X

فیلر موی سر (Hair filler)

آشنایی با فیلر مو و تفاوت آن با مزوتراپی
فیلر مو چیست و چه کاربردی دارد؟ مزایا و معایب هیر فیلر مو چیست؟ خدمات فیلر موی سر یکی از راه و روش ها برای درمان ریزش موی سر میباشد که به صورت تزریقی انجام میشود و با هزینه و قیمت مناسب باعث قطع ریزش مو و تقویت ساقه و ریشه موها میشود.
لیزر درخشان
لیزر درخشان

آیا از ضعف ، شکنندگی و یا ریزش موهای خود خسته شده اید؟

مو به عنوان یکی از اصلی ترین موارد موثر روی زیبایی اشخاص میباشد که ممکن است برخی افراد بنا بر دلایلی مانند استفاده از سشوار و ژل و مواد شیمیایی ، آب و هوای نامناسب ، مواد خوراکی نامناسب و مهم تر از همه ارث  دچار ریزش مو میشوند.

راه و روش های زیادی برای قطعی ریزش مو و رشد دوباره موها وجود دارد که یکی از بهترین آنها تزریق فیلر مو است که میتوانید از این خدمات در کلینیک زیبایی استفاده کنید و شاهد نتیجه مثبت آن باشید.

البته قبل از هر اقدامی پیشنهاد میشود یک سری اطلاعات داشته باشید که ما در این مقاله اطلاعات مفید و کامل و دقیقی برای شما قرار داده ایم ، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

فیلر مو چیست؟ (hair filler)

امروزه افراد زیادی هستند که به خاطر دلایلی که گفته شد دچار ریزش مو و کم پشتی و طاسی سر میشوند و از زیبایی چهره شان کاسته میشود و همین مورد باعث میشود که اعتماد به نفسشان را از دست بدهند و سختی زیادی را تحمل کنند.

اما امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روش های زیادی در زمینه جوانسازی پوست و مو برای درمان این مشکلات و بازگردانی زیبایی به چهره خانم ها و آقایان ایجاد شده است که یکی از آنها خدمات فیلر موی سر میباشد.

فولیکول ها مو وقتی املاح و آب مورد نیازشان را از دست بدهند ، برای اینکه سالم بمانند باید تقویت شوند و در یر این صورت کم کم شروع به ریزش میکنند و حالا با این شرایط فیلر مو راهی جدید و مفید برای درمان ریزش ، تقویت و تحریک ریشه مو و تغذیه آنها و در نتیجه راه خوبی برای احیای موها است.

hair filler نوعی ماده تزریقی است که بر پایه ترکیبی انحصاری از ۷ ماده مختلف و اسید هیالورونیک است و به ترمیم مو و پوست سر کمک می ‌کند. 

این ماده توسط سوزن های بسیار ریز به زیر پوست تزریق میشود و بعد از مدتی مواد ترکیبی آن آزاد میشوند از مرگ سلول های مو جلوگیری میکنند و با تقویت آنها باعث قطعی ریزش و رشد مجدد موهای تازه میشوند.

همچنین با احیای سلول های پوست سر گردش خون در آن ناحیه را افزایش میدهد و در نتیجه رشد مو را سرعت می بخشد که نتیجه پس از حداقل دو هفته قابل مشاهده می باشد.

 

تزریق فیلر موی سر

hair filler

فیلر ها در واقع پرکننده کانال مو هستند و مانند مزوتراپی به وسیله سوزن هایی خیلی نازک و با سرنگ و توسط متخصص به زیر پوست تزریق میشود که این کار باعث احیای سلول های پوست سر و بهبود گردش خون میشود که تمامی این موارد تغذیه فولیکول های مو را تامین میکنند.

به دلیل وجود ترکیبات ویژه فیلر مو درمان شامل چند مرحله با اثرات متفاوت است :

 1. اثر آنتی اکسیدانی : مهار رادیکال های آزاد ناشی از مواد مضر مانند اشعه خورشید و... که سبب آسیب به سلول های مو می شوند.
 2. رگزایی : این درمان با تحریک رگزایی سبب تقویت ریشه مو میشود.
 3. جلوگیری از روند طاسی سر : با مهار عوامل موثر در ریزش مو روند طاسی را متوقف میکند.
 4. رویش مو : این درمان با اثر بر ژن های مربوط به رویش مو سبب تحریک رویش مجدد مو میشود.

همچنین در این ترکیب بی نظیر هفت پپتید عملکرد همزمان دارند.

 • دکاپپتید 18 (Deca peptide 18) پوست را برای تشکیل فولیکول های جدید تحریک می کند.
 • اسید هیالورونیک رتیکولوم رطوبت لازم را به ریشه مو می رساند، فیبروبلاست ها را تحریک و به عنوان یک محافظ کلی عمل می کند.
 • الیگو پپتید 54 (Oligo peptide 54) ریزش مو را متوقف می کند و فاز آناژنیکی رشد مو را طولانی تر می نماید.
 • دکا پپتید 10 (Deca peptide 10) به پوست و ریشه مو مواد مغذی را می رساند.
 • اکتا پپتید 2 (Octa peptide 2) سلول موها را در برابر استرس، اشعه مضر UV و سایر فاکتورهای خطرناک محافظت می کند.
 • اکتا پپتید 11 ( Octa peptide 11 ) باعث کلاژن سازی می شود.
 • الیگو پپتید 71 ( Oligo peptide 71 ) به الیگو پپتید 54 ( Oligo peptide 54 ) در درمان ریزش مو کمک می نماید.

 

مزو فیلر مو یا همان هیر فیلر

مزو فیلر مو یا هیر فیلر نام های دیگر فیلر مو هستند که تعداد زیادی از برند های معروف آن در بازار یافت میشوند که دارای تاییدیه های لازم هستند و کیفیت و نتایج خوبی هم دارند.

یکی از بهترین برند های مزوفیلر ، مزو فیلر دکتر سی وای جی است که حتی برای افرادی که ریزش موی شدید دارند و به طاسی رسیده اند هم تاثیرگذار است و طول ماندگاری بالایی هم دارد.

هیر فیلر روش درمانی اسید پپتید هیالورونیک است که در برخی مواقع برای معکوس کردن روند ریزش مو تضمین میشود که برای احیای پوست سر و فولیکول های مو کاربرد دارد و رشد موهای سر را تحریک میکند.

فرمول پپتیدهای ثبت شده و هیالورونیک اسید ، موها را به داخل فولیکولهای مو آسیب می رساند ، طبق تحقیقات بالینی به موهای بیشتر ، ضخیم تر و قوی تر منجر می شود.

با اولین جلسه درمانی این روش پیش بینی میشود که ریزش مو قطع میشود و جلسات بعدی باعث تحریک گردش خون و احیای فولیکول های مو میشود و در نتیجه شاهد روند رشد موهای ضخیم خود خواهید بود.

از دلایلی که این روش را پیشنهاد میکنیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • سبب احیا و بازسازی قوی بر روی فولیکول های مو و پوست سر می شود
 • جلوگیری از ریزش مو و افزایش سرعت رشد مو
 • فولیکول های غیر فعال را فعال می کند
 • سبب نشاط وتقویت موهای نازک و شکننده می شود

 

فیلر موی دکتر سی وای جی (DR.CYJ)

تزریق فیلر مو

فیلر مو DR.CYJ که با اسم های فیلر موی دکتر سیج یا دکتر سی وای جی نیز شناخته می شود در کشور کره جنوبی طراحی و تولید می شود.

فیلر موی DR.CYJ حاوی ۷ پپتید انحصاری است. کمپانی Caregen با انجام آزمایش‌ های مختلف، میزان تاثیر هر کدام از این پپتیدها را در روند رشد مجدد مو یا ریزش آن، بررسی کرده است.

این هیر فیلر روند گردشی خون جاری در پوست را بهبود میبخشد و ریشه و ساقه موها را تقویت میکند و در حقیقت این روش فناوری این روش فناوری پیوسته ‌رهش، به مدت دو هفته این عناصر فعال را به صورت منظم و دائمی رها ساخته و آن ‌ها را وارد پوست می ‌کند. با به ‌کار گیری این روش فناوری، میزان تاثیر این ۷ پتید افزایش می ‌یابد.

نکته مهم قبل از انجام اینگونه تزریق برای ایمنی از سلامت و رفاه بیماران ، قبل از تزریق مشاوره های لازم انجام میشود و متقاضی باید تمامی سوابق پزشکی را به دکتر اعلام نمیاد تا پزشک تزریق را برای وی تایید کند.

اکثر موادی که در درمان پرکننده مو دکتر سیج استفاده می شود از اجزای طبیعی و پپتیدهای سنتز شده با پایداری زیاد تشکیل شده اند. فیلر مو دکتر سیج تست های حساسیت و آلرژی را گذرانده است و استفاده از آن بی خطر است.

این محصول در زمانی که هنوز فولیکول های مو زنده هستند اثربخشی خود را دارد و مو نمی تواند در ناحیه ای که از قبل دچار طاسی شده است رشد کند.

 

فیلر ریشه و ساقه مو

برای این خدمات نیازی به بیهوشی نیست و در صورت تمایل متقاضی فقط بسهوشی تزریق میشود.

فیلر موی CYJ را فقط در نواحی تمیز، سالم و بدون التهاب پوست بیمار تزریق کنید. ابتدا پوست سر را با یک گوش ‌پاک‌ کن آغشته به الکل ضد عفونی کنید تا دچار عفونت نشود.

با استفاده از یک سر سوزن ۳۰G یا ۳۲G، فیلر موی CYJ را در ناحیه تعیین‌ شده تزریق کنید (در دمای اتاق). ممکن است مجبور به استفاده از چندین سوزن در روند درمان شوید.

از روش تزریقی میکرو اَلیکوت استفاده کنید (سری تزریق‌های خطی بسیار ریز). هر ۰.۲ تا ۰.۴ سانتی‌ متر حدود ۰.۰۲ تا ۰.۰۵ میلی‌ لیتر از ماده را درون پوست تزریق کنید. حدود یک سانتی‌ متر بین هر خط فاصله ایجاد کنید. تزریق حدود یک میلی ‌لیتر از فیلر موی CYJ برای درمان تقریبا یک کف دست از پوست سر کافی است.

به منظور انتقال برابر محصول در همه نقاط و کاهش درد؛ در روند انجام درمان و پس از آن کمی پوست را ماساژ دهید تا باعث تحریک و تقویت ریشه و ساقه مو شود.

 

فواید و مزایا و کاربرد های درمان توسط فیلر مو

درمان ریزش مو با تزریق فیلر مو

تحریک رشد مو

hair filler می ‌تواند باعث تحریک ابراز ژن‌ هایی شود که می ‌توانند با تقویت کنش بتا – کاتنین و فعال کردن سلول ‌های بنیادی که منجر به رشد مو در فاز رشد سیکل مو می‌ شوند؛ تاثیر مثبتی روی روند رشد مو داشته باشد.

جلوگیری از ریزش مو

این ترکیب فیلر مو با جلوگیری از تولید BMP4 و DKK-1 (عوامل اصلی ریزش مو) مانع از ریزش مو می‌شود.

آنتی ‌اکسیدان

فیلر مو با کنترل میزان رادیکال‌ های آزاد اکسیژنی که توسط اشعه فرابنفش، اضطراب و دیگر عوامل خارجی ایجاد می‌ شوند؛ از ریزش مو جلوگیری می‌ کند.

تحریک آنژیوژنز (رگ‌ زایی)

این ترکیب hair filler با تحریک ریشه مو و تغذیه آن ‌ها منجر به تشکیل فولیکول ‌های موی سالم ‌تری می ‌شود.

سایر مزایا

⭐ سبب افزایش رشد مو می شود

 ⭐ سبب پر پشت شدن مو می شود

 ⭐ سبب شادابی و طراوت بیشتر موها می شود

 ⭐ در تقویت سلول های مو و پوست سر موثر است

 ⭐ احیای موهای خشک و آسیب دیده

 ⭐ افزایش سرعت گردش خون در سر که در نتیجه آن مواد غذایی بیشتری به سلول های پوست سر و مو می رسد. 

 ⭐ ژن هایی که مربوط به طاسی و یا ریزش مو هستند با تزریق فیلر مو به طرز قابل توجهی سرکوب می شوند

 ⭐ در هیر فیلر یا ژل تقویت مو موادی وجود دارد که سبب افزایش رشد فولیکول‌های مو می‌شود.

 ⭐ تزریق فیلر موی سر، ژن مرتبط با ریزش مو را سرکوب می‌کند.

 ⭐ تعداد موها، ضخامت موها و طول تار را افزایش داده و همچنین، سبب افزایش اندازه‌ فولیکول‌های مو می‌شود.

 ⭐ وجود موادی در فیلر، وظیفه‌ی کلاژن‌سازی را بر عهده دارد و باعث احیای پوست سر می‌گردد.

 ⭐ ریزش غیرطبیعی مو را درمان می‌کند.

 ⭐ موهای نازک و شکننده را احیا کرده و خطر آسیب‌دیدگی و دو شاخه شدن موها را کاهش می‌دهد.

 ⭐ سرعت گردش خون در زیر پوست را افزایش می‌دهد.

 ⭐ مواد موجود در فیلر، ریشه‌ی مو را تغذیه کرده و با رساندن ویتامین‌ها و مواد معدنی سبب تقویت مو می‌شود.

 ⭐ تزریق فیلر به پوست سر افراد آسیبی وارد نمی‌کند.

 ⭐ سبب شادابی مو شده و وضعیت موها را بهبود می‌بخشد.

 ⭐ افزایش تعداد و طول تار موها

 ⭐ سرکوب ژن مرتبط با ریزش مو

 ⭐ دارای خصوصیات فیزیکی دو فازی و مونو فازیک

 

enlightened مطالب پیشنهادی : میکرودرمابراسیون ، تزریق مزوژل ، تزریق بوتاکس 

 

معایب و عوارض تزریق فیلر موی سر

فیلر موی سر دکتر سیج

❌ پس از انجام تزریق فیلر موی سر، ممکن است در پوست سر زخم ایجاد شود که کوتاه‌ مدت است و زود بهبود می‌یابد.

❌ ممکن است در قسمت مورد نظر تورم، خارش، قرمزی، هماتوم و درد جزئی ایجاد شود که به طور معمول بعد از گذشت ۷۲ ساعت کاملا از بین می‌رود.

❌ ممکن است برخی از افراد به ماده‌ی خاصی در هیر فیلر یا ژل تقویت مو حساسیت داشته باشند.

 

نکات و مراقبت های قبل از تزریق فیلر مو

 • در این تزریق نیازی به بیهوش کردن بیمار نیست. در صورت تمایل پزشک، می‌توان از یک ژل موضعی برای بی‌حسی استفاده کرد و بعد از گذشت ۳۰ دقیقه آن را از سطح مورد نظر پاک کنید.
 • تزریق فیلر یا ژل تقویت مو فقط بر روی پوست تمیز و سالم انجام می‌شود و در صورتی که پوست فرد ملتهب باشد، باید از انجام تزریق فیلر موی سر خودداری کرد. قبل از انجام تزریق، ابتدا باید پوست سر فرد را با الکل به صورت کامل ضدعفونی کنید تا پوست بیمار عاری از هر گونه میکروب باشد.
 • در هر تزریق می‌توان به وسیله‌ی سوزن‌های نازک، سوراخ‌هایی به فاصله‌ی ۲/۰ تا ۴/۰ سانتی‌متر ایجاد کرد و در هر کدام مقدار ۰۲/۰ تا ۰۵/۰ میلی‌متر داخل بدن تزریق کرد.
 • در طول مدت انجام تزریق و بعد از آن، ماساژهای ملایم در محل مورد نظر انجام دهید تا ژل تقویت مو به صورت مساوی در تمام نقاط پخش شود و همچنین، میزان درد را برای فرد کاهش دهد.

همچنین لازم است قبل از هر کاری در مورد بیماری و داروهای مصرفی و سایر موارد مهم با پزشک خود مشورت کنید.

 

فیلر موی سر چگونه تزریق میشود؟

مزو فیلر مو

برای رشد مجدد موها لازم است ژن ها و پروتئین هایی که به رشد مو کمک میکنند و ضروری هستند ، تنظیم باشند و طبق آزمایشات و تحقیقات انجام شده ، موادی که در ترکیبات hair filler هستند میتوانند این کار را به درستی انجام دهند و باعث ترمیم و تحریک و تقویت فولیکول های مو شوند.

تزریق فیلر مخصوص مو یک تکنیک تخصصی است و باید توسط یک پزشک متخصص و با تجربه همراه با سوزن ها و سرنگ های مخصوص و در کلینیک های زیبایی معتبر انجام شود.

برای این کار ابتدا باید محل تزریق را پاکسازی کرد و بعد از آن ناحیه مورد نظر سر را بی حس میکنند و همچنین بعد از آن با استفاده از سوزن های مخصوص و بسیار نازک به روش میکرواینجکشن به قسمت هایی از پوست سر تزریق می کند. در نهایت فولیکول های مو تا زمان فرارسیدن تزریق دوم توسط فیلر احاطه شده و تقویت و رطوبت رسانی می گردند.

بعد از تزریق و از بین رفتن بی حسی ممکن است کمی درد داشته باشید که با ماساژ احتمالی میتوانید درد را کاهش دهید.

 

توصیه ها و مراقبت های بعد از استفاده از فیلر مو

 1. موهای خود را در برابر اشعه مضر نور خورشید بپوشانید
 2. به مدت 24 ساعت استحمام نکنید
 3. موها را در برابر هوای آزاد قرار داده و با روسری و کلاه نپوشانید
 4. در مورد زمان استفاده مجدد از سشوار، رنگ مو و ... با پزشک خود مشورت کنید
 5. برای کاهش درد و همچنین توزیع یکسان فیلر قسمت هایی که تزریق در آنجا انجام شده را ماساژ دهید
 6. با مشورت پزشک به صورت روزانه از محلول پلو باوم بر روی پوست سر استفاده کنید

 

مقایسه تزریق فیلر مو با مزوتراپی مو

هزینه فیلر مو

تفاوت فیلر مو با مزوتراپی

 • ماندگاری بالا : با توجه به وجود هیالورونیک اسید در فیلر مو ماندگاری آن نسبت به درمان مزوتراپی بسیار بالاتر است.
 • سرعت بالای نتیجه گیری در فیلر : نتیجه تزریق مدت کوتاهی پس از تزریق قابل مشاهده است.

شباهت فیلر مو با مزوتراپی

 • درمان در چند جلسه انجام میشود
 • هر دو ویتامین های مورد نیاز مو را دارند
 • هر دو محصولات قابل تزریق هستند

باید به این نکته نیز توجه داشت که مزوتراپی و تزریق فیلر تاثیری در موهای از دست رفته نمی‌گذارد و فقط راه درمانی برای جلوگیری از ریزش موها و تقویت ریشه‌ی مو محسوب می‌شود و با افزایش سرعت در رشد مو، سبب جلوگیری از کم‌پشتی و طاسی در افراد می‌گردد.

 

فیلر مو برای چه افرادی مناسب است؟

☑️ افرادی که موهای نازکی دارند و ریشه‌ی موی آن‌ها بسیار ضعیف است.

☑️ کسانی که نیاز به تقویت مو دارند.

☑️ افرادی که موی کم‌پشت دارند و به افزایش حجم مو نیاز دارند.

☑️ در افرادی که ریزش مو، زیاد و غیرطبیعی دارند، فیلر موی سر نقش یک درمان مکمل را ایفا می‌کند.

☑️ برای جلوگیری از طاسی مفرط در افراد

☑️ برای کسانی که کاشت مو انجام داده‌اند، انجام تزریق فیلر، اثرگذاری عمل را افزایش می‌دهد.

 

فیلر مو برای چه افرادی مناسب نیست؟

🛑 خانم‌هایی که در دوران بارداری و شیردهی به سر می‌برند.

🛑 آقایان و خانم‌هایی که به اسید هیالورونیک حساسیت دارند.

🛑 افرادی که از داروهای ضد انعقادی و یا داروهای رقیق ‌کننده خون استفاده می‌کنند.

🛑 افرادی که در عملکرد سیستم ایمنی خود دچار مشکلاتی هستند یا در تحت درمان می‌باشند.

🛑 خانم‌ها و یا آقایانی که به التهاب پوست سر مبتلا هستند.

 

زمان ماندگاری فیلر مو چقدر است؟

زمان ماندگاری اثر این خدمات در افراد متفاوت است اما به طور کلی میتوان گفت میانگین زمان ماندگاری 1 سال است و متقاضی در صورت تمایل میتواند دوباره تزریق را تکرار کند.

ممکن است در برخی افراد نیاز باشد که روش در مانی در طول یک سال تکرار شود تا تاثیرگذاری و ماندگاری آن بیشتر شود. علاوه بر آن، بعد از تزریق فیلر، برای دوام و ماندگاری بیشتر می‌توان طبق نظر پزشک متخصص، از محلول‌های تقویت کننده‌ی مو استفاده کرد.

نکته مهم این است که برای دوام ماندگاری بیشتر هم میتوانید از محلول تقویت‌کننده موی Pelo Baum استفاده کنید.

 

آیا درمان ریزش مو با فیلر درد دارد؟

هیر فیلر

این نگرانی برای تمامی افرادی که قصد استفاده از خدمات زیبایی پوست و مو را داشته باشند وجود دارد اما اگر اطلاعات کافی در زمینه مورد نظر داشته باشید استرس و درد را به حداقل میرسانید.

همانطور که میدانید هر نوع تزریق به اندازه ای درد دارد و این تزریق هم به دلیل اینکه به ناحیه حساسی انجام میشود درد بیشتری دارد اما مثلا تزریق فیلر لب درد کمتری نسبت به این مورد دارد.

به همین علت با اینکه از داروی بیهوشی در این خدمات استفاده نمیشود ، میتوانید از پزشک مربوطه درخواست بی حسی موضعی را داشته باشید و نگران چیزی نباشید.

همچنین بعد از تزریق و بعد از از بین رفتن بی حسی برای کاهش درد میتوانید ناحیه مورد نظر را به آرامی ماساژ دهید.

 

جلسات مورد نیاز مزو فیلر مو

برای اینکه بهترین نتیجه را دریافت کنید بهتر است روند درمانی زیر را طبق زمان مشخص رعایت کنید و انجام دهید :

الف : روند درمانی معمول فیلر موی DR.CYJ

هر دو هفته یک جلسه. کل مدت زمان درمان: هشت هفته (کلا چهار جلسه)

ب : روند درمانی تهاجمی فیلر موی DR.CYJ

هر دو هفته یک جلسه. کل مدت زمان درمان: هشت هفته (کلا چهار جلسه)

البته نسبت به شرایط و تمایل شما برای نتیجه بهتر میتوانید با مشورت پزشک جلسات بیشتری درخواست کنید.

 

هزینه و قیمت خدمات تزریق فیلر موی سر

یکی از مهم ترین سوالات قبل از انجام هر کاری هزینه و قیمت آن است که برای همه افراد مهم است.

به همین علت شاهد تبلیغات دروغین در تمام قسمت های فضای مجازی هستیم اما همینجا اعلام میکنیم که گول تبلیغات را نخورید.

حالا اگر بخواهید در مورد هزینه هیر فیلر صحبت کنیم فقط میتوانیم بگوییم که خدمات زیبایی و سلامت دارای قیمت های ثابتی نیستند افراد دارای شرایط یکسانی نیستند و به همین دلیل قیمت خدمات هر فرد با فرد دیگر تفاوت دارد.

از مواردی که روی قیمت مزو فیلر تاثیر میگذارند میتوان به میزان ریزش مو و طاسی ، نوع فیلر انتخابی ، تعداد جلسات ، تخصص و تجربه پزشک و همچنین نوع و شرایط کلینیک زیبایی اشاره کرد.

اما میتوانید هم با شماره های تماس بگیرید و هم به صورت حضوری به کلینیک ما تشریف بیاورید تا هم اطلاعات کافی را دریافت کنید و هم از حدود قیمت ها آگاهی پیدا کنید.

 

هزینه فیلر مو

عدم اطلاع از هزینه فیلر مو این احتمال را میدهد افراد تصور کنند این خدمات زیبایی هزینه زیادی دارند و شاید اینکه حتی با هزینه های زیاد نتوانند نتیجه دلخواهشان را بگیرند اما این تصور کاملا اشتباه است و میتوانید با قیمت های مناسب در کلینیک ما از این خدمات به صورت تضمینی بهره مند شوید.

عواملی هستند که روی فیلر مو قیمت تاثیرات مستقیم میگذارند که عبارتند از :

 • قیمت آمپول هیر فیلر
 • کیفیت مواد تزریقی هیر فیلر
 • حجم مورد نیاز برای تزریق هیر فیلر
 • تجربه و تبحر متخصص زیبایی
 • موقعیت جغرافیایی کلینیک درمانی
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق فیلر مو

اگر جایی را پیدا کردید که نسبت به تعرفه های عادی قیمت های ارزانتری داشتند اصلا اعتماد نکنید زیرا آنها از هیر فیلر های ارزان و بی کیفیت استفاده میکنند و خدماتشان تضمین و مطمئن نیست.

در کلینیک لیزر درخشان از بهترین و با کیفیت ترین خدمات همراه با نازل ترین قیمت ها استفاده کنید.


 • فیلر مو چه تاثیراتی دارد؟

  • ریزش مو بطور کامل کاهش می یابد یا متوقف می شود
  • سلول های مو بخوبی تغذیه می شوند.
  • موها سالم و قوی می شوند
  • موها ضخیم و متراکم می شوند
  • موجب بازسازی سلول های مویی و موهای سر می شود.
 • تزریق فیلر مو برای چه افرادی مناسب است؟

  فیلر مو برای تمام افرادی که دچار مشکل ریزش مو یا کم حجمی مو می باشند مناسب است.

 • فیلر مو را از چه سنی می توان تزریق کرد؟

  فیلر مو را می توان به راحتی برای گروه های سنی کم به دلیل بدون درد بودن آن، انجام داد.

 • آیا فیلر مو یک روش دردناک است؟

  خیر، دراین تکنیک از سوزن های بسیار نازک استفاده می شود. بنابراین بیمار دردی را احساس نمی کند.

 • تعداد جلسات تزریق فیلر مو چقدر است؟

  تزریق فیلر مو معمولا در ۱۰جلسه ی ۱۵ الی ۳۰ دقیقه ای صورت انجام می شود. با این وجود، تعداد جلسات بسته به ساختار موی فرد، علت ریزش یا کم پشتی، سن بیمار، میزان ریزش مو متغییر خواهد بود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید