لیزر موهای زائد

09904747980 تلفن تماس
لیزر مو و هر آنچه که حتما باید بدانید

لیزر مو های زائد بدن یکی از بهترین و موثر ترین روش های از بین بردن مو های زائد و اضافی تمامی بدن به صورت یک اندازه و کامل است که جایگزین تیغ و شیو و ... شده است

لیزر درخشان
لیزر درخشان

از بین بردن موهای زائد و اضافی روی صورت و بدن بیشتر افراد مخصوصا خانم یک معضل و دغدغه بزرگ برای آنها شده است.

روش های مختلفی مانند تیغ ، وکس و شیو و ده ها مورد دیگر وجود دارد که خانم ها و آقایان میتوانند به صورت موقت و کوتاه مدت از شر موهای زائد خلاص شوند.

احتمالا در مورد لیزر موهای زائد شنیده اید و شاید بدانید که این روش یکی از بهترین و بی خطر ترین روش از بین بردن موهای اضافه است که برعکس سایر روش ها بلند مدت است.

ممکن است سوالاتی در این مورد در ذهنتان باشد مثلا اینکه بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو کجاست و برای این خدمات باید از چه دستگاهی استفاده کنیم و صدها سوال دیگر که در ادامه به صورت کامل با این خدمات آشنا میشوید و جواب سوالاتتان را میگیرید.

 

لیزر موهای زائد

لیزر مو

شاید تا همین امروز برای خلاص شدن از موهای اضافی روی صورت و یا بدنتان از روش هایی مانند تیغ و وکس و شیو و ... استفاده میکردید.برای استفاده از این روش ها باید وقت زیادی را در حمام صرف کنید و اگر هزینه هایی که برای این روش ها میکنید را بعد از چند ماه حساب کتاب کنید متوجه میشوید که چقدر زیاد شده است.

اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روشی بلند مدت ، سریع و بی خطر و با قیمت های مناسب وارد عرصه زیبایی شده است که امروزه کامل تایید شده است و محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

کارا ترین روش برای حذف موهای زائد ، لیزر است که تمرکزش روی سلول های رنگدانه ساکن در فولیکول های مو است و ریشه موها را میسوزائد که اگر از این روش استفاده کنید میتوانید بعد از چند جلسه انجام این خدمات از شر مو ها خلاص شوید و تیغ و موارد دیگر اصلاح را دور بریزید.

در واقع لیزر یک پرتو نور متمرکز و تک رنگ است که از انرژی بسیار زیادی برخوردار است و وجود همین انرژی ها باعث شده تا از آن در زمینه پزشکی و زیبایی هم استفاده شود.

دستگاه لیزر موهای زائد ، برای هدف قرار دادن پوست طول موج نور را ساطع می کند ، انرژی ای که از این طول موج نور حاصل می شود به پوست و ملانین رنگدانه مو انتقال می یابد.

اما فقط نکته ای که برای این خدمات قابل توجه است این است که امروزه امروز خیلی از متقاضیان دارای اطلاعات کافی نیستند و با این شرایط کلینیک های تقلبی زیادی سوء استفاده میکنند و متقاضیان را با قیمت های خیلی ارزان به کلینیکشان جذب میکنند اما اصلا قابل اطمینان نیستند و ممکن است سلامتی شما را به خطر اندازند ، پس توجه داشته باشی که قبل از هر اقدامی اطلاعات کافی داشته باشید.

 

لیزر مو

در برخی قسمت های بدن شاهد رشد طبیعی موهای زائد هستیم اما برخی مواقع رشد موها بیش از حد میشود که بسیار هم آزار دهنده است و دلایلی مانند PCOS، هیرسوتیسم، هایپرپلازی مادرزادی ادرنال یا
هایپرتیریکوز دارد.

لیزر مو حالا به یک گزینه متداول برای از بین بردن موهای ناخواسته و اضافی بدن تبدیل شده است که دائمی و مطمئن است و دیگر نیازی به تلف کردن وقت برای از بین بردن موها نیستید.

این خدمات به قدری محبوب شده و درخواست میشود که به صدر فهرستاقدامات زیبایی رسیده است که موهای زائد را به صورت مستقیم میسوزاند و از بین میبرد.

مجموعه تخصصی لیزر درخشان با برخورداری از دستگاه‌های مجهز لیزر و تکنسین‌های متخصص و باتجربه، انواع فرآیندهای زیبایی از طریق لیزر را برای متقاضیان انجام می‌دهند.

 

لیزر موهای صورت و بدن

لیزر موهای زائد

لیزر درمانی را میتوان برای هر نقطه ای از صورت و بدن که مویی رشد کرده باشد و باعث آزار و اذیت و کاهش زیبایی شود استفاده کرد البته بیشتر مراجعین برای نقاط بدن به کلینیک ما مراجعه میکنند.

مثلا خام ها برای نواحی مختلفی چون پاها ، بیکینی ، و برخی نقاط صورت و آقایان برای زیر بغل ، زیر خط ریش و ... از این روش کاربردی و مطمئن استفاده میکنند و نکته مورد توجه این است که این روش به قدری دارای انعطاف پذیری و سرعت و قدرت بالایی است که میتوان در یک جلسه چند ساعته بیشتر قسمت های بدن را لیزر کرد.

در چند سال گذشته این روش بیشتر برای افرادی با پوست روشن و موهای تیره موثر بود اما با پیشرفت دستگاه ها شاهد این هستیم امروزه متقاضیانی که درایا هر نوع پوست و مویی هستند ، نتایج موثری از این خدمات گرفته اند و کاملا راضی هستند.

پرتو نور و اشعه لیزر روی سطح پوست که موهای زائد دارد رشد میکند ، تابیده میشود و رنگدانه های ملانین موجود در موها انرژى لیزر را جذب میکند و آن را از سطح پوست، به عمق ٢ تا ٣ میلیمترى پوست، جایى که سلول هاى تولیدکننده مو در ریشه موها قرار گرفته‌اند، رسانده و باعث تخریب این سلول ها مى‌شود.

 

انجام خدمات لیزر مو در کلینیک لیزر درخشان

اینکه کجا بروید و چه کسی و با چه دستگاهی لیزر را برای شما انجام دهد بسیار مهم است زیرا تمامی این موارد روی نتیجه تاثیر دارند.

اگر شما برای استفاده از خدمات به یکی از بهترین کلینیک های لیزر مو بروید که دارای مجوز و مدارک های لازم باشند و همچنین کلینیک مورد نظر دارای تعدادی متخصص با تجربه باشد مطمئنا نتیجه بهتری دریافت میکنید مخصوصا اگر کلینیک مورد نظر از بهترین دستگاه برای این کار استفاده کند.

کلینیک و مرکز پوست و مو لیزر درخشان یکی از شناخته ترین و معتبر ترین کلینیک ها در این زمینه و دیگر خدمات زیبایی است که تمامی کار کنان ، پزشکان و متخصصان این کلینیک مراحل اخذ مدرک مورد نظر در زمینه های خود را گذرانده اند و مدارک و جواز های مورد نظر را دریافت کرده اند.

کلینیک لیزر درخشان دارای جواز رسمی از وزارت بهداشت است که تمامی دستگاه های جدید و پیشرفته را در تمامی زمینه های زیبایی پوست و مو دارد و خداروشکر مشتریان زیادی را جذب کرده و علاوه بر جذب مشتری ، تمامی مشتریان خود را راضی نگه داشته است.

 

مزایا انجام لیزر موهای زائد

روش های لیزر مو

⭐ صرفه جویی در وقت و زمان

⭐ صرفه جویی در هزینه

⭐ عدم آسیب رساندن به پوست

⭐ از بین بردن مو های زیر پوستی

⭐ عدم داشتن درد و خطر

⭐ روشی سریع برای از بین بردن مو های زائد

 

نکات و مراقبت های قبل از لیزر

 • مصرف رتینول و کرم‌های سفیدکننده را از حداقل دو هفته قبل از لیزر درمانی موهای زائد قطع کند.
 • از آفتاب‌سوختگی یا قرارگیری بیش از حد در معرض نور آفتاب از دو هفته پیش از اقدام به لیزر اجتناب کند.
 • چنانچه در طی 4 هفته گذشته پوست وی تحت هر نوع درمان لایه‌برداری یا غیرلایه‌ برداری(غیرتخریبی) قرار گرفته باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارد.
 • موهای ناحیه مورد نظر را صبح روز انجام لیزر یا شب قبل بتراشد.
 • مصرف داروهای حساس به نور را به مدت 2 هفته قبل از اقدام به لیزردرمانی موهای زائد قطع کند. پیش از قطع مصرف، حتما با پزشک معالج مشورت کند.
 • با پزشک متخصص خود مشورت کنید
 • تعیین درست زمان جلسات
 • تمیز کردن پوست و مو قبل از لیزر مو
 • مدتی قبل از انجام لیزر درمانی از هرگونه اصلاح دوری کنید
 • پوست صورت یا بدن باید فارغ از هرگونه التهابی باشد

 

لیزر موهای زائد چگونه انجام میشود؟

لیزر مو

هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ی رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن‌ها در فاز رشد هستند و نور لیزر هر مویی با هر رنگی را حرارت میدهد و میسوزاند اما آسیبی به پوست نمیرساند.

اگر هنگام انجام فاز مو های بدن در استراحت باشند اشعه دستگاه روی آنها تاثیری  به همین دلیل است که برای این اقدام باید صبر داشته باشید و در چند جلسه لیزر مو های زائد بدن خود را انجام دهید تا تمامی مو های صورت یا بدن شما به صورت کامل و یکدست دفع شوند.

فقط باید بدانید که لیزر در دوره آناژن است که بر روی مو های زائد تاثیر می‌گذارد و می‌تواند آنها را از بین ببرد پس متوجه شدید که چرا قبل از انجام لیزر از مراجعه کننده می‌خواهند که به مدت دو هفته قبل از جلسه مو های زائد را اصلاح نکند.
با رعایت این مورد میتوانید مطمئن شوید که مو های شما به دوره آناژن رسیده اند و کامل از بین میروند اما از طرفی نیز برخی متخصصان از شما میخواهند که در چند جلسه انجام دهید و دلیل این تشخیص پرمویی اقراد است که ممکن است برخی از مو های بدن و صورت هنوز بیرون نیامده باشند یا حتی هنوز تشکیل نشده باشند.
پس توصیه ما به شما عزیزانی که مایل به انجام این امر هستید این است که با مشورت متخصص تمام دوره های این خدمات را بگذرانید تا نتیجه عالی بگیرید و از خدمات راضی باشید.

 

توصیه و نکات بعد از انجام لیزر درمانی

 1. جلوگیری از صدمه زدن به پوست و فولیکول یا ریشه مو
 2. از گرم شدن پوست جلوگیری کنید
 3. در معرض نور مستقیم نور خورشید قرار نگیرید
 4. برنزه نکنید
 5. مشورت با پزشک برای استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی
 6. استفاده از لوسیون یا ژل بعد از لیزر 
 7. نوشیدن آب به مقدار زیاد
 8. متخصص خود را در جریان همه اتفاقات قرار دهید
 9. اگر به بیماری پوستی یا غیر پوستی دچار شده‌اید.
 10. اگر تغییری در بیماری قبلی شما رخ داده است.

 

روش های لیزر موهای اضافی

چگونه انجام لیزر مو

لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت روشی است که حتما باید با دستگاه لیزر الکساندرایت انجام شود که در طول موج کوتاه‌تر 755 نانومتر، نزدیک به طول موج مادون قرمز کار می‌کند.طول موج که در این دستگاه وجود دارد به طور مستقیم در ریشه و فولیکول مو نفوذ پیدا می کند و می تواند آن را به طور کلی از بین ببرد.

این روش با استفاده از نور مادون قرمز مرئی انجام میشود و سرعت انجام بالایی دارد.

همچنین برای لیزر سطوح و قسمت های بزگ بدن مثل لیزر موهای سینه و کمر و ... کاربرد بیشتری دارد.

لیزر ان دی یانگ

در آسیای شرقی هیچکدام از روش های لیزر مو موثر نبودند تا زمانی که روش ان دی یانگ ایجاد شد.

یکی از مهم ترین تفاوت های این روش اندازه طول موج و نفوذ نامحدود آن است که این روش را از سایر روش های این خدمات سر تر کرده است.

لیزر دیودی

این روش یک روش نسبتا روش جدید است و با دیگر روش ها فرق دارد یعنی از دیود ها یا نیمه رسانا ها برای ایجاد نور لیزر استفاده میشود.

این روش دارای طول موج های مختلفی است به همین علت برای نیاز های مختلف کاربرد دارد اما برای مو های ضخیم و تیره مثلا برای لیزر موهای گوش و بینی بهترین نتجیه را میدهد.

لیزر روبی

لیزر روبی یکی از اولین روش هایی بود که به طور گسترده برای حذف مو های زائد مورد استفاده کلینیک های مختلف قرار گرفت.این روش هم از نظر امنیت و هم از نظر اثبات و اعتماد کاملا تایید شده است البته بیشتر برای افرادی با پوست های روشن و مو های تیره اثر دارد.

لیزر آی پی ال

این روش یک روش لیزری محسوب نمیشود زیرا از پالس نوری (IPL) برای از بین بردن مو های بدن استفاده میکند اما بسیار موثر است و از چند طول موج برای لیزر استفاده میکند به همین علت برای لیزر موهای زائد صورت مناسب است.

 

لیزر فوتونا

جوانسازی پوست با لیزر فوتونا

لیزر فوتونا (سیستم SP Dynamis) موثر ترین و پیشرفته ترین لیزر غیر تهاجمی برای از بین بردن چین و چروک و خطوط و لکه های پوستی و همچنین جوانسازی پوست استفاده میشود که این سیستم برنده جایزه موثر ترین لیزر چند کاره دنیا را در آمریکا شده است.

فوتونا یکی از بهترین شاهکارهای ارائه شده در مهندسی پزشکی می باشد که از این روش برای زیبایی و تناسب اندام استفاده می شود و برای اولین بار نیز از این روش در سال 2018 استفاده کردند و توانستند در سطح بین الملل اقدام به استفاده از این روش داشته باشند.

این خدمات از روی پوست و داخل دهان آغاز میشود و بدون نیاز به تزریق یا عملی ، دستگاه مربوطه باعث افزایش استحکام و سفتی پوست میشود که این کار طی چهار مرحله انجام میشود که در ادامه به طور کامل با آن آشنا میشوید.

فوتونا نیز توسط دستگاهی مجهز انجام میشود که ترکیب دو لیزر اربیوم و ان دی یگ است و تازه سازی پوست را به صورت عالی و هوشمندانه و طبیعی انجام میدهد.

 

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهتری دستگاه لیزر مو

تمامی دستگاه های لیزر مو برای از بین بردن مو های زائد تمامی نقاط بدن استفاده میشود و نمیتوان گفت که دستگاهی فقط برای از بین بردن مو های صورت کاربرد دارد.

از مزیت های لیزر مو توسط دستگاه های لیزر مو مناسب انجام سریع تر این کار نسبت به وکس یا شیو کردن است.

به طور خلاصه و کلی میتوان گفت دستگاهی که پیشرفته تر باشد و قابلیت های بیشتری داشته باشد در نتیجه درد کمتری هم دارد البته این نکته بستگی به مهارت و تجربه متخصص هم دارد.

هر دستگاهی مخصوص پوست و مو خاصی است اما با پیشرفت علم و تکنولوژی دو دستگاه ICE Platina Plus و ICE Platinum برای هر نوع پوست و مویی مناسب می باشند.

اگر دارای مویی بور هستید هیچ نگران نباشید یکی از بهترین دستگاه ها برای این امر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا GentleMax Pro  می باشد. برای پوست های روشن و موهای تیره هم می توانید هم از دستگاه دایود استفاده کنید هم از دستگاه  الکساندرایت، برای پوست های تیره نیز بهترین دستگاه Nd:YAG می باشد و در آخر در طیف رنگ پوست تیره به هیچ وجه نباید از لیزر IPL  استفاده کنید.

 

لیزر موهای آقایان

لیزر آقایان

لیزر موهای آقایان فقط مخصوص این نیست که موهای کل بدن خود را از بین ببرید و حتی میتوانید هر قسمتی از موهای بدن خود را که اذیتتان میکنند لیزر کنید و همین دلیل باعث شده تعداد مراجعه کنندگان مرد هم برای لیزر موهای زائد بیشتر شود.

در برخی افراد رویش مو در قسمت هایی از بدنشان بیش از حد طبیعی میشود و این موضوع برایشان آزار دهنده میشود.

لیزر موهای زائد برای آقایان برای تمامی قسمت های بدن و صورت که مو رشد کرده باشد انجام میشود که برخی از آنها عبارتند از : خط ریش ، زیر چانه ، پشت گردن ، گوش ، بالای قفسه ی سینه ، روی شانه و … .

لیزر موهای زائد روشی است که در آن یک پرتوی خاص از نور از لایه اپیدرم پوست عبور می کند و فولیکول مو را هدف قرار می دهد. لیزر چرخه تولید مثل مو را بدون آسیب رساندن به پوست غیرفعال می کند. با تخریب فولیکول ، ساقه مو ضعیف و تنبل می شود ، و سرانجام با انجام جلسات کافی درمان ، آن فولیکول می میرد و هیچ مویی رشد نمی کند.

به دلیل تأثیر لیزر بر روی رنگدانه های پوستی ، مردانی که رنگ پوست نسبتاً روشن و موهای تیره دارند ، کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای زائد آقایان محسوب می شوند. با این حال ، مردان از تمام تن های پوستی برای درمان لیزر موهای زائد می توانند اقدام کنند.

 

لیزر موهای خانم ها

لیزر موهای خانم ها

وجود مو روی بدن واقعاً مشکل محسوب نمی‌شود؛ مو روی بدن تمام انسان‌ها وجود دارد. مشکل از جایی شروع می‌شود که این موها روی نقاطی از بدن رشد می‌کند که می‌خواهیم پوستش صاف و بدون مو باشد.

موهای زائد صورت، پا، زیربغل یا خط بیکینی ظاهر نازیبایی به پوستمان می‌دهد یا باعث ناراحتیمان می‌شود، اگر کلنجار رفتن‌های مداوم با تیغ و وکس را برای از بین بردن این موهای زائد در نظر بگیریم، دیگر لزوم بهره‌گیری از روشی برای نابودی دائمی آنها برایمان مسجل می‌شود.

اگر پوستتان حساس باشد، این روش‌های موقتی رفع موهای زائد می‌تواند آنقدر برایتان دردناک باشد که به کنار آمدن با موهای زائد رضایت بدهید.

اما نیازی نیست که موهای زائد را علی‌رغم میلتان تحمل کنید. چون لیزر فولیکول موهای زیر پوست را برای همیشه از بین می‌برد، موهای درمان شده دوباره رشد نمی‌کند.

 

لیزر موهای صورت

لیزر موهای صورت

لیزر موهای صورت مانند سایر درمان ها نیست که پیش خودتان فکر کنید که چون شما آقا یا خانم هستید نباید این درمان را انجام دهدید زیرا وقتی روی صورتتان موهای زائد و ناخواسته دارید ممکن است در خانه یا محله کار یا حتی بیرون احساس ناخوشایندی داشته باشید پس بهتر است این مشکل را با لیزر درمانی رفع کنید.

افرادی که موهای زائد بر روی صورت ، گونه ، چانه و یا پیشانی دارند می توانند با استفاده از خدمات لیزر موهای زائد صورت کلینیک لیزر درخشان با کیفیتی بالا و قیمت هایی مناسب این مشکل را حل کنند و برای مدتی طولانی راحت و بدون استرس زندگی کنند.

شایان ذکر است که شما برای ماندگاری لیزر مو بایستی فرایند لیزر را در بازه های زمانی مختلف تکرار کنید. شاید به تشخیص پزشک تان نیاز باشد هر چند ماه یکبار یک جلسه لیزر را تکرار کنید. فاصله این جلسات بستگی به جنس موهای شما در ابتدای کار دارد.

 

لیزر موهای زیر بغل

لیزر زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل روش صد در صدی برای از بین بردن موهای زائد این منطقه است که علاوه بر زدودن موهای پوست ناحیه را نیز بسیار سفید می کند.لیزر موهای زائد زیر بغل به این صورت که اشعه ی نوری لیزر بر پوست تابانده می شود و با از بین بردن فولیکول موی آن قسمت موجب از بین بردن موها می شود.

این خدمات به این صورت است که ، اشعه های لیزر به پوست میتابد و فولیکول و موهای قسمت مورد نظر را به طور کامل از بین میبرد.

این خدمات از رایج ترین و پر طرفدار ترین خدمات کلینیک ما است که امروزه هم آقایان و هم خانم ها به شدت به دنبال استفاده از این خدمات هستند زیرا کاملا موثر و بدون عوارض خطرناک است.

 

لیزر موهای پا

لیزر موهای زائد پا

تقریبا بیشتر خانم ها و آقایان دوست دارند بدنی بدون مو داشته باشند ، به همین دلیل ما به این افراد خدمات لیزر درمانی را پیشنهاد میکنم مخصوصا برای داشتن پاهایی خوش فرم و زیبا ، لیزر موهای پا را انجام دهید.

در فرایند لیزر پاها ، فولیکول های مو در ناحیه پا آسیب می بینند و رشد تار های مو در این ناحیه متوقف می شود. در نتیجه شما صاحب پاهایی بدون مو با لطافت قابل توجه و همچنین زیبایی مثال زدنی خواهید شد.

لیزر پا روشی کاملا استاندارد و بدون هیچگونه عوارضی می باشد و با استفاده از آن ، دیگر خبری از تیغ تیغ شدن مو ها ، زبر شدگی مو ها ، سیاه شدن پوست بدن ، کشیدگی پوست و شلی پوست ،  رشد سریع مو ها و نیاز هر روزه به شیو کردن پاها نمی باشد.

 

لیزر بیکینی

لیزر بیکینی

کنترل موهای ناحیه بیکینی خود یک دردسر مداوم است. شما می توانید موهای زائد بیکینی را با ژیلت به سرعت اصلاح کنید ، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند.

لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی بطور دائم است. اگر شما یک خط بیکینی صاف را دوست دارید ، ما در کلینیک لیزر درخشان دستگاه های لیزر موهای زائد مناسب انواع پوست را استفاده می کنیم.

لیزر مو های زائد بیکینی با هدف قرار دادن رنگدانه و یا رنگ مو ها به کار میرود و وقتی لیزر به مو برخورد میکند فولیکول مو از بین میرود و دیگر رشد نمیکند.

لیزر ناحیه تناسلی علاوه بر ایجاد زیبایی ، برای بهداشت و نظافت فردی هم امری واجب است به همین علت تمامی بانوان با شرایط مختلف مثل سن و سال بالا ، شاغل بودن و طبقات شغلی اقدام به انجام لیزر بیکینی میکنند.

 

لیزر فول بادی

لیزر فول بادی

لیزر فول بادی یا لیزر موهای زائد کل بدن یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روش های دفع موهای زائد بدن است که نتیجه هایی با ماندگاری بالا را برای شما ایجاد میکند.

در لیزر فول بادی ، فولیکول های تمامی موهای بدن توسط انرژِ نوری و لیزری سوزانده میشود و از بین میروند که به این عمل فوتوترمولیز میگویند.

فرد در این دوره درمان نباید موهای خود را به هر طریقی از ریشه در آورد چون اینکار باعث کاهش موهای زائد برای مدتی خواهد شد و عمل انجام لیزر تاثیرات خود را بر ریشه مو نخواهد گذاشت.

خانم ها نسبت به آقایان نسبت به موهای زائد خود دارای حساسیت بیشتری هستند و بیشتر به دنبال این هستند که از شر موهای زائد صورت و بدن خود خلاص شوند و از این روش استفاده میکنند.

بهترین دستگاه لیزر فول بادی برای آقایان و خانم ها دستگاه لیزر الکساندرایت است که بسیار پیشرفته و مجهز است و همچنین دارای قدرت نفوذ بالایی است و برای هر نوع پوست و مویی کاربرد دارد.

 

بهترین کلینیک لیزر مو

بهترین کلینیک لیزر مو

برای انتخاب بهترین و مناسب ترین مرکز لیزر مو شما ابتدا باید یک لیست کامل از کلینیک ها و مراکز لیزر مو در محل مورد نظرتان جمع آوری کنید سپس با هر کدام از آنها تماس گرفته و اطلاعاتی در مورد دستگاه های لیزر مو ، روش های لیزر مو و همچنین تعداد و اطلاعات پزشکان و تعداد دفعات لیزر مو را به دست آورید.

حالا شما تمامی اطلاعات مورد نظر را دارید و نوبت به گلچین یا فیلتر کردن لیست میشود تا بتوانید از آن لیست ، بهترین کلینیک ها و مراکز لیزر مو را به دست آورید.

حالا که اطلاعات را به دست آوریدید نوبت به پرس و جو در مورد تمامی اطلاعات میرسد که هم میتوانید از دوستان و آشنایان بپرسید و هم گردشی در گوگل و سایت های مختلف داشته باشید.
وقتی که این کار ها را انجام دادید وقت ملاقات و مراجعه حضوری در کلینیک های مورد نظر میشود.

 

لیزر موهای گوش و بینی

لیزر موهای گوش و بینی

نواحی گوش و بینی از قسمت های مهم و حساس بدن هستند که اگر قصد لیزر مو های زائد گوش و بینی خود را دارید حتما باید به بهترین کلینیک های زیبایی و لیزر مراجعه کنید که دارای جواز و مدارک لازم هستند.

پزشکان و متخصصان در زمینه پوست و مو همواره به این موضوع معتقدند که برای دریافت بهترین نتیجه از لیزر مو های گوش و بینی ، افراد مورد نظر حتما باید تمامی جلسات درمانی را در زمان خود و بدون وقفه بگذرانند.

 

لیزر موهای پیشانی

لیزر موهای پیشانی

برای لیزر موهای زائد پیشانی محدودیت های خاصی ندارد بجز یک سری مواردی که باید رعایت کنید اما برای این کار باید به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا وی با توجه به نوع و رنگ پوست و موی شما بهترین دستگاه لیزر مو را برای شما انتخاب کند که بهترین نتیجه را بگیرید و بعد از لیزر موهای پیشانی هم مشکلاتی نداشته باشید.

به طور معمول جهت از بین بردن موهای صورت به 4 الی 6 جلسه لیزر درمانی با فاصله ی یک ماه یا 4 هفته نیاز خواهد بود که با توجه به نوع و رنگ پوست و مو در فرد و مقاومت ریشه ی موها ، تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد پیشانی ، برای افراد مختلف ، ممکن است که متفاوت باشد ، یعنی اینکه تعداد جلسات مورد نیاز از این مقدار ممکن است کمتر یا بیشتر باشد .

 

لیزر موهای چانه و پشت لب

لیزر موهای زائد چانه و پشت لب

در لیزر موهای زائد چانه ، پالس های نور لیزر به طور انتخابی با مورد هدف قرار دادن ملانین در فولیکول موهای چانه و پشت لب آنها را از بین میبرند.رنگدانه موجود در فولیکول مو جذب پالس های نور میشود تا جایی که فولیکول مو تخریب شده و مو ها را از بین میبرد و یا رشد آنها را قطع میکند.

لیزر موهای زائد چانه و پشت لب در کلینیک لیزر درخشان فقط 5 دقیقه طول میکشد و تمام اما برای این پنج دقیقه هم متخصصان ما برای حفاظت از سلامتی شما و عدم ایجاد عوارض لیزر مو به شما عینک هایی مخصوص میدهند  تا اشعه های لیزر آسیبی به چشم شما وارد نکنند.

 

لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ ، لیزری پیشرفته و باکیفیت و غیرتهاجمی است که با تولید امواج نوری پُرشدت دارای طول موج‌های ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتر عمل می‌کند و میتواند انواع لک های پوستی ، قارچ ها ، خال ها و تاتو و خالکوبی ها را از بین ببرد.

دستگاه ليزر كيوسوئيچ با روشی منحصربفرد درمانی بعد از پرتاب لیزر به ناحیه مشخص ذرات آن ناحیه مورد انفجار قرار گرفته و به ذرات ریزتری تبدیل می‌شود.

این دستگاه میتواند انواع لک و تاتو ها را در ابعاد و اندازه های مختلف در هر جای بدن یا صورت از بین ببرد بدون اینکه درد زیاد یا عوارض خطرناکی داشته باشد.

 

لیزر موهای کرکی

لیزر موهای کرکی

موای کرکی روی صورت و بدن تمامی افراد هستند و تنها راه از بین بردن دائمی آنها لیزر موهای کرکی است که این کار توسط دستگاه لیزر مجهز و طبق اصول انجام میشود و نتیجه خوبی هم دارد فقط باید یک سری نکات رعایت کنید.

این موهای بنا بر دلایلی مانند وراثت، ژنتیک و احتلالات هورمونی رشد میکنند و یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن آنها لیزر موهای کرکی است که در کلینیک زیبایی انجام میشود.

در صورت تمایل برای استفاده از این خدمات یا دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام و شرایط و قیمت ها میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

عوارض لیزر مو های زائد

 • درد ، قرمزی و التهاب
 • پوسته پوسته شدن
 •  تغییر در رنگ پوست
 • آسیب به چشم
 • خطر عفونت‌های پوستی
 • سوختگی و تاول
 • اسکار و زخم

 

لیزر برای چه کسانی مناسب نیست؟

لیزر برای چه کسانی ممنوع است؟

 1. وجود اختلالات هورمونی
 2. مصرف دارو های خاص
 3. وجود بعضی بیماریها
 4. سابقه گوشت اضافه در محل عمل
 5. سابقه تبخال مکرر
 6. سابقه عفونت فعال مثل جوشهای چرکی
 7. برنزه بودن
 8. وجود تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر
 9. مصرف ایزوترتینویین
 10. مصرف داروهای حاوی طلا
 11. سابقه بیماریهایی مثل لوپوس
 12. افراد باردار

 

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر مو

هزینه و قیمت این امر بستگی به چند مورد دارد که یکی از آنها این است که اگر قسمت های مختلف بدن را به صورت جداگانه و با فواصل طولانی لیزر کنید قیمت و هزینه اش بیشتر از این میشود که کل بدن خود را به صورت کامل و یکجا لیزر کنید زیرا کلینیک لیزر درخشان برای پکیج لیزر کامل بدن شامل تخفیفات ویژه ای است.

موارد دیگری هستند که روی قیمت اثر گذارند که عبارتند از :

✓ اندازه ناحیه ای که قرار است لیزر شود و زمان مورد نیاز برای درمان

✓ تعداد جلسات درمان مورد نیاز با لیزر 

✓ تخصص، تجربه و تبحر تکنسین

✓ ناحیه انتخاب شده

✓ نوع و مدل دستگاه

 

سوالات متداول لیزر مو

1 . آیا این خدمات دائمی است یا امکان رشد دوباره مو ها وجود دارد؟

خیلی از کلینیک ها به دروغ به مشتریان خود میگویند که این امر دائمی است اما این حرف دروغی بیش نیست که برای جذب مشتری استفاده میشود.

لیزر دائمی نیست اما برای مدتی طولانی افراد را از شر مو های اضافی خلاص میکند و این مدت بستگی به هورمون های بدن هر فرد دارد.

2 . آیا روی امر سرطان زاست؟

در حال حاضر هیچ تحقیقی، ایجاد سرطان در اثر لیزر را نشان نداده است. اما برخی از خطرات مانند قرمزی، زخم و تغییر رنگ در منطقه تحت درمان وجود دارد.

3 . تعداد جلسات این خدمات چقدر می باشد؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد با لیزر کاملا بسته به نوع دستگاه و نوع پوست و مو افراد متغیر بین ۴ الی ۸ جلسه می باشد.

4 . فاصله بین جلسات لیزر چقدر می باشد؟

فاصله جلسات بین لیزر بسته به نوع دستگاه متغیر بین ۳۰ الی ۵۰ روز می باشد.

5 . آیا این روش درد داره؟

با پیشرفت دستگاه های لیزر ،کولینگ (خنک کننده) هایی بسیار قوی که گرمای لیزر رو تا بیشترین حد کاهش میدهند روی دستگاه ها به کار رفته و درد ناشی از لیزر را ناچیز کرده اند.


 • لیزر موهای زائد چگونه انجام می‌شود؟

  اپراتور یا تکنسین دستگاه لیزر ، با توجه به رنگ و ضخامت مو و همچنین رنگ پوست تنظیمات دستگاه را انجام می‌دهد . سپس دستگاه لیزر موهای زائد با هدایت نور متمرکزی به فولیکول‌های مو، آن‌ها را از بین می‌برد. قدرت دستگاه‌های لیزر متفاوت است، برخی دستگاه‌های لیزر می‌توانند در سطح وسیع‌تری این کار را انجام دهند و چند فولیکول مو را همزمان از بین ببرد.

 • آیا رفع موهای زائد با لیزر دائمی است؟

  در حالی که لیزر موهای زائد اغلب به نام رفع دائمی موهای زائد معروف شده ، واقعیت این است که در بعضی مواقع ، فولیکول‌های موهای شما بعد از مدتی بهبود می‌یابند و موهای جدید ایجاد می‌کنند بنابراین برای رفع دائمی موهای زائد باید صبور باشید.

 • آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

  درد لیزر بسته به آستانه درد هر فرد می تواند متفاوت باشد و برای بعضی دردناک­تر است. دستگاه­ های مدرنی که دارای کولینگ(خنک کننده) هستند تا حد زیادی درد ناشی از لیزر مو را کاهش می ­دهند.

 • لیزر موهای زائد برای چه کسانی ممنوع است؟

  کسانی که دچار بیماری های فعال پوستی مثل اگزما، کهیر، زگیل، هرپس(تبخال) و جوش فعال  هستند نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند. همچنین لیزر موهای زائد برای خانم­ هایی که در دوران بارداری یا شیردهی هستند توصیه نمی ­شود.

 • تاثیر لیزر موهای زائد چند روز بعد از جلسه لیزر قابل مشاهده است؟

  بعد از حدود دو هفته از جلسه لیزر موهای زائد شروع به ریزش می کنند و فرد می تواند ریزش محسوس آنها را در لباس زیر خود مشاهده کند.

 • چه رنگ پوست و مویی بهترین نتیجه را از این خدمات میگیرند؟

  موهای تیره به نسبت موهایی با طیف خاکستری، بلوند، قهوه‌ای و قرمز بهتر جواب می‌گیرند و رنگ پوست روشن نیز جواب بهتری نسبت به پوست تیره می‌گیرد. البته با تعداد جلسات بیشتر لیزر، غیرممکن نیست که افراد با موی روشن یا پوست تیره نیز جواب خوبی بگیرند.

 • لیزر برای کدام نواحی استفاده میشود؟

  لیزر میتواند موهای زائد تمام قسمت های صورت و بدن اعم از خط ریش، زیر بغل، سینه، دست و پا و همچنین بیکینی را از بین ببرد.

 • برای لیزر بدن موها باید بلند باشد؟

  خیر، انجم لیزر موهای زائد با موهای بلند اصلا امکان پذیر نیست و حتما باید قبل از دریافت خدمات شیو کنید.

 • چند جلسه لیزر کافی است؟

  تعداد جلسات لیزر برای هر فرد متفاوت است و نسبت به نوع پوست و مو و میزان وسعت ناحیه مورد نظر مشخص میشود.

 • ماندگاری لیزر موهای زائد چقدر است؟

  روش هایی غیر از لیزر ماهانه نیاز به تکرار دارند اما لیزر طولانی مدت است و بعد از گذشت 6 ماه یا با دیدن دوباره موهای زائد میتوانید اقدام به تکرار کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید