X

فیساپ پوست صورت و بدن

هزینه خدمات فیساپ پوست چقدر است؟
امروزه علم و تکنولوژی در زمینه جوانسازی پوست بسیار پیشرفت کرده است و شما میتوانید به راحتی با خدماتی مانند فیساپ ، پوست صورت و بدن خود را تازه و جوان و صاف کنید و لک و تیرگی پوست را از بین ببرید
لیزر درخشان
لیزر درخشان
 

همانطور که حتما مشاهده کرده اید وقتی سن افراد بالا میرود نشانه هایی مانند لک و تیرگی و چین و چروک روی پوست ایجاد میشود که این موارد برای خانم ها و آقایان زیادی آزار دهنده است و به دنبال روش هایی موثر برای از بین بردن آنها هستند.

فیس آپ از خدمات کلینیک زیبایی ما است که این نیاز های شما را کاملا رفع میکند و به شما پوستی صاف و تمیز و جوا تحویل میدهد.

در ادامه کاملا با این خدمات آشنا خواهید شد...

 

فیس آپ چیست؟

فیس آپ یکی از خدمات تخصصی است که در کلینیک های زیبایی معتبر توسط افراد متخصص و دستگاه های مخصوص و پیشرفته برای برداشتن لایه های پوست و جوانسازی و پاکسازی افراد مختلف استفاده میشود که امروزه هم بسیار رواج پیدا کرده است.

فیساپ جدیدترین نسل میکرودرم ابریژن است که برای هر فردی نسبت به شرایطی که دارد به شیوه متفاوتی انجام میشود و نیاز ها را بر طرف میکند.

با کمک این روش یک لایه ظریف بدون ایجاد خونریزی و زخم و یا استفاده از داروهای شیمیایی از روی پوست برداشته شده و ضمن رفع تدریجی تیرگی، پوست را وادار به بازسازی و جونسازی می کند.

فیساپ صورت از جمله راهکاری های پاکسازی پوست بوده و به کاهش قابل توجه جوش های سرسیاه از طریق لایه برداری سطحی کمک میکند. با حدف لایه ها و پوست های مرده روی صورت علاوه بر کمک به افزایش شفافیت پوست، به بهبود کیفیت پوست صورت و کاهش لک های سطحی کمک میکند.

 

فیساپ

فیساپ یکی از سریعترین روش های پاکسازی و از بین بردن هرگونه لکه روی پوست است که بدون هیچ عارضه و زخم و دردی و به صورت کاملا ایمنی و مطمئن انجام میشود.

این خدمات باعث کاهش منافذ باز صورت میشود و برای رفع تیرگی قسمت های مختلف بدم مثل زانو ، قوزک یا آرنج استفاده میشود.

روش های درمانی سنتی و خانگی مختلفی هستند اما نتایج آنها زمان زیادی نیاز دارد و همچنین ممکن است کاملا مشکلات پوستی را از بین نبرد.

فیساپ برای از بین بردن تیرگی های موضعی و بیرونی سطح پوست و ریزش لایه های مرده پوست طراحی شده است. همینطور برای رفع جای جوش و جوانسازی پوست نیز می توان از آن استفاده کرد.

عملکرد این روش اینگونه است که یک لایه ظریف بدون زخم و خونریزی از روی پوست با استفاده از دارو های شیمیایی برداشته میشود و پوست را وادار به بازسازی و تشکیل لایه ای جدید میکند.

دستگاه فیساپ با سرعتی معیت روی پوست و نواحی مورد نظر حرکت می کند تا پوست های مرده را جدا کند. دقت داشته باشید که در این روش هیچ گونه ماده شیمیایی در پوست استفاده نمی گردد.

 

فیس آپ پوست صورت و بدن

فیس آپ پوست صورت و بدن

فیس آپ یک تکنولوژی جدید است که امروزه پاکسازی ، لایه برداری و جوانسازی پوست استفاده میشود و طرفداران و علاقه مندان زیادی هم پیدا کرده است.

این خدمات همزمان با جوانیسازی و لایه برداری ، پوست را ماساژ میدهد که باعث جریان یافتن خون و در نتیجه کلاژن سازی در پوست میشود.

با توجه به اسمی که این عمل دارد (Face Up) ، ممکن است افراد زیادی فکر کنند که این روش فقط برای پوست صورت است اما لازم به ذکر است که هرجای پوست صورت یا بدن شما لک و جای جوش یا زخم و یا حتی تیرگی وجود داشته باشد ، این عمل آن را کاملا از بین میبرد.

مثلا ممکن است شاهد تیرگی و خشکی پوست در نواحی زانو، آرنج، قوزک پا شده باشید.در واقع لایه خشکیده ای که در این نواحی وجود دارد، پوستی مرده محسوب می شود که می توان با استفاده از این خدمات طی چند جلسه آن را جدا و به بهبود ظاهر پوست نیز کمک نمود.

 

فیس آپ صورت

فیس آپ صورت تا حدودی شبیه روش میکرودرم میباشد الیته فیس آپ دارای مزایا و تاثیرات مثبت بیشتری است.

در این خدمات تمامی بخش های پوست صورت لایه برداری و پاکسازی میشوند و هرگونه مشکل پوستی که در این قسمت وجود داشته باشد به طور کامل از بین میروند.

در این خدمات که برای از بین بردن لکه ها ، تیرگی ها و پاکسازی پوست قسمت های مختلف بدن استفاده میشود ، هیچ استفاده از مواد شیمیایی نمیشود و در حقیقت با این روش سلولهای مرده و تیره پوست به صورت مکانیکی لایه برداری میشوند.

در فیساپ با استفاده از یک هد سیلیکونی که روی پوست می چرخد، پاکسازی پوست انجام می شود. این هد مختص شماست و در جلسه اول به شما داده می شود تا در جلسات بعدی نیز به همراه داشته باشید.

فیس آب صورت تازه ترین نسل میکرودرم ابریژن است که عوارض میکرودرم را ندارد و برای ارائه این خدمات از دستگاه مخصوص چند کاره و تمام عیار استفاده میشود.

این روش با دستگاهی ایمن و مطمئن انجام میشود که کمترین عارضه و خطری را برای افراد مختف دارد و تا حد زیادی مشکلات و لکه های پوستی را زا بین میبرد و پوست را به طور کامل ترمیم میکند و افرادی که از این خدمات استفاده کرده اند رضایت کامل خود را به ما اعلام کرده اند.

به طور کلی ما به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که قصد استفاده از هر کدام از خدمات زیبایی را دارید ، ابتدا اطلاعات کافی و کاملی را به دست آورید و بعد از آن برای انجام خدمات به بهترین کلینیک ها و مراکز مراجعه کنید که متخصصان با تجربه همراه با دستگاهی مطمئن عمل ها را برای شما انجام دهند.

 

لایه برداری و جوانسازی پوست با فیساپ

فیساپ یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین روش های لایه برداری پوست و پاکسازی پوست میباشد که پودر اکسید آلومینیوم حذف شده و یک هد سیلیکونی با چرخش بر روی پوست خیلی آرام و بدون ایجاد زخم به بهترین شکل لایه برداری می کند.

با این کار پوست را شفاف میکند و هر نوع لکه ای را از بین میبرد و همچنین باعث میشود که منافذ پوست باز شوند و به راحتی و خیلی سریع تمامی لکه ها و حتی تیگری های پوست محو شوند.

این کار برای از بین بردن تیرگی های موضعی و بیرونی سطح پوست و ریزش لایه های مرده پوست کاربرد دارد و همینطور میتواند جای جوش های روی پوست را هم از بین ببرد.

برای تیرگی های ناشی از تغییرات هورمونی یا ژنتیکی پوست در برخی نواحی مثل ناحیه بیکینی، فیساپ گرچه کمک کننده است و تا حدی می تواند تیرگی را کاهش دهد ولی انتظار روشن شدن کامل در این ناحیه را نمی توان داشت.

 

دستگاه فیس آپ

فیس آپ پوست

خدمات فیساپ دارای دستگاهی است که با اعمال تغییراتی در پوست باعث لایه برداری و پاکسازی پوست میشود.

این دستگاه دارای یک هد سیلیکونی مخصوص است که باعث میشود برای هر نوع و رنگ پوستی مناسب باشد که این هد در جلسه اول خدمات تحویل کاربر داده میشود و تا جلسه آخر باید همراهش باشد.

در این روش هیچ مواد شیمیایی استفاده نمیشود و فقط دستگاه با سرعت و قدرت مشخص روی پوست حرکت میکند و سلول های مرده را از بین میبرد و پوستی پاک و تمیز و صاف را تحویل میدهد.

 

قیمت دستگاه فیس آپ

دستگاه فیساپ همان دستگاه روش میکرودرمابراسیون است که برای هر دو خدمات استفاده میشود.

دستگاه face up دارای یک دسته یا هندپیس است که چرخش اوربیتالی دارد.

قیمت دستگاه فیس آپ به عواملی مختلفی بستگی دارد که از مهم ترینه آنها میتوان به نوسانات قیمت های بازار اشاره کرد که میتوانند در ثانیه قیمت ها را تغییر دهند و همین مورد باعث سردرگمی بسیاری از مشتریان ما شده است.

 

کاربرد های فیس آپ

 1. لایه برداری سطحی
 2. درمان منافذ باز صورت
 3. درمان لک
 4. درمان جای جوش
 5. درمان جوش های سرسیاه
 6. درمان جای سوختگی
 7. تحریک پوست و کمک به کلاژن سازی
 8. کمک به تعادل چربی در پوست
 9. پاکسازی عمیق پوست
 10. افزایش قابل توجه کیفیت پوست

 

مزایا استفاده از خدمات فیساپ پوست

فیساپ پوست صورت و بدن

 • بدون درد است.
 • نیاز به بیهوشی ندارد.
 • برای استفاده در اطراف چشم بسیار مناسب است.
 • قابل استفاده برای بسیاری از نواحی پوست بدن
 • افزایش شادابی و طراوت پوست
 • سفت کردن پوست
 • رفع چین و چروک پوستی
 • بهبود ترک های پوستی در نواحی بازو، شکم، سینه و … که در اثر بارداری و تغییرات وزنی ایجاد می شود.
 • لایه برداری

 

فیس آپ قوزک پا

افراد زیادی هستند که از تیرگی قوزک پایشان شکایت دارند و از هر روشی هم برای حل این تیرگی استفاده میکنند مشکل حل نمیشود.

تماس طولانی با کفش و سائیدگی دائم قوزک در یک کفش تنگ یا غیر راحت، پوشیدن جورابهای نایلونی و تیره، نپوشیدن جوراب در تماس با کفشهای مختلف، تماس زیاد با فرش و نشستن به حالت چهارزانو و مهم تر از همه ژنتیک و نوع پوست از مواردی هستند که باعث ایجاد این تیرگی میشوند.

کرم ها ، پماد ها و دارو های مختلفی وجود دارند که برای حل این مشکل تبلیغ میشوند اما اصلا تاثیر گذار نیستند و هیچ تغییری ایجاد نمیکنند.

در فیس آب قوزک پا ، بدون هیچ درد  خونریزی و حتی بدون هیچ عارضه ای سلول های مرده و سطحی پوست از بین میروند و سلول های تازه جایگزین آنها میشوند و همچنین این روش باعث کلاژن سازی در آن ناحیه از پوست میشود که تمامی این موارد باعث از بین رفتن مشکل پوست قوزک پای شما میشود.

 

نکات مراقبتی لازم پس از فیس آپ

 • از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید تا حد ممکن بپرهیزید. در موارد اضطراری از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.
 • بهتر است به مدت 24 ساعت پس از هر جلسه، از کشیدن لیف و ماساژ ناحیه تحت درمان، خودداری کنید.
 • به مدت 48 ساعت پس از لایه برداری پوست صورت توسط فیس آپ از اصلاح کردن آن خودداری نمایید.
 • سعی کنید تا 3 الی 4 روز بعد، پوست ناحیه تحت درمان را مرطوب نگه دارید.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : تزریق بوتاکس ، تزریق مزوژل ، مزوتراپی ، فیساپ

 

عوارض لایه برداری با فیس آپ

فیساپ هیچ گونه عارضه خاصی نداشته و کاملا بدون درد بوده و بدون بیحسی انجام میشود. در فیساپ سری سیلیکونی که در حال چرخش است به آرامی روی پوست شما حرکت داده شده و کمک به پاکسازی و ریزش لایه های سطحی پوست می کند. بعد از انجام می توانید به فعالیت های روزمره خود ادامه دهید.

 

تعداد جلسات فیساپ چقدر است؟

فیساپ پوست

تعداد جلسات این خدمات بستگی به شرایط پوست و نظر پزشک دارد اما به طور معمولی 4 تا 6 جلسه لازم است تا نتیجه دلخواه را مشاهده کنید.

البته مواردی مانند اینکه کدام ناحیه از بدن را هدف قرار دهید، نوع مشکل، شدت آن و جنس پوست شما همگی در تعداد جلسات تاثیر دارند.

 

در چه شرایطی نباید از فیساپ انجام داد؟

چنانچه دارای عفونت باکتریال، ویروسی و قارچی فعال در پوست ناحیه مورد نظر هستید و زخم، خراش و بریدگی باز روی پوست این ناحیه دارید، نمی توان از روش فیس آپ برای لایه برداری پوست شما استفاده کرد.

 

هزینه فیس آپ صورت و پوست

لازم به ذکر است که خدمات زیبایی دارای قیمت های مشخصی نیستند و هزینه آنها بستگی به مواردی دارد.

مثلا قیمت خدمات فیساپ بستگی به مواردی مانند ناحیه مورد نظر ، اندازه ، نوع و عمق مشکل و لکه پوستی و تعداد جلسات مورد نیاز دارد.

اما نکته مهم این است که کلینیک ما خدمات را همراه با قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه مربوط با مناسبت ها ارائه میدهد.

 

هزینه فیس آپ قوزک پا و دستگاه فیس آپ قوزک پا

فیس آپ قوزک پا

یکی از رایج ترین موارد و درخواست ها فیس آپ قوزک پا است و یکی از رایج ترین سوالات در این زمینه هم هزینه فیس آپ قوزک پا است.

افراد زیادی هستند که قصد دارند تیرگی قوزک پایشان را از بین ببرند که هزینه این خدمات ، بستگی به مقدار و اندازه تیرگی دارد اما قیمت بسیار کمی دارد که کلینیک ما دارای تخفیفات ویژه هم در تمامی زمینه ها میباشد تا رضایت تمامی مشتریان را دریافت کند.

دستگاه مخصوص فیساپ قوزک پا نیز همان دستگاهی است که معرفی کردیم که برای آگاهی از قیمت آن میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

قیمت دستگاه فیس اپ خانگی

مشخصات کلی

 • سری قابل شستشو

  دارد

 • منبع انرژی

  باتری قابل شارژ

 • قابلیت تنظیم سرعت

  دارد

 • تعداد سرعت

  5

 • طراحی ارگونومیک

  دارد

 • سایر ویژگی‌ها

  - صفحه دیجیتالی

 • - دارای چهار حالت مکش از ضعیف تا قوی

 • - بدنه خوش دست و ارگونومیک

 • -مناسب سالن داران یا استفاده شخصی

 • -بی سیم و شارژی

برای آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.


 • فیس آپ برای کدام نواحی مناسب است؟

  فیس آپ برای ناحیه صورت و گردن استفاده می‏ شود.

 • هر جلسه درمانی فیس آپ چقدر طول می‏ کشد؟

  هر جلسه درمانی با فیس آپ 20 تا 25 دقیقه طول می‏ کشد.

 • دوره نقاهت و بازسازی پوست چقدر طول می‏ کشد؟

  تنها سطح پوست از سلول ‏های مرده پاکسازی می‏ شود و زخمی ایجاد نمی‏ گردد.

 • آیا این روش دردناک است؟

  خیر. در طول جلسه درمانی دردی احساس نمی ‏شود.

 • چه کسانی کاندید مناسبی برای فیس آپ هستند؟

  همه افراد برای داشتن پوستی شفاف و شاداب می‏ توانند از روش فیس آپ استفاده کنند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • نسیم قلی پور
  قیمت تقریبی هر جلسه برای قوزک پا چقده
  • مدیر سایت

   سلام

   هزینه فیساپ قوزک پا حدودا بین 200 الی 300 تومان میباشد

 • چابک
  هزینه ی فیس آپ لکه صورت چقدره
  • مدیر سایت

   هزینه فیساپ برای لک های صورت بستگی به نوع و مقدار لک صورت و همچنین تعداد جلسات دارد که میتوانید با تماس با ما اطلاعات دقیق دریافت کنید.

 • ملیکا
  سلام هزینه فیساپ زانو کلا چقدر میشه؟
  • مدیر سایت

   سلام.این هزینه فیساپ کامل زانو بستگی به مقدار تیرگی پوست زانوی شما دارد که در چند جلسه کاملا از بین برود

 • وحید
  سلام خسته نباشد هزینه برا بردن تیرگی گردن حدودا چقد میشه ؟حدودی
  • مدیر سایت

   سلام. هزینه فیساپ پوست نسبت به نوع تیرگی و مقدار آن مشخص میشود که برای تعیین قیمت میتوانید به کلینیک ما مراجعه کنید.

 • سوگل
  سلام من برای مراجعه به مرکز باید با کی تماس بگیرم؟ به این شماره زنگ زدم کسی پاسخ نداد
  • مدیر سایت

   سلام.

   هم میتوانید با شماره درج شده در صفحه تماس با ما تماس بگیرید و هم میتوانید به صورت حضوری تشریف بیاورید.

   ممکن است به خاطر شلوغی امکان پاسخگویی در زمان خاصی نبوده و ما پوزش میطلبیم.

تماس بگیرید