X

لیزر کیوسوئیچ روشی موثر برای از بین بردن تاتو

آیا لیزر کیوسوئیچ تاتو ها را کاملا از بین میبرد؟
لیزر کیوسوئیچ یکی از موثر ترین روش ها برای از بین بردن و محو کردن انواع لکه های روی پوست ، انواع خال ها ، ماه گرفتگی های مادرزادی و همچنین از بین بردن یا کم رنگ کردن انواع تاتو روی قسمت های مختلف بدن استفاده میشود که با کمترین عوارض انجام میشود
لیزر درخشان
لیزر درخشان

در حال حاضر امکان پاک کردن تتو و لیزر کیوسوئیچ در کلینیک وجود ندارد لطفا از تماس بابت این مورد خودداری فرمایید

انواع تاتو و خالکوبی از گذشته های دور به روش های مختلف روی قسمت های مختلف بدن ایجاد میشد و در گذشته این تاتو ها دائمی بودند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی هم میتوان از تاتو های موقت استفاده کرد و هم میتوان با روشی مثل لیزر کیوسوئیچ در کلینیک زیبایی تاتو های دائم را از بین برد و کاملا پاک کرد.

از بین بردن تاتو و خالکوبی با لیزر کیوسوئیچ با بهترین دستگاه ها به تعداد جلسات کمی نیاز دارند ، عوارض جانبی کم و موقتی دارند و همچنین میتوان انواع تاتو با رنگ ها متنوع و در قیمت های مختلف مقل دست و پا و همچنین ابرو را پاک کنند.

لیزر کیوسوئیچ ، لیزری پیشرفته و باکیفیت و غیرتهاجمی است که با تولید امواج نوری پُرشدت دارای طول موج‌های ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتر عمل می‌کند و میتواند انواع لک های پوستی ، قارچ ها ، خال ها و تاتو و خالکوبی ها را از بین ببرد.

ما در ادامه هم روش های دیگر برای از بین بردن تاتو و هم لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن تاتو را برای شما توضیح میدهیم تا خودتان بهترین گزینه را انتخاب کنید...

 

روش های از بین بردن تاتو و خالکوبی

 • از روش سالابریژن استفاده کنید

سالابریژن فرایندی برای پاک کردن تتو است که مستلزم استفاده از آب لوله‌کشی، نمک خوراکی، و یک وسیله‌ی ساینده است، مثلا قطعه‌ای چوب که با باند پوشانده شده‌است. می‌توان این فرایند را بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه به‌طور کامل انجام داد. آدم‌ها باید برای این روش آماده باشند چون ممکن است برای برخی واقعا ناخوشایند و کمی کثیف باشد.

 • لایه‌بردار شیمیایی خودتان را درست کنید

لایه‌بردار شیمیایی می‌تواند پرهزینه باشد، و آدم‌ها مجبورند وقت و هزینه‌ی زیادی برای تهیه و استفاده از آن صرف کنند، خصوصا اگر بخواهند تاتویی بزرگ با رنگ‌های زیاد را پاک کنند.

با این روش می‌توانید به‌طور طبیعی یک لایه‌بردار شیمیایی درست کنید که حتی اصلا نیازی به استفاده از مواد شمیایی ندارد. تمام چیزی که نیاز دارید یک سری مواد اولیه‌ی ساده است که به سادگی در خانه پیدا می‌شود.

 • از روش نوردرمانی پالسی شدید (IPL) استفاده کنید

روش نوردرمانی پالسی شدید که معمولا با عنوان IPL‌ شناخته می‌شود، معمولا در مراکز زیبایی یا مراکز ایجاد تاتو به کار گرفته می‌شود. در این روش از نور با شدت بالا استفاده می‌شود که عملکرد و اصولی مشابه نور لیزر دارد. این فرایند شامل استفاده از یک ژل است که مستقیما روی پوست محل تتو مالیده می‌شود. پوست این ناحیه که قرار است درمان شود در معرض والس‌های نوری قرار می‌گیرد که از ابزاری به نام ”wand“ می‌آید. در واقع گفته می‌شود روش IPL نسبت به لیزر درمانی مرسوم موفق‌تر است و درد کم‌تری دارد.

به هر حال متخصصان درباره‌ی این روش چیزهای خوبی نمی‌گویند. این روش قدرت و سرعت و اثربخشی بالایی دارد و به شما کمک می‌کند به سرعت و با موفقیت تاتوهایتان را پاک کنید، به همین دلیل ممکن است هر پالس نور قیمت بالایی داشته‌باشد و پرداخت آن برای افراد دشوار باشد، که در اکثر موارد همین‌طور است.

 • استفاده از خدمات لیزر کیوسوئیچ

آخرین روش و بهترین روش از نظر کیفیت ، عوارض و قیمت استفاده از خدمات لیزر کیوسوئیچ است که برای از بین بردن انواع تاتو و لک های پوستی در کلینیک لیزر درخشان توسط متخصصان زیبایی با بهترین دستگاه لیزر ارائه میشود.

 

لیزر کیوسوئیچ چیست؟

خدمات لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ با بهره گیری از تکنیک پیشرفته  Q- Switched بهترین روش درمان و از بین بردن لکه های پوستی ، انواع خال های بزرگ و کوچک ، لکه های قهوه ای ناخواسته ، قارچ ها و همچنین انواع تاتو و خالکوبی های صورت و بدن استفاده و انجام میشود.
این لیزر برای درمان و پاک کردن انواع تاتوهای رنگی، خالهای تیره مادرزادی (Nevus OTA) و کک مک و Lentigo  مناسب است.
پالس انرژی این لیزر که در بیلیونیوم ثانیه است ، رنگدانه های درون پوست را آزاد میکند تا آن رنگدانه ها توسط بدن جذب یا دفع شوند.
دستگاه های لیزر کیوسوئیچ مخصوص است و مثل دستگاه های لیزر موهای زائد عمل نمیکنند و خیلی پیشرفته تر هستند و برای جوانسازی پوست هم استفاده میشوند.
این دستگاه با دارا بودن چندین هندپیس با کارایی های متفاوت و منحصر بفرد نوعی رویکرد درمانی مؤثر در بهبود تاتو، لک‌های تیره پوست و‌جوانسازی محسوب می‌شود.
لیزر Q-switch دارای طول موج های ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتر می باشد. این طول موج جهت بهبود موثر انواع لک های صورت و بدن ، ماه گرفتگی ، خال های مادرزادی و همچنین پاک کردن تاتوی صورت و بدن به کار می رود.
همچنین به خاطر داشته باشید که نحوه انجام و تمامی نکات این نوع لیزر درمانی با سایر روش های لیزر درمانی مثل لیزر موهای زائد متفاوت است و متخصصان خاصی باید این خدمات را ارائه دهند.
حتما همه شما عزیزان افرادی را مشاهده کرده اید که به دلایل تغییرات هورمونی، بالا رفتن سن، استفاده از برخی داروها، عوامل ذاتی، ژنتیکی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید روی صورتشان لک هایی ایجاد شده است و یا حتی افرادی نسبت به علاقه و سلیقه خود تتو و خالکوبی روی صورت یا بدن خود زده اند.
حالا این افراد ممکن است از لک ها و یا تاتو های خود خسته شده باشند و بهترین راه برای درمان سریع و آسان لیزر کیوسوئیچ است که ما به شما پیشنهاد میکنیم.

در حال حاضر امکان پاک کردن تتو و لیزر کیوسوئیچ در کلینیک وجود ندارد لطفا از تماس بابت این مورد خودداری فرمایید

دستگاه لیزر کیوسوئیچ چیست و چگونه کار میکند؟

همانطور که در بالا گفته شد دستگاه لیزر کیوسوئیچ یک دستگاه مخصوص است و باید دارای ویژ"ی های خاصی باشد تا بتواند لک های قهوه‌ای پوستی که دارای عمق زیاد ، کک و مک ، خالکوبی یا تاتوی ابرو یا بدن و لکه های خورشیدی که بر اثر آفتاب به وجود آمده را از بین ببرد.
دستگاه ليزر كيوسوئيچ با روشی منحصربفرد درمانی بعد از پرتاب لیزر به ناحیه مشخص ذرات آن ناحیه مورد انفجار قرار گرفته و به ذرات ریزتری تبدیل می‌شود.
به کمک دستگاه ليزر كيوسوئيچ آن ذرات ریز باقی مانده در پوست توسط سلول های ماکروفاژ (Macrophage) که سلول هایی با قدرت بیگانه خواری هستند را به درون خود کشیده و سپس توسط آنزیم‌های لیزوزومی از بین می‌برند.
این دستگاه میتواند انواع لک و تاتو ها را در ابعاد و اندازه های مختلف در هر جای بدن یا صورت از بین ببرد بدون اینکه درد زیاد یا عوارض خطرناکی داشته باشد.


دیگر کاربرد های دستگاه لیزر کیوسوئیچ هم عبارتند از :

 • پاک کردن خال و لک های مادرزادی در صورت و بدن
 • پاکسازی لک های پوستی
 • پاک کردن خالکوبی و تتوی صورت و بدن
 • حذف کبودی های پوستی و لک های قهوه ای
 • حذف لک و مک های پوستی
 • درمان ضایعات پیگمانته در صورت و بدن
 • تحریک پوست و کلاژن سازی

 

انواع خدمات لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ

چند نوع لیزر کیوسوئیچ وجود دارد که این انواع نسبت به میله های کریستالی داخل دستگاه تعیین میشوند که این میله ها باعث میشوند که لیزر کیوسوئیچ در طول موج های مختلفی تولید شود که اندازه طول موج نسبت به نووع و اندازه لک یا تاتو و ناحیه مورد نظر تعیین میشود.
روند درمان نه تنها برای هر بیمار ، که حتی برای حذف هر خال‌کوبی متفاوت است. برای رفع رنگ‌های مختلف جوهر خال کوبی ، به طول موج های مختلفی از لیزر نیاز است.

انواع لیزر کیوسوئیچ به شرح زیر است :

 • لیزر کیوسوئیچ یاگ عمدتا برای جوان سازی غیر فرسایشی پوست ، رفع جای زخم‌های تیره و علائم مادرزادی قهوه‌ای استفاده می‌شود. این لیزر به خوبی می‌تواند طیف گسترده‌ای از رنگ‌های خال کوبی را رفع نماید.
 • از لیزر روبی برای حذف رنگ‌های نادری در تاتو نادر مانند سبز مغز پسته‌ای و آبی آسمانی استفاده می‌شود.
 • لیزر الکساندریت برای رفع نقاط قهوه‌ای، لک‌های حاصل از نور خورشید ، اسکارهای تیره، خال‌های مادرزادی قهوه‌ای و ملاسما به کار می‌رود و قادر به حذف رنگ‌های سیاه و رنگ‌های نادری مانند سبز مغز پسته‌ای و آبی آسمانی می‌باشد.

 

کاربرد های لیزر کیوسوئیچ

لیزر تاتو

از بین بردن تاتو و خالکوبی

همان اندازه متقاضی برای برای ایجاد خالکوبی و تاتو زیاد شده ، همان اندازه هم متقاضی برای حذف آنها زیاد شده است.
مطالعه و تجربه نشان داده است که لیزر کیوسوئیچ تنها روش موفقی است که میتواند بدون عوارض خطرناک و درد و آسیب زدن به پوست و همچنین به صورت ایمن و مطمئن میتواند خالکوبی و تاتو را از بین ببرد.
امروزه افراد زیادی از تمام سنین، جنسیت‌ها و در همه مناطق جغرافیایی به دنبال پاک کردن تاتوی خود هستند و میخواهند به کمک لیزر کیوسوئیچ تاتو های خود را از بین ببرند.

رفع آسیب‌های رنگدانه‌ای پوست

آسیب های رنگدانه ای که با عنوان لکه های قهوه ای یا لکه های پیری شناخته میشوند ، مشکلات و لکه های پوستی هستند که به خاطر بالا رفتن سن یا قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید ایجاد میشوند.
برخی از این لکه های پوستی بی خطر هستند اما برخی از آنها باعث ایجاد سرطان پوست نیز میشوند که لیزر کیوسوئیچ مانند لیزر فوتونا قادر است ملانین اضافی ضایعات خوش خیم پوست را از بین ببرند.

درمان مشکلات وریدی

ضایعات وریدی، که معمولا به عنوان رگ‌های عنکبوتی شناخته می‌شوند، یکی دیگر از ناهنجاری‌های پوستی هستند که با لیزر کیوسوئیچ می‌توانند به خوبی درمان شوند. ضایعات وریدی نتیجه عروق متعدد یا بزرگی هستند که مستقیما  از زیر پوست قابل مشاهده هستند. این ضایعات معمولا به رنگ‌های قرمز یا بنفش بوده و در تمام اشکال و اندازه‌ها و در تمام قسمت‌‌های بدن، به خصوص صورت و پاها ایجاد می‌شوند. این ضایعات اگرچه بی ضررند ، اما بسیاری از بیماران دوست دارند آن‌ها را به خاطر ظاهر نازیبایی که دارند از روی پوست خود پاک کنند. لیزر کیوسوئیچ از انرژی نوری برای تخریب رگ‌ها و مویرگ‌ها استفاده می‌کند، بدون این که به پوست و بافت اطراف آن آسیبی وارد کند.

تنها چند جلسه لیزر کیوسوئیچ ، برای تخریب این رگ‌ها و برطرف کردن نقوش رنگی که روی پوست ایجاد کرده‌اند کافیست.

درمان عفونت قارچی ناخن

عفونت قارچی ناخن یک بیماری شایع است که روی صفحه ناخن یا بستر ناخن ایجاد میشود و ظاهر ناخن را تغییر میدهد و باعث می‌شود که ناخن ظاهری زرد، شکننده، ضخیم، و غیر عادی پیدا کند.
افرادی که مبتلا به دیابت یا بیماری پای ورزشکاران ( نوعی بیماری قارچی پا ) هستند، یا سیستم ایمنی ضعیفی دارند و یا زمان زیادی را در آب صرف می‌کنند نیز مستعد ابتلا به عفونت قارچی ناخن هستند.
لیزر کیوسوئیچ موثرترین روش برای درمان عفونت قارچی ناخن است. بر خلاف کرم‌های موضعی، لیزر قادر است انرژی نوری را از طریق صفحه ناخن به بستر ناخن که قارچ و عفونت در ان‌جا قرار دارند منتقل کند. پس از درمان بلافاصله تغییر چشم‌ گیری دیده نمی‌شود، اما بعد از چند ماه، با رشد ناخن می توان تغییرات را دید.

جوانسازی پوست با لیزر کیوسوئیچ

علاوه بر پوست بدن ، پوست صورت یکی از قسمت های مهم ظاهر افراد مخصوصا خانم ها میباشد که بسیار به آن اهمیت میدهند و با روش ها مختلف مثل بوتاکس و لیزر موهای زائد صورت ، صورت خود را زیبا و شفاف میکنند.
امروزه لیزر کیوسوئیچ نیز کمک می‌کند تا از برخی مشکلات پوستی مانند خطوط ظریف و چین و چروک، اسکارهای باقیمانده از آکنه، ناصاف بودن سطح پوست ، منافذ بزرگ و غیره خلاص شوید.
لیزر کیوسوئیچ لایه رویی پوست را حذف کرده و پوست را تحریک می‌کند تا سلول‌های جدیدی بسازد که پوستی جوان‌تر و شادابتر را به نمایش بگزارند. بسیاری از بیماران لیزر کیوسوئیچ را به خاطر این که دوره ریکاوری ندارد و یا زمان آن بسیار کوتاه است، به روش‌های درمانی مضر پر تهاجم یا کرم‌های بی اثر ترجیح می‌دهند.

دیگر کاربرد های لیزر کیوسوئیچ نیز عبارتند از :

 1. درمان لک حاملگی یا ملاسما
 2. درمان تیرگی پس از التهاب از جمله لک‌های پس از جوش، زخم، آکنه و یا اسکار ناشی آن
 3. درمان چروک‌های سطحی پوست
 4. درمان منافذ باز پوست
 5. خال اوتا
 6. درمان کک مک
 7. درمان کراتوز سبوریک
 8. درمان لک‌های لنتیگو
 9. بهبود ضایعات عروقی (تلانژکتازی)

لیزر کیوسوییچ برای لک صورت

لیزر کیوسوئیچ یکی از تکنیک های مفید برای درمان لک های پوست که در اثر افزایش سن ایجاده شده اند مناسب می باشد. این لیزر بیش از یک دهه مورد استفاده بوده و توانسته است به خوبی لک های تیره سطح پوست را درمان نماید.

برای رفع مشکلات پوستی مانند کک و مک، لکه‌های پوستی و پاک کردن خالکوبی یا تاتو مورد استفاده می‌گیرد.

لیزر کیوسوئیچ با بهره گیری از تکنیک پیش رفته  Q- Switched بهترین درمان برای ضایعات پیگمانته (انواع لک ها) و از بین بردن لکه های قهوه ای ناخواسته، لک های ناشی از پرتو خورشید یا جهت از بین بردن خال کوبی از پوست شما می باشد.

لیزر کیوسوئیچ برای بیکینی

اگر روی ناحیه تناسلی یا همان بیکینی خود لکه ها و مشکلات پوستی دارید و بعد از گذشت زمان زیاد هنوز از بین نرفته اند ، میتوانید با استفاده از خدمات کیوسوئیچ این موارد را کاملا و تضمینی از بین ببرید.

 

مزایا استفاده از خدمات لیزر کیوسوئیچ

 • ایمن و موثر
 • بازدهی بالا
 • دوره نقاهت کوتاه
 • بدون ایجاد عوارض جانبی
 • قیمت مناسب
 • تایید شده سازمان FDA
 • تاثیرات بلند مدت

 

مراقبت های قبل از انجام لیزر کیوسوئیچ

 1. از 1 روز قبل موهای ناحیه مورد لیزر را با تیغ بتراشید.
 2. قبـل از انجام لیزر هرگونه کرم آرایشی، ضـد آفتـاب،تعـریـق و آلـودگـی را شـسـتـه و خـشـک نـمـاییـد.
 3. تا 24 ساعت بعد از لیزر، ناحیه مورد نظر را نشویید.
 4. از پمادهای تجویزشده، طبق دستور پزشک معالج استفاده کنید.
 5. استفاده از مرطوب کننده از سه روز قبل از انجام کیوسوئیچ پیشنهاد می شود.

 

لیزر کیوسوئیچ برای دفع مشکلات پوستی چگونه انجام میشود؟

عوارض لیزر کیوسوئیچ

ایجاد مشکلا پوستی افراد در بعضی شرایط مثل بالا رفتن سن ربطی به خود افراد ندارد اما خالکوبی و تاتو سلیقه خود افراد است.بیشتر آقایان مخصوصا ورزشکاران که اندامی زیبا دارند برای نمایش اندام ها و عضله هایشان کار هایی مثل لیزر موهای زائد آقایان انجام میدهند و برخی دیگر هم تاتو هایی روی بدنشان میزنند که ممکن است بعد از مدتی تمایل به حذف آنها داشهه باشند.
برای از بین بردن تاتو و خالکوبی یا لکه های پوستی باید ناحیه مورد نظر کاملا تمیز باشد و همچنین میتوان برای تاثیر بیشتر یک لایه نازک کرم کربن روی پوست استفاده کنید.
این کرم، نور لیزر کیوسوئیچ را پیش از تخریب سلول‌ها و حذف سلول‌های مرده و آلودگی و چربی از لایه‌ی اپیدرم جذب کرده و ضمنا منافذ باز و بزرگ شده‌ی پوست را جمع می‌کند. لیزر کیوسوئیچ برای تمام انواع پوست مناسب بوده و برای کسانی که نگران شُلی پوست، آکنه‌ی فعال یا بدرنگی‌های بعد از آکنه هستند ایده آل است.
همانطور که گفته شد لیزر کیوسوئیچ دوره درمان و نقاهت کوتاهی دارد و بعد از جلسات میتوانید به کار های روزمره خود ادامه دهید البته زمان نقاهت و درمان با لیزر کیوسوئیچ بستگی به میزان عمق و اندازه لکه یا تاتو دارد.

نکاتی هم وجود دارد که هنگام انجام لیزر درمانی باید رعایت کنید :

 • در طول جلسه درمان، بیمار باید از محافظ چشم (چشم بند یا عینک ایمنی) استفاده کند.
 • سپس سری دستگاه را روی پوست قرار داده و لیزر را فعال می‌کنند. بسیاری از بیماران احساس خود درباره پالس‌های لیزر را شبیه به یک ضربه زدن با یک نوار لاستیکی روی پوست توصیف می‌کنند.
 • اگرچه معمولا لازم نیست اما ممکن است در ناحیه تحت درمان از بی‌حسی موضعی استفاده شود.
 • در لیزر رفع موهای زائد، در تمام مراحل درمان لازم است سطح پوست به کمک دستگاه خنک‌کننده، خنک نگه داشته شود. برخی از دستگاه‌های لیزر به صورت تو کار این دستگاه خنک کننده را دارند.
 • بلافاصله پس از پایان درمان، برای تسکین ناحیه تحت درمان می‌توان یک بسته یخ روی موضع تحت درمان قرار داد.

 

مراقبت های بعد از لیزر کیوسوئیچ

بعد از لیزر قسمتی از پوست که عمل لیزر روی آن انجام م شود را با آب ولرم و صابون شستشو کنید و سپس پوستتان را با ملایمت خشک‌کنید.

 1. از کرم مرطوب‌کننده‌ی پوست بعد از لیزر کیوسوئیچ استفاده کنید.
 2. کرم‌های بعد لیزر را که توسط دکتر تجویز می‌شود استفاده کنید.
 3. به مدت ۱ هفته در برابر اشعه‌ی نور خورشید نباید قرار بگیرید.به مدت ۲ هفته از کرم‌های ترمیم‌کننده حتما استفاده کنید.
 4. به مدت ۳ روز پماد چشمی بتامتازون را بر روی محل لیزر شده قرار دهید.
 5. هر ۲ ساعت یک‌بار کرم ضد آفتاب خود را تمدید کنید.
 6. کرم ترمیم کننده بمدت دو هفته کرم ضد آفتاب هر دو ساعت.
 7. تا 24 ساعت بعد از لیزر صورت خودرا با آب نشویید
 8. از آفتاب به شدت پرهیز کنید.
 9. 2 روز اول استفاده ار پماد آنتی بیوتیک و بتامتازون

 

لیزر کیوسوئیچ برای چه افرادی مناسب است؟

لیزر خالکوبی

لیزر کیوسوئیچ برای تمام افرادی که دارای سلامت کامل هستند و روی پوست خود لک و مشکلات پوستی و همچنین تاتو دارند مناسب است.
پزشکان تاکید دارند که اگر هدف درمان از بین بردن فقط چند لکه رنگی است، مناسب‌ترین روش لیزر کیوسوئیچ خواهد بود. اما اگر نقاط لکه زیاد و پراکنده باشند، پیشنهاد می‌دهند از یکی از روش‌های دیگر لیزر، مانند آی پی ال یا لیزر فرکشنال استفاده شود.
لیزر کیوسوئیچ برای رفع لک‌های حاصل از نور خورشید روی قفسه سینه، بازو‌ها و یا پا‌ها موثر است. لیزر کیوسوئیچ برای زنان باردار یا بیمارانی که در شش ماه گذشته داروی اکوتان مصرف کرده باشند مناسب نیست. 
افرادی هم که سابقه ابتلا به تاول تبخالی یا ویروس تبخال را دارند تا زمانی که این مشکلات را درمان نکنند نمی‌توانند تحت مداوا با لیزر کیوسوئیچ قرار بگیرند.
لازم به ذکر است که اگر سرطانی دارید یا حتی مشکلات پوستی دارید حتما همه اطلاعات را به پزشک متخصص ارائه دهید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.

موارد منع استفاده از لیزر کیوسوییچ

 • خانم‏های باردار
 • سابقه بروز تبخال (هرپس سیمپلکس)
 • سابقه کلوئید (گوشت اضافی در ناحیه زخم‏های قدیمی)

 

وقت مشاوره برای استفاده از خدمات لیزر کیوسوئیچ

قبل از اقدام برای پاک کردن تاتو با لیزر ، باید مواردی را بررسی و به نکاتی توجه کرد. پزشک با بررسی مواردی که در ادامه مطرح کرده‌ایم، می‌تواند توصیه‌های بسیار خوبی به شما بکند، فرآیند درمانی و تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین کرده و مطمئن شود که لیزردرمانی به شما آسیبی نخواهد زد.

عوامل موثر بر انتخاب کاندیدای مناسب و برنامه ‌ریزی برای پاک کردن تاتو شامل موارد زیر است:

 • چه مدت تاتو را داشته‌ اید؟
 • جوهر در چه عمقی از پوست قرار گرفته است؟
 • تاتو شما به چه رنگی است؟
 • خالکوبی یا تاتو در کجای بدن شما قرار دارد؟
 • شرایط عمومی سلامت
 • داروهای مصرفی
 • این که آیا سابقه‌ی زخم‌های گوشتی و برآمده داشته ‌اید یا نه؟

 

خدمات لیزر کیوسوئیچ در کلینیک لیزر درخشان

ناحیه درمان تعداد مراجعه فاصله بین درمان
خط لب 1-3 15 تا 45 روز
خط ابرو 1-2 30 تا 60 روز
پلک 1-3 45 تا 60 روز
تتوی بدن 1-4 30 تا 60 روز
خال و لک های پیری 1-5 15 تا 30 روز
خال و لک مادرزادی 3-7 45 تا 90 روز

در حال حاضر امکان پاک کردن تتو و لیزر کیوسوئیچ در کلینیک وجود ندارد لطفا از تماس بابت این مورد خودداری فرمایید

نتیجه دفع مشکلات پوستی با لیزر کیوسوئیچ

هزینه لیزر کیوسوئیچ

 • هیچ چیز 100٪ نیست، اما می‌توانید انتظار داشته باشید که لکه‌‎های رنگی پوستتان 70-90٪ برطرف شده یا روشن‌تر شوند.
 • نتایج لیزر کیوسوئیچ در رفع اثار آکنه بسیار موفقیت آمیز است.
 • می‌تواند برای پیشگیری و درمان جوش و آکنه به کار رود.
 • باعث می‌شود در آینده کمتر دچار اکنه شوید.
 • در کنترل چربی پوست موثر است.
 • پوست را صاف‌تر و روشن‌تر می‌کند.
 • (بسته به رنگ جوهر) می‌تواند تاتو و خالکوبی را به طور کامل پاک کند.

 

برای درمان با لیزر کیوسوئیچ چند جلسه لازم است؟

در جلسه ی اولی که از دستگاه لیزر کیوسوئیچ استفاده می کنید ۷۵%الی ۸۵% مشاهده خواهید کرد که جای خالکوبی و یا تاتو و … از بین رفته است
پس از پایان جلسه ی دوم و سوم جواب ۱۰۰%را از این دستگاه مشاهده می‌کنید پس تعداد جلسات استفاده از دستگاه را تکمیل کنید.

 

عوارض لیزر کیوسوئیچ

 1. احساس درد در طول درمان (که در صورت استفاده از خنک کننده و در صورت لزوم بی حسی موضعی کاهش پیدا می‌کند.)
 2. قرمزی، تورم و احساس خارش بلافاصله پس از درمان که ممکن است تا چند روز پس از درمان طول بکشد.
 3. در موارد نادر، ممکن است رنگدانه‌های پوست بیش از حد انرژی نور را جذب کرده و پوست تاول بزند (که خود به خود برطرف می‌شود)
 4. ایجاد تغییراتی در رنگ پوست. گاهی اوقات ممکن است سلول‌های رنگدانه (ملانوسیت‌ها) آسیب دیده و لکه‌هایی تیره‌تر و یا روشن‌تر از رنگ پوست ایجاد شوند. به طور کلی، لیزرهای زیبایی برای  افرادی که پوستشان روشن‌تر است نسبت به افراد با پوست تیره‌تر نتایج بهتری دارند.
 5. تا 10٪ از بیماران دچار کبودی می‌شوند که معمولا خود به خود برطرف می‌شود.
 6. عفونت باکتریایی.
 7. امکان برگشت لک و کک و مک در صورت عدم استفاده مرتب از ضد آفتاب
 8. امکان پررنگ تر شدن لک و کک و مک 10 درصد از افرادی که با لیزر کیوسوئیچ درمان شده اند
 9. امکان آسیب به پوست در صورت استفاده فرد غیر پزشک

 

عوارض دستگاه لیزر کیوسوییچ

 1. امکان برگشت لک و کک و مک در صورت عدم استفاده مرتب از ضد آفتاب
 2. امکان پررنگ تر شدن لک و کک و مک 10 درصد از مراجعین این خدمات
 3. امکان آسیب به پوست در صورت استفاده فرد غیر پزشک

نکته : بروز لک های قهوه ای و قرمز بعد از درمان طبیعی است که پس از مدتی پوسته پوسته شده و از بین می روند این مورد به خودی خود درمان می شود اما در مواردی که نادر است باعث زخم و عفونت می شود که باید به پزشک مراجعه کنند بعد از درمان با این روش باید مراقبت هایی که پزشک توصیه کرده را حتما انجام دهیم و همچنین از نور آفتاب اجتناب کنیم که این مسئله بسیار ضروری است .
 

 

هزینه لیزر کیوسوئیچ

هزینه و قیمت لیزر کیوسوئیچ تقریبا بالاتر از هزینه لیزر موهای زائد میباشد ولی در صورتی که نمیخواهید هزینه زیادی پرداخت کنید میتوانید از لک بر و ضد آفتاب ها استفاده کنید تا به مرور زمان لک های شما از بین برود یا از میکرودرم ابریژن برای پاک کردن لک های سطحی و جای جوش استفاده کنید.

هزینه لیزر کیوسوئیچ به فاکتور های متعددی بستگی دارد که پس از معاینه توسط متخصص و شرایط شما و درخواست هایتان مشخص میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول لیزر کیوسوئیچ

آیا پاک کردن تاتو با لیزر دردناک است؟

لیزر کردن تاتو می‌تواند دردناک باشد. برای جلوگیری از این اتفاق از بی‌حسی موضعی به شکل کرم یا تزریق استفاده می‌کنیم.

آیا لیزر کردن تاتو برای همه ممکن است؟

بله تقریباً همه افراد می‌توانند از این روش استفاده کنند. برای کسانی که شرایط سلامت کلی مساعدی ندارند، از مشکلات سیستم ایمنی رنج می‌برند و باردار یا شیرده هستند، نمی‌توانیم لیزر درمانی انجام بدهیم.

دوره نقاهت لیزر کیوسوئیچ چقدر است؟

روند درمان تا دو هفته کامل می‏ شود و پس از دو هفته شاهد نتیجه ‏گیری رضایت ‏بخشی خواهید بود.

در حال حاضر امکان پاک کردن تتو و لیزر کیوسوئیچ در کلینیک وجود ندارد لطفا از تماس بابت این مورد خودداری فرمایید


 • آیا لیزر کیوسوئیچ درد دارد؟

  احساس میزان اندکی سوزش طبیعی می باشد که با بی حسی موضعی کنترل می گردد.

 • تعداد جلسات لازم برای لیزر کیوسوئیچ چقدر است؟

  تعداد جلسات بسته به نوع درمان و نظر پزشک متغیر می باشد. اما به طور معمول بین 3-6 جلسه با فواصل حدود یکماه درمان انجام می شود.

 • چه مدت بعد از لیزر کیوسوئیچ می توان به فعالیت های روزمره بازگشت؟

  محدودیتی برای بازگشت به امور روزمره وجود ندارد. زیرا معمولا التهاب و قرمزی پس از چند ساعت رفع می گردد. و فقط می بایست پوست از تابش نور آفتاب محافظت گردد.

 • مدت ماندگاری لیزر کیوسوئیچ چقدر است؟

  درمان با لیزر کیوسوئیچ دائمی می باشد و در صورت رفع لک یا هرگونه مشکلی رنگدانه های به طور دائم تغییر رنگ می دهند.

 • برای انجام لیزر کیوسوئیچ به کجا مراجعه کنیم؟

  کلینیک لیزر درخشان یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی و پوست و مو در تهران است که با استفاده از به‌روزترین دستگاه لیزر کیوسوئیچ، خدمات رفع لک‌های پوستی و از بین بردن تتو و خال‌کوبی را انجام می‌دهد. در این کلینیک پزشکان حاذق پایتخت دور هم جمع شده‌اند تا زیبایی را بار دیگر به شما هدیه دهند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • افسانه رحیمی
  سلام وخسته نباشید ن چند روز پیش برای لک پیشانیم لیزر کیو سوییچ انجام دادم ولی سردرد شدید دارم وخیلی لکه هام پررنگتر شده و سوخته.خیلی نگرانم که جاش بمونه چیکار باید بکنم ایا با پماد کالندولا برطرف میشه
  • مدیر سایت

   سلام

   سر درد از عوارض جانبی هستش که بعد از مدتی از بین خواهد رفت اما برای مشکل پر رنگتر شدن لکه ها پیشنهاد میکنیم با پزشکتون مشورت کنید یا با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند

 • لِنا
  سلام .برای ناحیه بیکنی و روشن سازی کلینکی بمن توصیه کیوسوییچ با کربن رو کردن و گفتن نتیجه رو بعد از دو هفته خواهید دید ولی متاسفانه بیکنی تازه تیره شده و رسیدگی نمیکنند باید چکار کنم با این شکل من مجبورم دوبار دیگه هزینه کنم ک یکبار برگرده شبیه قبل بشه و یکبار دیگه تا روشنتر بشه.لطفا بگید چطور کلینیک رو باید مجبور ب رسیدگی ب شکایتم کنم
  • مدیر سایت

   سلام

   خیلی متاسفیم برای چنین شرایطی که ایجاد شده و پیشنهاد میکنیم برای شکایات به شکایت انتظامی از دادسرای سازمان نظام پزشکی، شکایت حقوق و کیفری، شکایت از دادسرای ویژه پزشکی و شکایت از شورای حل اختلاف مراجعه کنید تا این تخلفات از بین بروند و سلامتی کسی به خطر نیافتد.

   درضمن ما در بیشتر مقالات توصیه کرده ایم که قبل از هر اقدامی در این زمینه ها حتما از معتبر بودن کلینیک و پزشکان و متخصصان آگاه شوید تا شاهد چنین عوارضی نباشید.

   با آرزوی سلامتی برای شما

 • سها
  سلام من یک ماه پیش تاتوی چشمم را با دستگاه کیو سویچ ریمو کردم تاتو در جلسه اول کاملن رفت اما الان پلک بالای چشمم به بالا کشیده شده و پوسته چشمم از بیرون مشخصه ممنون راهنماییم کنید
  • مدیر سایت

   سلام.ممکن است یک سری نکت بعد از لیزر کیوسوئیچ را رعایت نکرده باشید.بهتره که به کلینیک و متخصص مورد نظرتون مراجعه کنید

 • مریم
  سلام من یک ماه پیش تاتوی چشمم را با دستگاه کیو سویچ ریمو کردم تاتو در جلسه اول کاملن رفت اما الان پلک بالای چشمم به بالا کشیده شده و پوسته چشمم از بیرون مشخصه ممنون راهنماییم کنید
  • مدیر سایت

   سلام.ما تا به حال چنین موردی مشاهده نکرده ایم و بهتون پیشنهاد میکنیم به کلینیک و متخصص مربوطه خودتون برای حل این مشکل مراجعه کنید.

تماس بگیرید