X

لیزر موهای زائد بیکینی

09904747980 تلفن تماس
لیزر بیکینی و همه چیز در مورد آن

لیزر بیکینی بهترین راه برای از بین بردن مو های زائد خطوط بیکینی است که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است.فقط قبل از انجام باید نکات قبل و بعد از لیزر بیکینی و چگونگی انجام و هزینه لیزر بیکینی را بدانید

لیزر درخشان
لیزر درخشان

اما حالا روشی پیشرفته و عالی برای تمامی بانوان ایجاد شده است که به لیزر بیکینی شناخته میشود و میتواند تمام مو های زائد ناحیه تناسلی را از بین ببرد.

لیزر بکینی یکی از روش­ های جدیدی است که می ­توان موهای زائد را در مناطق خاصی از بدن از بین برد. بانوان ذاتا زیبایی را دوست دارند و زیبایی نقش مهمی در زندگی آن­ها دارد. وجود موهای اضافی باعث می ­شود که بسیاری از بانوان احساس زیبایی نکنند.

لیزر مو های بیکینی در بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو باعث میشود شما عزیزان دیگر پول و وقت خود را صرف خرید وسایل اصلاح انجام اصلاح نکنید و با لیزر بکینی یکبار برای مدتی طولانی از شر مو های زائد بیکینی خلاص شوید.

 

لیزر بیکینی چیست و چگونه است؟

آیا تا به حال اصطلاح لاین بدن را شنیده اید؟

لاین بدن به قسمتی یا قسمت هایی از بدن گفته میشود گفته میشود که در آن نواحی موهای زائد رشد میکنند که این موها متاسفانه از آلوده ترین موها هستند و پاکیزه نگه داشتن آنها بسیار سخت و دشوار است و از بین بردن آنها نیز راه های مختلفی دارد که برخی ازآنها طاقت فرسا هستند.

به همین علت باید به دنبال روشی باشید که حداقل شما را برای مدتی طولانی از این موها و شرایط نامساعد خلاص کند.

لیزر بیکینی از خدماتی است که برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی بانوان ارائه میشود و موها را برای مدتی زیادی از شما دور نگه میدارد که میتوانید از این خدمات در کلینیک های بهداشتی معتبر استفاده کنید.

 

لیزر ژنیتال چیست؟

لیزر ژنیتال چیست

لیزر ژنیتال یکی از خدمات زیبایی و جوانسازی واژن است که برای روشن سازی پوست این ناحیه میباشد.

معمولا برخی زنان بعد از لیزر ناحیه واژن از این خدمات استفاده میکنند تا تیرگی رنگ پوست واژنشان را برطرف کنند.

اگر این امر توسط یک تکنسین خبره انجام شود هم ایمن و بدون درد خواهد بود و هم متقاضی شاهد نتایجی دلخواه خواهد بود.

با این روش برای همیشه با تغییر رنگ و ناهمواری های پوست که به خاطر تیغ، شیو و وکس و اپیلاسیون ایجاد میشوند خداحافظی میکنید.

 

لیزر بیکینی شامل کجا است؟

ممکن است برخی خانم ها دقیقا اطلاعی نداشته باشند که لیزر بیکینی شامل چه قسمت ها و کدام قسمت ها میشود.

در این شرایط هم ممکن است به خاطر خجالت، بجای اینکه از تکنسین کلینیک مورد نظر بپرسند، ترجیح میدهند خودشان جست و جو و تحقیق کنند.

در واقع ناحیه شرمگاهی است که با موهای زائد پوشانده شده و به عنوان ناحیه تناسلی بانوان شناخته می‎شود.

لیزر بیکینی شامل تمام قسمت هایی می باشد که قسمت جلوی لباس زیر آن را می پوشاند، به علاوه کمی خارج از لباس.

این ناحیه با وجود اینکه از مو پوشانده شده است همیشه باید تمیز و عاری از هرگونه مو زائدی باشد.

لازم به ذکر است که لیزر باسن و خط باسن از این نواحی و خدمات جداست و شامل خدمات جداگانه میباشد.

 

لیزر بیکینی

لیزر بیکینی

همانطور که بالا ذکر شد حقیقت این است که اپیلاسیون ، تیغ یا حتی شیو ناحیه بیکینی بسیار دشوار و وقت گیر است.

هرچقدر هم شما سعی کنید که در زمان کمی و دقت بالایی اصلاح ناحیه تناسلی را انجام دهید ، باز هم در آخر مشاهده میکنید که مو های زائد بیکینی کاملا یکدست تمیز نشده اند و البته روز به روز دوباره به رشد خود ادامه میدهند.

از دیگر مشکلات مو های بیکینی تعریق است که یکی از شایعترین مشکلات است  و در روابط جنسی هم اثر منفی میگذارد.

به همین علت است که ما به شما عزیزان لیزر بیکینی را پیشنهاد میکنیم تا هم در زمان خود صرفه جویی کنید و هم هرچند وقت یکبار پول خود را صرف وسایل اصلاح مثل تیغ نکنید.

کلینیک لیزر درخشان یکی از شناخته ترین کلینیک های زیبایی پوست و مو است که انواع خدمات لیزر مو اعم از لیزر مو های واژن ، لیزر مو های سینه و باسن را نیز برای خانم ها و آقایان انجام میدهند.

کنترل موهای ناحیه بیکینی خود یک دردسر مداوم است. شما می توانید موهای زائد بیکینی را با ژیلت به سرعت اصلاح کنید ، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند.

کرم های موبر در عرض چند دقیقه موها را حذف می کنند اما جدا از رشد سریع و مجدد مو ممکن است بوی بسیار بدی نیز داشته باشند. علاوه بر این پودر موبر حساسیت های شدید پوستی را هم برای افراد در ناحیه بیکینی به وجود می آورد که باعث خارش و قرمزی شدید می شود.

ممکن است اپیلاسیون با موم یا دیگر مواد را در نظر بگیرید که مو را از ریشه خارج می کند. با این روش هفته ها مو رشد نمی کند ، اما اپیلاسیون یک روند بسیار دردناک است ، موها زیرپوستی رشد می کنند و ممکن است پوست دچار قرمزی و خارش شود.

لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی بطور دائم است. اگر شما یک خط بیکینی صاف را دوست دارید ، ما در کلینیک لیزر درخشان دستگاه های لیزر موهای زائد مناسب انواع پوست را استفاده می کنیم.

یکی از معضلات خانم ها در مورد بیکینی و ژنیتال خود، تیره بودن این ناحیه از بدن است که شما میتواند با انجام لیزر بیکینی با بهترین دستگاه لیزر مو حل میشود و پوست شما بعد از انجام چند جلسه لیزر مو کاملا روشن و لطیف میشود.

با لیزر بکینی هم برای مدتی طولانی از شر مو های زائد ناحیه بیکینی و هم از روش ها و وسایل اصلاح مختلف خداحافظی کنید زیرا لیزر بیکینی که روشی کم خطر و بی درد است در چند جلسه میتواند تمام مو های اضافی ناحیه بیکنی را از بین ببرد.

از طرفی وجود مو های زائد ناحیه بیکینی باعث زشتی ، انواع عفونت ها  و آسیب های بافتی به پوست و مو میشود و همچنین باعث ایجاد اثرات منفی در روابط جنسی میشود و از طرفی هم استفاده از تیغ یا روش های دیگر باعث بروز قرمزی، زخم، بریدگی، افزایش عفونت های پوستی ، بروز تبخال ، زگیل تناسلی و جوش و موی زیر پوستی میشود پس باز هم نتیجه میگیریم لیزر مو های بیکینی بهترین و موثر ترین روش است.

لیزر ناحیه تناسلی علاوه بر ایجاد زیبایی ، برای بهداشت و نظافت فردی هم امری واجب است به همین علت تمامی بانوان با شرایط مختلف مثل سن و سال بالا ، شاغل بودن و طبقات شغلی اقدام به انجام لیزر بیکینی میکنند.

علاوه بر خانم ها آقایان نیز دوست دارند تمیزی، زیبایی و لطافت را تجربه کنند. اکثر آقایان به دلیل تاثیرات مفید و نتایج طولانی مدت این روش از لیزر برای رفع موهای زائد خود استفاده می‌کنند. آقایان نیز از مشتریان این روش زیبایی هستند و لیزر موهای زائد برای آقایان کاملا راحت و بدون درد خواهد بود.

 

لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد بیکینی

پوست ناحیه تناسلی یا همان بیکینی زنان بسیار حساس است و در کیفیت رابطه جنسی هم تاثیر مستقیم دارد و بعد از طی چند جلسه لیزر، پوست شما حالت نرم و لطیف و بدون مو  با رنگی روشن پیدا میکند.

لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی هم مانند سایر خدمات دارای درد و تورم و سوزش است، اما بعد از از بین رفتن آنها وقتی که شاهد نتایج نهایی باشید، خوشحال خواهید شد.

بهترین سن هم برای استفاده از این خدمات سنین بلوغ یا بعد از بلوغ میباشد که هورمون های بدن به حالت تراز خود رسیده اند.

 

آشنایی با انواع خدمات لیزر بیکینی

لیزر بیکینی یکی از روش های جدید و پیشرفته است که ساهاست در سراسر جهان انجام میشود و در بین بانون طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی خواهان انجام لیزر بکینی هستند.شما نیز میتوانید با شماره های کلینیک لیزر درخشان تماس بگیرید و با متخصصان ما مشورت کنید و در صورت تمایل لیزر بیکینی یا لیزر دیگر نواحی بدنتان را با قیمت مناسب و بهترین دستگاه های لیزر مو انجام دهید.

این لیزر معمولا در چند جلسه انجام می ­شود. پزشک از دستگاه­های لیزر (به عنوان مثال دستگاه لیزر الکساندرایت) استفاده می ­کند. این دستگاه میزان مشخصی از لیزر را به ناحیه تناسلی که به ناحیه بیکینی معروف است، می­ تاباند. موها پس از چند جلسه لیزر، یا از بین می­ روند و یا بسیار نازک می­ شوند. در این روش موها تا 85 درصد از بین می­رود. مدت زمان این جلسات نیز زیاد طولانی نیست و فقط بین 8 تا 10 دقیقه طول می­ کشد.

وقتی لیزر بیکینی را انجام میدهید میتوانید به راحتی محل را ترک کنید فقط یک سری از مراقبت ها و توصیه ها را باید رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید که در ادامه با این توصیه ها و مراقبت ها آشنا میشوید.

لیزر مو های زائد بیکینی با هدف قرار دادن رنگدانه و یا رنگ مو ها به کار میرود و وقتی لیزر به مو برخورد میکند فولیکول مو از بین میرود و دیگر رشد نمیکند.

انجام لیزرهای درمانی با لیزر مو نیز به بهبود پوست در ناحیه تحت درمان کمک می کند و باعث صاف و بی عیب و نقص شدن آن می شود.

انواع لیزر مو های زائد بیکینی هم عبارتند از :

 • لیزر دیود : موثرترین نوع لیزر برای پوست‌های روشن و تیره می‌باشد.
 • لیزر الکساندرایت : این نوع لیزر سریع‌ترین نوع لیزر جهت از بین بردن موهای زائد محسوب می‌شود و برای رفع موهای زائد در نواحی بزرگتر بدن مناسب است.
 • لیزر ND-YAG : این نوع لیزر برای انواع پوست مناسب می‌باشد. می‌توان از این لیزر برای پوست‌های برنزه نیز استفاده کرد. البته لیزر ND-YAG به اندازه انواع دیگر لیزر مؤثر نمی‌باشد.

 

لیزر موهای زائد واژن

لیزر موهای زائد واژن

تقریبا تممی خانم ها دیگر از استفاده از تیغ و ژیلت و راه های پر درد سر و کوتاه مدت برای از بین بردن موهای واژن خسته شده اند و اصلا حوصله ای برای این کار ها ندارند.

لیزر موهای زائد واژن هم برای همین مشکلات بوجود آمد تا خانم ها خیالشان از این نظر راحت باشد و با مراجعه به کلینیک های زیبایی از این خدمات استفاده کنند.

واژن ناحیه ای حساس و مهم است که برای از بین بردن موهای آن ناحیه باید دقت و حوصله کافی داشت.

همچنین لیزر این ناحیه هم باید توسط متخصص با تجربه و دستگاه مخصوص انجامش شود تا عوارضی نداشته باشد.

دستگاه لیزر ، پرتوی نوری منتشر می کند ، که رنگدانه های داخل موهای شما را جذب می کند. با گذشت زمان ، لیزر موهای زائد زنان می تواند فولیکول مو را از بین ببرد ، بنابراین مو نمی تواند دوباره رشد کند.

در لیزر موها همه چیز به مرحله رشد مو بستگی دارد و پزشک با تعیین فاصله میان هر بار لیزر میتواند بهترین زمان را برای لیزر مجدد درمیان رشد موها بیابد.

لیزر بیکینی با توجه با ناحیه ای که لیزر میشود به چند دسته تقسیم میشود که عبارت است از :

 • لیزر بیکینی فقط ناحیه اطراف شورت
 • لیزر بیکینی ناحیه اطراف شورتن و کشاله ران
 • لیزر تمام ناحیه شرمگاهی ، خط باسن و اطراف شورت

کلینیک لیزر درخشان از کلینیک های معتبر زیبایی و انواع خدمات لیزر میباشد که به عنوان دومین کلینیک برتر تهران توسط نظام پزشکی انتخاب شده است و توانسته مشتریان زیادی جذب کند و رضایت کامل تمامی مراجعین را نیز جلب کند.

 

لیزر ناحیه تناسلی

لیزر ناحیه تناسلی

  

قبل از اینکه اقدامی برای لیزر ناحیه تناسلی انجام شود، باید از یک پزشک مشاوره دریافت کنید که برای این امر موهای زائد ناحیه تناسلی را ارزیابی کرده و مناسب ترین شکل درمان را به شما معرفی میکند.

در این جلسه باید تمام نکات از طرف شما و طرف متخصص ذکر شود و نکته ای باقی نماند.

برای ارزیابی اینکه کدام دستگاه و کدام روش برای شما مناسب ترین گزینه است از پچ تست استفاده میشود.

 

لیزر ناحیه تناسلی زنان

لیزر ناحیه تناسلی زنان

مهم نیست آخرین بار کی اپیلاسیون یا شیو کرده باشید.

حقیقت این است که ناحیه تناسلی هیچوقت هموا و بدون مو نیست و هرچقدر هم سعی کنید نمیتوانید با چنین روش هایی بیکینی را صاف و تمیز کنید.

به همین دلیل است که خانم ها برای از بین بردن تمام موهای زائد بیکینی برای بلند مدت به لیزر روی آورده اند.

این روش هچگونه عارضه ای مانند نازایی، سرطان و از بین بردن باروری را ندارد و همچنین باعث بروز هیچ تیرگی در این نواحی نمیشود و کیفیت رابطه جنسی را هم افزایش میدهد.

لیزر ناحیه تناسلی زنان به دو شکل انجام میشود :

لیزر خط بیکینی 

به ناحیه خارج از خط شُرت، خط بیکینی می‌گویند. لیزر خط بیکینی معمولاً تا ۳ اینچ فراتر از این خط را پوشش می‌دهد و این ناحیه را کاملاً تمیز و بدون نقص می‌کند. در این روش برخی از نواحی مانند لبه‌های بیرونی واژن و بالای ناحیه شرمگاهی که زیر لباس‌زیر قرار دارند نیز تحت درمان قرار می‌گیرند که البته لیزر این نواحی به انتخاب خود داوطلب بستگی دارد.

لیزر برزیلی

در این روش نواحی بیشتری نسبت به خط بیکینی تحت درمان قرار می‌گیرند، مانند لبه‌های بیرونی واژن و خط باسن. در این روش قسمتی از موهای ناحیه شرمگاهی به شکل یک نوار باریک باقی می‌ماند. در لیزر برزیلی داوطلب باید کاملاً برهنه شود.

 

لیزر کردن بیکینی

لیزر بدن زنان

اگر زمان لیزر کردن بیکینی در دوران پریودی خود هستید بهتر است به خاطر داشتن خونریزی، این امر را به زمان دیگری موکول کنید و با هماهنگی کلینیک، جلسه لیزر را به بعد از اتمام این دوره انتقال دهید.

البته در این دوره متوانید از دیگر خدمات لیزر برای سایر قسمت های بدن استفاده کنید.

 

لیزر بدن زنان

همه خانم ها با رشد موهای زائد در هرجایی از بدنشان مشکل دارند و به فکر رفع دائمی و کلی آنها هستند.

لیزر بدن زنان از خدماتی است که هر چند سال یکبار انجام میشود و جلسات ترمیم آنها هم حدودا سالی یک یا نهایتا دوبار خواهد بود.

معمولا پکیج های مختلفی برای کل بدن خانمها وجود دارد که شامل دست، سینه، شکم، کمر، پشت، گردن، بیکینی، ناحیه تناسلی، پاها، زیر بغل میباشد.

این خدمات با عنوان لیزر فول بادی زنان هم شناخته میشود که کلینیک لیزر درخشان برای این پکیج ها تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است که در حداقل 4  حداکثر 12 جلسه ارائه میشوند.

 

مزایا و فواید لیزر موهای بیکینی (ناحیه تناسلی)

لیزر موهای زائد بیکینی

ناحیه بیکینی یا ناحیه تناسلی قسمتی از بدن میباشد که دارای پوستی بسیار حساس و لطیف است و نیاز به مراقبت مداوم دارد پس بهتر است از روش های مختلف اصلاح مو های اضافی بدن که خودتان میدانید برای اصلاح مو های بیکینی استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث آسیب به ناحیه بیکینی شود.

لیزر بیکینی علاوه بر اینکه آسیبی نمیرساند ، مو های روی پوست و زیر پوست بیکینی را نیز به طور کامل از بین میبرد.علاوه بر این لیزر بکینی روشی است که اصلا دردناک نیست و همچنین روشی تایید شده و ایمن میباشد و کارایی بالایی دارد و انجام لیزر بیکینی به گونه ای است که بعد از اولین جلسه نتایج به طور کامل قابل مشاهده است.

با این مزیت هایی که گفته شد دیگر به راحتی میتوانید انواع مدل های بیکینی را تن کنید و اعتماد به نفس بالایی داشته باشید.

به جای اینکه قبل از بیرون رفتن و یا شروع رابطه جنسی ، با عجله ناحیه تناسلی خود را شیو کنید میتوانید زمان مفید خود را صرف کار های دیگر کنید زیرا در دوره ای هستیم که زمان برای هر شخص موفقی بسیار مفید است.

شما میتوانید ناحیه بیکینی خود را در بهترین کلینیک های لیزر مو ، با وقت کمتر لیزر کنید و وقتی که برای اصلاح ا روش های متفرقه صرف دفع مو های زائد بیکینی خود میکردید را به انجام کار هی دیگر که کنید که وقتتان بیهوده تلف نشود.

جدا از بحث زمان شما با لیزر بیکینی میتوانید پول های خود را پس انداز کنید یعنی شما اگر بخواهید لیزر بیکینی انجام دهید برای مدتی طولانی فقط یکبار با هزینه مناسب لیزر بکینی انجام دهید در غیر این صورت معمولا ماهی یکبار باید مقداری پول را صرف خرید وسایل اصلاح کنید اما پس از اتمام درمان هرگونه هزینه ای که در گذشته صرف از بین بردن موهای زائد میشده به اتمام خواهد رسید.با این شرایط حتما شما هم مثل افراد دیگر نتیجه میگیرید که لیزر مو های بیکینی از هر روش دیگری به صرفه تر است.

یکی دیگر از مزیت های لیزر مو که بسیار مورد توجه قرار گرفته و مهم است این است که لیزر بیکینی باعث زیبایی پوست ناحیه بیکینی هم میشود حالا ممکن است بپرسید چطور ممکن است؟

از لیزر مو های زائد واژن میتوان برای از بین بردن هرگونه تغییر رنگ پوست یا لکه های پوستی که روی پوست خود مشاهده میکنید استفاده کرد.همچنین اگر به خاطر استفاده از تیغ یا روش های دیگر اصلاح پوست شما دچار خراش یا زخم و لکه شده است ، میتوانید با انجام لیزر مو آنها را کاهش دهید یا اصلا دیگر مشاهده نکنید.

لیزر مو های زائد بیکینی باعث جلوگیری از رشد مو میشود و بدون رشد مو می توانید از سایش ، تعریق ، لکه دار شدن و سایر موارد تحریک کننده غیرقابل تصور که در آن ناحیه اتفاق می افتد خداحافظی کنید.

لازم است بگوییم که خیلی از خانم ها هستند که به صورت جداگانه قسمت های مختلف صورت یا بدنشان را لیزر میکنند اما پیشنهاد ما به این افراد این است که از لیزر فول بادی یا کل بدن استفاده کنند مخصوصا اگر ورزشکار هستند ، تا هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنند و موهای زائد کل بدنشان را از بین ببرند.

 

عوارض استفاده از تیغ برای لیزر مو های زائد بیکینی نسبت به لیزر

 1. این کار زمان بر است.
 2. شما باید به صورت دائم از تیغ استفاده کنید.
 3. استفاده از تیغ با توجه به نواحی مختلف بدن باید با احتیاط باشد چون به طور ایمن نواحی حساس و برخی نواحی که دسترسی به آن مشکل‌تر است را اصلاح       کرد.
 4. ممکن است در هنگام تیغ زدن پوست خود را ببرید.
 5. محلی که تیغ می کشید و جایی که با ماشین اصلاح می کنید در معرض سوختگی یا حساسیت پوستی قرار دارد.
 6. تیغ باعث زیرپوستی شدن موها می شود.
 7. تهیه تیغ هزینه بر است.
 8. استفاه از تیغ بسیار موقتی است و پس از گذشت یک یا دو روز رشد مو آغاز می شود.
 9. برخی با تحمل درد فراوان ناشی از روش‌هایی مانند اپیلاسیون، موم یا اصلاح با نخ به رفع موهای زائد بدن خود میپردازند. بهتر است عوارض جانبی این روش ها را به یاد داشته باشید:
 10. برای موم انداختن موهای بدن باید یک تا دو سانت رشد کرده باشند.
 11. موم درد شدیدی به همراه دارد.
 12. موم باعث ایجاد حساسیت پوستی می شود.
 13. موم باعث زیرپوستی شدن موی می شود.
 14. مدت زمان اصلاح با موم تقریبا 2 هفته است.
 15. این روش هزینه بر است.

 

نکات و مراقبت های قبل از لیزر بیکینی

لیزر ناحیه تناسلی

برای انجام هر نوع لیزر بخصوص لیزر موهای زائد صورت و لیزر بیکینی باید یک سری نکات را قبل از لیزر رعایت کنید و یک سری کار ها را انجام دهید تا بهترین نتیجه را از لیزر مو های زائد ناحیه تناسلی بگیرید.موارد زیر از این نکات هستند که باید انجام دهید :

 • صلاح

برای اطمینان از گرفتن بهترین نتیجه لیزر موهای بیکینی ، مهم است که 12 تا 24 ساعت قبل از لیزر بیکینی ، این ناحیه را اصلاح نمایید. بهترین روش اصلاح قبل از لیزر نیز استفاده از ژیلت می باشد.

 • دوش گرفتن

مهم است که قبل از معالجه خود دوش بگیرید تا متخصص لیزر شما بتواند به راحتی لیزر موهای زائد را انجام دهد. دوش گرفتن برای بهداشت شما و کلینیک بسیار مهم است.

لازم نیست که از محصولات عطردار و شیمیایی برای دوش گرفتن استفاده نمایید. در هنگام دوش گرفتن از آب و یا فقط محصولاتی که برای سطح PH واژن مناسب است استفاده نمایید.

 • از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید

در فرهنگ ایرانی این توصیه بیشتر برای لیزر موهای زائد زنان سایر قسمتهای بدن که معمولا در معرض آفتاب قرار می گیرند ارائه می شود. در هر صورت قرار گرفتن در معرض آفتاب و یا برنزه کردن قبل از لیزر موهای زائد می تواند سبب عدم تاثیر لیزر و آسیب پوست شود.

 • لباس راحت بپوشید

برای جلوگیری از هرگونه فشار قبل از درمان ، از پوشیدن لباس تنگ خودداری کنید و لباس راحت و مناسب استفاده نمایید. زیرا پوشیدن لباس تنگ در واقع می تواند ناحیه را قبل از درمان تحریک کند و باعث ناراحتی بعد از لیزر شود. معمولاً هر چیزی که باعث می شود احساس راحتی کنید ترجیح داده می شود.

 • آرام باشید

هنگام ورود به کلینیک زیبایی بسیار مهم است که احساس راحتی و آرامش کنید ، زیرا می خواهید بهترین درمان را تجربه کنید. خجالت نکشید و حتماً تمام سوالات خود را از متخصص لیزر بپرسید. به یاد داشته باشید که کلینیک زیبایی لیزر درخشان کارمندان ماهری دارد که می دانند چه کاری انجام می دهند . نگران نباشید،  فقط نفس بکشید ، استراحت کنید و لذت ببرید.

از دیگر مراقبت ها نیز میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • قبل از جلسات لیزر موهای زائد بیکینی از خوردن کافئین خودداری کنید.
 • چهار روز قبل از لیزر موهای زائد زنان محل مورد نظر را اصلاح کنید، همچنین روز قبل از لیزر دوبار این نواحی را اصلاح کنید.
 • قبل از لیزر مو نواحی مورد نظر با ژل مخصوصی که از کلینیک یا داروخانه تهیه کردید شستشو دهید.
 • ۱۴ روز پیش از لیزر موهای بیکینی نباید از آنتی‌بیوتیک‌های تتراسایکلین و فلوروکینولون استفاده شود.
 • ۳ روز قبل و بعد از لیزر موهای بیکینی نبایستی از لوسیون و تونیک‌های حاوی الکل استفاده شود.
 • مطابق برنامه تنظیم‌شده طبق دستور پزشک برای جلسات لیزر مراجعه کنید.

 

مراحل و نحوه ليزر كردن بيكينی

ناحیه بیکینی افراد هم مانند قسمت های دیگر بدن نیز دارای مو های زائد و اضافی است که بهتر است دفع شوند.

در این نواحی بدن موهای زائد معمولا ضخیم تر و تیره تر از بقیه نواحی هستند و به علت تفاوت بیشتر رنگ پوست و این موها، لیزر موهای زائد می تواند به راحتی بیشتر انجام گردد، متخصصان مجرب در زمینه لیزر مو میانگین زمان جلسات لیزر موهای زائد بیکینی و لیزر موهای سینه آقایان را بین 6 تا 8 جلسه اعلام می کنند.

درمان لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی زنان زمانی موثر است که موها در فاز فعال رشد باشند که اشعه لیزر که کاملا کنترل شده است توسط رنگدانه یا ملانین مو جذب میشود و به فولیکول مو که زیر پوست قرار دارد میرسد ، این انرژی لیزر موها را گرم کرده و بدون هیچ خطر و دردی آنها را میسوزاند.

 

لیزر بیکینی چگونه انجام میشود؟

لیزر بیکینی چگونه انجام میشود؟

در زمان هایی نه چندان دور که لیزر بیکینی معرفی شد ، فقط برای پوست های روشن انجام میشد و اما امروزه دستگاه ها و روش های پیشرفته و جدیدی پیدا شده که تمامی انواع پوست را لیزر میکنند.

تنها خانم ها نیستند که به لیزر موهای بیکینی نیاز دارند و بلکه اقایان هم دوست دارند از شر موهای زائد ناحیه تناسلی خلاص شوند و میتوانند این خدمات را انجام دهند.

در ابتدا شما باید یک کلینیک و مرکز لیزر معتبر پیدا کنید.بعد از آن با متخصص و پزشک مورد نظر مشورت میکنید و رد جلسات مشاوره تمامی نکات رد و بدل میشوند.

و بعد از آن برای تعداد جلسات مشخص شده باید به کلینیک تشریف ببرید و خدمات برای شما انجام شوند.

لازم به ذکر است که متخصص در جلسات مشاوره تمامی نکات قبل و بعد و نحوه انجام و تعداد جلسات را برای شما ذکر میکند.

 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

 1. مهم ترین نکته ای که در اولویت قرار دارد این است که بعد از انجام لیزر بیکینی تحت هیچ شرایطی به ناحیه تناسلی دست نزنید زیرا این ناحیه ممکن است ملتهب باشد و هر لمس ایجاد درد و سوزش کند.
 2. از آنجایی که برای از بین بردن مو های بیکینی از گرمای لیزر استفاده میشود و دمای آن ناحیه بالا میرود ، توصیه میشود که از کمپرس یخ استفاده کنید تا دمای ناحیه بیکینی به حد معمول و عادی برسد.
 3. استفاده از شیو و تیغ زدن بعد از لیزر بکینی ممنوع زیرا درمان و لیزر ناحیه بیکینی را بی اثر میکند.
 4. تا زمانی که تمام جلسات درمانی به اتمام نرسیده‌اند از اپیلاسیون، کندن مو، ‌بلیچ یا کرم‌های رفع موهای زائد یا الکترولیز بر روی ناحیه درمان پرهیز کنید. 
 5. به مدت چند ساعت به ناحیه درمان نباید آب برسد.
 6. برای جلوگیری از آسیب دیدگی در ناحیه تحت درمان باید چهار یا پنج روز اول بعد از درمان از حمام گرم ، ورزش های هوازی ، ماساژ و غیره استفاده نشود.
 7. بیماران باید حداقل یک ماه پس از درمان از قرار گرفتن مستقیم در معرض آفتاب خودداری کنند.
 8. ممکن است پزشک شما پس از لیزر بیکینی استفاده از کرم یا پماد خاصی را تجویز کند.
 9. از لباس زیرهای جنس نخی مرغوب و گشاد استفاده کنید
 10. از ژل های خنک کننده ایی که کلینیک یا متخصص برای شما تجویز می کند استفاده کنید.

 

بهترین کلینیک برای لیزر بیکینی کجاست؟

بهترین کلینیک لیزر بیکینی

اگر به لیزر بیکینی(واژن) تمایل دارید و یا قصد انجام لیزر بیکینی را دارید باید یک سری نکات را در مورد کلینیک مورد نظر برای لیزر بکینی در نظر داشته باشید زیرا بیکینی یک ناحیه حساس و مهم در بدن است.

کلینیک یا مرکز لیزر بیکینی باید دارای مجوز کسب باشد و همچنین پزشکان و متخصصان کلینیک هم باید دارای مجوز و مدارک های مورد نیاز و همچنین تخصص و تجربه باشند.

اگر پزشک متخصص لیزر بیکینی را انجام میدهد که باید از سوابق و مدارک وی با خبر باشید و اگر پرستار لیزر بکینی را انجام میدهد باید حتما مطمئن باشید که چزشک متخصص ناظر تمامی امور باشد.

قبل از انجام لیزر بیکینی حتما باید شرایط و سابقه خود را به پزشک متخصص کلینیک لیزر مو اعلام کنید و مشورت کنید.برای این مورد تمامی کلینیک ها باید چند جلسه مشاوره با فرد مورد نظر بگذارند که در آن جلسات موارد زیر ذکر میشود :

 1. تاریخچه پزشکی شما را ، از جمله استفاده از داروها ، تاریخچه اختلالات پوستی یا زخم و روشهای قبلی اصلاح مو را بررسی می کند.
 2. در مورد خطرات ، مزایا و انتظارات ، از جمله اینکه لیزر موهای زائد زنان چه کاری را برای شما انجام می دهد اگر اطلاعاتی نداشته باشید با شما گفتگو می کند.
 3. اگر خودتان اجاز بدهید  برای ارزیابی های قبل و بعد و بررسی های طولانی مدت عکس می گیرد.
 4. در جلسه مشاوره ، درباره یک برنامه درمانی و هزینه های مربوط به آن صحبت می کند. لیزر موهای زائد معمولاً تحت پوشش بیمه نیست.

علاوه بر موارد فوق که در جلسات با آنها آشنا میشوید پزشک متخصص یک سری نکات و توصیه ها را نیز برای آماده شدن لیزر بیکینی به شما اعلام میکند که عبارتند از :

اجتناب از سایر روش های حذف مو : اپیلاسیون و الکترولیز می تواند فولیکول مو را مختل کند و باید حداقل چهار هفته قبل از درمان از آنها خودداری کرد.

جلوگیری از داروهای رقیق کننده خون : قبل از انجام لیزر بکینی و یا لیزر موهای زائد سایر قسمتهای بدن به پزشک خود اطلاع دهید که از داروهایی مانند آسپرین یا داروهای ضد التهاب استفاده می کنید.

اصلاح و تراشیدن مو روز قبل از لیزر توصیه می شود : تراشیدن موهای بالای پوست را از بین می برد اما ریشه مو را در زیر سطح پوست سالم نگه می دارد. به همین دلیل بهترین روش اصلاح قبل از لیزر بیکینی و سایر قسمتهای بدن است.

یک سری تبلیغات اشتباه و دروغ هستند که برای ترغیب افراد در فضای اینترنت و جاهای دیگر پخش میشوند اما شما باید حواستان به این تبلیغات باشد تا شما را تحت تاثیر قرار ندهند.

برای انجام لیزر مو های بیکینی حتما به مراکز و معتبر و شناخته شده بروید که دارای پزشکان متخصص و دستگاه پیشرفته و حرفه ای باشند تا نتایج خوبی را از لیزر بیکینی مشاهده کنید.

حالا سوال ما از شما این است که آیا بهترین دستگاه لیزر بیکینی را میشناسید؟

 

بهترین دستگاه لیزر بیکینی کدام است؟

دستگاه لیزر بدن زنان

بعد از اینکه بهترین کلینیک لیزر مو های بیکینی را پیدا کردید حالا نوبت به این میرسد که بهترین دستگاه لیزر مو های بیکینی را بشناسید و مطمئن باشید که لیزر مو های زائد بیکینی برای شما با بهترین دستگاه انجام شود.

انتخاب دستگاه مناسب برای انجام لیزر موهای زائد گوش و بینی و مخصوصا لیزر بیکینی بسیار اهمیت دارد اما با این حال افرادی هستند که برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنند ، سلامتی خود را به خطر می اندازند و به کلینیک هایی مراجعه میکنند که از دستگاه های لیزر مو قدیمی و ضعیف استفاده میکنند.

پیشنهاد ما به شما این است که یا لیزر مو انجام ندهید یا اگر قصد انجام دارید ، بهترین شرایط را برای لیزر مو های زائد خود فراهم کنید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

دستگاههای زیادی برای انجام لیزر بکینی از قبیل الکساندرایت ، پلاتینیوم و … وجود دارد. از بین همه ی این دستگاهها ، لیزر مدیو استار با کیفیت ترین آنها می باشد. این دستگاه به دلیل اینکه گران است بیشتر کلینیک های زیبایی ترجیح می دهند که از آن استفاده نکنند اما ما در کلینیک لیزر درخشان این دستگاه را فراهم کرده ایم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

دستگاه مدیو استار تنها دستگاه لیزری است که این قابلیت را دارد که تغذیه رسانی ریشه مو را قطع کند. این دستگاه با ترکیبی منحصر به فرد از طول موج ها برای از بین بردن موهای مقاوم تر و ریز تر ارائه می دهد. این دستگاه با داشتن طول موج لیزر 810 + 940 نانومتر و بزرگترین اندازه آن ، نوآورترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد در موارد دشوار و مقاوم در برابر لیزر می باشد.

طول موج 940 مسیرهایی که به ریشه مو تغذیه رسانی می کنند را از بین می برد. با از بین بردن امکان تغذیه مو می توان انتظار داشت تعداد دفعاتی که به شارژ احتیاج دارید کمتر می شود.

 

عوارض لیزر موهای زائد واژن

عوارض لیزر موهای زائد واژن

لیزر موهای زائد واژن چه عوارضی دارد؟

همانطور که همه شما میدانید هر روش و درمانی دارای مزایا و معایبی است اما باید به این نکته توجه داشت که اگر هر درمانی درست و اصولی انجام شود هیچ خطر و عوارضی را به همراه نخواهد داشت و اگر غیر اصولی و غلط انجام شود باید منتظر عواقبش باشید.

مثلا عوارض اصلاح با تیغ عبارتند از بروز قرمزی، زخم، بریدگی، افزایش عفونت‌های پوستی، بروز تبخال و  زگیل تناسلی و همچنین علاوه بر این ها باعث ایجاد جوش و موی زیر پوستی هم میشود.

از آن جایی که لیزر اقدام به تاثیر روی فولیکول­ های پوست می­ کند و آن­ها را دچار تغییر می­کند، استفاده از لیزر ناحیه تناسلی در برخی افراد باعث ایجاد عوارضی مانند قرمزی پوست خواهد شد. در برخی موارد نادر نیز ممکن است که منجر به سوختگی شود و این مسئله بیشتر به ظریف بودن پوست یا ماهر نبود پزشک موردنظر برمی­گردد.

از دیگر موارد عوارض لیزر مو به خارش پوست میتوان اشاره کرد.خاراندن ناحیه مورد نظر هم اثرات خوبی به همراه نخواهد داشت و باعث خواهد شد که پوست موردنظر دچار قرمزی شود. همچنین احساس درد نیز ممکن است در برخی افراد ایجاد شود. این عوارض موقت هستند و از بین خواهند رفت.

افرادی که از این روش استفاده می­ کنند همیشه این نگرانی را دارند که استفاده از لیزر موهای زائد به خاطر نفوذ به اندام های داخلی و ساختار سلولی بدن بتواند منجر به ایجاد ناباروری شود. اگرچه تحقیقات مختلف نشان می­ دهد که پرتوهایی که در جریان این روش زیبایی انتشار می‌یابند، نمی توانند به هیچ یک از اعضای داخلی بدن نفوذ کرده و در نتیجه به آن آسیب برسانند.

برخی از عوارض لیزر موهای زائد بیکینی عبارتند از :

سوختگی، زخم ، آکنه و پورپورا

لیزر موهای زائد می تواند باعث سوختگی، زخم و ایجاد آکنه می شود.

درد و سوزش از عوارض احتمالی

لیزر موهای زائد زنان برای هدف قرار دادن فولیکول های مو با استفاده از پرتوهای کوچک لیزر با حرارت بالا طراحی شده است. گرچه ممکن است گرما را احساس نکنید، اما ممکن است درد را احساس کنید.

قرمزی و تورم

ادم پری فولیکولار و اریتم از عوارض لیزر موهای زائد واژن و مورد انتظار است. 

هیپرپیگمانتسیون

شایع ترین عوارض لیزر بکینی، هیپرپیگمانتسیون یا تیرگی موقت پوست است که می تواند در بیمارانی با رنگ پوست روشن تر رخ دهد.

 

عوارض لیزر بیکینی برای دختر مجرد

لیزر بیکینی برای دختر مجرد ضرر دارد؟

لیزر بیکینی یکی از خدمات حساس لیزر موهای زائد است که انجام میشود و ممکن است برخی عوارض جانبی مثل قرمزی و سوزش داشته باشد که بعد از مدتی از بین میروند اما ممکن است شایعاتی در مورد عوارض لیزر بکینی برای دختران مجرد رواج پیدا کند که اصلا این شایعات دلیل و منطق علمی ندارند.

البته ما به خانم های باردار توصیه میکنیم که بعد از زایمان لیزر هر جای بدن خود حتی لیزر موهای صورت را انجام دهند.

برخی عوارض جانبی لیزر بیکینی عبارتند از :

 1. خارش به مدت 1-2 ساعت 
 2. ایجاد  آکنه، جوش 
 3. قرمزی تا 3 روز 
 4. تورم برای 1-2 روز 
 5. احساس بی حسی 
 6. تغییر رنگ پوست
 7. عفونت

 

بهترین زمان برای لیزر بیکینی کی است؟

لیزر ناحیه تناسلی زنان

به طور کلی هیچ زمان یا آب و هوای مناسبی برای اقدام به انجام لیزر بیکینی تعیین و مشخص نشده است و هر موقه ای میتوان برای انجام لیزر بکینی به کلینیک های مرتبط مراجعه کرد.

اما بعضی افراد معتقدند که لیزر بیکینی را در زمان های گرم سال انجام ندهید مثلا اصلا در تابستان لیزر مو های زائد بیکینی را انجام دهید.حالا دلیل چیست؟

 در واقع در فصل تابستان به دلیل تعرق بیش از حد احتمال سوختن پوست در وضعیت عادی نیز وجود دارد و لیزر بیکینی ممکن است کمی این سوخت را بیشتر نماید. 

 

بهترین سن دختران برای لیزر بیکینی

لیزر بیکینی برای دختران مجرد بهتر است زمانی انجام شود که قائدگی را تجربه کرده باشند اما این دلیل بر خطرناک بودن لیزر بکینی نیست بلکه دخترانی که قبل از بلوغ لیزر بیکینی را انجام می دهند، با رسیدن به بلوغ و تغییرات هورمونی موهای زائد در بیکینی ظاهر می شود و نتیجه لیزر قبلی از بین می رود. بهتر است از 15 سالگی و رسیدن به بلوغ لیزر را انجام دهید تا نواحی رشد مو در بیکینی کاملا مشخص شده باشد. در این صورت ماندگاری نتیجه لیزر موهای زائد برای شما طولانی خواهد بود.

 

هزینه لیزر بیکینی چقدر است؟

هزینه لیزر بیکینی

هزینه لیزر مو نواحی بیکینی به موارد زیادی بستگی دارد.

مثلا اگر شما به کلینیک های معتبر و معروف بروید که دارای پزشکان و متخصصان با سابقه و تجربه بیشتری باشند و از دستگاه ها و روش های جدید و نوین استفاده کنند باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

از طرفی دیگر هم قیمت لیزر بکینی بستگی به مقدار مویی که روی ناحیه بیکینی شما و تعداد جلسات برای لیزر بیکینی دارد یعنی اگر موی بیکینی شما زیاد باشد مجبور هستید که تعداد جلسات لیزر مو های بیکینی را بالا ببرید زیرا در هر جلسه معمولا 20% از مو های بیکینی شما از بین میروند.

علاوه بر موارد بالا ، موارد دیگری نیز روی قیمت لیزر بیکینی تاثیر دارند که عبارتند از :

 • تجربه اوپراتور لیزر موهای زائد زنان باید بالا باشد
 • کمپانی و مرکز لیزر موهای زائدی که در آن اقدام به لیزر موهای زائد بیکینی خود کرده اید تجربه کافی در این امر را داشته باشد.
 • دستگاه لیزر موهای زائدی که در آن مرکز استفاده می شود نیز باید به روز و با کیفیت باشد.
 • مرکز لیزر موهای زائد شما باید حتما قادر به از بین بردن موهای زائد بدن شما با تمام رنگ پوست ها و موها باشد.
 • دسترسی راحت به مرکز لیزر
 • قیمت مناسب با توجه به پروسه

لیزر موهای زائد باید به گونه ای باشد که فرد با هر رنگ و ضخامت مویی و رنگ پوستی به راحتی قادر به رفع موهای زائد خود باشد.

افراد مختلف تصور میکنند که لیزر موهای واژن بسیار سنگین و گران است اما واقعیت این است که نه تنها نسبت به زمانی که شما از شر موها خلاص هستید ، گران نیست بلکه بسیار هم به صرفه تر است.

 

نتایج و تاثیر لیزر مو های زائد بیکینی (واژن)

دو هفته پس از اولین جلسه از لیزر موهای زاید واژن شما تغییرات واضحی را احساس خواهید نمود اما به این معنی نیست که کار تمام شده است. در واقع نتیجه لیزر موهای زاید بیکینی به صورت ریزش مو ناحیه مشخص، کنده شدن آسان مو در آن ناحیه و ضعیف شدن آن دیده شده و ادامه دار می باشد.

دقت نمایید که لیزر موهای زاید بیکینی در بدن های مختلف متفاوت است یعنی رنگ پوست شما، نوع مو و میزان ضخامت آن تأثیر مشخص در نتیجه لیزر بیکینی خواهد داشت. برای رسیدن به نتیجه بهتر از لیزر موهای زائد اندام تناسلی زنانه، می توانید با تست یک شات، تاثیر لیزر را روی پوست این ناحیه ببینید.

از اپیلاسیون، وکس، تیغ، قیچی، کرم موبر و داروهای مختلف برای رفع موهای زائد اندام تناسلی در خانم ها و اقایان استفاده می شود که هیچیک از این روش ها مدت طولانی دوام نیاورده و با رشد مجدد موهایتان مواجه خواهید شد.

در حالیکه با استفاده از روش لیزر حجم زیادی از موهای زائدتان برای همیشه از بین خواهند رفت. پس از لیزر موهای زائد ژنیتال دیگر نیازی به وکس کردن، استفاده از موم و دستگاه اپلیدی نیست.

استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد یک روش قطعی است ولی ۱۰۰% تضمینی نیست. لیزر تنها حدود 80 تا 90 درصد از موهای زائد بدن را ازبین می­برد. زیرا لیزر تنها فولیکول­های فعال ریشه مو را به طور انتخابی هدف قرار می‌دهد.

بنابراین به ریشه هایی از مو که درحال استراحت هستند، کاری ندارد و این ریشه ها پس از مدتی دوباره شروع به رشد خواهند کرد. بنابراین  نباید انتظار داشت که با استفاده از لیزر موهای زائد بدن به صورت دائمی آن­ها از بین خواهند رفت. بلکه باعث نازک­تر شدن و کمتر شدن آن­ها خواهد شد.

 

شایعاتی درمورد لیزر بیکینی

لیزر موهای بیکینی

لیزر بیکینی و سرطان

آیا لیزر مو سرطان زا است؟ لیزر بیکینی چطور؟

 هیچ شواهدی در این مورد به اثبات نرسیده است. امواج لیزر بکینی فقط تا فولیکول های مو یا همان ریشه مو نفوذ می کنند و فولیکول را از بین می برند. این امواج به هیچ وجه به عمق بافت های بدن نفوذ نمی کنند که باعث بروز سرطان به خصوص سرطان رحم شوند.

لیزر موهای زائد بیکینی می تواند موهای کرکی و همینطور موهای زبر، تیره و ضخیم را از بین ببرد و هیچ سوختگی حتی خفیفی هم روی پوست ایجاد نمی کند.

لیزر بیکینی و ناباروری

آیا لیزر بیکینی باعث نازایی میشود؟

یکی از شایعات نادرست درباره لیزر بیکینی ، نازایی است. لیزر به هیچ عنوان به تخمدانها و یا رحم نفوذ نمی کند که باعث نازایی و ناباروری در دختران شود. لیزر بیکینی و کیست تخمدان هم هیچ ارتباطی به هم ندارند و لیزر بیکینی اصلا باعث بروز کیست تخمدان یا باعث سندروم تخمدان پلی کیستیک نمی شود.

 لیزر بیکینی و قاعدگی

لیزر بیکینی روی چرخه قاعدگی شما هیچ تاثیری ندارد و باعث قاعدگی نامنظم نمی شود. اگر چنین مشکلی دارید حتما برای تشخیص علت آن به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید. لیزر بکینی در دوران قاعدگی هیچ عوارضی ندارد. اما دختران مجرد در زمان قاعدگی نمی توانند جلسات لیزر بیکینی را ادامه دهند. چون نمی توانند از تامپون برای خونریزی قاعدگی استفاده کنند. 

لیزر بیکینی و زگیل تناسلی

در پاسخ به این سوال که آیا لیزر بکینی باعث زگیل تناسلی می شود باید گفت اگر لیزر بیکینی را در مراکز غیربهداشتی مثل آرایشگاهها انجام داد امکان انتقال بیماریهایی مثل زگیل تناسلی و تبخال تناسلی وجود دارد. بنابراین به هیچ وجه برای لیزر به چنین مراکزی مراجعه نکنید.

 

عکس لیزر بیکینی

طبق آنالیز های انجام شده فهمیدیم که افراد زیادی در گوگل یا شبکه های اجتمامی به دنبال عکس لیزر بیکینی هستند زیرا هر کسی وقتی قصد استفاده از خدماتی را داشته باشد قاعدتا قبل از هر کاری ، عکس های مربوطه را شماهده میکند اما خب این مورد اصلا امکان پذیر نیست.

ما به شما این قول را میدهیم که اگر به دنبال مطمئن بودن نحوه این لیزر هستید ، اصلا نگران نباشید زیرا کلینیک ما یک کلینیک معبتر در این زمینه است و تمامی مشتریان هم راضی بوده و هستند.

 

عکس لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی زنان

عکس لیزر بیکینی

تقریبا 90 درصد افراد وقتی بخواهند چیزی بخرند و یا خدماتی و کارهایی انجام دهند ، در قدم اول با افراد با تجربه مشورت میکنند و همچنین در اینترنت میچرخند و تمامی اطلاعات را به دست می آورند و همچنین عکس های مربوط به کار و محصول خود را مشاهده میکنند.

لیزر بیکینی هم از خدمات حساسی است که ممکن است افراد زیادی قصد انجام آن را داشته باشند ، پس کاملا مشخص است که بخواهند اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشند و نمونه ها را مشاهده کنند اما متاسفانه این خدمات جزو خدمات معمولی نیستند که بتوان عکس ها مربوطه را در سایت قرار داد که دلایل زیادی دارد مانند : فیلترینگ گوگل ، عدم رضایت مشتریان و همچنین عدم اجاره مجموعه های معتبر برای انجام این کار.

 

بهترین درجه لیزر برای بیکینی

لیزر برای بیکینی امری ساده نیست بلکه یک روش پزشکی است که در صورت عدم رعایت الزامات، خطرات احتمالی به همراه خواهد داشت.

از مهم ترین نکات درجه لیزر برای بیکینی است که متخصص نسبت به شرایط متقاضی، نوع پوست و مو و میزان تحمل درد و سوزش آن را مشخص و درجه بندی میکند.

همچنین 6 هفته قبل از جلسه لیزر نباید اصلاح کنید تا دستگاه طبق درجه مناسب ریشه موها را مورد هدف قرار دهد و آنها را از بین ببرد.

 

چه افرادی میتوانند از لیزر بیکینی استفاده کنند؟

لیزر موهای بیکینی روشی بسیار مناسب برای تمامی افرادی است که به دنبال راهی برای رفع موهای زائد خود هستند. پزشک با توجه به تقاضای فرد مراجعه‌کننده و رنگ پوست و مو، روش درمانی مناسب برای هر شخص را بررسی و انتخاب خواهد کرد. نکته‌ای که بایستی به آن توجه کرد این است که رفع موهای قرمز، بور یا سفید تنها با الکترولیز امکان‌پذیر است.

 

چه افرادی نمیتوانند از لیزر بیکینی استفاده کنند؟

بیماری‌های عفونی، دیابت، انواع سرطان، بیماری‌های مرتبط با سیستم ایمنی، بیماری‌های پوستی، جراحی در ناحیه تناسلی سه ماه پیش از آغاز لیزر موهای زائد از موارد منع استفاده از لیزر موهای بیکینی هستند. همچنین کسانی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند و افراد دارای موهای نرم، روشن یا خاکستری نیز نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند.

 

سوالات متداول در مورد لیزر بیکینی

لیزر کردن بیکینی

1. آیا لیزر بیکینی باعث نازایی یا ناباروری میشود؟

پاسخ این سوال خیر است! با تکیه بر این اصل که تمام نوآوری ها و پیشرفت های تکنولوژیکی با بدن ما اثر متقابل دارند ، هوشمندانه است که خود را ایمن نگه داریم. به همین دلیل است که مطالعات بسیاری بر روی عوارض جانبی احتمالی همچون مسائل باروری و سرطان انجام شده اند.

در صورتی که لیزر بیکینی توسط فرد بی ‌تجربه انجام شود، امکان دارد باعث بروز عوارضی مانند تاول، جای زخم و تیره یا روشن شدن پوست شود.

2. تأثیر لیزر بیکینی بر ناحیه تناسلی چقدر است؟

لیزر موهای زائد بیکینی دارای مزایای بسیاری می‌باشد؛ چرا که پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد، بین ۱۵ تا ۴۰ درصد از موهای زائد، نقاط سیاه و قرمزی در ناحیه تناسلی رفع خواهند شد. همچنین پوست ناحیه تناسلی لطیف و نرم می‌شود. تعداد جلسات مورد نیاز جهت لیزر موهای زائد بیکینی برای هر شخصی متفاوت است، ولی به طور متوسط به ۴ تا ۸ جلسه نیاز می‌باشد. فاصله بین هر جلسه ۶ تا ۸ هفته است و این فاصله پس از هر جلسه به مدت ۲ هفته افزایش پیدا می‌کند.

3. آیا لیزر موهای زائد اندام تناسلی باعث نازائی یا سرطان می شود؟

برخی افراد نسبت به شایعاتی که میشنوند همیشه سوالاتی در ذهنشان دارد و معمولا از ما میپرسند :

سوالاتی مانند : لیزر باعث سرطان میشود؟ ، 

اصولا لیزر با توجه به ماهیت نوری خود هیچگونه عارضه دراز مدت نظیر نازائی، سرطان، کاهش باروری و نظائر آن ندارد.

4. آیا آقایان هم لیزر موهای زائد انجام می دهند؟

این موضوع می تواند برای آقایان نیز صادق باشد. اما مهم ترین قسمت هایی که آقایان معمولا لیزر می کنند، سینه، پشت و ماهیچه های شکم شان برای سیکس پک است.

5. هر جلسه لیزر  چقدر طول می کشد؟

هر جلسه لیزر موی زائد اندام تناسلی با احساب زمان آماده سازی محل حدود ۸ تا ۱۰ دقیقه طول می کشد.

6. مدت زمان لیزر بیکینی چقدر است؟

این خدمات نسبت به شرایط متقاضی در یک یا چند جلسه 45 دقیقه ای صورت میگیرد.

7. دلیل خونریزی بعد از لیزر بیکینی چیست؟

توجه داشته باشید که نباید بعد از لیزر دچار ترشحات رنگی، بدبو یا لکه بینی و خونریزی شوید. در صورت بروز هر یک از این علائم احتمال عفونت واژن هست و سریعتر باید به پزشک مراجعه کنید.

8. آیا لیزر باعث عفونت واژن میشود؟

لیزر اگر بارعایت شرایط استریل انجام شود باعث انتقال عفونت نمیشود.

9. آیا لیزر  باعث تغییر رنگ یا ایجاد لک می شود؟ 

لیزر موهای زائد اندام تناسلی در صورتی که به صورت استاندارد انجام شود به هیچ عنوان باعث ایجاد لک یا تغییر رنگ تیره روی پوست ناحیه اندام تناسلی نخواهد شد حتی تا حدودی باعث روشن تر شدن پوست این ناحیه نیز می شود.بنابراین لیزر موهای زائد اندام تناسلی در رفع تیرگی آلت تناسلی نیز تا حدود زیادی موثر است.

10. آیا بعد از لیزر میتوان رابطه داشت؟

لیزر بیکینی با نواحی داخل واژن ارتباطی ندارد اما متخصصان ما پیشنهاد میکنند افرادی که پوست حساسی دارند، بهتر است 3 روز تا بهبودی کامل صبر کنند و بعد از آن رابطه برقرار کنند.

11. نتایج لیزر چه زمانی قابل مشاهده است؟

طی ۲ هفته پس از اولین جلسه لیزر موی زائد اندام تناسلی نتایج قابل مشاهده است و ریزش گسترده موها بسیار رضایت بخش است.

نتیجه لیزر موهای زائد اندام تناسلی به شکل کنده شدن آسان موها، کز کردن موها یا ریزش مو می باشد.

معمولا در جلسه اول و دوم تا حدود زیادی موها از بین خواهند رفت اما باید حداقل ۴ جلسه لیزر تکرار گردد.

معمولا طی ۲ تا ۳ جلسه اول بخش قابل توجهی از موی زائد اندام تناسلی دچار ریزش می شود.

بعد از اینکه خیالتان از هر نظر در مورد لیزر بیکینی و شایعات آن راحت شد میتوانید با خیال راحت به کلینیک لیزر درخشان برای انجام تمامی خدمات لیزر و خدمات زیبایی مراجعه کنید.


 • آیا اثر لیزر موهای بیکینی دائمی است؟

  لیزر موهای بیکینی یک روش نیمه‌دائمی است. تنها روش دائمی جهت رفع موهای زائد، الکترولیز می‌باشد. با این که رفع موی زائد بوسیله لیزر دارای اثر دائمی نیست، ولی روش بسیار مناسبی برای از بین بردن موهای زائد محسوب می‌شود و پس از پایان جلسات لیزر بکینی ، شخص دارای پوستی لطیف و بدون مو خواهد بود.

 • چه افرادی نمیتوانند از لیزر بیکینی استفاده کنند؟

  بیماری‌های عفونی، دیابت، انواع سرطان، بیماری‌های مرتبط با سیستم ایمنی، بیماری‌های پوستی، جراحی در ناحیه تناسلی سه ماه پیش از آغاز لیزر موهای زائد از موارد منع استفاده از لیزر موهای بیکینی هستند. همچنین کسانی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند و افراد دارای موهای نرم، روشن یا خاکستری نیز نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند.

 • آیا لیزر ناحیه تناسلی برای آقایان خطرناک است؟

  اشعه لیزر نه تنها برای خانم ها یا دختران مجرد خطرناک نیست بلکه برای آقایان هم خطری ندارد زیرا اشغعه لیزر اصلا قادر به نفوذ به اندام داخلی بدن نیست.

 • آیا لیزر بیکینی باعث نازایی یا ناباروری میشود؟

  پاسخ این سوال خیر است! با تکیه بر این اصل که تمام نوآوری ها و پیشرفت های تکنولوژیکی با بدن ما اثر متقابل دارند ، هوشمندانه است که خود را ایمن نگه داریم. به همین دلیل است که مطالعات بسیاری بر روی عوارض جانبی احتمالی همچون مسائل باروری و سرطان انجام شده اند.

 • لیزر بیکینی چند جلسه طول میکشد؟

  لیزر موهای زائد اندام تناسلی با توجه به رنگ پوست زمینه ای و رنگ مو افراد از حداقل ۴ جلسه تا حداکثر ۱۰ جلسه خواهد بود. فاصله بین هر جلسه ۶ تا ۸ هفته می باشد.

 • بعد از لیزر بیکینی میتوان رابطه داشت؟

  این سوال از سوالاتی است که از ما پرسیده میشود و حتی اگر پرسیده نشود هم ، ما طبق وظیفه به خانم ها میگوییم.

  بعد از لیزر بیکینی تا حداکثر 24 ساعت نباید به پوست آب بخورد یا فشاری به آن وارد شود اما بعد از یک روز کامل داشتن رابطه هیچ مشکلی ندارد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مینا
  سلام ببخشید میشه بهم بگید که آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی باعث نازایی و مشکلات زناشویی میشه یا خیر؟
  • مدیر سایت

   سلام

   لیزر موهای زائد بیکینی با دستگاه مخصوص و با رعایت نکات انجام میشود و هیچ عارضه و مشکلی ایجاد نمیکند و جای نگرانی نیست

 • رضا رفیعی
  لیزر موهای زائد تناسلی برای آقاین هم انجام میدید؟؟میشه راهنماییم کنید. ممنون
  • مدیر سایت

   سلام

   بله لیزر موهای نواحی تناسلی آقایان هم به بهترین شکل در کلینیک ما انجام میشود و میتوانید برای راهنمایی کامل و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 • رحمت نیازی
  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم لیزر موهای زاید رو بیضه اقایان باعث صدمه به بیضه ها نمیشه؟؟چون پوست در اون قسمت خیلی نازکه !! واینکه لیزر کل بدن هزینش چقده میشه و چند جلسه باید اقدام‌کنیم ؟؟ ممنون
  • مدیر سایت

   سلام و وقت بخیر

   اصولا روی بیضه ها لیزر نمی شود. به همین دلیل مستندات علمی برای این موضوع وجود ندارد.

 • شکیبا
  لیزر موهای ناحیه تناسلی چه برای آقایان و چه برای خانم ها اصلا برای بچه دار شدن هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
  • مدیر سایت

   سلام.همانطور که داخل محتوا گفتیم این نوع لیزر توسط دستگاه مخصوصی انجام میشود که هیچگونه عوارض این چنینی برای خانم ها و آقایان ایجاد نمیکند و میتوانید با خیال راحت از این روش استفاده کنید.

 • امیدی
  سلام خسته نباشید دررنگ پوست تیره آیا لیزرخوب عمل نمیکنه؟ من پوستم برنزه هست ومیخوام لیزر کنم میشه راهنمایی کنید؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله لیزر موهای زائد برای انواع پوست مناسب است اما به شرطی که از لیزر مناسبی مانند لیزر الکساندرایت توسط فردی متخصص و کاربلد استفاده کنید.

تماس بگیرید