X

لیزر موهای زائد زیر بغل

آیا لیزر موهای زیر بغل خطرناک است؟
زیر بغل یکی از قسمت های بدن است که بعد از سن بلوغ شاهد رشد موهای زائد هستید و بهترین روش برای از بین بردن طولانی مدت آنها با قیمت مناسب و تضمین لیزر موهای زائد زیر بغل است.
لیزر درخشان
لیزر درخشان

لیزر موهای زائد زیر بغل راهی است برای خداحافظی شما از شر موهای اضافی زیر بغلتان برای مدتی طولانی و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه و علاوه بر این ها ، خداحافظی با مشکلات و سختی ها و عوارض جانبی و مشکلات پوستی ناشی از روش های دفع موهای زائد.

برخی از افراد با مشکلاتی مانند موهای زیرپوستی، خارش و تحریک در هنگام شیو کردن در این ناحیه مواجه می‌شوند و لیزر موهای زائد در زیر بغل واقعاً به رفع این مسائل کمک می‌کند.

پس اگر قصد انجام لیزر زیر بغل را دارید بهتر است قبل از هر کاری اطلاعاتی در این باره داشته باشید پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا جواب تمام سوالاتتان را بگیرید.

 

موی زیر بغل

زیر بغل از نواحی حساس بن میباشد که دارای موهای زائد است و برای از بین بردن آنها باید از روش هایی مطمئن استفاده کرد که راحت باشد و صدمه ای به پوست زیر بغل وارد نکند.

برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل روش های مختلفی مانند تراشیدن موهای زیر بغل با تیغ و ژیلت ، کرم های مو بر ف اپیلاسیون ، وکس و شیو و روش الکترولیز وجود دارد اما یک مورد ویژه و تایید شده دیگر وجود دارد با نام لیزر زیر بغل که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

 

آشنایی با لیزر موهای زیر بغل

از مشکلات زیبایی و نظافت شخصی هر فرد میتوان به داشتن موهای زائد در زیر بغل اشاره کرد که باعث میشود هر مرد یا زنی حدودا 2 بار در هفته وقت و پول خود را صرف از بین بردن موهای زیر بغل با روش های مختلف کند که علاوه بر وقت و هزینه هر کدام عوارضی را برای انسان دربر داشت و باعث شلی ، تیرگی ، زبر شدن شدید موها میشدند و باید توجه داشت که اپلاسیون برای زیر بغل به هیچ عنوان توصیه نمیشود زیرا به سلامت انسان ضرر بسیاری میرساند.

لیزر موهای زائد روشی جدید و پیشرفته و ثابت شده است که علاوه بر موهای اضافی زیر بغل ، موهای تمام صورت و بدن را برای مدتی طولانی با عوارض جانبی کم یا بدون عوارض از بین میبرد.

لیزر موهای زائد زیر بغل روش صد در صدی برای از بین بردن موهای زائد این منطقه است که علاوه بر زدودن موهای پوست ناحیه را نیز بسیار سفید می کند.لیزر موهای زائد زیر بغل به این صورت که اشعه ی نوری لیزر بر پوست تابانده می شود و با از بین بردن فولیکول موی آن قسمت موجب از بین بردن موها می شود.

باید به این نکته توجه داشت که لیزر موهای زائد بر سطح پوست اثر میگذارند و هیچگاه از ریشه موها عمیق تر نمیرود ، پس آسیبی به سلامت پوست و موی افراد نمیرساند و لیزر موهای زیر بغل هم مانند لیزر موهای بیکینی در زمان بسیار کمی بدون درد و مشکلی انجام میشود.

 

لیزر زیر بغل

لیزر کردن موهای زائد زیر بغل یک درخواست عمومی از سوی زنان است زیرا اگر فراموش کنند آنها را از بین ببرند، پاک کرد نشان  کاری خسته کننده است و سبب خجالت زدگی می‌شود.

لیزر زیربغل روش صد در صدی برای از بین بردن موها زائد در این منطقه از بدن میباشد که علاوه بر از بین بردن موها ، پوست شما را سفید میکند.

لیزر زیر بغل تکنیک مناسبی برای از بین بردن موهای زائد در نواحی زیر بغل است و بازده و کارایی این روش در از بین بردن این موها به اثبات رسیده است و در صورت باکیفیّت بودن خدمات ارائه شده توسّط کلینیک‌های زیبایی می‌توان در یک بازه‌ی زمانی مشخّص بیش از 90 درصد این موهای زائد را از بین برد.

این خدمات به این صورت است که ، اشعه های لیزر به پوست میتابد و فولیکول و موهای قسمت مورد نظر را به طور کامل از بین میبرد.

فقط نکته مهم این است که این امر به لایه سطحی پوست میتابد و ریشه مو را از بین نمیبرد و در نتیجه آسیبی بهپوست و سلامتی بدن نمیرساند.

این خدمات از رایج ترین و پر طرفدار ترین خدمات کلینیک ما است که امروزه هم آقایان و هم خانم ها به شدت به دنبال استفاده از این خدمات هستند زیرا کاملا موثر و بدون عوارض خطرناک است.

اگر بعد از اولین درمان، کاهش موهای زائد را مشاهده نکردید ناامید نشوید. در حقیقت، بیشتر موها طی یک دوره چند روزه یا چند هفته به طور طبیعی ریخته می­شوند، بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا نتیجه را ببینید.

با انجام لیزر موهای زائد زیر بغل، انتظار میزان کمی درد داشته باشید، اما این یک هزینه ناچیز است برای آن که دیگر نیازی به موم و یا تیغ نداشته باشید.

 

مزایا لیزر موهای زائد زیربغل

لیزر زیر بغل

 • هرگاه هر چه که می‌خواهید می‌توانید بپوشید. هر وقت که بخواهید می‌توانید لباس‌های بدون آستین خود را بپوشید، خصوصاً در هنگام ماه‌های گرم سال و در هنگام ورزش
 • جلسات درمانی راحت. بر خلاف دردی که اپیلاسیون با موم دارد، در جلسات لیزر موهای زائد، موهای زیر بغلتان با کمترین درد ممکن لیزر می‌شوند، بدون اینکه از هیچ موچین (مثل آنچه در دستگاه مو کن برقی دیده می‌شود) یا ماده چسبنده‌ای (موم اپیلاسیون) استفاده شود.
 • هیچ وقت دوباره نیازی به شیو کردن موها نخواهید داشت. با لیزر موهای زائد زیر بغل، دائمی بودن نتایج آن برای همیشه تضمین می‌شود؛ و همین‌طور برای همیشه، دیگر نیازی به صرف هیچ هزینه دیگری برای موهای زائدتان نخواهید داشت.
 • تیرگی حاصل از شیو کردن موها، کم کم شروع به از بین رفتن خواهد کرد. هرچه مقدار موهای زائدتان شروع به کاهش می‌کند، پوست ترمیم و بازسازی شده و نرم‌تر می‌شود و به مرور زمان هرگونه تیرگی به وجود آمده در این ناحیه کمتر می‌شود.
 • بعد از لیزر، استفاده از کرم‌های برنزه کننده‌ی موقت، آسان‌تر می‌شود. بعد از چند جلسه لیزر موهای زائد، اندازه فولیکول‌ها بعد از ریزش موهایتان کاهش می‌یابد. کرم‌های برنزه کننده‌ی موقت دیگر در اطراف موهای شما جمع نمی‌شود و برای مدت زمان بیشتری روی پوست شما دوام خواهند داشت.
 • همیشه می‌توانید از تیشرت استفاده کنید. دیگر به دلیل فراموش کردن تراشیدن موهای زائد، نیازی به استفاده از تیغ یا لباسهای آستین‌دار نیست. شما همیشه آماده هستید.
 • روش درمانی راحت. برخلاف استفاده از مومهای دردناک، براحتی موهای زائد زیر بغلتان را از بین می‌برید و از موچین یا مواد چسبناک خبری نیست.
 • دیگر نیاز به تراشیدن مجدد نیست. نتیجه این عمل برای تمام عمر شما ضمانت می‌شود. برای همیشه و فراتر از آن بدون نیاز به صرف هزینه اضافی.
 • در مقایسه با روش‌های معمولی، زمان کمتری صرف می‌شود
 • عوارض جانبی و خطرات عمده‌ای را در پی ندارد
 • درمان غیرتهاجمی
 • خطر ایجاد زخم یا عفونت وجود ندارد
 • روش درمانی سریع و مؤثر
 • دیگر موهای زائد زیرپوستی وجود نخواهد داشت
 • در بلندمدت، مقرون‌به‌صرفه تر و ارزان‌تر از روش‌های موقت رفع موهای زائد است
 • داشتن پوستی نرم و صاف

 

لیزر موهای زیر بغل خانم ها

فراموش کردن اصلاح زیر بغل و پوشیدن لباسی بدون آستین و نمایان شدن موهای زائد زیر بغل برای خانم ها مخصوصا در جمع خانواده یا دوستان بسیار شرم آور و ناخوشایند است.

موهای زیر بغل هم مانند موهای چانه و پشت لب برای خانم ها آزار دهنده است و به همن علت اگر شما هم دارای موهای زائد روش چانه و پشت لب خود هستید ما به شما لیزر موهای چانه و پشت لب را پیشنهاد میکنیم تا ظاهری زیباتر داشته باشید.

تیره و کلفت بودن موهای زیر بغل هم باعث دشواری در اصلح موهای زائد زیر بغل میشود و همچنین اصلاح، اپیلاسیون و سایر روش‌های حذف مو باعث ایجاد ضربه، سوزش در ناحیه می­شود و نیاز به نگهداری روزانه دارد.

خانم ها نیاز به حذف موهای زائد دارند تا هرموقه در هر مراسم یا حتی در منزل خود لباس های بدون آستین پوشیدند مشکلی از نظر ظاهری نداشته باشند.

حالا اگر از بین بردن موهای زیر بغل با انجام لیزر زیر بغل برای مدتی طولانی و بدون درد و عوارض انجام شود،آیا خانم ها مشتاق انجام این روش نیستند؟

 

فواید لیزر زیر بغل برای خانم ها

 • از بین بردن سوزش و ضربه‌های ناشی از تیغ اصلاح.
 • کاهش عرق ‌زیربغل.
 • صرفه جویی در زمان آمادگی در حمام.
 • حذف موی ریز حاصل از اصلاح یا اپیلاسیون.
 • قرمزی، سوزش و یا موهای زودرس که سایر روش‌های حذف مو باعث آن می‌شود را کاهش می‌دهد.
 • صرفه جویی در زمان نگهداری طولانی مدت.
 • پوست زیربغل را نرم و صاف می‌سازد.
 • سوزش یا تحریک ناشی از مصرف دئودورانت پس از اصلاح را کاهش می‌دهد.

 

لیزر موهای زیر بغل برای آقایان

لیزر زیر بغل آقایان

یکی از مشکلاتی آقایان از آن رنج میبرند عرق کردن بیش از حد و سوزش و اذیت زیر بغل و بین پاها است و دلیل این مشکلات حجم زیاد موهای زیر بغل و موهای پا است و پزشکان برای اینکه آقایان از این مشکلات خلاص شوند لیزر موهای زائد زیر بغل و لیزر کامل موهای پا را پیشنهاد میکنند.

 

فواید لیزر زیر بغل برای آقایان

 • حذف موی زیربغل برای آراستگی.
 • کاهش تولید عرق و بوی بدن.
 • صرفه جویی در زمان و پول در نگهداری طولانی مدت و نگهداری منظم.
 • باعث ایجاد زیربغلی تمیز و آراسته می­شود.
 • پوست را نرم‌تر و لطیف‌تر می‌کند.

 

نکات قبل از انجام لیزر زیر بغل

از آنجا که هدف از لیزر درمانی فقط فولیکول مو است پس برای اینکه بهترین نتیجه را از لیزر مو های زیر بغل خود بگیرید بهتر است 6 هفته قبل از انجام لیزر ، از هرگونه اصلاح اجتناب کنید زیرا مو باید به اندازه کافی فولیکول داشته باشد تا بتواند آن را بسوزاند و از رشد دوباره و سریع مو جلوگیری کند وگرنه دوباره موهای زیر بغل رشد خواهند کرد.

ما شما پیشنهاد میکنیم حتی مدتی قبل از لیزر هم در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید و اصلا برنزه نکنید تا رنگ پوست و موی شما تغییر نکند زیرا برنزه شدن پوست باعث میشود اشعه لیزر به سختی به فولیکول مو برسد و آنرا بسوزاند.

برنزه کردن شامل حمام آفتاب یا برنزه شدن توسط شخص و اسپری کردن محصولات برنزه کننده است.

 

لیزر زیر بغل چگونه انجام میشود؟

لیزر موهای زیر بغل

لیزر موهای زیر بغل شما با در حالت خوابیده قرار گرفتن شما و قرار دادن بازو به سمت بالا و زیر سر، شروع می‌شود.

اگر شما برای لیزر درمانی به یکی از بهترین کلینیک های لیزر مو مراجعه کنید قبل از انجام هر کاری ناحیه مورد نظر را مشخص میکند و با کرم ها و مواد مخصوص ، ناحیه مورد نظر آماده لیزر درمانی میکند.

در طی این زمان فرد مورد نظر باید کاملا بی استرس و نگرانی باشد و خیلی راحت باشد تا این کار به راحتی در مزان کم انجام شود.

وقتی نقطه مورد نظر کاملا آماده شد، لیزر کردن موهای زیر بغل آغاز می‌شود. تکنیسین سریع و موثر لیزر را روی منطقه زیر بغل به حرکت در می‌آورد. این عمل سبب کشته شدن فولیکول موها از ریشه می‌شود.

البته لازم به ذکر است که لیزر درمانی فقط با یک جلسه کامل نخواهد شد و دوباره رشد پیدا میکند پس بهتر است اطلاعات کامل را در جلسات مشاوره از متخصص مورد نظر جویا شوید.

این عامل باعث کاهش طولانی مدت رشد مو در منطقه تحت درمان می‌شود .حذف مو با لیزر باعث می‌شود پوست تا مدت طولانی بدون مو بماند… در بعضی افراد موهای زائد هرگز باز نمی‌گردند (هرچند که افراد باهم فرق دارند و نتایج متفاوت هستند).

در طول این درمان، درد بسیار کم است. شما حتی نیاز به استفاده از ماده بی حس کننده ندارید، همانطور که اکثر افراد گزارش می‌دهند که حذف مو با لیزر شبیه به تکان حرکت یک باند لاستیکی روی پوست است.

ممکن است احساس کنید که در اطراف منطقه معالجه، کمی آفتاب سوختگی دارید؛ البته این احساس باید حداکثر پس از 1 الی 2 روز از بین برود. در صورت نیاز می‌توانید از یک کمپرس سرد برای خنک کردن منطقه استفاده کنید. همچنین ممکن است در روزهای بعد از درمان، بعضی موها راحت‌تر از جای خود کنده شوند و بریزند. این کاملاً طبیعی است. برخی از بیماران همچنین ممکن است چیزی را تجربه کنند که به نظر می‌رسد بثورات پوستی همراه با خارش خفیف می‌باشد. این نیز طبیعی است – این فقط واکنش پوست نسبت به انرژی است. قرمزی و خارش طی چند روز فروکش خواهد کرد. کمپرس سرد یا پماد آنتی‌بیوتیک می‌تواند به‌سرعت بخشیدن به روند بهبودی کمک کند.

 

مراقبت های بعد از انجام لیزر موهای زیر بغل

 • بعد از هر جلسه لیزر درمانی به مدت ۱ هفته از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید. پیش از ورود به فضاهای باز، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و هر ۲ تا ۳ ساعت یک بار آن را تجدید نمایید.
 • تا پایان جلسات لیزر درمانی، موها را با موچین یا بند برندارید. نظارت بر رشد موها برای جلسه بعدی لیزر درمانی مسئله‌ای حائز اهمیت است چون برداشتن موهایی که بعد از جلسه لیزر دوباره رشد می‌کنند ممکن است محرکی برای تقویت ریشه مو و از بین رفتن تاثیر لیزر بر آن باشد.
 • از رفتن به حمام آب داغ یا سونا بعد از جلسه لیزر، خصوصاً در ۲۴ ساعت اولیه اجتناب کنید.
 • پس از جلسه لیزر درمانی از کرم‌های لایه‌بردار در موضع مربوطه استفاده کنید چون این کار از ایجاد پوسته‌ها و قرمزی روی پوست جلوگیری می‌کند. لایه‌برداری باید یک تا دو هفته بعد از لیزر درمانی ودرصورت تجویزپزشک انجام شود.
 • ی برای تسکین موضع، می‌توانید از کرم ترمیم کننده هم استفاده کنید. این کار از هر گونه کدر یا بی‌رنگ شدن پوست نیز جلوگیری می‌کند.
 • حداقل ۳ تا ۴ روز از دئودورانت، عطر یا کرم‌های سنگین روی موضوع استفاده نکنید تا از بروز خارش پوستی جلوگیری شود.
 • ممکن است در موضعی که تحت لیزر درمانی قرار گرفته احساس خارش کنید، اما از دست کشیدن روی پوست این ناحیه یا خارش آن اجتناب کنید چون این کار می‌تواند باعث ایجاد جای زخم در پوست شود.
 • ۲۴ ساعت بعد از جلسه لیزر موهای زائد زیر بغل ورزش یا فعالیتی نکنید که منجر به تعریق زیاد شود چون این امر هم باعث خارش پوستی خواهد شد.

 

چه افرادی برای لیزر زیر بغل مناسب نیستند؟

افراد زیادی لیزر موهای زیربغل را به روش های دیگر ترجیح میدهند اما باید بدانید که افراد زیر 18 سال ، زنان باردار و شیرده نمیتوانند از لیزر درمانی استفاده کنند.

موارد زیر هم از افرادی هستند که میتوانند لیزر زیر بغل انجام دهند : 

 • مشکلات قبلی در مورد لیزر درمانی
 • سابقه زخم و اسکار کلوئیدی
 • عفونت فعال یا سابقه تب‌خال در منطقه‌ی مورد نظر برای لیزر
 • استفاده از دستگاه‌های مو کن برقی یا سایر روش‌های رفع مو مانند وکس و اپیلاسیون، کندن مو با موچین یا الکترولیز در طی چند هفته قبل از درمان
 • حساسیت شدید به هیدروکینون یا سایر مواد سفید کننده
 • استفاده از آكوتان خوراكی ظرف 6 هفته قبل از شروع درمان
 • بارداری
 • شیر دهی
 • پوست نوع پنج (تیره) یا رنگ پوست آفریقایی-آمریکایی

 

عوارض لیزر زیر بغل

عوارض لیزر زیر بغل

لیزر درمانی یک روش حساس و پر اهمیت است زیرا با سلامتی پوست و موی افراد کار دارد به همین علت درباره نکات قبل و بعد از لیزر با متخصص کلینیک مورد نظر خود مشورت کنید.

لیزر موهای زائد روشی است که همه انسان ها میتوانند با خیال راحت از آن استفاده کنند و از داشتن زیر بغلی صاف بهره مند شود فقط پیشنهاد ما به شما این است که به کلینیکی معتبر مراجعه کنید که از بهترین دستگاه لیزر مو استفاده میکند و دارای متخصصانی کار بلد و با تجربه باشد.

لیزر موهای زائد زیر بغل قادر است فقط 5 میلی متر به عمق پوست نفوذ کند بنابراین هیچگونه خطری را برای انسان ها به بار نمی آورد.

 • درد
 • سوزش
 • قرمزی
 • تورم
 • سوختگی
 • تیرگی یا روشنی پوست

موارد بالا برخی عوارض لیزر موهای زیر بغل هستند و اگر قصد دارید با تمامی عوارض و راه های جلوگیری آنها آشنا شوید مقاله عوارض لیزر موهای زائد را مطالعه کنید.

لیزر فقط در عمق 3 الی 4 میلی متری ئوست نفود می کند و به هیچ وجه آسیب به بدن نمی رساند. به جز افرادی که عارضه یا بیماری خاصی دارند که آن هم با مشورت قبل از لیزر موهای زائد با دکتر و متخصص پیگیری می شود.

خبر خوب این است که لیزر زیر بغل هیچ خطری ندارد و بر خلاف تصور عموم سرطانزا نیست. عوارضی هم که در بالا به آن ها اشاره شد، موقتی است و پس از چند روز از بین می رود. این اشعه به لایه های سطحی پوست اثر می کند و تنها فولیکول های مو را از بین می برد و نمی تواند به بافت زیرین پوست آسیبی برساند.

تنها موردی که باید رعایت کنید، عدم انجام لیزر موهای زائد در دوران بارداری و شیردهی است. زیرا هرچند هنوز منبع موثقی، خطرات لیزر در بارداری را تایید نکرده است اما برای اطمینان از سلامت جنین بهتر است احتیاط نموده و از انجام هرگونه عمل زیبایی خودداری نمایید.

 

خطرات لیزر موهای زائد زیربغل

این روش بی‌خطرترین راهکار برای از بین بردن دائمی موهای زیر بغل است. پیشرفت‎های فراوان در عرصه تکنولوژی لیزر درمانی باعث شده تا بتوان با حداقل میزان درد یا سوزش احتمالی، موهای زیر بغل را به طور دائمی از بین برد. اکثر کلینیک‌ها تنها از تجهیزات مورد تایید و دارای مجوز رسمی استفاده می‌کنند که ضامن حفظ سلامت و ایمنی در ارائه خدمات درمانی مورد نظر است. اما با این حال همیشه باید به معتبر بودن کلینیک و وضعیت تجهیزات آن توجه داشته باشید.

 

لیزر زیر بغل چند جلسه است؟

تعداد جلسات با توجه به رنگ پوست زمینه ای و رنگ موها از حداقل ۴ تا حداکثر۸ جلسه در نوسان است. هرچه پوست ناحیه زیر بغل روشن تر و موها تیره تر باشد جلسات کمتر و هرچه پوست تیره تر و موها نازک تر باشد جلسات بیشتری لازم است.

البته اگر زیر بغلتان موهای کرکی داشته باشد بهتر است لیزر موهای کرکی انجام دهید که این خدمات زمان کمتری نسبت به لیزر موهای ضخیم زیر بغل نیاز دارد.

 

آیا لیزر موهای زیر بغل سرطان زا است؟

برخی افراد ممکن است شایعاتی درست کنند و مردم را بترسانند ، به همین دلیل ممکن است بعضی ها بپرسند آیا لیزر سرطان زا است؟ جواب قطعا خیر است.

موهای زیر بغل بعد از سن بلوغ در هر دو جنس زن و مرد رشد میکنند.این موها وابسته به هورمونهای جنسی هستند و رشد آنها طبیعی محسوب میشود و لذا جز موهای زاید طبقه بندی نمیشوند.

هر چند عملکردهایی از لحاظ فیزیولوژیک برای این موها ذکر شده، اما به لحاظ بهداشتی و زیبایی اصلاح و برداشتن این موها جز اقدامهای معمولی است که انجام میشود.

در گذشته نه چندان دور روشهای استفاده برای این مورد شامل روشهایی مانند استفاده از تیغ، موم ،اپیلاسیون، نخ و مواد موبر بود. این روشها جز روشهای موقت برداشتن مو میباشند و لذا نیاز به تکرار دارند. از هنگام عرضه لیزر مو به عنوان یک روش از بین بردن دایمی موها این روش مورد استقبال تعداد زیادی از افراد جامعه قرار گرفته است و ایمن است و اصلا خطری ندارد حتی اصلا به فکر سرطان هم نباشید زیرا تا الان خبری در این مورد به وزارت بهداشت جهانی گزارش نشده است.

 

قیمت لیزر زیر بغل

هزینه لیزر زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل و لیزر موهای زائد گوش و بینی هزینه ایی بسیار به صرفه تر و مناسب تر از تمام روش ها به خود دارد.قیمت لیزر موهای زائد زیر بغل،بستگی به تعداد جلسات دارد و به صورت جلسه ایی هزینه پرداخت میشود.قیمت لیزر موهای زائد زیر بغل بستگی به نوع دستگاه و خود کلینیک دارد که در جلسه راهنمایی قیمت برای عزیزان گفته میشود.

برای آگاهی از لیست قیمت لیزر مو اینجا کلیک کنید.

 

سوالات متداول

آیا لیزر روی تیرگی و سیاهی زیر بغل اثر دارد؟

مشاهدات روی افرادی که از زیر بغل استفاده می کنند نشان داده است که پس از اتمام جلسات لیزر، تا حدودی رنگ این ناحیه روشن تر می شود و فرد احساس بهتری نسبت به قبل خواهد داشت.

چند جلسه لیزر برای موهای زائد زیر بغل لازم است؟

تعداد جلسات با توجه به رنگ پوست زمینه ای و رنگ موها از حداقل ۴ تا حداکثر۸ جلسه در نوسان است. هرچه پوست ناحیه زیر بغل روشن تر و موها تیره تر باشد جلسات کمتر و هرچه پوست تیره تر و موها نازک تر باشد جلسات بیشتری لازم است.

در انجام جلسه درمانی لیزر موهای زائد زیر بغل  چه انتظاراتی می‌توانم داشته باشم؟

در اصل جلسه درمانی لیزر کردن موهای زائد زیر بغل 5 تا 15 دقیقه طول می‌کشد. شما می‌بایست تمام مناطق تحت درمان را قبل از انجام درمان اصلاح کرده باشید.

آیا لیزر زیر بغل ضرر دارد؟

هیچکدام از خدمات لیزر درمانی خطر یا ضرری ندارند مگر اینکه توسط فردی بی تجربه و با دستگاهی نامناسب انجام شوند و باعث ایجاد عوارض جانبی شوند.

درد زیر بغل بعد از لیزر چقدر است؟

همانطور که گفته شد باید نکات قبل و بعد از لیزر را رعایت کنید تا نتیجه خوبی دریافت کنید.اگر احساس درد دارید ممکن است زیر بغل شما عفونت کرده باشد و باید سریعا به پزشک مورد نظر مراجعه کنید.


 • آیا درمان با لیزر تأثیر یکسانی روی افراد می‌گذارد؟

  لیزر موهای زائد روی افرادی که پوست متناسب با دستگاه و موهای تیره دارند، بهتر عمل می‌کند. از تکنسین خود سؤال کنید که آیا آنها فکر می‌کنند که شما کاندیدای خوبی برای این روش هستید و آیا این روش روی پوست شما کار می‌کند یا خیر.

 • چند جلسه لیزر برای موهای زائد زیر بغل لازم است؟

  تعداد جلسات با توجه به رنگ پوست زمینه ای و رنگ موها از حداقل ۴ تا حداکثر۸ جلسه در نوسان است. هرچه پوست ناحیه زیر بغل روشن تر و موها تیره تر باشد جلسات کمتر و هرچه پوست تیره تر و موها نازک تر باشد جلسات بیشتری لازم است.

 • آیا لیزر روی تیرگی و سیاهی زیر بغل اثر دارد؟

  مشاهدات روی افرادی که از زیر بغل استفاده می کنند نشان داده است که پس از اتمام جلسات لیزر، تا حدودی رنگ این ناحیه روشن تر می شود و فرد احساس بهتری نسبت به قبل خواهد داشت.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید