X

بهترین کلینیک های لیزر مو در تهران و کرج

09904747980 تلفن تماس
بهترین کلینیک های لیزر مو کدام است؟

با بهترین و شناخته ترین کلینیک ها و مراکز لیزر مو های زائد بدن در تهران و کرج که از بهترین دستگاه های لیزر مو استفاده میکنند آشنا شوید تا بهترین کلینیک لیزر مو را برای خود انتخاب کنید.

لیزر درخشان
لیزر درخشان

امروزه لیزر مو های زائد بدن یکی از کم خطر ترین و موثر ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن شناخته شده است اما نکاتی که بسیار مهم هستند انتخاب بهترین کلینیک لیزر مو و انتخاب بهترین دستگاه لیزر مو هستند.
در تهران و کرج کلینیک های لیزر مو زیادی وجود دارند اما چگونه میتوان در شرایطی هر کسی از کلینیک و مرکز لیزر مو مورد نظر خودش تعریف میکند ، بهترین کلینیک لیزر مو را انتخاب کرد؟؟
تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین کلینیک های لیزر مو و مشخصات و ویژگی های آنها به همراه آدرس و شماره تلفن ها آشنا شوید.

 

چگونه پیدا کردن بهترین کلینیک و مرکز لیزر مو در تهران یا کرج 

برای انتخاب بهترین و مناسب ترین مرکز لیزر مو شما ابتدا باید یک لیست کامل از کلینیک ها و مراکز لیزر مو در محل مورد نظرتان جمع آوری کنید سپس با هر کدام از آنها تماس گرفته و اطلاعاتی در مورد دستگاه های لیزر مو ، روش های لیزر مو و همچنین تعداد و اطلاعات پزشکان و تعداد دفعات لیزر مو را به دست آورید.
حالا شما تمامی اطلاعات مورد نظر را دارید و نوبت به گلچین یا فیلتر کردن لیست میشود تا بتوانید از آن لیست ، بهترین کلینیک ها و مراکز لیزر مو را به دست آورید.
حالا که اطلاعات را به دست آوریدید نوبت به پرس و جو در مورد تمامی اطلاعات میرسد که هم میتوانید از دوستان و آشنایان بپرسید و هم گردشی در گوگل و سایت های مختلف داشته باشید.
وقتی که این کار ها را انجام دادید وقت ملاقات و مراجعه حضوری در کلینیک های مورد نظر میشود.
در این مرحله باید تمامی مدارک کادر پزشکی ، گواهینامه و صلاحیت ، کارت بهداشت و مجوز رسمی را بررسی کنید.
علاوه بر این ها باید در مورد پزشکان و دستگاه ها دوباره سوال بپرسید و بررسی کنید و نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که در مورد پوست و خود و سازگاری دستگاه ها با پوست و مو شما سوالاتی را بپرسید تا بعد از انجام لیزر مو عوارض و عواقبی برای شما ایجاد نشود.
ما در کلینیک لیزر درخشان که بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو است قبل از شروع لیزر مو برای مشتریان خود ابتدا تست حساسیت پوش و مو میگیریم تا حساسیت پوست افراد را نسبت به دستگاه لیزر مو بسنجیم.
این تست یکی از رایج ترین و همچنین مهم ترین تست ها در زمینه لیزر مو های زائد بدن است.
این تست روی قسمتی از پوست بدن شما انجام میشود که قابل مشاهده نیست و همچنین این تست نشان میدهد که باید از چه اندازه طول موجی برای لیزر مو های بدن شما عزیزان استفاده کرد.
شاید برخی از شما پیش خود بگویید که این همه حساسیت برای چند مرحله لیزر مو لازم نیست اما باید بدانید که پوست و مو از مهم ترین و حساس ترین قسمت های بدن هر فردی هستند و نکته که خیلی باید به آن توجه کنید این است که بعضی از کلینیک ها از روش ها و دستگاه های اشتباهی استفاده میکنند و عوارضی که باقی میماند فقط برای مشتریان است.

 

کلینیک ها و مراکز لیزر مو های زائد چه قسمت هایی از بدن را لیزر میکنند؟

اسامی کلینیک لیزر

 1. لیزر تمام بدن
 2. لیزر کامل پا
 3. لیزر ساق پا به تنهایی
 4. لیزر ران پا به تنهایی
 5. لیزر کشاله ران به تفکیک قسمت داخل،خارج یا پشت
 6. لیزر دست کامل
 7. لیزر بازو
 8. لیزر ساعد
 9. لیزر نیم تنه جلو (سینه+شکم)
 10. لیزر سینه
 11. لیزر شکم
 12. لیزر خط شکم
 13. لیزر کمر کامل
 14. لیزر گودی کمر
 15. لیزر صورت کامل
 16. لیزر پشت لب
 17. لیزر پیشانی
 18. لیزر چانه
 19. لیزر گونه هابه تنهایی برای آقایانی که می خواهند خط ریش ثابت داشته باشند
 20. لیزر گردن (به تفکیک جلو،پشت یا هردو)
 21. لیزر زیر بغل
 22. لیزر بیکینی یا اطراف آن
 23. لیزر باسن

 

بهترین مرکز لیزر تهران

در این مطلب با چگونه پیدا کردن یک کلینیک و مرکز لیزر خوب آشنا شدید و در ادامه هم با ویژگی های بهترین کلینیک و مرکز لیزر آشنا خواهید شد.

اما حالا مرکز لیزری که با پیشرفته ترین تکنولوژی و دستگاه های لیزر ، بهترین کیفیت ، کوتاه ترین دوره درمان و قیمت های مناسب کار کند کجاست؟

قاعدتا پیدا کردن کلینیک لیزری که دارای تمامی ویژگی ها و مزایا باشد کار راحتی نیست اما شدنی و ممکن است.

کلینیک لیزر درخشان با داشتن کادری آموزش دیده و حرفه ای و با تجربه از متخصصین زمینه لیزر موهای زائد و زیبایی ، آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما عزیزان میباشد که خدمات را با پیشرفته ترین دستگاه ها ارائه میدهد و به دلیل رضایت تمامی مشتریان ، به عنوان یکی از بهترین کلینیک ها و مراکز لیزر مو در تهران شناخته شده است.

نکته مهم این است که کلینیک لیزر درخشان تا آخر امسال دارای تخفیفات ویژه ای برای خدمات لیزر و زیبایی و جوانسازی پوست نیز میباشد.

و همچنین در صورتی که تبلیغاتی را در اینترنت یا هر جای دیگر مشاهده کردید حواستان باشد که گول نخورید و قبل از مراجعه به هر کلینیکی ، ابتدا مشورت و پرس و جوهای لازم را انجام دهید.

 

مرکز لیزر تهران

 

مرکز لیزر آقایان در تهران

کلینیک لیزر درخشان همراه با تیمی حرفه ای و متخصص و پزشکانی مجرب آماده ارائه خدمات لیزر موهای زائد آقایان میباشد که با جدید ترین و پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا انجام میشود.

این مرکز لیزر آقایان در تهران امکان لیزر بدون درد را فراهم کرده است که میتوانید بهترین نتایج را در 4 الی 6 جلسه مشاهده کنید.

همچنین این مرکز درمانی از بهترین تجهیزات براساس دانش روز دنیا بهره مند می باشد و از این طریق موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است.

علاوه بر موارد فوق از بارزترین ویژگی های این مرکز که موجب جلب رضایت مشتریان خود شده می توان وقت دهی منظم، محیط بهداشتی و انجام تخصصی خدمات زیبایی را نام برد.

 

مرکز لیزر کرج

مراکز لیزر مو و زیبایی زیادی در کرج مشغول فعالیت هستند و همچنین افراد زیادی هم هستند که از این خدمات استفاده میکنند اما نکته مهم این است که تمامی این متقاضیان نتایج رضایت بخشی دریافت نمیکنند.

دلیل این عدم رضایت مشتریان هم بیشتر بستگی به نوع دستگاه لیزر است و به همین علت به شما پیشنهاد میکنیم برای این خدمات به کلینیک هایی مراجعه کنید که دارای دستگاه پیشرفته مانند دستگاه لیزر مو الکساندرایت باشند و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را توسط کاردری متخصص و با تجربه برای شما ارائه دهند.

ما در این مطلب لیستی از بهترین و معتبر ترین مراکز لیزر مو در کرج را برای شما معرفی کرده ایم که میتوانید به آنها اعتماد کنید و لیزر یا خدمات زیبایی را در این کلینیک ها انجام دهید.

 

ویژگی های اصلی بهترین کلینیک های لیزر مو های زائد

بهترین-کلینیک-لیزر-مو

 • داشتن تمامی مدارک مورد نیاز

لیزر مو های زائد بدن یکی از کار هایی است که نیاز به تجربه و دانش و تخصص خاصی دارد.به همین علت تمامی پزشکانی که خدمات لیزر مو را ارائه میدهند باید دوره های تخصصی را سپری کنند و دارای مدارد و جواز های مورد نیاز و ضروری باشند.
لازم به ذکر است که کار لیزر مو را فقط پزشک نباید انجام دهد و هر فردی که تمامی دوره ها را گذرانده باشد و مدارک و مجوز ها را داشته باشد میتواند این کار را انجام دهد.
ما در کلینیک زیبایی پوست و مو لیزر درخشان هم پزشکان و متخصصان و هم افرادی غیر از پزشک داریم که در زمینه لیزر مو دارای مهرات و تجربه و مدارد مورد نیاز هستند.

همچنین بهترین کلینیک لیزر مو برای لیزر فوتونا که برای از بین بردن لکه های پوستی و لیزر کیوسوئیچ که برای از بین بردن تاتو است هم باید مدارک لازم را داشته باشد.

 • مشاوره های لیزر مو حتما باید با پزشک متخصص انجام شود

بهترین کلینیک های لیزر مو های اضافی بدن هر کدام باید دارای متخصصانی در زمینه لیزر مو داشته باشند زیرا قبل از انجام لیزر مو باید مشتری با پزشک متخصص مشاوره ای داشته باشد.
علاوه بر مشاوره ابتدایی ، متخصص باید در تمامی مراحل لیزر مو حضور داشته باشد و تمامی شرایط را بسنجد و ناظر پیشرفت مشتریان باشد.

حالا ممکن است برای شما سوالی پیش بیاید که در مشاوره ابتدایی چه سوالات و حرف هایی بین مشتریان و متخصص رد و بدل میشود؟

سوالات زیر از این موارد هستند :

 1. آیا دستگاه مناسب برای رنگ پوست شما در کلینیک موجود هست؟
 2. آیا لیزر درمانی برای رنگ پوست شما موثر است؟
 3. چند جلسه‌ی درمانی برای حذف موهای زائد نیاز خواهید داشت؟
 4. نتایج لیزر موهای زائد در شما چگونه خواهد بود؟
 5. چه مواردی را باید قبل از جلسه‌ی لیزر موهای زائد رعایت کنید؟
 6. عوارض جانبی محتمل این روش درمانی چیست؟
 7. خطر و احتمال کدام عوارض جانبی برای شما بیشتر است؟
 8. هزینه‌ی لیزر موهای زائد چقدر است؟
 • استفاده از بهترین دستگاه ها در بهترین کلینیک های لیزر مو

دستگاه های زیادی در زمینه لیزر مو های زائد بدن وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و در کلینیک های مختلف توسط پزشکان متخصص مختلف استفاده میشوند.
دستگاه هایی مانند الکساندرایت و دیود از این دستگاه ها هستند و شما میتوانید در مقاله بهترین دستگاه لیزر مو با سایر دستگاه های لیزر مو به همراه ویژگی ها و مزایا و معایب آنها آَنا شوید و بهترین دستگاه را نسبت به پوست و مو خود انتخاب کنید.

 • بهترین کلینیک لیزر مو باید دارای قیمت های منطقی باشد

همانطور که گفته شد مراکز لیزر موی زیادی در تمامی نقاط ایران وجود دارند که هر کدام دارای یک سری مشخصات و ویژگی ها هستند که شرایط آنها روی قیمت ها تاثیر گذار است.
اما برخی کلینیک ها هستند که قیمت های نجومی دارند و برخی دیگر قیمت های خیلی کم.حالا نکته ای که به آن باید توجه کنید این است که از این دو دسته مراکز لیزر مو دوری کنید و به دنبال مراکزی باشید که قیمت های منطقی و منصفانه داشته باشند.
قیمت خدمات مختلف در کلینیک های زیبایی نسبت به دستگاه ها ، پزشکان و پرستاران ، تجربه و تحصیلات افراد مختلف در کلینیک و همچنین سابقه کلینیک زیبایی تعیین میشود.

 

دیگر ویژگی های بهترین کلینیک لیزر مو

بهترین کلینیک لیزر مو

 1. اولین ویژگی تخصص وتجربه افرادی است که در کلینیک پوست ، مو و لیزر کار میکنند. پزشک نباید تنها به سود خود فکر کند و با دادن مشاوره های غلط مراجعه کننده را گمراه نکند و هر فرد رو با توجه به نیازهاش معاینه کنه و در انتخاب دستگاه لیزر مناسب توجه بسیار داشته باشه! شاید لازم باشه از ترکیبی از دستگاه ها استفاده کنه و از پرسنل بخواد با دقت و ملاحظات لازم کار لیزر مو زائد ناحیه مورد نظر از بدن فرد رو انجام بدن.
 2. اگر به جای دکتر با مشاور صحبت می کنید، مشاور باید با توجه به کلفتی و نازکی ریشه مو و وسعت ناحیه که می تواند لیزر بیکینی، زیر بغل، زیر چانه، دست و پا یا حتی کل بدن باشد، تعداد جلسات را مشخص کند و با افزایش جلسات لیزر سلامت شما را به خطر نیاندازد.
 3. اپراتور لیزر باید در کار خود خبره باشد زیرا در صورت بی تجربگی و عدم آگاهی ممکن است به پوست شما آسیب برساند. نکات لازم در مورد پوست های تیره ، سولار کرده، برنزه کرده را در نظر بگیرد. باتنظیم دقبق دستگاه ودقت درانجام لیزروگذاشتن زمان کافی برای هرمنطقه،باعث شودتا بهترین نتیجه درمانی درکمترین جلسات ممکن،میسرشود. لیزر مو زاید را باحوصله ودقت انجام دهد،زیرافرصت لیزرکردن هرتار مو درطی هردوره لیزردرمانی ممکنست فقط یک باربه دست آیدوازدست رفتن این فرصت منجربه بازگشت همین تارمودرسال بعدخواهدشد.
 4. اگر دستگاه های لیزر ، قدیمی یا بی کیفیت باشند شما درد، سوزش بیشتری را حس خواهید کردواحتمال بروز عوارضی مانند سوختگى وایجاد لک بیشترخواهدشد.. مطمئن شوید بهترین مرکز لیزر مو های زائد راکه از دستگاه های به روز وجدیدترین تکنولوژی،استفاده می کندراانتخاب کرده اید.برای اینکارمی توانید قبل ازشروع جلسات درمانی ازپرسنل مرکز، کسانی که چندجلسه لیزردرآن مرکزانجام داده اند،سؤال کنید،حتی از دستگاه لیزروبرندآن عکس بگیرید ومطمئن شوید،که همان دستگاهی است که ادعامی شود.
 5. قیمت مناسب داشته باشند. هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست. مراکزلیزر بسیارخوبی درسطح شهرهستند که بارعایت استانداردهای روزدنیا،خدمات لیزررابه همشهریان ارائه می کنند،ومی توان با کمی تحقیق و جستجو آنهاراپیداکرد.
 6. نکته آخراینکه باانتخاب عالمانه و درست می توانیم بعضی ازمراکزلیزرکه با انتخاب روشهای نادرست ونگاه تجاری به لیزرموی زاید ، موجب سلب اعتماد وناامیدی افراد از لیزرموی زلئد،می شوند،را وادار کنیم تا کیفیت کار خودرابهبوددهند یا تعطیل شوند.

 

کلینیک زیبایی و لیزر مو لیزر درخشان یکی از بهترین کلینیک ها و مراکز لیزر مو در تهران

یکی از شناخته ترین و معتبر ترین کلینیک ها و مراکز زیبایی و لیزر مو در تهران  کلینیک لیزر درخشان است که با بیش از 15 سال تجربه خداروشکر توانسته مشتریان زیادی در تهران و کرج و حومه جمع کند و همچنین تمامی مشتریان خود را راضی نگه دارد.


کلینیک لیزر درخشان دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد است که برتری این کلینیک را نسبت به سایر کلینیک ها و مراکز زیبایی نشان میدهد که عبارتند از : 

 • ما در مرکز لیزر درخشان از پیشرفته ترین و بهترین دستگاه های لیزر مو استفاده میکنیم که مورد تایید FDA  بوده و همراه با 2 کولینگ حرفه ای تمامی مو های زائد بدن را به صورت یک اندازه و با سرعت بالا همچنین بدون سوختگی و عوارض در تعداد جلسات کم انجام میدهد.
 • کلینیک لیزر درخشان در ایام خاص سال جشنواره هایی بر گزار میکند و تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان جدید و قدیمی ارائه میدهد که هر کلینیکی از این مزایا ندارد.
 • پزشکان و متخصصان ما جلسات اول مشاوره را به صورت رایگان ، کامل و با حوصله و دقیق ارائه میدهند تا مشتریان نگران هزینه مشاورات نیز نباشند.
 • کلینیک ما دارای تعداد زیادی دستگاه و متخصص است که زمان مراجعه مشتریان برای لیزر مو را در ساعات دلخواه مشتریان برنامه ریزی میکنند تا میزان معطلی مشتریان عزیز به حداقل برسد.
 • امروزه نسبت به شرایط آب و هوا و شلوغی خیابان ها طرح ترافیک را در بیشتر قسمت های تهران و کرج ایجاد کرده اند اما کلینیک ما در قسمتی از پایتخت قرار دارد که به همه نقاط نزدیک است و در طرح ترافیک قرار ندارد.
 • ما در کلینیک لیزر درخشان انواع خدمات زیبایی برای آقایان و بانوان را انجام میدهیم تا دیگر نگران هیچ مشکلی برای زیبایی خود نباشید.
 • اگر به دنبال خدمات خوب و با قیمت مناسب می گردید کلینیک لیزر درخشان یک گزینه عالی است ، زیرا این مرکز با وجود دستگاه پیشرفته ای که استفاده کرده است هم تعداد جلسات کمتری را شامل می شود و هم یک مرکز مطمئن و ممتز به لحاظ کارایی ست که کارتان را به خوبی انجام می دهد و قیمت منصفانه ای را نیز خواهید شنید.

 

اسامی کلینیک لیزر

معمولا بهترین نتیجه دهی لیزر را در مراکزی خواهید داشت که تحت نظر و توسط متخصص کاربلد انجام شود.

متخصص با تجربه با بررسی نوع پوست و مو و شرایط متقاضی بهترین روش لیزر و بهترین دستگاه لیزر برای جوابدهی بهتر پیشنهاد میکند.

در ادامه این مطلب با اسامی کلینیک لیزر در تهران و کرج آشنا خواهید شد.

 

بهترین مراکز لیزر تهران

1 . کلینیک لیزر درخشان

کلینیک-لیزر-درخشان

کلینیک لیزر درخشان با وجود یکی از بهترین دستگاههای لیزری که در دنیا وجود دارد و نیز پرسنل آموزش دیده و مجرب به یک مرکز ایده آل برای لیزر موهای زائد تبدیل شده است، که البته تحت نظارت پزشک و به شکل حرفه ای کار را در یک محیط زیبا و مناسب انجام می دهد، از خصوصیات عالی این مرکز علاوه بر موارد یاد شده قرار گیری آن در محلی است که تردد راحت و پارک اتومبیل در اطراف آن به شکل در دسترس تر می باشد.

این کلینیک دارای یک محیط زیبا و آرام و پاسخ گویی مناسب پرسنل در اولین برخورد نمره خوبی را به آن می دهد، دستگاه لیزر الیت این مرکز الیت پلاس می باشد که با طول موج های مختلف پاسخ گوی انواع پوست هست.

2 . کلینیک دلتا

کلینیک دلتا

کلینیک دلتا لیزر نیز یکی دیگر از معتبر ترین و شناخته ترین کلینیک های لیزر موهای زائد در تهران میباشد که تمامی خدمات لیزر موهای زائد صورت و بدن و همچنین خدمات جوانسازی پوست و لیزر های جوانسازی را همراه با متخصصان و دستگاه های پیشرفته انجام میدهد و نکته هائز اهمیت قیمت های منصفانه این کلینیک است.

3 . کلینیک دکتر طناز فخیم

کلینیک-دکتر-فخیم

دکتر طناز فخیم متخصص پوست و مو و یک پزشک متبحر و متخصص در امور پوست و مو هستند، اگر شما موهای زائدی دارید که بنا به هر دلیل از قبیل سندروم فیبروکیستیک یا مشکلات هورمونی و یا مجبور به مصرف کورتیزول هستید، پس مراجعه تنها به یک مرکز لیزر با اپراتور متبحر کافی نیست، پزشک می تواند شما را درمان و لیزر پوستتان را به شکلی موثر تر انجام دهد، بنابراین کلینیک دکتر فخیم با تبحر در امور پزشکی و با وجود دستگاه آپوجی یک گزینه ممتاز در لیزر موهای زائد به حساب می آید.

4 . کلینیک دکتر مهسا هنرور

کلینیک-دکتر-هنرور

کلینیک دکتر هنرور نیز با تجهیزات مدرن، حضور یک پزشک جوان و ماهر و همچنین تنوع در اراده خدمات در زمره یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران به حساب می آید، در این کلینیک نیز شما می توانید خدمات لیزر را به نحو احسن و با قیمتهای متعادل و نیز با وجود برگذاری طرح های تبلیغاتی به شکلی بهینه کسب کنید.

5 . کلینیک دکتر امامی

کلینیک-دکتر-امامی

دکتر ترانه امامی متخصص پوست و زیبایی و یکی از کلینیک های ممتاز در تهران از جهت زیبایی و لیزر موهای زائد هستند، کلینیک ایشان واقع در خیابان میرداماد واقع شده و مجهز به یکی از دستگاههای عالی برای لیزر موهای زائد به نام الکساندرایت آپوجی هستند، با توجه به مهارت دکتر و همچنین دستگاهی که از آن بهره می گیرند این مرکز یک انتخاب شایسته خواهد بود.

6 . کلینیک زیبایی بلفی

کلینیک بلفی

کلینیک زیبایی بلفی هم از بهترین کلینیک های لیزر مو در تهران است که در میدان ونک واقع است و یک مرکز ایده آل برای لیزر مو است و دارای پرسنل و کادری مجرب و آموزش دیده است که خدمات را تحت نظارت پزشکان و متخصصان با تجربه انجام میدهند.از مزایا این کلینیک میتوان به مشاوره های رایگان ، قیمت های مناسب و همچنین قرار داشتن کلینیک در محلی که جزو محدوده ترافیک نیست اشاره کرد.

7 . کلینیک لیزر ایرانیان

کلینیک ایرانیان

کلینیک ایرانیان از معدود کلینیک های لیزر مو است که دارای نمایندگی های متعددی در نقاط تهران میباشد که دارای مجوز های لازم و پزشکان و متخصصان با تجربه درخشان است و خدمات خود را در کلینیک زیبا و آرام و انجام میدهد و دارای تمامی دستگاه ها پیشرفته و جدید است.

8 . کلینیک خانه سفید

کلینیک خانه سفید

خانه سفید با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با متخصصین مجرب و کارآمد و پرسنل دوره دیده در کلیه زمینه های مربوط به کاشت مو، تجربیات موفقییت آمیزی در کارنامه ی فعالیت خود ثبت کرده است. در طی فعالیت ۱۵ ساله خود، خانه سفید به دنبال بهترین و برترین تکنیک های موجود بوده که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا می باشند.

موقعیت مناسب، تنوع تجهیزات و تکنولوژی مدرن، و خدمات قابل اطمینان این مرکز توانسته است متخصصین پوست و جراحی بسیاری را به خود جلب کرده که در حال حاضر با این مرکز همکاری دارند. امکان دسترسی و مشاوره با این متخصصین و اساتید برجسته پوست کشور این امکان را فراهم می سازد تا صحیح ترین روش های درمانی در این مرکز انجام شود.

9 . کلینیک گلدن رویال

کلینیک گلدن رویال

کلینیک زیبایی گلدن رویال مرکز زیبایی پوست و مو و لیزر با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

برای دریافت خدمات از این کلینیک هم میتوانید با روش های تلفنی ، اینترنتی و هم حضوری وقت خود را رزرو کنید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

 

بهترین کلینیک و مراکز لیزر موهای زائد در تهران

مرکز تخصصی لیزر مو تهران

مرکز تخصصی لیزر مو شمال تهران

کلینیک دکتر گیتا مجیدزاده یکی از مراکز تخصصی لیزر مو در شمال تهران میباشد که با جدیدترین دستگاه کمپانی معروف کندلا، دستگاه جنتل مکس پرو خدمات لیزر موهای زائد را ارائه میدهد.

مرکز تخصصی لیزر مو مرکز تهران

کلینیک رویای آبی هم از دستگاه موتوس آکس Motous Ax که محصول کمپانی معروف ایتالیایی دکا می باشد استفاده می نماید و به همین علت جزو دسته مراکز تخصصی محسوب میشود.

مرکز تخصصی لیزر مو غرب تهران

در کلینیک گلشید از دو نوع دستگاه کره ای اولیو پلاس Olive Plus با طول موج 810 دایود و 755 الکساندرایت استفاده می شود که برای انواع پوست و مو مناسب است و همین مورد از دلایل محبوبیت این مرکز است.

کلینیک لیزر درخشان هم در رده ای بالاتر از کلینیک گلشید به عنوان بهترین مرکز لیزر مو غرب تهران شناخته میشود.

مرکز تخصصی لیزر مو شرق تهران

کلینیک ایرانیان هم از مراکز معتبر لیزر موهای زائد در شرق تهران میباشد که از دستگاه هایی پیشرفته مانند دایود وکتوس، مدیو استار و الیت پلاس استفاده میکند و خدماتی تخصصی ارائه میدهد.

مرکز تخصصی لیزر مو جنوب تهران

کلینیک آراکام مجهز به دستگاه های لیزر کندلا جنتل پرو یو، کندلا جنتل، سوپرانو آیس پلاتینیوم می باشد و خدماتی از جمله لیزر موهای کرکی را هم به صورت تضمینی و ایمن ارائه میدهد.

 

بهترین کلینیک های لیزر مو در کرج

1 . کلینیک آسمان آبی

کلینیک-آسمان-آبی

کلینیک آسمان آبی متشکل از کادر پزشکی متخصص و آموزش دیده، با تجربه‌ای طولانی در مسائل زیبایی و همچنین با پرسنلی آموزش دیده و متخصص همواره سعی بر راضی نگه داشتن شما عزیزان و کمک کردن به هموطنان عزیز البرز در راه رسیدن به تصویر ایده‌آل خودشان داشته است. در کلینیک آسمان آبی خدمات پوستی و زیبایی مانند لیزر موهای زايد، تزریق بوتاکس، عمل چال گونه، تزریق ژل های مطرح مانند آلاینای آلمان یا پرنسس اتریش، میکرودرم، میکرونیدلینگ، لیفت صورت با نخ و… انجام می‌شود.

2 . کلینیک بهبد

کلینیک-بهبد

 درمانگاه تخصصی پوست و کاشت موی و بهبد لیزر از سال 1390 به عنوان اولین مرکزدارای مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز به شماره 1948090 فعالیت خود را آغازکرده است. مهم ترین خدمات ارائه شده در این مرکز شامل درمان بیماری های پوست و مو،لیزر درمانی، کاشت مو و ابرو، انواع جراحی های پلاستیک و روش های مختلف تناسب اندام است. متخصصین برجسته پوست، مو و لیزر درمانی و جراحان پلاستیک در کنار برترین تکنولوژی روز دنیا که دارای تاییدیه FDA و CE می باشد، گرد هم آمده و به خدمت رسانی به مراجعین می پردازند.

3 . کلینیک مهر کرج

کلینیک-مهر-کرج

درمانگاه تخصصی پوست و موی مهر یکی از معدود درمانگاه های تخصصی پوست و کاشت مو در کرج می باشد که با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به شماره ۲۴۷۷۹۱۸ در استان البرز مشغول بکار است.

فعالیت اصلی و گلد Gold این درمانگاه در زمینه پیوند موی طبیعی بوده و ماحصل این کار نمونه های بی نظیر و با کیفیت بالایی است که طی سال های متمادی توسط پزشکان و پرسنل مجموعه رقم خورده است.

4 . کلینیک کرج جهانشهر

کلینیک-جهانشهر

کلینیک زیبایی کرج جهانشهر با کادری مجرب از پزشکان متخصص و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های موجود در زمینه زیبایی آماده ارائه خدمات به مراجعین گرامی می‎باشد.
همواره همگام با کلینیک‎های معتبر و مشهور اروپایی و آمریکایی در جهت ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان می‎ کوشیم.

 

بهترین مرکز لیزر در کرج

حالا که با چند تا از مراکز لیزر در کرج آشنا شدید حتما برایتان سوال است که بهترین مرکز لیزر در کرج کدام است؟

برای اینکه بتوانید یک نتیجه ایده آل را دریافت کنید بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا مشاوره های و پرس و جو های لازم را انجام دهید تا زا هر نظر مطمئن باشید.

بعد از آن درباره سابقه کلینیک و مدارک و سوابق پزشکان و متخصصان کلینیک اطلاعات لازم را به دست آورید و در صورت تایید تمامی موارد و تمایل ، میتوانید به کلینیک مورد نظر مراجعه کنید.

 

برای نمایش لیست کامل بهترین کلینیک های لیزر مو در کرج میتوانید به صفحه کلینیک لیزر مور کرج بین مراجعه کنیدامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید