارض پوستی عمل های مختلف استفاده میشود.

پوست کل بدن مخصوصا پوست صورت از جمله اعضای بدن است که بیشترین توجه را به خود جلب میکند و از طرفی هم از حساس ترین عضو های بدن است که اگر زخم یا خطوط یا لکه ای روی آن ایجاد شود معمولا خود به خود از بین نمیرود یا اگر هم از بین برود یا مدت زیادی طمان میبرد و یا اینکه باید آنها را با استفاده از روش های مختلف پاکسازی پوست مانند میکرودرمابراسیون استفاده کرد.

بجز میکرودرمابراسیون روش های مختلفی دیگری وجود دارند که از یکی از پیشرفته ترین و موثر ترین آنها همین جوانسازی پوست با مزونیدلینگ است در این مکانیزم سرعت فرآیند ساخت کلاژن و الاستین از یک سمت و از سمتی دیگه تزریق کوکتل های مزوتراپی به درون روزنه های پوستی، ارتقای سطح کیفی بافت پوست صورت و ایجاد لایه ی جدیدی از بافت در پوست رو بهمراه خواهد داشت و باعث از بین بردن لکه ها و خطوط و زخم های مختلف مانند زخم بخیه و ... میشود و توانسته خیال افراد مختلف را از این بابت راحت کند و کسی نگران جای زخم ها روی پوست بدن یا مخصوصا صورت نباشد.

قابلیت درمان اسکار به لحاظ مدت زمان و سابقه وجود آن محدودیت‌هایی دارد. عمق قابلیت خاص نفوذ عمودی درماپن و کنترل عمق تا 2.5 میلیمتر کمک می‌کند تا ظاهر زخم‌های جراحی کاهش یابند و می‌تواند جایگزین بهتری برای روش‌های دیگر یا رولرینگ باشد.

مزونیدلینگ برای جای اسکار از درمان های مناسب و ایمن و موثر برای انواع پوست میباشد.

 

مزونیدلینگ برای از بین بردن مشکلات پوستی کمر و کف سر

مزونیدلینگ جای جوش

روی کره خاکی افراد زیادی هستند که بیماری های پوستی دارند یا اینکه بنا بر دلایل مختلفی روی قسمت های مختلف بدنشان مخصوصا کمر یا کف شاهد لکه ها ، جوش های بزرگ و کوچک ، خطوط و یا زخم و جای بخیه هایی هستند که بسیار هم برایشان آزار دهنده است.

اما امروزه روشی در خدمات زیبایی پوست وجود دارد که مکانیزم آن و نقش آن در جوانسازی پوست و ارتقا سطح کیفی آن در این زمینه شباهت زیادی به فرایند میکرونیدلینگ دارد و به این ترتیب است که با استفاده از هزاران میکرونیدل موجود روی قلم مزونیدلینگ ، ناحیه مورد نظر پوست را سوراخ میکند و در ادامه واکنش دفاعی و ترمیمی پوست در قالب ترشح بیشترِ کلاژن و و الاستین و ایجاد بافت پوست جدید صورت می گیرد.

علاوه بر این سایز روزنه های پوستی را افزایش میدهد که این امر باعث میشود جذب ویتامین ها و مواد مغذی که از پماد ها و کرم ها و ماسک ها تامین میشوند بیشتر شود و علاوه بر از بین بردن لکه ها از روی پوست ، باعث جوان و زیبا ماندن پوست برای مدت طولانی شود.

پس وقتی از این روش برای از بین بردن هر نوع مشکل پوستی روی کمر و کف سر یا هر قسمت دیگری از بدن استفاده کنید ، شاهد نتیجه مثبت و هیرت انگیزی خواهید بود که شبیه به یک معجزه است.

 

مزونیدلینگ برای حل مشکلات پوستی و خطوط گردن و غبغب

علاوه بر مشاهده لکه های پوستی که بر اثر بیماری های مختلف روی قسمت هایی از پوست صورت یا بدن ایجاد میشوند ، شاهد خطوطی عمیق و سطحی روی گردن و مخصوصا غبغب افراد مختلف اعم از خانم ها و آقایان هم هستیم که معمولا علت آنها را میتوان بالا رفتن سن ، از بین رفتن بافت های زیر پوست و همچنین افزایش یا کاهش ناگهانی وزن دانست که باعث بروز این چنین مواردی میشوند.

خدماتی از جمله لیزر فوتونا هستند که میتوانند این مشکلات را از بین ببرند اما روش جدید دیگری با نام مزونیدلینگ وجود دارد که مخصوص از بین بردن و محو کردن این مشکلات پوستی است.

این روش درمانی تکنیکی مدرن است که کلاژن سازی را افزایش می دهد و با نفوذ به عمق پوست، بافت های آسیب دیده را درمان می کند.

این خدمات کاملا ایمن و ساده است و بعد از اینکه سوزن ها وارد پوست میشوند ، پوست به حالت دفاع و تعمیر میرود و به همین علت جریان خود در محل مورد نظر افزایش میابد و کلاژن بیشتری در آن محل ایجاد میشود.

به دلیل این نوسازی، پوست شروع به اصلاح پیگمانت های غیرطبیعی می کند و قسمت هایی از پوست که به هر دلیلی دچار مشکل هستند تغییر رنگدانه میدهند و ترمیم میشوند.

شما نیز اگر دچار خطوطی روی پوست گردن یا غبغب یا هر قسمت دیگری از بدن خود شده اید میتوانید با تماس با ما هم اطلاعات کاملی کسب کنید و هم در صورت تمایل رزرو وقت را انجام دهید.

 

از بین بردن سیاهی ها و خطوط اطراف چشم

مزونیدلینگ برای جای زخم و بخیه

از دیگر علائم بالا رفتن سن و پیری ار آقایان و خانم ها ایجاد خطوط و چروک هایی دور چشم ، زیر چشم و حتی روی پلک است که ظاهر افراد را به کل تغییر میدهد و معمولا خانم هایی که روی ظاهر و زیبایی خود حساس هستند به دنبال از بین بردن و محو کردن آنها هستند.

در مزونیدلینگ زیر چشم سوزن هایی با عمق کم وارد پوست میشود و تامین مواد مورد نیاز بافت های پوست و همچنین از بین بردن سلول های مرده زیر پوست باعث ترمیم کامل ناحیه زیر چشم میشود که برای دریافت بهترین نتیجه فقط به چهار الی پنج جلسه نسبت به خطوط پوستتان نیاز دارید.

همچنین اگر زیر چشمتان بنا بر دلیل مختلف گود و سیاه شده است و یا پلک هایتان افتاده اند اصلا نگران نباشید زیرا با جذب سرم های فعال پوست شروع به ترشح کلاژن و الاستین می کند و منطقه تحت درمان تحت تاثیر قرار می گیرد و پوست سفت می شود که باعث از بین رفتن چروک های ریز و بهبود چروک های درشت و سیاهی و گودی ها می شود.

 

مزونیدلینگ برای منافذ باز پوست

منافذ باز پوست باعث نفس پوست میشوند و مسئول دفع سموم پوست هستند که روی بینی و گونه ها یدده میشوند.

یک روش درمانی مناسب برای کوچک کردن منافذ پوست مزونیدلینگ برای منافذ باز پوست است که روشی پیشرفته است.

در این روش از سیستم سوزنی استفاده میشود که دستگاه مخصوص این روش دارای تعداد زیادی سوزن ظریف و ریز است که داروهای مخصوص را به پوست تزریق میکنند.

پس از قرار دادن این سیستم بر روی پوست، سوزن‌ها وارد پوست شده و معمولاً در ناحیه میانی درم و اپیدرم قرار می‌گیرند.

بعد از ایجاد سوراخ های ریز در پوست، سرم های مغذی و کوکتل هایی نیز روی پوست شما اعمال میشود تا جذب منافذ ایجاد شده در پوست شوند. همچنین در روشی دیگر این سرم های مغذی توسط سوزنها وارد پوست می‌شوند.

 

کاربرد ها و مزایای مزونیدلینگ صورت

کاربردها و مزایای مزونیدلینگ صورت

از مزونیدلینگ پوست میتوانید برای موارد زیر استفاده کنید :

⭐ تولید کلاژن که بهجوانسازی صورت و زیبایی پوست کمک می‎کند.

⭐ از بین بردن چروک و برجستگي ها و فرورفتگی ها.

⭐ از بین بردن جای جوش و اسکارهای قدیمی.

⭐ برطرف کردن ترک های پوستی که در اثر حاملگی و لاغری های سریع روی پوست ایجاد شده است.

⭐ جمع شدن و افزایش الاسیتسیته پوست.

⭐ افزایش انعطاف پذیری و کسشانی در پوست.

⭐ ترميم زخم های قدیمی، بخیه و منفذ باز.

⭐ از بین بردن سوختگی های قبل.

⭐ افزایش نفوذ کرم ها و ویتامینه ها در پوست با درصد بسیار بالا.

⭐ کم رنگ کردن و از بین بردن لک های پوستی.

⭐ نفوذ به عمیق ترین لایه پوست.

⭐ افزایش خونرسانی به پوست.

⭐ برطرف کردن ریزش موی سر

⭐ رفع جای زخم، جوش و آکنه

⭐ رفع فرورفتگی‌های ناشی از جوش و آکنه

⭐ رفع ترک‌های پوستی ناشی از بارداری یا افزایش و کاهش وزن

⭐ جلوگیری از ریزش مو و کمک به افزایش سرعت رشد آن

⭐ برطرف کردن تیرگی و فرورفتگی دور چشم

⭐ رفع آفتاب‌سوختگی و تغییر رنگ بخش‌هایی از پوست

⭐ برطرف کردن چین و چروک‌های نواحی مختلف بدن و صورت

⭐ رفع لک‌های پوستی ناشی از بارداری یا افزایش سن

⭐ کمک به حفظ حالت ارتجاعی پوست

⭐ غیر تهاجمی بودن

⭐ میزان اثربخشی بسیار بالا به منظور جوانسازی پوست

⭐ امکان استفاده برای کک و مک

⭐ امکان استفاده برای منافذ باز پوست

⭐ امکان استفاده برای جوش صورت

⭐ استفاده برای لک

⭐ بدون درد و خونریزی

⭐ اعمال مزونیدلینگ دور چشم در کنار سایر بخش‌های صورت

 

نکات و مراقبت های قبل از انجام مزونیدلینگ پوست

 • سه روز پیش از درمان از مصرف داروهای ضد غلظت خون همچون آسپرین و نروفن بپرهیزید.
 • از سه روز قبل رتینول استفاده نکنید.
 • اگر سابقه ی تبخال یا تاول تبخالی دارید، با پزشک خود مشورت کنید.
 • از دو هفته پیش از درمان از تزریقات زیبایی بپرهیزید.
 • از برنزه کردن محل مورد درمان خودداری کنید.  
 • 2 هفته قبل از انجام تزریق های زیبایی مانند تزریق ژل و بوتاکس خودداری کنید؛
 • از رفتن به سولاریوم و برنزه کردن پوست خودداری کنید؛
 • از 1 هفته قبل از انجام این روش، مصرف داروهای رقیق کننده خون را قطع کنید.
 • اگر قبلا تزریق بوتاکس، ژل یا چربی انجام داده‌اید، حداقل دو هفته صبر کنید.
 • پیش از انجام از انجام سولاریوم یا آفتاب گرفتن خودداری کنید.
 • در روز عمل پوست خود را به‌طور کامل تمیز کرده و از هیچ کرم آرایشی استفاده نکنید.
 • اگر قصد انجام این روش را دارید، روز قبل از عمل به حمام بروید و پوست سر خود را کاملا بشویید.
 • حداقل یک هفته قبل از انجام ، مصرف داروها و مواد غذایی رقیق‌کننده خون را متوقف کنید.
 • در جلسات مشاوره با پزشک خود تعارف نکنید. همه سوالات خود را بپرسید و مطمئن شوید که انتظارات شما از نتیجه عمل با واقعیت تطابق دارد.
 • اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

 

مراحل انجام مزونیدلینگ صورت

مزونیدلینگ چیست

در این نوع درمان بر خلاف برخی درمان های تزریقی دیگر از بی حسی موضعی استفاده میشود تا متقاضی هیچ احساس دردی نداشته باشد.

در روش درمانی مزونیدلینگ که با بی حسی موضعی پوست انجام می‌پذیرد، همزمان با نفوذ کوکتل‌های مزوتراپی به درون لایه مزودرم توسط پانچ‌های بسیار کوچک که دستگاه در پوست ایجاد می‌کند، عمل کلاژن سازی، بسته شدن منافذ پوست، بهبود بافت‌ها و در نهایت بهبود ظاهری پوست حاصل خواهد شد.
Mezonidling با استفاده از سیستم درمانی سوزنی دیجیتال انجام می‌شود. سیستم سوزنی دیجیتال از یک سری سوزن‌های میکروسکوپی تشکیل شده که عمق نفوذ و مدت ورود سوزن‌ها به بافت را کنترل می‌کند.

هدف از این روش، نفوذ سرم های فعال به داخل پوست است که روش بسیار موثرتری از ماساژ آنها با دست می باشد. در این روش با ایجاد منافذ میکرومتری بین سلولی جذب دارو چند برابر می شود و با تخریب سلول های پیر و آسیب دیده سلول های جوان و جدید جایگزین می‌گردند. (همچنین از مزونیدلینگ برای تقویت فولیکول های مو و جلوگیری از ریزش موها نیز استفاده می شود.

این روش درمانی برای انواع تیپ‌های پوستی و افرادی که خواهان بهبود آکنه و اسکار و جوان‌سازی پوست هستند مناسب می‌باشد.

 

مراقبت های بعد از مزونیدلینگ صورت

 • پس از درمان ممکن است در ناحیه ی درمانی کمی قرمزی مشاهده شود. که امری کاملا طبیعی است و در عرض چند ساعت برطرف می شود.
 • پرهیز از آرایش پس از درمان
 • عدم ورزش تا ۲۴ ساعت
 • خودداری از سشوار و رنگ کردن موها در صورت استفاده از مزونیدلینگ برای درمان ریزش مو
 • خودداری از برنزه کردن بدن
 • از سونا، دوش آب داغ و یا سولاریوم استفاده نکنید.
 • محصولات فعال مانند گلیکولیک اسید و رتینول را مصرف نکنید.
 • از مالش یا تحریک محل درمان بپرهیزید.
 • پرهیز از استفاده محصولات آرایشی مینرال
 • خودداری از سشوار و رنگ کردن موها در صورت استفاده از Mezonidling برای درمان ریزش مو ها
 • در آب کلردار شنا نکنید.
 • شستشوی صورت بعد از مزونیدلینگ تا 48 ساعت ممنوع است.

 

نتیجه و دوره نقاهت درمان با مزونیدلینگ

عکس مزونیدلینگ

این نوع درمان هم مانند سایر خدمات زیبایی باید با استراحت و ریکاوری همراه باشد زیرا بعد از درمان پوست سرخ و حساس میشود و در این دوران نقاهت باید موارد مهمی که گفته شد را رعایت کنید.

بعد از گذشت تقریبا 48 ساعت استراحت تکمیل میشود و پوست خشک میشود و میتوانید با زیبایی و جذابیتی که دارید به زندگی برسید.

به خاطر اینکه قبل و بعد از این درمان نباید در معرض آفتاب قرار گرفت بهتر است در فصل هایی به غیر از تابستان از این روش استفاده کنید که تعرق هم کمتر است و نتیجه بهتری خواهید گرفت.

برای ورم صورت بعد از مزونیدلینگ تا 48 ساعت از کمپرس یخ استفاده کنید تا باعث کاهش تورم در ناحیه درمانی شود.

 

تعداد جلسات مورد نیاز مزونیدلینگ

برای دستیابی به بهترین نتیجه حدود شش تا هشت جلسه درمان مورد نیاز است. اثر هر درمان حدود ۶ تا ۸ جلسه باقی می ماند و جلسات می توانند در فاصله ۶ هفته از هم تنظیم شوند.

از آن جا که ریکاوری این روش نسبت به لیزر بازسازی پوست و مواد شیمیایی لایه بردار کمتر است این روش را برای بسیاری افراد یک انتخاب مناسب برای رهایی از آکنه اسکار و چروک عمیق صورت کرده است.

 

مزونیدلینگ برای چه افراد توصیه نمیشود؟

 1. سابقه کلوئید در اثر آسیب به پوست
 2. سابقه حساسیت به کوکتل های مزوتراپی
 3. عفونت های فعال پوستی از قبیل تب خال
 4. ضعف سیستم ایمنی بدن به هر علتی ( مصرف داروها ، دیابت کنترل نشده و بیماری سیستم ایمنی) می تواند منجر به عفونت بعد از نیدلینگ و تأخیر در التیام پوست شود.
 5. مصرف داروهای ضد انعقاد مثل وارفارین؛ این داروها می توانند موجب خونریزی شدید بعد از نیدلینگ شوند و قطع این داروها که برای درمان یک بیماری جدی است به منظور انجام یک عمل زیبایی به هیچ وجه توصیه نمی شود.

 

ماندگاری این روش درمانی چقدر است؟

ماندگاری مزونیدلینگ پوست

این روش را می‌توان یکی از روش‌های دائمی جوان‌سازی و رفع مشکلات پوست و مو دانست. شرط طولانی شدن اثرات این روش رعایت دستورات پزشک پس از درمان و اصلاح سبک زندگی و رژیم غذایی است. مزونیدلینگ باعث تحریک سلول‌های تولیدکننده کلاژن می‌شود و از همین طریق مشکلات مختلف پوستی را برطرف می‌کند. به همین دلیل افزایش سن و رژیم غذایی نامناسب بر روی نتایج آن اثر می‌گذارد. علاوه بر این‌ها نوع پوست فرد، شدت آسیب و عوامل ارثی نیز از عوامل اثرگذار بر روی ماندگاری نتایج Mezonidling است.

 

دستگاه مزونیدلینگ

این دستگاه یک ریزسوزن پوستی پیشرفته است که برای سفت سازی، لیفتینگ و جوانسازی پوست استفاده می‌شود. نوک سوزنی فنری این درماپن منحصر به فرد از حرکت اتوماتیک سوزن بهره می‌برد که درد و ناراحتی را کاهش می‌دهد در حالی که جذب یکنواخت سرم‌های موضعی نظیر PRP، اسید هیالورونیک، کلاژن هیدروژنه، ویتامین C و پپتیدها را در پوست تقویت می‌کند.

تمام محصولات آرایشی مایع پس از دریافت گواهینامه می‌توانند از طریق میکرونیدلینگ در لایه درم پوست استعمال شوند.

سرم‌های زیبایی با عملکردهای متفاوت می‌توانند اثرات درمانی متفاوتی ایجاد کنند. پس از درمان می‌توانید از یک ماسک تسکین دهنده ویژه برای کاهش ورم و کمک به روند بهبودی استفاده کنید.

مشخصات دستگاه :

آداپتور : 5V-1000MA

منبع قدرت : باتری قابل شارژ

تعداد باتری : 2 عدد، باتری‌های لیتیمی

زمان کار/ زمان (شارژ کامل) : 3-2 ساعت/ بدون استفاده از سیم

فرکانس ارتعاش : r/m 10000-8000

 

عوارض و خطرات انجام مزونیدلینگ برای پوست و مو

عوارض مزونیدلینگ

🛑 خونریزی بخش هایی از صورت که تحت فرآیند میکرونیدلینگ قرار گرفتن 

🛑 کبودی ناحیه های سوزن کاری شده بعد از مسدود شدن روزنه های پوست و تشکیل بافت جدید

🛑 ریسک عفونت تنها در صورت عدم رعایت موردهای بهداشتی بعد از سوزن کاری به وسیله شما دوستان

🛑 ورقه شدن پوست که از جمله بدیهی و طبیعی ترین عارضه های جانبی حاصل از فرآیند های زیبایی صورت به حساب می آید

🛑 التهاب و سرخی پوست صورت در ناحیه ها سوزن کاری شده ممکنه همراه کبودی خودش را نشان بدهد.

🛑 تیرگی اندک پوست و پوسته پوسته شدن بین هفت تا ده روز

🛑 ایجاد ورم و قرمزی در پوست

🛑 پوسته پوسته شدن پوست

🛑 ایجاد التهاب در ناحیه درمانی

🛑 مشاهده کهیر، خارش یا احساس سوزش

 

هزینه و قیمت مزونیدلینگ

سوال برخی کاربران این است که هزینه هر جلسه مزونیدلینگ چقدر است؟ 

همانطور که شاید بدانید خدمات زیبایی دارای قیمت ها و تعرفه های ثابتی نیستند زیرا هر کدام هدف خاصی دارند ، نحوه انجام آنها متفاوت است ، دستگاه و تجهیزات آنها متفاوت است و همچنین تعداد جلسات متعددی دارند که تمامی این موارد روی قیمت ها تاثر میگذارند.

البته بجز این موارد تخصص پزشک ، نوع دستگاه و مواد مصرفی و همچنین اعتبار کلینیک زیبایی هم روی این قیمت ها موثر هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها میتوانید با شماره های ما تماس حاصل کنید.

 

کرم ضد لک بعد از مزونیدلینگ

بهتر است در چند روز اول بعد از انجام این خدمات از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

همچنین توصیه می‌شود که از یک سرم اسید هیالورونیک یا نرم کننده‌هایی مانند پمادهای پترولاتوم یا لانولین به مدت دو الی سه روز برای جلوگیری از لک بعد از میکرونیدلینگ و بهبود تورم و قرمزی‌ها استفاده شود.

 

سوالات متداول

نظرات در مورد مزونیدلینگ جوانسازی

1 . تفاوت‌های مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ چیست؟

مهم‌ترین تفاوت این دو روش در این است که در میکرونیدلینگ از هیچ ماده اضافه‌ای استفاده نمی‌شود. در این روش تنها با استفاده از سیستم سوزن دیجیتال که دستگاه مخصوص انجام میکرونیدلینگ است، پوست تحریک شده و روند تولید کلاژن تسریع می‌شود. به همین دلیل این روش معمولا عوارض کمتر و طول درمان و دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد. مواد مورداستفاده در Mezonidling ممکن است باعث ایجاد حساسیت در افراد شود. درحالی‌که در میکرونیدلینگ چنین نیست.

2 . آیا روش انجام و مراقبت‌های مزونیدلینگ پوست متفاوت است؟

خیر. Mezonidling پوست و مو از نظر روش انجام، طول جلسات، مراقبت‌های قبل و بعد از درمان و مدت‌زمان ماندگاری تفاوتی با یکدیگر ندارند. تنها تفاوتی که در این دو روش وجود دارد، موادی است که از طریق سوزن‌ها به پوست تزریق می‌شوند. این مواد برای درمان مشکلات مختلف پوست و مو متفاوت است و با توجه به محل درمان و نوع آسیب استفاده می‌شوند.

3 . درمان با مزونیدلینگ پس از گذشت چه مدتی تکمیل می‌شود؟

برای درمان مشکلات پوست و مو با مزونیدلینگ به حداقل ۶ جلسه ۳۰ تا ۶۰ دقیقه‌ای نیاز است. فاصله این جلسات نیز تقریبا یک ماه است. بنابراین می‌توان گفت برای تکمیل درمان Mezonidling حداقل ۶ ماه زمان لازم است. البته پس از این مدت نیز برای افزایش اثرگذاری و باقی ماندن نتایج باید رژیم غذایی مناسبی را رعایت کرده و از مواد مراقبتی مناسب برای حفاظت از پوست و مو نیز استفاده کرد.

4 . بهترین داروی مزونیدلینگ مو چیست؟

برند فرانسوی رویتاکر REVITACARE از بهترین برندهای روز دنیا برای انجام این عمل است که ما در کلینیک هم از این برند استفاده میکنیم.


 • آیا می‌توان تزریق بوتاکس، ژل یا چربی را هم‌ زمان با مزونیدلینگ انجام داد؟

  خیر. انجام هم‌زمان این دو عمل برای رفع مشکلات پوستی اصلا توصیه نمی‌شود. پزشکان معتقدند که برای جلوگیری از تداخل مواد مورداستفاده و عوارض بعدی، بین این روش‌ها حداقل دو هفته فاصله بیندازید.

 • آیا مزونیدلینگ محدودیت سنی دارد؟

  از نظر سنی محدودیتی برای انجام مزونیدلینگ وجود ندارد. اما پزشکان توصیه می‌کنند که آن را بعد از ۱۸ سالگی انجام دهید. چراکه قبل از ۱۸ سالگی هورمون‌ها هنوز به تعادل نرسیده‌اند و ممکن است نتایج مزونیدلینگ تحت تاثیر قرار گیرد.

 • چند جلسه مزونیدلینگ لازم است؟

  بسته به مشکلات پوست، حدقل سه تا حداکثر ۱۰ جلسه درمانی لازم است.  

 • فاصله بین جلسات چند روز است؟

  حدقل ۲۰ و حداکثر ۴۰ روز.

 • از مزونیدلینگ برای کدام یک از نواحی بدن میتوان استفاده کرد؟

  از این روش برای جوانسازی نواحی مختلف بدن مانند صورت، گردن، دست و …میتوان استفاده کرد. علاوه بر این، از مزونیدلینگ برای کمک به رویش مو و جلوگیری از ریزش هم استفاده میشود.

 • آیا مزونیدلینگ برای لک صورت خوب است؟

  قطعا بله.

  از کاربردهای اصلی این خدمات میتوان به از بین بردن انواع لکه های صورت اشاره کرد که کاملا محو میکند.

 • ایا مزونیدلینگ باعث لک صورت میشود؟

  خیر. این روش نه تنها باعث ایجاد لک نمیشود بلکه برای از بین بردن لکه های پوستی میباشد و تمام متقاضیان هم راضی بوده اند.

 • فاصله بین جلسات مزونیدلینگ چقدر است؟

  تعداد جلسات تعیین شده برای درمان را میتوانید هر 2 یا 4 هفته یکبار انجام دهید.

 • آیا مزونیدلینگ کک و مک را از بین میبرد؟

  طبق موادر گفته شده این خدمات تمام لکه های پوستی اعم از کک و مک را نیز از بین میبرد.

 • آیا مزونیدلینگ درد دارد؟

  قبل از انجام این خدمات از بی حسی موضعی استفاده میشود تا متقاضی هیچگونه دردی احساس نکند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • اعظم
  چرا صورت من بعدمرونیدلینگ لکه هابیشتروتیره ترشدند
  • مدیر سایت

   دلیل ممکن است در افراد متفاوت باشد و حتما باید به کلینیک یا متخصص مورد نظر مراجعه کنید

 • طاهره
  سلام خوبی من سه روزمزونیدلینگ انجام دادم ولی صورتم کبود شده برای رفع تیرگی باید چیکار کنم
  • مدیر سایت

   سلام. ممکن است یا این خدمات به درستی انجام نشده باشد و یا اینکه مراقبت های قبل و بعد از درمان را رعایت نکرده باشید.

   بهترین راه مشورت با متخصص مورد نظر میباشد.

تماس بگیرید