X

درمان لک صورت با پلاسما جت

آیا پلاسماجت لکه های صورت را از بین میبرد؟
آیا پلاسما لک های صورا را از بین میبرد؟متخصصان ما در کلینیک شاینی با تزریق پلاسما به زیر پوست شما این تضمین را به شما میدهند که تمامی لک های صورت شما از بین میرود فقط باید نکاتی رعایت کنید که ... در این مطلب با آنها آشنا میشوید
لیزر درخشان
لیزر درخشان

لک های روی پوست صورت و یا حتی بدن از مواردی آزار دهنده هستند که بنا بر دلایلی ایجاد میشوند که تا حدودی ظاهر افراد را از زیبایی و جوانی دور میکنند.

امروزه تقریبا تمامی افراد ، اعم از خانم ها و آقایان به فکر زیبایی و سلامتی پوست صورت خود هستند که معمولا از روش های مختلفی استفاده میکنند که یکی از آنها درمان لک صورت با پلاسما یا پلاسما جت است که در کلینیک زیبایی انجام میشود.

تا انتهای مطلب همراه باشید تا کاملا با این خدمات کلینیک ما آشنا شوید...

 

پلاسما جت چیست؟

علاوه بر تمامی اعضای بدن که با گذشت زمان دچار تغییراتی میشوند ، پوست هم یکی از قسمت هایی است که دچار تغییرات بسیاری میشود که تاثیرات منفی در ظاهر افراد میگذارد.

حالا روش های مختلفی برای از بین بردن این تغییرات و زیبایی وجود دارد که این تغییرات امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی هم پیشرفت چشم گیری داشته اند و به روزتر و کم عارضه تر شده اند.

پلاسما جت هم یکی از این روش ها است که امروزه کاملا پیشرفت کرده استو به یکی از معتبر ترین و تاثیر گذارترین روش ها تبدیل شده است که این خدمات هم دارای مزایا و معایبی است که در ادامه آشنا میشوید.

 

مزایا انجام خدمات پلاسما جت

 1. پلاسما جت کلاژن سازی را تحریک کرده و موجب جوانسازی پوست می شود.
 2. این تکنیک برای هر نوع پوست قابلیت استفاده دارد.
 3. پلاسما جت روشی راحت ،سریع و بدون عارضه است.
 4. برای روش های جراحی زیبایی پلک جایگزین مناسبی می باشد.
 5. گرمای ناشی از پلاسما جت به عمق پوست نفوذ می کند و به سطح پوست آسیب نمی زند.
 6. از پلاسما جت برای درمان نواحی کوچک که با سایر روشهای درمانی امکان پذیر نیست، می توان بهره برد.
 7. این روش درمانی نیاز به استفاده از بی حسی مگر در مواردی خاص، ندارد .
 8. پلاسما جت بر درمان طیف وسیعی از بیماری های پوستی تاثیر گذار است.
 9. درمان با تکنیک پلاسما جت دوام و ماندگاری خوبی دارد .

 

از بین بردن لک صورت با پلاسما

همانطور که میدانید صورت یکی از حساس ترین و همچنین مهم ترین قسمت های بدن هر فرد است که بیشترین تاثیر را بر زیبایی ظاهری همه افراد ، چه خانم ها و چه آقایان میگذارد.

و همینطور لک های روی صورت هم از مواردی هستند که بیشترین تاثیر را بر ظاهر فرد میگذارند و به همین دلیل است که تقریبا همه افراد این این مشکل رنج میبرند و به دنبال راهی برای از بین بردن سریع و راحتتر آنها هستند.

اما باید توجه داشت که هر روشی موثر و مفید نیست و حتی ممکن است مشکلات بیشتری را ایجاد کند و به پوست شما آسیب برساند و حتی عوارض خطرناکی برای شما داشته باشد.

تزریق پلاسما روشی تایید شده از سازمان بهداشت جهانی است که به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین روش های این زمینه نیز شناخته شده است که نیاز های شما را کاملا بر طرف میکند.

پلاسما جت صورت روشی است که پزشکان از آن برای احیای بافت های پوست به صورت عمیق استفاده می نمایند.

پلاسما جت دارای روش های مختلفس است که برای قسمت های مختلف صورت انجام میشود که در ادامه کاملا با آنها آشنا میشوید و در صورت نیاز برای استفاده از آنها میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

پلاسما جت برای لک صورت

درمان لک صورت با پلاسما

لک های روی صورت بر اثر عوامل مختلفی مانند نور آفتاب، زمینه ژنتیکی و هورمونی، جای زخم جوش و یا اسکار و یا عوامل ویروسی روی پوست ایجاد میشوند که یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای از بین بردن آنها تزریق پلاسما به پوست برای درمان لکه ها است.

به طور خلاصه روشی است غیر تهاجمی یعنی اینکه بدون عمل جراحی تمامی لک و کم و مک های روی صورت را از بین میبرد و همچنین علاوه بر این از این روش برای رفع افتادگی قسمت های مختلف صورت مانند بینی یا پلک نیز استفاده میشود که کاربرد و نتیجه خوبی هم دارد.

دستگاه پلاسماجت از پلاسمای فیوژن استفاده می کند و گازهای یونیزه شده که در هوا موجود هستند را با قوس الکتریکی کوچک و همراه با نور کم به صورت اعمال می کند . این پروسه می تواند برای نواحی درمال و اپیدرمال که مشکلات زیبایی دارند ، اعمال شود.

به طور کلی تزریق پلاسما به صورت یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست است که به راحتی و بدون درد و عوارض خطرناک تمامی جاهای جوش و آکنه و اسکار و حتی زخم را از بین میبرد اما باید صادقانه گفت که برخی از لک ها و زخم ها بسیار عمیق هستند و این خدمات فقط میتواند آنها را کمرنگ کند.

پزشک متخصص در این زمینه تمامی مشاوره های لازم را به شما میدهد و شما میتوانید در صورت نیاز و تمایل از این خدمات استفاده کنید.

تزریق پلاسما به پوست روشی تایید شده توسط سازمان بهداشت جهانی استکه باعث کلاژن سازی هر نوع پوستی میشود و همچنین گرمای ناشی از پلاسما جت ، به عمق پوست نفوذ میکند و به سطح پوست آسیب میزند و نسبت به سایر روش های دیگر ماندگاری بیشتر و بهتری دارد.

یکی دیگر از کاربرد های بسیار مهم این خدمات نسبت به سایر روش های درمانی نظیر لیزر دقت بسیار بالای آن در انتقال حرارت به بافت های زیرین پوست می باشد که این مورد برای درمان افتادگی نواحی حساس تر مثل درمان افتادگی پلک بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

پلکسر لک صورت

پلسکر برای لک صورت یکی از روش های درمانی ایمنی و مطمئن و تایید شده است که میتواند لکه های سطحی یا عمقی را کاملا از بین ببرد.

با این تکنولوژی عبور جریان الکتریکی؛ رادیوفرکانس و آسیب حرارتی وجود ندارد. برای مثال در موارد جوانسازی ناحیه  دورچشم ، با عملکرد بسیار دقیق و متمرکز و همچنین عدم نشت جریان الکتریکی و امواج رادیویی ، آسیب به عصب چشم وسایر بافت های اطراف رخ نمی دهد .

پلکسر صورت یک روش غیر تهاجمی است زیرا بدون هیچ تهاجم ، خونریزی و جراحی انجام میشود و عاری از هرگونه خطری برای بیمار و پزشک است.

پلکسر پوست را گرم می کند که همین گرم کردن باعث تحریک جوان سازی سلول ها و تولید کلاژن می شود و همین ار باعث درخشندگی پوست میشود و جایگزین مناسبی برای روش های جراحی زیبایی میباشد

پلکسر لک صورت یک ابزار جراحی مدرن است که خدمات زیبایی را بدون هیچگونه جراحی و خونریزی انجام میدهد و برای قسمت های مختلف صورت مثل اطراف چشم و بینی و ... کاربرد دارد.

تعداد جلسات و مدت زمان جلسات هم بستگی به درخواست متقاضیان دارد مثلا برای افتادگی پلک خفیف یک جلسه و برای افتادگی متوسط یا شدید دو یا سه جلسه.

 

مراقبت های قبل از پلاسماجت

 • همه ی ازمایش های تجویز شده را انجام داده باشید.
 • 10 روز پیش از عمل از مصرف آسپرین یا هر نوع رقیق کننده ی خون خودداری کنید.

 

چگونگی انجام خدمات پلاسما جت

همانطور که میدانید مواد به حالت های جامد ، مایع و گاز وجود دارند و پلاسما هم ماده ای است بیشتر شبیه گاز که با حرارت زیادی همراه است اما با برخورد با سایر مواد سریعا سرد میشود و به همین علت در زمینه پزشکی و زیبایی کاربرد دارد.

این پلاسما توسط دستگاهی وارد پوست نواحی بدن میشود و در نتیجه لکه ها را از بین میبرد و این کار باعث تبخیر قسمت هایی از لایه های عمیق پوست میشود و پوست را جمع میکند.

این روش با اینکه باعث سوختگی میشود اما هیچ عارضه خظرناک و جای از خود به جای نمیگذارد.

در این روش به کمک توازن اتمی و به دلیل داشتن انرژی و دمای بالا تحریک سلول‌های پوستی  صورت گرفته و موجب جوانسازی و بهبود ناحیه تحت درمان می شود. روشی کاملا  موثر که اثرات آن با سایر روش ها از قبیل لیزر درمانی، داروهای شیمیایی و یا طب سوزنی قابل مقایسه نیست.

 

توصیه های بعد از انجام پلاسما جت پوست

 1. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید پرهیز کنید.
 2. به صورت مرتب و طبق دستور پزشک از دارو ها و کرم های تجویز شده استفاده نماید.
 3. از دستکاری موضع خودداری کنید.
 4. در صورتی که از پلاسما جت در ناحیه چشم استفاده کرده اید، به مدت ۲۴ ساعت رانندگی نکنید.
 5. حداقل به مدت ۱ هفته بعد از استفاده از تکنیک پلاسما جت سیگار نکشید.
 6. به مدت ۷ روز با مشورت پزشک داروهای رقیق‌کننده‌های خون مصرف نکنید.
 7. به دستورالعمل ها و توصیه های پزشک معالج توجه کنید.

 

کاربرد های پلاسما جت

 1. درمـان جوش
 2. کم کردن لکه های پیری و خال های رنگی
 3. کاهش نقاط قرمز ایجاد شده روی پوست
 4. از بین بردن چروک های صورت و گردن
 5. درمان افتـادگی پلـک ها
 6. درمان چین و چروک و خطوط کنار چشم یا پنجه کلاغی
 7. درمان چین و چروک و خطوط دور دهان
 8. درمان چین و چروک و خطوط نواحی جلوی گوش

 

پلاسماجت صورت

پلاسما جت صورت به صورت کلی است و برای تمامی قسمت های صورت انجام میشود که چند منظوره به موارد زیر تقسیم میشود :

 • لیفت صورت
 • درمان روزنه های باز پوست
 • درمان لک
 • درمان اسکار آکنه
 • درمان چروکهای ریز
 • زمان بهبود یک هفته
 • درمان معمولا سه جلسه با فواصل یک تا دوماه میباشد.

 

پلاسماجت پلک چشم

استفاده از خدمات پلاسما جت برای پلک چشم امروزه تبدیل به شایع ترین موارد در این زمینه شده است که افراد برای زیبایی ظاهری بیشتر از این روش استفاده میکنند.

این روش هممانند سایر موارد روش های این زمینه، سوختگی بسیار سطحی را در لایه های پوستی ایجاد می کند باعث می شود لایه های دیگر پوست تحریک شوند و پس از مدتی اگر لکی باشد از بین میرود و همچنین افتادگی پلک چشم هم کاملا از بین میرود. 

این روش اگر توسط فردی کاربلد و در کلینیکی معتبر و همراه تجهیزات پیشرفه انجام شود کمتر از 2 هفته نتیجه را نشان میدهد.

 

پلاسما جت غبغب

در این روش با دستگاه مخصوص به صورت نقطه ای قسمت غبغب سوزانده میشود که نه فقط پوست بلکه لایه های عمقی پوست هم تحت تاثیر قرار میگیرند و این سوختگی ها بعد از یک هفته ترمیم میشوند.

 

پلاسماجت برای خط اخم

درمان لک صورت با پلاسماجت

خطوط اخم روی پیشانی برای افرادی است که زیاد اخم میکنند که در سنین بالا بیشتر شاهد آن هستیم.

روش هایی مانند بوتاکس ابرو هم هستند که میتوانند این مشکل را بر طرف کنند اما پلاسماجت روشی نوین و بروز تر است که در این چند ساله طرفداران و علاقه مندان زیادی هم پیدا کرده است.

در این روش خط خنده سوزانده شده و به مرور زمان با جمع شدن پوست آن نواحی؛ افراد میتوانند در کمترین زمان ممکن شاهد پوستی جوان و البته شاداب باشند.

 

پلاسماجت برای  خط خنده

با بالا رفتن سن برخی مشکلات پوستی ایجاد میشود که خط خنده هم از رایج ترینه این موارد است که البته نمیتوان گفت فقط در سنین بالا این مشکل ایجاد میشود و کسانی هم هستند که در سنین جوانی این مشکل را پیدا میکنند و با مشورت و پرسش و پاسخ به سراغ پلاسماجت میروند.

این کار عملی حساس است و بهتر است برای استفاده از این خدمات به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید که یک متخصص با تجربه این کار را برای شما انجام دهد.

 

پلاسماجت برای بینی

در این روش هم پوست بینی به صورت نقطه نقطه سوزانده میشود و چون در پلاسماجت این سوختگی عمقی تر از ظاهر آن است بعد از بازسازی مجدد، پوست بینی یک درجه جمعتر شده و کمی لیفت میشود.

همراهی این روش با تزریق هیالاز و فیلر اسیدهیالورونیک یا هیدروکسی آپاتیت و نخ نتایج بهتری خواهد داشت.
اینکار چندین بار به فاصله ی یکماه انجام میشود.
این روش بیشتر مناسب کسانی است که بینی گوشتی دارند و نه استخوانی

 

پلاسماجت چند جلسه نیاز دارد؟

تعداد جلسات پلاسماجت کاملا بستگی به مقدار افتادگی و نوع پوست و سن بیمار دارد. معمولاً بین ۳- ۱ جلسه درمانی لازم است.

در بعضی اشخاص با یک جلسه نتایج رضایت بخش اند در بعضی احتیاج به ۲- ۳ مرتبه تکرار پلاسماست.

 

چگونه از ایجاد لک روی صورت جلوگیری کنیم؟

رفع لک صورت با پلاسما جت

استفاده به موقع از ضد آفتاب

یکی از مهم ترین عواملی که باعث ایجاد لک روی صورت میشود تابش مستقیم نور خورشید به پوست است که برای جلوگیری از آن بهتر است از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

انتخاب روشی صحیح برای از بین بردن موهای زائد

رفع موهای زائد پوست با استفاده از موچین و وکس و شیو و اپیلاسیون و ... باعث ایجاد التهابات پوستی میشوند که با گذشت زمان باعث ایجاد لک های صورت هم میشوند زیرا هنگام جدا شدن مو از پوست ، جای یک نقطه روی پوست میماند و باعث خونریزی زیر پوستی و در نهایت لکه میشود.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای از بین بردن موهای زائد صورت یا بدن خود از لیزر موهای زائد استفاده کنید که روشی کاملا به صرفه از هر نظر است.

دستکاری نکردن جوش ها

کندن و ترکاندن جوش ها مخصوصا جوش های چرکی باعث بجا ماندن جای جوش میشود.

انجام آزمایش با درخواست پزشک

اگر لکه های روی پوست شما زیاد شده است در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید و اگر پزشک دستور برای انجام آزمایش داد حتما این کار را انجام دهید تا مشکل بر طرف شود و شرایط بدتر نشود.

تغذیه مناسب و خواب کافی

تغذیه مناسب مثلا خوردن خوراکی های سالم و نخوردن خوراکی های چرب و ناسالم و همچنین خوابیدن حداقل 7 ساعت در روز باعث جوان و تازه ماندن پوست شما میشود.

به طور کلی اگر روی پوست صورتتان لک ایجاد شده است اولین نکته این است که دلیل را پیدا کنید و بعد از آن میتوانید برای از بین بردن آنها از خدمات پلاسماجت صورت استفاده کنید.

 

لک بعد از پلاسما جت

پلاسماجت یا همان پلکسر یک روش زیبایی جدید است که به عنوان جایگزینی برای لیزر و برخی دیگر از روش های زیبایی شناخته شده است و باعث بهبود زیبایی و ظاهر پوست میشود و نکته این است که این روش مانند آرایشی بر روی صورت است.

نوک پلاسما مستقیماً به پوست لمس نمی کند، بلکه در عوض جریان هدفمند دقیقاً بالای پوست آزاد می کند. جریان گرم باعث ایجاد سوراخ های کوچک یا آسیب های ریز در لایه پوست می شود.

اگر برای رفع افتادگی پلک و کوچک کردن بینی گوشتی پلاسماجت انجام دادید برای اینکه جای سوختگیها روی پوستتان لک ایجاد نکند.

پوسته های قهوه ای را به هیچ عنوان با ناخن نکنید و تا ۲ هفته حتما از ترمیم کننده استفاده کنید.

همچنین میتوانید از کرم های مخصوص برای درمان لک بعد از پلاسما جت استفاده کنید.

 

چه کسانی میتوانند پلاسماجت انجام دهند؟

 1. افرادی که به دنبال روش کم عارضه و با دوره نقاهت کوتاه هستند .
 2. اشخاصی که قبلا جراحی پلک انجام داده اند اما از نتیجه آن راضی نیستند.
 3. افرادی که کمی افتادگی پلک دارند و قصد دارند آن را ترمیم کنند.
 4. کسانی که به دنبال رسیدن به نتیجه مطلوب در کوتاه ترین زمان هستند.
 5. افرادی که به دلیل ترس از بیهوشی و عمل های جراحی ، عمل زیبایی خود را به تاخیر انداخته اند.

 

چه کسانی نمیتوانند از این خدمات استفاده کنند؟

 1. کسانی که بیماریهای عفونی باکتریایی و یا ویروسی پوست دارند.
 2. اشخاصی که بیماری دیابت کنترل نشده دارند.
 3. افرادی که مبتلا به سرطان و یا بیماری های خود ایمنی هستند.
 4. کسانی که بیماری غددی دارند.
 5. بانوانی که در دوران بارداری هستند.
 6. افرادی که به بیماری صرع مبتلا هستند.

 

سایر روش های از بین بردن لک های پوستی

رفع لک صورت با پلاسما

لایه برداری پوست

این روشی یکی از روش های موثر است که با از بین بردن سلول های مرده زیر پوست هم پوست را جوان میکند و هم اینکه باعث از بین بردن لکه های پوست صورت میشود.

مزوتراپی

مزوتراپی هم علاوه بر اینکه میتواند تمامی لک های روی پوست صورت را از بین ببرد ، همچنین به طور چشمگیری کیفیت پوست را افزایش میدهد و باعث جلوگیری از پیر شدن پوست میشود.

لیزر فوتونا

لیزر فوتونا یکی از خدمات تخصصی کلینیک ما است که برای جوانسازی و از بین بردن انواع لک های پوستی مثل جوش ، خال و دیگر مشکلاتی پوستی است که با بهترین دستگاه انجام میشود و روشی موثر با هزینه مناسب است.

بوتاکس

بوتاکس هم از خدماتی زیبایی است که میتوان با تزریق آن عضلات قیمت مورد نظر پوست را فلج کرد و تمام خطوط و لک های روی صورت را از بین برد.

دارو درمانی

پس از مشاوره با پزشک ممکن است یک سری داروهای لایه بردار، روشن کننده یا ضد لک بشما پیشنهاد شود که متناسب با سن شما، جنس پوستتان و نوع لک متفاوت باشد.

 

پلاسماجت لک صورت مناسب چه افرادی است؟

از بین بردن لک های پوست با پلاسماجت

با توجه به موارد ذکر شده انجام پلاسماجت برای از بین بردن لک صورت برای افرادی مناسب است که تمام روش ها برای رفع لک صورت را امتحان کرده و به نتیجه نرسیده اند و همینطور به دلایل مختلف نمی توانند زمان زیادی برای دوره نقاهت بعد از درمان داشته باشند، برای مثال افراد شاغل و یا دانشجویان که نمی توانند برای مدت زمان طولانی از منزل خارج نشوند.

 

عوارض انجام پلاسماجت پوست

طبق مطالعات انجام شده و آگاهی از کاربرانی که از این خدمات استفاده کرده اند ، هیچ مشکل و عوارضی خطرناکی یافت نشده ولی بالاخره خدمات زیبایی دارای عوارضی هستند که با گذر زمان از بین میوند که این عوارض عبارتند از :

کمی خارش ، تورم، قرمزی و التهاب در ناحیه  تحت درمان با پلاسما جت ممکن است بروز کند ؛ که بعد از چند ساعت تا چند روز کاملا بهبود می یابد. مقدار و شدت این عوارض بستگی به ناحیه درمان شده و شرایط بیمار دارد.

 

هزینه خدمات پلاسماجت پوست

همانطور که شاید بدانید خدمات زیبایی دارای قیمت های قطعی و مشخصی نیستند چون بستگی به یک سری موارد دارد که هنگام مشاوره قبل از عمل این هزینه مشخص میشود.

قیمت پلاسماجت بستگی به مواردی مانند مقدار و نوع پلاسما مورد نیاز ، مقدار لک ها و عمق و نوع لک ها دارد که روی قیمت تاثیر میگذارند.

شما میتوانید با استفاده از این خدمات در کلینیک ما از بهترین قیمت ها و تخفیفات ویژه بهره مند شوید.


 • پلاسماجت برای کدام نواحی مناسب است؟

  این روش بیشتر برای رفع افتادگی پلک، کوچک کردن بینی‏ های گوشتی و بهبود فرو رفتگی ‏های جوش به کار می‏ رود.

 • تزریق پلاسما چقدر دردناک است؟

  قبل از شروع عمل از کرم بی حسی موضعی استفاده می شود بنابراین درد ناشی از درمان باید حداقل باشد. روند بهبودی ممکن است باعث ناراحتی خفیف شود اما می توان از درد بدون نسخه کمک کرد.

 • هر جلسه درمانی چقدر طول می‏ کشد؟

  هر جلسه درمانی با پلاسماجت 15 تا 20 دقیقه طول می ‏کشد که بستگی به ناحیه تحت درمان دارد.

 • چه تعداد جلسه پلاسماجت، برای نتیجه گرفتن لازم است؟

  برای نتیجه‏ گیری درمان‏ های زیبایی بوسیله دستگاه پلاسماجت به چند جلسه متوالی در طولانی مدت نیاز دارید که معمولا بین 4 تا 6 جلسه می‏ باشد، مگر در موارد خاص که نیاز به جلسات بیشتر باشد.

 • فاصله زمانی بین جلسات درمانی پلاسما جت چقدر است؟

  جلسات درمانی پلاسماجت هر 30 یا 45 روز یک‏بار انجام می‏ شود.

 • دوره نقاهت و بازسازی پوست چقدر طول می‏ کشد؟

  به علت زخم ‎های کوچکی که ایجاد می‎ شود دوره نقاهت آن طولانی‎ تر است و بعد از اینکه تمامی زخم ‎ها برطرف شد اثربخشی آن مشخص می‎ گردد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • طلوعی
  سلام من دوهفته پیش لکهای قدیمی صورتمو پلاسما کردم. بعد پنج شش روز همه زخما خوب شد ولی انتظار داشتم لکها هم محو بشن. ولی بدتر پررنگتر شدن و خیلی بدتر از قبل شده صورتم. به نظرتون چیکار کنم خیلی پشبمونم
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما.

   معمولا تمام متقاضیان تزریق پلاسمای کلینیک ما پیام نارضایتی ارسال نکرده اند و کاملا راضی بودند.

   به شما پیشنهاد میکنیم برای پیگیری و حل این مشکل به کلینیک و متخصص مربوطه مراجعه کنید.

 • زهرا
  سلام عزیزم. یه نکته ای که گفته نشده اینجا اینکه پلکسر خیلی اوقات باعث لک میشه. منم انجام دادم صورتم لک شد
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما.پلکسر باعث ایجاد لکه نمیشه مگر اینکه این کارو متخصص با تجهیزات و مواد مناسب انجام ندهد.

 • دنیا
  سلام منم یک ماهی هست برای لک صورت پلاسما انجام دادم ولی برعکس گفته خود آرایشگر. لک پیشانیم شدیدتر وپرنگتر وبزرگتر شد. هیچ لکی نرفت بدتر هم شد. حالا در به در دنبال کرم بگردم تا این لک که براثر پلاسما هست از بین بره خیلی پشیمونم
  • مدیر سایت

   سلام.بهترین راه برای این خدمات کلینیک های زیبایی معتبر هستند نه برخی آرایشگر هایی که دانش کافی ندارند.برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید یا حضوری مراجعه کنید.

 • مریم اقااسماعیلی
  من برای لکهام نزدیک به یکماه هست پلاسما انجام دادم.لکها تیره تر شده و اینکه محلی که انجام شده حالت سوختگی ونه قرمزی ایجاد شده که مدام ترمیم کننده و ضد افتاب میزنم و اصلا نتیجه ای نگرفتم .بنظرم اصلا روش خوبی نیست و به همون لک قبل از پلاسما راضی ام ولی متاسفانه الان خیلی بدتر از قبل شدم.
  • مدیر سایت

   پلاسماجت صورت برای خیلی افراد موثر بوده و برای برخی موثر نیست که تشخیص آن با متخصص است.البته تجربه و مهارت متخصص برای انجام این خدمات هم در نتیجه تاثیر زیادی دارد.

 • زبنب
  سلام منم الان یک ماه ونیمه پلاسما کردم خیلی پشیمون هستم لکهای صورتم هنوز نرفته خیلی پررنگ و زیاده شده توکلینیک دکتر پوست کردم جای معتبری بوده دکتر کارش خیلی خوب بود نمیدونم چرا اینطوری شدم خیلی ناراحتم
  • مدیر سایت

   سلام. برای این اتفاق متاسفیم اما افراد زیادی در کلینیک ما این خدمات را انجام داده اند و کاملا راضی بوده و هستند. بهتر است برای مشورت دوباره به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید.

 • مهناز
  سلام بدازپلاسمالکام بیشترشده
  • مدیر سایت

   سلام.

   ممکن است به خاطر نداشتن تجربه متخصصی که انجام شده باشد و یا ممکن است مراقبت های بعد از تزریق پلاسماجت را رعایت نکرده باشید.

   بهتر است به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید.

 • هستی
  سلام.من دو سال پیش بینی مو پلاسما کردم اصلا لک نیفتاد.ولی قبل عید خط خنده رو زدم(هرچندخط خنده ام اصلا دیده نمیشد) ولی متاسفانه بشدت لک افتاده‌.موندم چکار کنم؟!!؟ این لک میره؟؟؟؟
  • مدیر سایت

   سلام. اگر بعد از حدود 1 هفته پلاسماجت لک صورت این لکه ها از بین نروند پیشنهاد میکنیم که به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید تا راه حل درمانی توسط متخصص پیدا شود

 • آناهیتا
  سلام. من یه مقدار خیلی کم کک و مک از قدیم روی گونه هام داشتم با کلی تحقیق پیش دکتر متخصص پوست هم رفتم که تو همه زمینه ها کارشون عالی بوده و هست، برای من پلاسما انجام دادن، الان تقریباً ۱ ماه شده، این لکه ها پررنگ تر و وسیع تر و بدتر شدن. یعنی دارم دیوونه میشم. همش گریه میکنم. افسردگی گرفتم. اصلأ دلشو ندارم خودمو تو آینه نگاه کنم. خیلی پشیمونم. نمی‌دونم این لک های قهوه ای وسیع تر و پررنگ تر که ایجاد شده اصلأ میره؟! نمیره؟!
  • مدیر سایت

   اگر تا مدت 1 الی 2 هفته لکه ها رفع نشوند باید به همان مرکز مراجعه کنید.

   همچین میتوانید برای معاینه به کلینیک لیزر درخشان هم تشریف بیاورید و مشاوره شوید.

 • هانیه
  سلام .من ۱۰ماه پیش درکلینیکهای زیبایی،پلاسماجت روانجام دادم .گونه ی راستم دو تا لک ریزقهوه ای از افتاب و گونه راستم هیچ مشکلی نداشت،از اون روز ب بعد لکهای بزرگ ،سوختگی شدید و عمیق ایجاد شد ،ک هر چی دکتر رفتم نتیجه نگرفتم، کلی هزینه ی ترمیم کننده... مزوتراپی و....ولی گفتن لک رو صورتت دائمی شده و نمیره.خیییییییییلی ناراحت و پشیمووونم .قبل لیزرر هیچ مشکلی نداشتم واقعا
  • مدیر سایت

   انجام پلاسماجت و سایر روش های زیبایی در مراکز نامعتبر و توسط افرادی غیر متخصص چنین عواقبی دارد و بهتر است در حال حاضر به کلینیکی که این خدمات را ارائه دادند مراجعه کنید.

 • سایا
  پلاسما جت افتضاح ترین چیز هست خودش لک و تیرگی ایجاد می کنه کی گفته لک از بین می بره به جای اینکه چروک از بین ببره چروک رو زیادتر می کنه
  • مدیر سایت

   همانطور که گفته ایم تجربه و تخصص برای انجام این روش بسیار مهم است.

   تمام متقاضیانی که پلاسماجت را در کلینیک ما انجام داده اند کاملا راضی هستند.

تماس بگیرید