تزریق فیلر لب

09904747980 تلفن تماس
آشنایی کامل با تزریق فیلر لب

با بالا رفتن سن لب ها نیز از حالت زیبایی خارج میشوند و برای جذابیت دوباره آنها بهتر است از خدمات تزریق فیلر لب در کلینیک های زیبایی استفاده کنید و قبل از آن نکات مهم و تمامی مدل ها را در این مطلب بشناسید

لیزر درخشان
لیزر درخشان

مهم ترین این است که فیلر چیست؟

فیلر همان پر کننده یا یک بافت نرم است که زیر پوست تزریق میشود و هدف آن حجم دادم به زیر پوست و از بین بردن چین و چروک ها و خطوطی است که به خاطر بالا رفتن سن اجاد شده اند.

سوال بعدی این است که تزریق فیلر چیست؟

تزریق فیلر لب هم خدماتی است که فیلر درون لب و یا اطراف لب تزریق میشود و به کسانی پیشنهاد میشود که لب های نازک و کوچک دارند یا اینکه با بالا رفتن سنشان ، چین و چروک روی لب هایشان ایجاد شده و میخواهند لب هایی زیبا و جذبا داشته باشند.

این خدمات در کلینیک زیبایی انجام میشود اما قبل از هر کاری تا انتها با ما همراه باشید تا کاملا آشنا شوید.

 

فیلر لب

 فیلر لب ماده ای است که از کلاژن یا هیالورونیک اسید ساخته شده است و هدف و کاربرد آن حجم دادن و زیباتر کردن لب ها است که توسط سوزن به لب ها تزریق میشود.

پزشک برای تزریق فیلر، مقدار آن را با توجه به این که لب قرار است تا چه اندازه حجم نیاز داشته باشد در نظر می‌گیرد. همچنین استفاده از داروهای بی‌حسی برای این که فرد مورد نظر، درد کمتری حین تزریق داشته باشد متداول است.

برای انتخاب فیلر مناسب لب و گرفتن نتیجه دلخواه موارد زیر را رعایت کنید :

  1. از متخصص برای انجام این کار کمک بگیرید
  2. تزریق را کم کم انجام دهید
  3. در مورد اندازه لب‌هایتان فکر کنید
  4. مراقبت‌های قبل و بعد از فیلر را انجام دهید
  5. نوع حجم دهنده و میزان آن را به دقت انتخاب کنید
  6. این روش سریع‌ترین راه حجم دادن به لب‌ها است
  7. از کرم بی‌حسی استفاده نکنید
  8. درباره مشکلات انجام فیلر لب آگاه باشید
  9. هزینه انجام فیلر را تخمین بزنید

 

تزریق فیلر لب

فیلر هایی لایه ها و بافت هایی نرم هستند که تزریق آنها به زیر پوست باعث میشود که بافت جدیدی به قسمت هایی از صورت شما اهدا شود.

این روش یکی از محبوب ترین روش های جوانسازی پوست است که برای لب ها، پیشانی، چانه، بینی، گونه و زیر چشم انجام میشود.

نکته مهمی که برای ماده مخصوص این روش باید بدانید این است که مواد تزریق شونده باید به نوعی باشد با بافت بدن و ناحیه مورد نظر سازگاری داشته باشد تا بتوان نتیجه مطلوب را دریافت کرد پس به همین علت به شما پیشنهاد میکنیم که برای این کار به کلینیک های معتبر مراجعه کنید که دارای مجوز بهدشات و درمان هستند زیرا امروزه کلینیک ها و افراد غیر معتبری هستند که با قیمت های ارزان اما نتیجه ها بد افراد زیادی را جذب میکنند.

همچنین این خدمات باید به گونه ای انجام شود که ماده حجم دهنده در تمامی قسمت های لب به صورت یکنواخت باشد تا به درستی جذب شود اما در صورتی که جذب ماده حجم دهنده به درستی صورت نگیرد میتواند روی نتیجه تاثیر گذار باشد و رضایت را جلب نکند و باعث مشکلاتی شود.

با اینکه این روش برای تمامی افراد جوان و پیر که دوست دارند لب هایی زیبا و جذاب داشته باشند انجام میشود ، اما بیشتر مشتریان و طرفداران این روش افراد جدید و نسل جوان هستند دوست دارند لب هایی پر و برجسته داشته باشند و یا اینکه میخواهند شکل لب های خود را تغییر دهند.

 

بهترین و بی خطر ترین فیلر برای لب ها

ژل یا فیلر هیالورونیک اسید از محبوب ترین فیلر ها است که به طور طبیعی در زیر پوست یافت میشود و رطوبت ، نرمی و سفتی پوست را تنظیم میکند.

بدن افراد در طول زمان هیالورونیک را تولید میکند و وقتی که برای حجم دهی لب ها هم از این فیلر استفاده کنید میتواند طبیعی ترین شیوه برای زیبایی لب ها باشد.

همچنین از دیگر مزیت های این فیلر این است که آب را به سمت سطح پوست جذب میکند و موجب طراوت و شادابی آن میشود به همین علت است که برای تزریق ژل لب هم از این ماده استفاده میشود.

 

روش ها و مدل های تزریق فیلر لب

فیلر نسبت به محل تزریق و نحوه آن اشکال مختلفی در لب ایجاد میکند که افراد میتوانند نسبت به سلیقه خود شکل های مختلفی را بر روی صورت خود ایجاد کنند.

اگر کوچکترین شکی درمورد مدل لب مورد نظر خود دارید و نمیدانید چه سبک و شکلی مناسب شماست حتما قبل از انجام این عمل با پزشک متخصص خود مشورت کنید و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

انتخاب روش و مدل تزریق فیلر لب نسبت به سبک و ترکیب صورت شما باید انتخاب شود تا بعد از درمان شکل زیبایی روی صورت شما داشته باشد که با سایر اندام های صورتتان همخوانی داشته باشد.

برخی مدل ها و سبک های این عمل موارد زیر هستند :

👄 تزریق فیلر لب طبیعی

لب طبیعی

هر چند مدل های متفاوت این روش لب طرفداران زیادی دارد اما با مرور زمان و از مد افتادن برخی از مدل ها، تمایل به مدل های طبیعی افزایش پیدا کرده است. مدل طبیعی تزریق هیچ وقت قدیمی نشده و تغییر زیادی در چهره ایجاد نمی کند و افراد ترجیح می دهند که فیلر لبشان، زیاد مشخص نباشد. روش طبیعی یکی از بهترین گزینه برای فرم دهی و اصلاح لب ها، بدون مصنوعی شدن صورت و تغییر محسوس در صورت است.

👄 تزریق فیلر لب مدل چاک دار

لب چاکدار

یکی از جذاب ترین مدل های این روش جوانسازی، مدل لب چاک دار است. در این مدل، مقدار فیلر مصرفی، زیاد نیست. در این مدل، بخش چهن لب پایین، با تزری  فیلر به دو بخش تقسیم می شود و از حالت یکدستی خارج می شود.

👄 تزریق فیلر لب مدل روسی

لب روسی

این تکنیک خاص لب‌ها را به شکل قلب ظریف و با حجم بیشتر در نزدیکی مرکز لب، دقیقاً شبیه عروسک روسی شکل می‌دهد.این روش بجای اینکه حجم لب را بیش از حد زیاد کند ، لب را بالا میبرد و به حالت طبیعی و زیبا تبدیل میکند.این روش بسیار خاص است پس برای این مدل به دنبال یک متخصص هنرمند باشید.

👄 تزریق فیلر لب مدل باربی عروسکی

لب عروسکی

همانطور که از اسم این روش و تکنیک و مدل پیداست ، با این کار میتوانید یک لب عروسکی و جذاب داشته باشید.در این مدل حجم لب پایین از لب بالا بیشتر است و قیمت V شکل لب تقویت میشود.با این سبک شما به یک عروسک جوان با لب هایی جذاب تبدیل میشوید.

👄 تزریق فیلر لب مدل سوتی

لب سوتی

در این مدل، پزشک فیلر را به گونه ای تزریق می کند که مثل حالت سوت زدن، یک فضای خالی وسط لب ایجاد می شود. این مدل هم مانند سایر مدل های تزریق لب، طرفداران خاص خودش را دارد، اما نسبت به گذشته، متقاضی کمتری دارد.

👄 مدل فیلر لب فانتزی

لب فانتزی

در این مدل با تزریق مقدار زیادی از فیلر، لب ها از فرم طبیعی خارج شده و حجم لب ها به طرز مبالغه آمیزی افزایش پیدا می کند. این روش مورد پسند افرادی ست که می خواهند با تزریق فیلر به سایر قسمت های صورتشان مانند فک و گونه ها، چهره ای فانتزی داشته باشند.

👄 فیلر لب مدل قلبی

لب قلبی

امروزه پزشکان برای برای مشاهده بهترین نتیج از مدل لب قلبی استفاده میکنند که این مدل بسیار زنانه و زیبا است و به خاطر اینکه معمولا برای تمامی خانم ها مناسب است طرفداران زیادی هم دارد.این روش اگر توسط فردی متخصص انجام شود جذابترین لب ها را برای فرد ایجا میکند.

دیگر موارد نیز عبارتند از :

لب قلوه ای

👄 تزریق فیلر لب مدل کمان

👄 تزریق فیلر مدل سه دکمه ای

👄 تزریق فیلر لب مدل صدف

👄 فیلر لب مدل هالیوودی

👄 تزریق فیلر لب مدل گرد

👄 تزریق فیلر لب مدل قلوه ای

 

مزایا تزریق فیلر لب

همانطور که میدانید تزریق فیلر لب روشی است مانند تزریق بوتاکس برای جوان کردن پوست و از بین بردن چین و چروک و خطوط پوست.

افرادی که سنشان بالا رفته باشد یا اینکه بنا به هر دلیلی بخواهند لب خود را برجسته و زیبا کنند بهتر است از این روش استفاده کنند که روشی آسان ، سریع و بدون درد است.

این روش نیاز به گذراندن دوران نقاهت بلند مدت ندارد و با دو روز استراحت بعد از عمل میتوانید به زندگی روزمره خود ادامه دهید البته با لب هایی جوانتر.

این عمل غیر تهاجمی علاوه بر اینکه دور از هرگونه حساسیت و آلرژی و عفونت میباشد ، همچنین ماندگاری نسبتا بالایی نسبت به سایر روش ها دارد و همچنین تقر