X

لیزر فول بادی و کل بدن

09904747980 تلفن تماس
چرا بهتر است از لیزر فول بادی استفاده کنیم؟
لیزر فول بادی یا لیزر کل بدن یکی به صرفه ترین و مناسب ترین خدمات لیزر موهای زائد کلینیک لیزر درخشان است که با بهترین دستگاه های لیزر مو و با قیمت های مناسب برای تمامی قسمت های بدن در یک پکیج کامل انجام میشود.
لیزر درخشان
لیزر درخشان

لیزر فول بادی همان لیزر کل بدن است که امروزه روشی سریع ، آسان ، ایمن و موثر شناخته شده است  و برای از بین بردن موهای زائد تمامی قسمت های بدن برای مدتی طولانی کاربرد دارد و همچنین از سایر روش های دفع موهای زائد بهتر و به صرفه تر است.

شاید ده ها سوالات دیگر در ذهنتان درمورد فول بادی لیزر وجود داشته باشد که در ادامه جواب همه سوالات را دریافت میکنید ، پس با ما همراه باشید.

 

فول بادی چیست؟

اگر بخواهیم معنی لغوی فول بادی را به شما بگوییم باید این دو کلمه را از هم جدا کنیم یعنی اینکه معنی فول میشود کامل یا کل و معنی بادی میشود بدن و به طور کامل میشود کل بدن

حالا این کلمه فول بادی معمولا در خدمات زیبایی و لیزر بسیار استفاده میشود و کاربرد دارد.

مثلا لیزر فول بادی یا لیزر کل بدن که از خدمات اصلی کلینیک ما است.

 

لیزر فول بادی چیست و چگونه عمل میکند؟

عوارض لیزر فول بادی

لیزر فول بادی یا لیزر موهای زائد کل بدن یکی از سریع ترین و مطمئن ترین روش های دفع موهای زائد بدن است که نتیجه هایی با ماندگاری بالا را برای شما ایجاد میکند.

افراد زیادی هم از آقایان و هم از خانم ها هستند که در رشته های ورزشی شرکت میکنند و بدنشان باید همیشه خوش فرم و جذاب باشد.روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد مثل تیغ یا اپیلاسیون اما روشی دیگر به نام لیزر فول بادی وجود دارد که از خدمات لیزر مو است هم در هزینه و هم در وقت افراد مختلف صرفه جویی میکند و در آخر هم نتیجه ای دلخواه به ارمغان می آورد.

در فول بادی لیزر ، فولیکول های تمامی موهای بدن توسط انرژِ نوری و لیزری سوزانده میشود و از بین میروند که به این عمل فوتوترمولیز میگویند.

لیرز فول بادی یا لیزر کل بدن راه حلی موثر و محبوب است که خانم ها و آقایان با هر نوع پوست و مویی میتوانند از آن استفاده کنند.البته برخی تصورات اشتباه وجود دارد که میگویند لیزر برای پوست های تیره مناسب نیست که این مشکل نیز با پیشرفت تکنولوژی حل شده است.

 

لیزر فول بادی

هنگامی که صحبت خلاصی از موهای زائد پیش می آید روش های مختلفی به ذهن می رسد، یکی از روش های رفع موهای زائد لیزر فول بادیست که طرفداران زیادی دارد.

لیزر فول بادی به معنای لیزر کل بدن است. افرادی که به دلایل بهم ریختگی هورمون و یا وراثت دچار موهایی ضخیم و زائد هستند میتوانند از این شیوه درمانی برای درمان قطعی موهای زائد استفاده کنند. در واقع لیزر موهای زائد در چندین مرحله 8 تا 10 جلسه ای و یا بنا به تشخیص پزشک مربوطه ممکن است بیشتر به طول بیانجامد.

فرد در این دوره درمان نباید موهای خود را به هر طریقی از ریشه در آورد چون اینکار باعث کاهش موهای زائد برای مدتی خواهد شد و عمل انجام لیزر تاثیرات خود را بر ریشه مو نخواهد گذاشت.

فول بادی کاربردی برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند برای موهای زائد نواحی اصلی بدن از لیزر استفاده کنند، بهترین گزینه ی ممکن است.چرا که علاوه بر تارگت کردن همه ی موهای زائد ، هزینه های اضافی فول بادی لیزر را نیز به شما تحمیل نخواند کرد.

 

لیزر فول بادی کاربردی چیست؟

فول بادی کاربردی برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند برای موهای زائد نواحی اصلی بدن از لیزر استفاده کنند، بهترین گزینه ی ممکن است.چرا که علاوه بر تارگت کردن همه ی موهای زائد ، هزینه های اضافی لیزر فول بادی را نیز به شما تحمیل نخواند کرد.

 

مزایا استفاده از خدمات لیزر فول بادی چیست؟

لیزر کل بدن

 • صرفه جویی در وقت و هزینه

یکی از مزیت های انجام لیزر فول بادی به صره بودن در هزینه است.

اگر شما سایر روش های دفع موهای زائد مثل تیغ و اپیلاسیون و ... را با روش لیزر فول بادی مقایسه کنید حتما متوجه این میشوید که یکبار هزینه کامل برای دفع موهای زائد بدن با لیزر کمتر از این میشود حداقل ماهی یکبار از روش های دیگر استفاده کنید و علاوه بر هزینه فول بادی لیزر در وقت شما هم صرفه جویی میکند و دیگر لازم نیست وقتتان را برای اصلاح بدن خود با روش های دیگر بگذارید.

نکته دیگر این است که لیزر فول بادی از نظر قیمت و وقت نیز از سایر روش های لیزر موهای زائد مثل لیزر موهای سینه یا لیزر موهای پا نیز به صرفه تر و بهتر است زیرا کلینیک لیزر درخشان برای پکیج کامل لیزر موهای کل بدن یا همان فول بادی لیزر تخفیف ویژه در نظر گرفته است که باعث شده این روش ، روشی ایده آل برای همه باشد.

 • کاهش سرعت رشد و ماندگاری بالا

اگر شما از روش های دیگر دفع مو استفاده کرده باشید حتما متوجه میشوید که این روش ها باعث ضخیم شدن مو و همچنین افزایش سرعت رشد موها نیز میشوند.

یعنی نه تنها موهای زائد را کامل از بین نمیبرند بلکه رشد و ضخامت آنها را بیشتر میکنند و حتی عوارض جانبی مثل بریدگی را در پی دارند در صورتی که لیزر فول بادی یا دیگر روش های لیزر درمانی ماندگاری طولانی مدت دارند.

 • کاهش ضخامت موا

اگر شما هم پیگیر انجام لیزر و اثرات آن بوده باشید حتما اطلاع دارید که تمامی موها با لیزر رفع نخواهند شد. در واقع بعضی از موها بعد از مدتی شاید چندین سال رویش خواهند داشت.

اما مسئله ای که باید مطرح شود این است که این موها دارای ضخامتی بسیار کم هستند به صورتی که شاید اصلا دیده نشوند. در اینجا این یکی از مزیت های لیزر موهای زائد به حساب می آید چون با کاهش رشد و ضخامت موها شما دیگر نیازی به لیزر یا انجام روش های رفع مو را نخواهید داشت.

 • درد کم

اگر از روش های دیگر مثل تیغ یا وکس استفاده کرده باشید حتما از درد آنها با خبر هستید که یا برای کشیده شدن مو یا برای بریده یا خراشیده شدن پوست است.

و یکی دیگر از مزیت های لیزر فول بادی بی درد بودن آن است زیرا قبل از انجام لیزر درمانی مخصوصا برای لیزر نواحی مهم مثل لیزر موهای بیکینی از بی حس کننده و مواد و کرم هایی استفاده میشود تا فرد مورد نظر هیچ دردی احساس نکند.

دیگر مزیت های لیزر فول بادی هم موارد زیر هستند :

 • با انتخاب لیزر کردن تمام بدن به سرعت از شر موهای زائد خلاص می شوید‌
 • این روش نه تنها برای از بین بردن موهای زائد مفید است، بلکه می توان از آن برای بهبود قسمت های آسیب دیده پوست استفاده کرد.
 • با انتخاب این روش هیچ گونه زخم و یا آکنه ای بر روی پوست ایجاد نمی شود.
 • با خیال راحت می توانید در مجالس بدون نقص و بدون مویی در پوست خود حضور پیدا کنید.
 • کنار گذاشتن روش های قدیمی برای از بین بردن موهای زائد بدن
 • با انجام مکرر لیزر، تیرگی رنگ پوست ناحیه هایی مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی بر طرف می شود.
 • نرمی و لطافت پوست
 • از شر شیو کردن های روزانه خلاص می شوید.
 • در حین انجام لیزر کردن بدن بعد از اتمام هر جلسه، موهای زائد نسبت به جلسات قبلی کم تر، نازک تر و بی رنگ تر شوند.

 

عوارض لیزر فول بادی (کل بدن)

عوارض روش‌های درمانی مختلف به چند شکل پدیدار می‌شوند. به هر حال در طی لیزر یا روش‌های زیبایی دیگر، شما دارید تغییری در ساختار بدن ایجاد می‌کنید و باید انتظار داشته باشید که بدن شما به آن تغییر واکنش نشان دهد. عوارض طبیعی شامل التهاب و قرمزی پوست می‌شود. این عوارض لیزر معمولاً موقتی هستند و خیلی زود ناپدید می‌شوند.
برخی عوارض لیزر موهای زائد مانند پوسته پوسته شدن، موقتی و طبیعی هستند؛ ولی به ندرت مشاهده می‌شوند. سایر عوارض لیزر مانند تغییر رنگ پوست و ایجاد اسکار، عوارض حاد این روش درمانی محسوب شده و معمولاً ناشی از خطای درمانی هستند. به طور کلی لیزر موهای زائد روشی بسیار ایمن بوده و عوارض جانبی به ندرت مشاهده می‌شود.

 

لیزر فول بادی شامل چه قسمت هایی است؟

لیزر موهای کل بدن

 1. لیزر موهای بیکینی یا ناحیه تناسلی
 2. لیزر موهای دست و پا
 3. لیزر موهای گوش و بینی
 4. لیزر موهای صورت
 5. لیزر موهای سینه
 6. لیزر موهای شکم و کمر
 7. لیزر موهای پیشانی
 8. لیزر موهای چانه و پشت لب
 9. لیزر موهای زیر بغل
 10. لیزر موهای باسن
 11. لیزر موهای گردن

در واقع میتوان گفت تمامی نواحی بدن که دارای مو هستند لیزر میشوند اما قبل از اقدام برای هر کاری با متخصص مشورت کنید.

حتی موهای کرکی روی تمام قسمت های بدنتان دارید که اذیتتان میکنند و فکر میکنید که بیشتر و بدتر میشوند ، میتوانید از خدمات لیزر موهای کرکی استفاده کنید.

 

لیزر فول بادی آقایان

همانطور که میدانید رشد موهای زائد در آقایان نه خیلی کم است و نه خیلی زیادی اما به گونه ای است که در برخی موارد باعث اذیت و آزار مردان میشود.

به همین علت آقایان هم علاقه زیادی به از بین بردن طولانی مدت موهای زائد کل بدن خود دارند و ترجیح میدهند از روش های مناسب و بدون عوارض خطرناک استفاده کنند که لیزر فول بادی مردان از خدماتی است که بسیار هم طرفدار دارد.

 

لیزر فول بادی بانوان

خانم ها نسبت به آقایان نسبت به موهای زائد خود دارای حساسیت بیشتری هستند و بیشتر به دنبال این هستند که از شر موهای زائد صورت و بدن خود خلاص شوند.

حالا بهترین راهی که برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن برای مدتی طولانی وجود دارد که بدون درد زیاد و عوارض خطرناک مانند نازایی و ... است ، فول بادی لیزر است که امروزه در بین خانم ها بسیار رواج پیدا کرده است.

 

بهترین دستگاه برای لیزر فول بادی چیست؟

لیزر موهای زائد کل بدن

دستگاه لیزر فول بادی پالس انرژِ نور را منتشر میکند که این پالس به درون پوست نفوذ میکند و فولیکول های مو را از بین میبرد و همچنین این دستگاه دارای خنک کننده هم هست که از سوختن پوست جلوگیری میکند.

لازم است بدانید که مو ها همیشه در حال رشد هستند و اگر شما یک جلسه برای لیزر قدام کنید ممکن است تمامی موهای بدن شما از بین نروند ، پس به همین علت است که برای لیزر موهای زائد کل بدن به تعداد جلساتی نیاز است.

مثلا رشد موهای زائد در بدن آقایان بیشتر از خانم ها است به همین دلیل لیزر موهای زائد آقایان به تعداد جلسات بیشتری با زمان بیشتری نیاز دارد تا به طور کامل مو ها از بین بروند.

بهترین دستگاه لیزر فول بادی برای آقایان و خانم ها دستگاه لیزر الکساندرایت است که بسیار پیشرفته و مجهز است و همچنین دارای قدرت نفوذ بالایی است و برای هر نوع پوست و مویی کاربرد دارد.

از دیگر مزایا دستگاه لیزر الکساندرایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

⭐ لیزر الکساندرایت اسکلپیون یکی از مدرن ترین لیزرهای موجود در بازار است. قابلیت باور نکردنی این لیزر ، تشخیص دقیق رنگدانه و میزان جذب بالای ملانین برای از بین بردن موها در هر رنگ پوستی است.

⭐ قدرت لیزر الکساندرایت 700 تا 800 نانومتر و پرقدرت تر از دستگاه IPL و انواع شبه لیزرها می باشد.

⭐ سیستم خنک کننده قوی لیزر الکساندرایت باعث می شود که مشتریان حتی در مناطق حساس بدن درد را کمتر احساس کنند و خطر عوارض جانبی را کاهش می دهد.

⭐ کارکردن با لیزر الکساندرایت اسکلپیون راحت و آسان است.

⭐ به علت سرعت بالا ، جلسات حذف موهای زائد توسط لیزر الکساندرایت کوتاه است و مشتریان ما حداقل ناراحتی را تجربه می کنند. (فول بادی لیزر زیر یک ساعت)

⭐ لیزر الکساندرایت و لیزر دایود بدون اینکه به بافت نرم اطراف مو آسیبی وارد کنند ، با نفوذ به عمق فولیکول مو و تخریب آن از رشد مجدد موها جلوگیری می کنند.

⭐ شما برای همیشه از شر موهای بدن خود راحت می شوید.

⭐ این دستگاه طول موج های ترکیبی را تضمین می کند که بطور همزمان به چند عمق نفوذ می کند و موهای زائد را از بین می برد.

⭐ لیزر الکساندرایت دارای قدرت بالا ، ایمن و مؤثر برای انواع تایپ های پوستی است.

⭐ لیزر اسکلپیون یکی از سریع ترین لیزرهای دنیا است.

⭐ با توجه به حالت همگن و حالت SmoothPulse ، لیزر اسکلپیون مدیواستار درمانی بسیار سریع و بدون درد ، بدون در نظر گرفتن نوع پوست را با نتایج متقاعد کننده و طولانی مدت به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

نکات مهم قبل از انجام لیزر فول بادی

لیزر فول بادی

بهتر است قبل از جلسه اول لیزر فول بادی یک سری اقدامات انجام گیرد تا هم شخص احساس راحتی بیشتری داشته باشد و هم متخصص کلینیک لیزر درخشان راحت تر بتواند کار خود را انجام دهد.

 1. دو تا چهار هفته قبل از لیزر فول بادی از انجام هرگونه اپیلاسیون خودداری شود.
 2. قبل از انجام لیزر کل بدن استفاده هرگونه مواد آرایشی و عطر بر روی پوست بدن ممنوع می باشد.
 3. اگر آستانه درد شما پایین می باشد بهتر است نیم ساعت قبل از لیزر کل بدن از متخصص کلینیک بخواهید تا از بی حسی موضعی برای شما استفاده کند ، هرچند که دستگاهی که در کلینیک لیزر موهای زائد دایموند استفاده می شود بهترین دستگاه دنیا بنام الکساندرایت می باشد و هیچگونه دردی را شخص احساس نمی کند.
 4.  قبل از لیزر ف.ل بادی بهتر است موهای زائددر ناحیه تناسلی را کاملا بتراشید.

 

لیزر فول بادی چگونه انجام میشود؟

بعد از اینکه از بهترین کلینیک های لیزر مو یکی را انتخاب کردید حالا نوبت آن میرسد که با متخصص کلینیک مورد نظر مشورت و کنید و همه اطلاعات را ذکر کنید و راهنمایی شوید.

در جلسات مشورت متخصص مورد نظر پوست و موی شما را معاینه میکند و نسبت به شرایط شما نوع لیزر درمانی و دستگاه مناسب را انتخاب میکند.

بعد از این ها فرد بر روی تخت دراز کشیده و متخصص لیزر دستگاه را روشن کرده و اشعه لیزر را براحتی و بصورت مستقیم به تمامی نواحی بدن می تاباند.اشعه بخاطر انرژی نامحسوسی که بسیار بالا می باشد در لایه زیرین پوست نفوذ کرده و از ریشه شروع به سوزاندن فولیکول مو می کند.
در این حالت فرد بدون اینکه گرما و دردی را احساس کند متوجه از بین رفتن موهای زائد بدن خود می شود و بصورت زنده از بین رفتن موهای ناخواسته خود را می بینید.مدت زمان لازم هر جلسه لیزر کل بدن ۴۵ دقیقه می باشد.

 

توصیه های مهم بعد از لیزر فول بادی

لیزر فول بادی آقایان

 1. جلوگیری از صدمات احتمالی
 2. از گرم شدن پوست جلوگیری کنید
 3. در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید
 4. بعد از لیزر موهای زائد سعی کنید محل‌های تحت درمان زیر لباس قرار بگیرند.
 5. برای بخش‌هایی از بدن که پوشاندشان ممکن نیست، باید کرم ضد آفتاب استفاده کنید. کرم‌های با SPF بالای ۳۰ و ضد آب بهترین انتخاب‌اند.
 6. یادتان باشد که در سولاریوم از اشعه‌ی فرابنفش برای برنزه کردن استفاده می‌شود. پس سولاریوم هم نباید بکنید.
 7. این توصیه هم برای پیش از جلسات درمانی مهم است و هم برای بعد از لیزر.
 8. بیشترین اثر مخرب نور فرابنفش در ۴۸ ساعت بعد از لیزر مشاهده می‌شود. پس در این بازه بیشتر مراقب باشید.
 9. تا ۴ هفته بعد از لیزر نمی‌توانید آفتاب بگیرید یا سولاریوم کنید.
 10. به جز خطرات قرار گرفتن در معرض نور خورشید، خطر لک شدن یا تغییر رنگ پوست هم وجود دارد. نور خورشید و اشعه‌ی سولاریوم باعث تحریک تولید ملانین شده و می‌توانند باعث ایجاد لکه‌های تیره بر روی پوست شوند.

 

تعداد و مدت زمان جلسات لیزر فول بادی چقدر است؟

تعداد جلسات لیزر کردن کل بدن بستگی به دستگاه لیزر دارد. هر چه دستگاه لیزر جدیدتر و پیشرفته تر باشد،  با کیفیت تر می شود و شما در تعداد جلسات کمتری به هدف خود میرسید. اما در نظر داشته باشید که باید به طور معمول برای لیزر کل بدن ۶ جلسه مشخص شود و بعد از انجام ۶ جلسه ، تصمیم به ادامه درمان لیزری و یا متوقف کردن بگیرید.

مدت زمان هر جلسه لیزر فول بادی هم حدودا 45 دقیقه طول میکشد.

 

مدت زمان لیزر فول بادی

ناحیه بدن تلوژن کاتاژن اناژن
ابروها ۳ ماه ۱ تا ۲ هفته ۱۰ ماه
گوشها ۳ ماه ۱ تا ۲ هفته ۱۰ ماه
چانه ۱۰ هفته ۲ تا ۳ هفته ۱۴ ماه
پشت لب ۶ هفته ۲ تا ۳ هفته ۵ ماه
زیر بغل ۳ هفته ۲ تا ۳ هفته ۵ ماه
بازوها ۱۶ هفته ۲ تا ۳ هفته ۱۰ ماه
پاها ۲۴ هفته ۳ تا ۶ هفته ۱۱ تا ۱۲ ماه

 

لیزر فول بادی برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • زنان باردار یا مادران شیرده
 • بیماران با سابقه تشنج
 • افرادی که از پیس میکر (ضربان ساز) یا Defibrillator استفاده می کنند
 • افرادی که عفونت پوست در منطقه مورد درمان وجود دارد
 • افرادی که موهای سفید یا قرمز دارند
 • افرادی که پوست خود را به تازگی برنزه کرده اند
 • افرادی که به تازگی از رتینوئیدها استفاده کرده اند
 • افرادی که داروهایی مصرف می کنند که آنها را از قرار گرفتن در معرض نور خورشید منع می کند.

 

نتیجه لیزر فول بادی چه زمانی ظاهر میشود؟

قیمت لیزر فول بادی

یکی دیگر از سوالاتی که پیوسته پرسیده میشود این است که نتایج ماندگار در کاهش موهای زائد چه زمانی پدیدار میشود ؟ این کاملا بستگی به دستگاه انتخاب شده و با توجه به ضخامت و نوع پوست فرد دارد.

شما باید حتما قبل از انجام لیزر با پزشک متخصص مشورت و در این باره از وی پرس و جو کنید. ممکن است ضخامت مو در شما بسیار زیاد باشد در این حالت دستگاهی مانند الکساندرایت میتواند به سرعت به کمک شما بیاید. این دستگاه که مناسب افراد با رنگ پوست روشن و موهایی ضخیم است میتواند نتیجه ای کاملا شگفت انگیز برای شما به ارمغان بیاورد.

لازم است بدانید بند انداختن و اپیلاسیون نتایج درمان را مختل می کند.  زیرا موها را از ریشه حذف می کنند و باعث می شود که کارایی درمان با لیزر کمتر شود.

 

آیا لیزر فول بادی درد دارد؟

همانطور که گفته شد لیزر با استفاده از اشعه فولیکول های مو را میسوزاند و ممکن است در حین انجام لیزر احساسی مانند خارش یا گرما داشته باشید اما با این حال دستگاه لیزر فول بادی کلینیک ما دارای خنک کننده مخصوصا است که از هرگونه درد و سوختنی جلوگیری میکند.

 

هزینه و قیمت لیزر فول بادی یا لیزر کل بدن

در گذشته قیمت لیزر موهای زائد براساس تعداد شات های انجام شده محاسبه می شد. اما امروزه در بیشتر کلینیک ها براساس ناحیه محاسبه می شود. شات به هر بار تخلیه انرژی دستگاه لیزر گفته می شود. مسئله مهمی که وجود دارد این است که  هرگز به تبلیغات  قیمت های ارزان لیزر اعتنا نکنید. میزان قیمت لیزر موهای زائد برای صورت و بدن از ۶۰۰ تومن تا ۱ میلیون تومن برای هر جلسه در نظر گرفته می شود.

هم چنین، در صورت انتخاب هزینه لیزر بالاتر می رود. چون قیمت لیزر براساس ناحیه مورد نظر و میزان مهارت دکتر مشخص می شود. و همانطور که  که از نامش مشخص می شود و کل پوست و بدن را در بر میگیرد پس نیاز به جلسات بیشتری برای درمان لیزری خواهد داشت.

برای آگاهی از جدید ترین قیمت های لیزر موهای زائد اینجا کلیک کنید.


 • لیزر فول بادی شامل چه قسمت هایی میشود؟

  لیزر فول بادی شامل کل قسمت های صورت بدن اعم از صورت، دست‌ها، پاها، زیربغل، قفسه سینه، شکم، کمر و پشت بدن، بیکینی و باسن میشود.

 • آیا لیزر فول بادی درد دارد؟

  لیزر با استفاده از اشعه فولیکول های مو را میسوزاند و ممکن است در حین انجام لیزر احساسی مانند خارش یا گرما داشته باشید اما با این حال دستگاه لیزر فول بادی کلینیک ما دارای خنک کننده مخصوصا است که از هرگونه درد و سوختنی جلوگیری میکند.

 • تعداد و مدت زمان جلسات لیزر فول بادی چقدر است؟

  تعداد جلسات لیزر کردن کل بدن بستگی به دستگاه لیزر دارد. هر چه دستگاه لیزر جدیدتر و پیشرفته تر باشد،  با کیفیت تر می شود و شما در تعداد جلسات کمتری به هدف خود میرسید. اما در نظر داشته باشید که باید به طور معمول برای لیزر کل بدن ۶ جلسه مشخص شود و بعد از انجام ۶ جلسه ، تصمیم به ادامه درمان لیزری و یا متوقف کردن بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مریم
  سلام آیا همه بدن لیز میشه
  • مدیر سایت

   سلام

   بله لیزر فول بادی برای لیزر کردن تمامی قسمت های بدن استفاده میشود

تماس بگیرید