X

لیزر کامل موهای پا

آیا لیزر کامل موهای پا هم انجام میشود؟
پا هم یکی از قسمت های پرمو بدن افراد است که بهترین راه برای دفع موهای اضافی این ناحیه ، لیزر موهای کل پا است.لیزر پا یکی دیگر از خدمات ویژه کلینیک لیزر درخشان است که برای خانم ها و آقایان انجام میشود.
لیزر درخشان
لیزر درخشان

نظافت و تمیزی یکی از اولیوت های همه افراد است مثلا از بین بردن موهای زائد که هر فردی در طول زندگی وقت زیادی را صرف دفع و از بین بردن موهای زائد خود میکند.

راه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند و مشکلاتی دارند.

همانطور که میدانید خانم ها نسبت به آقایان بیشتر علاقه به این دارند که پوستی صاف و درخشان و بدون مو داشته داشته باشند و پاها یکی از قسمت های مهم بدن خانم ها هستند که نیاز به از بین بردن موهای زائد آن قسمت است البته آقایان ورزشکار نیز برای حرفه خود موهای زائد بدن خود را از بین میبرند.

حالا بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد پا ا قسمت های دیگر بدن چیست؟

ما نسبت به تجربه های ثابت شده و نظر مشتریان و عموم افراد به شما پیشنهاد میکنیم که برای این کار در اولین فرصت به کلینیک زیبایی مراجعه کنید و از خدمات لیزر موهای پا استفاده کنید تا از شر موهای اضافی پاهای خود خللاص شوید.

 

لیزر موهای زائد و اضافی پا

از بین بردن موهای پا و اصلاح پا با روش های متفرقه مثل تیغ و وکس و ... با گذشت زمان به روش هایی خسته کننده ، وقت گیر و پر هزینه تبدیل میشود اما با لیزر موهای پا شما دقیقا نتیجه دلخواهتان را مشاهده میکنید و همچنین این روش نسبت به روش های دیگر دارای ماندگاری بیشتری است و نتیجه این ماندگاری صرفه جویی در وقت و هزینه است.

تقریبا بیشتر خانم ها و آقایان دوست دارند بدنی بدون مو داشته باشند ، به همین دلیل ما به این افراد خدمات لیزر مو را پیشنهاد میکنم مخصوصا برای داشتن پاهایی خوش فرم و زیبا ، لیزر موهای پا را انجام دهید.

لیزر موهای زائد یک روش مدرن است که با اصول علمی کار میکند و بهترین نتیجه را با کمترین عوارض جانبی به شما هدیه میدهد.

در فرایند لیزر پاها ، فولیکول های مو در ناحیه پا آسیب می بینند و رشد تار های مو در این ناحیه متوقف می شود. در نتیجه شما صاحب پاهایی بدون مو با لطافت قابل توجه و همچنین زیبایی مثال زدنی خواهید شد.

پاها نیز یکی از قسمت های مهم بدن افراد مخصوصا خانم ها هستند که اگر قصد لیزر موهای پا را دارید باید یک سری موارد را در نظر داته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید مثلا این که برای این کار از بهترین دستگاه لیزر مو استفاده کنید تا روی پوست پاهای شما عوارضی ایجاد نشود.

یک دستگاه خوب و مناسب با تاباندن نور خود بر سطح رویی و استاندارد پوست برای آسیب رساندن به رنگدانه و فولیکول مو نفوذ کرده و با این کار سبب قطع رشد موها خواهد شد.

لیزر پا روشی کاملا استاندارد و بدون هیچگونه عوارضی می باشد و با استفاده از آن ، دیگر خبری از تیغ تیغ شدن مو ها ، زبر شدگی مو ها ، سیاه شدن پوست بدن ، کشیدگی پوست و شلی پوست ،  رشد سریع مو ها و نیاز هر روزه به شیو کردن پاها نمی باشد.

لیزر موهای زائد پا ،  به صورت قطعی  مو ها را متوقف می کند و پاها همیشه صاف ، شفاف و عاری از مو می شوند و اعتماد به نفس و زیبایی به افراد هدیه داده می شود.

 

لیزر پا

ممکن است مشاهده کرده باشید که موهای زائد در پا ها نسبت به بسیاری از نقاط دیگر بدن، بیشتر هستند. طبیعتا لیزر مو های زائد پا نسبت به لیزر مو های زائد صورت، زیر بغل و حتی ناحیه بیکینی، بیشتر طول خواهد کشید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر بیشتر از هر چیزی به میزان مو های ناخواسته بستگی دارد و از آن جایی که تعداد این مو ها در پا ها بسیار زیاد است، تعداد جلسات این فعالیت نیز کمی بیشتر از لیزر مو های ناخواسته در سایر نقاط بدن خواهد بود.

 لیزر پا ، از طریق دستگاه لیزر اتفاق می افتد ، این دستگاه با تاباندن نور خود بر سطح رویی و استاندارد پوست برای آسیب رساندن به رنگدانه و فولیکول مو نفوذ کرده و با این کار سبب قطع رشد موها خواهد شد . لیزر روشی کاملا استاندارد و بدون هیچگونه عوارضی می باشد و با استفاده از آن ، دیگر خبری از تیغ تیغ شدن مو ها ، زبر شدگی مو ها ، سیاه شدن پوست بدن ، کشیدگی پوست و شلی پوست ،  رشد سریع مو ها و نیاز هر روزه به شیو کردن نمی باشد ،  لیزر موهای زائد پا ،  به صورت قطعی  مو ها را متوقف می کند و پاها همیشه صاف ، شفاف و عاری از مو می شوند و اعتماد به نفس و زیبایی به افراد هدیه داده می شود .

لیزر ، موهای پا در آقایان و خانم ها را با استفاده از نور متمرکز بر فولیکول ها از بین میبرد و برای جلوگیری زا رشد موها نیز کاربرد دارد که دستگاه مخصوص این خدمات دارای اسپری خنک کننده است که باعث راحتی و آرامش متقاضی میشود.

از آنجا که لیزرها ملانین را هدف قرار می دهند، کسانی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند به بهترین وجه بر روی درمان لیزر، حتی روی انگشتان پا نیز پاسخ می دهند.

نتایج لیزر موهای زائد پا تضمین شده است اما دائمی نیست و آن ها را تا آخر عمر برطرف نمی کند.

 

لیزر موهای زائد پا

لیزر ، از پالس هایی استفاده میکند که فولیکول های مو را از بین میبرد و تمامی افراد با هر نوع پوست و مویی نتایج مطلوبی میگیرند.

مدت زمان انجام لیزر بستگی به منطقه درمان دارد و به خاطر اینکه موهای پا ضخیم و زیاد هستند معمولا لیزر پاها بین 1 الی 2 ساعت طول میکشد

همچنین لازم است بدانید که این خدمات برای هر کسی نتیجه یکسان ندارد و به همین دلیل قبل از انجام هر اقدامی ، به کلینیکی مراجعه کنید و با پزشک متخصص مشورت کنید تا با تمامی نکات آشنا شوید.

لیزر موهای زائد پا عملی با ماندگاری طولانی است. در بعضی افراد با یک دوره لیزر موهای زائد دیگر رشد نخواهند کرد و نتایج آن تا مدتی طولانی باقی خواهد ماند. اما در بعضی دیگر ممکن است نیاز به تکرار دوره‌ای جلسات لیزر با فاصله‌های کمتر وجود داشته باشد.

البته این تکرار دوره‌ای نیز معمولا چند سال طول می‌کشد. بنابراین با یک دوره لیزر برای چند سال از شر موهای زائد پا خلاص خواهید شد. با انجام این عمل رشد موها کمتر خواهد شد و تکرار آن نیز باعث کندتر شدن سرعت رشد موها می‌شود. به همین دلیل با هر بار تکرار دوره، مدت‌زمان ماندگاری نتایج بیشتر خواهد شد.

به طور معمول پس از سپری کردن جلسه اول لیزر موهای زائد، شما نظاره گر تغییرات اولیه در مو های زائد خود هستید. پس از 3 یا 4 جلسه نیز این نتایج به شکل واضحی خودشان را نشان می دهند. برای رسیدن به کامل ترین نتایج، شما باید یک دوره لیزر را به صورت منظم و دقیق، در شرایط استاندارد پشت سر بگذارید.

نواحی مورد درمان برای لیزر پا :

 • ساق ، ران و کل پا
 • کل پا و بیکینی
 • راسن ، باسن و بیکینی
 • ساق پا و پنجه ها
 • کل پا و پنجه ها

اگر برای لیزر موهای زائد پا ، این مشکل را دارید که به کدام مرکز می توانید اعتماد کنید پیشنهاد ما به شما مراجعه به مرکز لیزر درخشان می باشد که با بهترین دستگاه های لیزر و تجربه بالا بیشترین خدمات زیبایی را به شما خواهند داد.

 

لیزر دست و پا

تمامی خانم ها و برخی از آقایان ورزشکار دوست دارند که دست و پاهایی صاف و بدون موهای زائد داشته باشند که میتوان با روش های مختلفی مثل اپیلاسیون و شیو و روش های دیگر میتوان این شرایط را بوجود آورد اما این روش ها کوتاه مدت و موقت هستند و باید وقت زیادی را برای این روش ها صرف کرد.

لیزر موهای زائد از روش های محبوب و پر درخواست و موثر است که میتواند تمامی موهای زائد را برای مدت زیاد از بین ببرد که لیزر دست و پا باعث میشود پاها و دستانی صاف و زیبا داشته باشید.

از مزایا لیزر موهای دست و پا میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دقت : لیزر میتواند به طور انتخابی موهای تیره و ضخیم را کاملا از بین ببرد.
 • سرعت : لیزر از خدماتی است که در مدت زمان کم موهای زائد را از بین میبرد و این موها تا مدت ها بعد رشد نمیکنند.
 • مطمئن بودن : افرادی که از این روش استفاده کرده اند نتایج مطمئن و مثبتی دریافت کرده اند.

لیزر موهای زائد دست شامل از بین بردن موهای زائد دست ها از مچ تا آرنج است.

لیزر موهای زائد دست به ندرت می‌تواند باعث ایجاد تاول، پوست پوست شدن، زخم یا سایر تغییرات در بافت پوست شود. بروز سایر عوارض جانبی نادر شامل سفیدی موهای زائد یا رشد بیش از حد مو در مناطق تحت درمان، به ویژه در پوست‌های تیره نیز محتمل است.

هزینه لیزر دست
ناحیه لیزر قیمت ناحیه لیزر قیمت
انگشت های دست (۱۰ شات) ۳۶/۰۰۰ تومان انگشت های دست (۲۰ شات) ۵۲/۰۰۰ تومان
ساعد دست ۱۰۰/۰۰۰ تومان دست کامل ۱۵۰/۰۰۰ تومان
زیر بغل خانم ها ۵۰/۰۰۰ تومان زیر بغل آقایان ۸۰/۰۰۰ تومان

 

برای لیزر موهای پا چه شرایطی لازم است؟

لیزر موهای زائد پا

لیزر موهای پا در بهترین کلینیک های لیزر مو هیچ محدودیتی ندارد و همه افراد میتوانند از این خدمات استفاده کنند فقط کافیست قبل از انجام با پزشک متخصص مشورت کنید.

این روش کاملا بدون درد است زیرا پزشک مورد نظر باید قبل از انجام هر کاری ، به پاها ژل های مخصوص و بی حس کننده بزند تا فرد درد و سوزشی احساس نکند.

لیزر موهای پا بر خلاف لیزر موهای سینه نیاز به زمان خیلی کمی است و در کمتر از 15 دقیقه انجام میشود پس نگران وقت خود نباشید.

لیزر پا ها برای افرادی که دارای موهای زبر و سیاه هستند زودتر و بهتر نتیجه میدهد اما خوشبختانه امروزه دستگاه های پیشرفته ای در کلینیک های معتبر وجود دارند که مخصوص همه نوع پوست و مو هستند بهترین نتیجه را برای مشتریان عزیز ایجاد میکنند.

 

مزایا و فواید لیزر موها پا

تصور کنید برای تهیه لیست خرید دیگر وسایل اصلاح موهای زائد را لیست اضافه نکنید و هزینه تان را کم کنید.

تصور کنید قبل از رفتن به حمام دیگر نیازی نباشد وقت زیادی را صرف دفع موهای زائد خود خود کنید و وقت حمام و استحمام خود را به نصف کاهش دهید.

به این فکر کنید که چقدر عالی میشود هر لباسی را که دوست دارید بپوشید بدون اینکه از خود بپرسید آخرین باری که خود را اصلاح کردید کی بود.

بعد از لیزر پاها راحت پاهای نرم و لطیف خود را لمس کنید و لذت ببرید مخصوصا وقتی یادتان بیافتد که با هزینه مناسب و بدون عوارض خطرناک به این نتیجه دست یافته اید.

شما می توانید با اطمینان از اینکه تمام درمان های شما تحت نظر پزشکی تحت نظارت قرار می گیرند، احساس امنیت کنید. پزشک متخصص و تیم مراقبت مطابق با استاندارد های بالای مراقبت بالینی و حرفه ای بودن تیم لیزر موهای زائد پا را برای شما انجام می دهند.

دیگر مزایا لیزر پاها نیز عبارتند از :

 • دقت و سرعت عمل لیزر
 • از بین رفتن موهای زائد پا در حداکثر 7 جلسه
 • لذت بردن از نرمی و لطافت پاها
 • احساس پاکیزگی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • خدافظی با روش های متفرقه و وقت گیر اصلاح

 

نکات مهم قبل از انجام لیزر موهای زائد پا

سعی کنید همیشه قبل از اینکه هر کاری انجام دهید یک سری اطلاعات و نکات قبل از انجام کار را بدانید مخصوصا اگر درمورد سلامتی شماست.

مثلا قبل از انجام لیزر باید یک سری نکات را بدانید تا بعد ها شاهد عوارض لیزر مو نشوید.

قبل از انجام لیزر موهای زائد پا نیز باید نکات زیر را به یاد داشه باشید :

 1. لیزر مو بر روی پوست های برنزه انجام نمیشود.
 2. از تحریک پوست پا خودداری کنید.
 3. قبل از لیزر از هرگونه اصلاح بپرهیزید.
 4. از دارو های التهابی مثل آسپرین استفاده نکنید.
 5. اگر مشکل عفونت پوستی دارید ، لیزر پا انجام ندهید.
 6. اگر پوستی تیره دارید ، قبل از لیزر از سفید کننده برای پوست پا استفاده کنید.

 

لیزر موهای زائد پا چگونه انجام میشود؟

لیزر موهای پا

لیزر موهای پا در کلینیک لیزر درخشان توسط متخصصان با تجربه و با دانش و مهارت اسنجام میشود که این کار را با استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های لیزر مو انجام میدهند و همچنین پزشکان ما دارای مدارک و مجوز های لازم هستند که نشان میدهد اطلاعات لازم را در زمینه زیبایی و پوست و مو دارند.

برای لیزر پا ها متخصص پوست یک پرتو نور با انرژِ زیاد را روی پاها متمرکز میکند و هرچه گستردگی موهای زائد پا بیشتر باشد ، فرایند لیزر طولانی تر میشود اما حدودا لیزر کل موهای پا حدودا 1 ساعت طول میکشد.

مراجعین میگویند لیزر موهای پا مانند لیزر بیکینی است و مشابه کشیدن کش پول روی پوست یا سوزش آفتاب سوختگی است و وقتی که ریشه و فولیکول مو میسوزد ، کمی بوی گوگرد از ناحیه بلند میشود.

برای لیزر پا ها ابتدا ریشه زیر پوست مو کامل از بین میرود و میسوزد سپس منافذ مو بسته شده و تنها چیزی که باقی میماند ، پوستی صاف و بدون مو است که دیگر نیازی به اصلاح و شیو و وکس و تیغ نیست.

در آخر هم با کمی تامل متوجه میشوید که لیزر پا ها چقدر از هر نظر نسبت به روش های دیگر به صرفه است.

 

چگونه بهترین نتیجه را از لیزر پاها دریافت کنیم؟

امروزه بسیاری از پزشکان متخصص از پیشرفته ترین فناوری لیزر موهای زائد برای جلوگیری از رشد موهای زائد پا استفاده می کنند. راه حل های دائمی از بین بردن موهای زائد با از بین بردن فولیکول مو، از رشد مجدد موها جلوگیری می کنند و تضمین داشتن پاهای صاف و زیبا را به شما می دهند.

مدت زمان لیزر موهای زاید بستگی به منطقه تحت درمان دارد. لیزر موهای پشت یا پاها ممکن است یک ساعت یا دو ساعت طول بکشد، در حالی که لب فوقانی فقط چند دقیقه طول می کشد.

بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد پا نتایج آن را خواهید دید، اما برای از بین بردن دائمی موها چندین درمان طول می کشد. در چهار تا شش جلسه که فاصله آنها حدوداً چهار هفته فاصله دارد، 70 تا 80 درصد کاهش رشد مو را مشاهده خواهید کرد. برای نگه داشتن بهترین نتیجه، درمان های نگهداری را حداقل یک سال در میان انجام دهید.

در طول روند لیزر موهای زائد پا به مدت دو هفته قبل از اولین قرار ملاقات، باید پاهای خود را از آفتاب دور نگه دارید. اگر در معرض آفتاب قرار داشته باشید، پزشک متخصص برای محافظت از پوست شما باید از لیزر ملایم تر بر روی پاهای شما استفاده کند یا احتمالاً قادر به لیزر کردن نخواهد بود.

به محض ورود شما، پزشک متخصص روی پای شما علامت می زند تا لیزر موهای زاید را به طور یکسان به کار ببرد تا هر فولیکول مو را هدف قرار دهد. بعد از آماده شدن پوست، زمان آن فرا می رسد که لیزر را در هر ناحیه علامت گذاری شده به کار ببرند.

به مدت دو هفته پس از قرار ملاقات لیزر موهای زائد پا، پاهای خود را پوشانده و از آفتاب دور نگه دارید. همین قوانین قبل از درمان بعدی شما نیز اعمال می شود. حداقل دو هفته قبل از آفتاب خودداری کنید. انجام این کار خطر سوختگی ناشی از لیزر یا خورشید را به طور چشم گیری کاهش می دهد.

 

نتیجه لیزر موهای زائد پا چگونه خواهد بود؟

لیزر موهای زائد از پالس های لیزر استفاده می کند که با هدف قرار دادن ملانین، فولیکول های مو را به طور انتخابی از بین می برد. اشعه لیزر به اندازه کافی به فولیکول آسیب می زند تا روند رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. از آنجا که لیزرها ملانین را هدف قرار می دهند، کسانی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند به بهترین وجه بر روی درمان لیزر، حتی روی انگشتان پا نیز پاسخ می دهند.

از آنجا که فولیکول های مو مراحل مختلف رشد را طی می کنند، جلسات لیزر موهای زائد پا هر 8 تا 10 هفته برای اطمینان از برداشتن در هر مرحله از رشد، برنامه ریزی می شوند. تعداد توصیه شده برای درمان لیزر 8 تا 12 جلسه برای از بین بردن کامل موهای زائد پا است.

از بین بردن موهای زائد بهترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد پا است زیرا دیگر مجبور به تحمل درد اپیلاسیون نخواهید بود و از داشتن پاهای صاف خود لذت خواهید برد.

تقریباً اکثر افراد کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد پا هستند. لیزر موهای زاید بر روی تمام رنگ های پوستی و انواع مو ها قابل ثاتیرگذار است. از بین بردن موهای زاید پا روی موهای تیره موثرتر است و برای کسانی که موهای قرمز، بلوند یا خاکستری دارند کمتر موثر است، بنابراین توصیه می شود قبل از انجام لیزر موهای زائد پا برای مشاوره مراجعه کنید تا پزشک متخصص ایده دقیقی از نتایج مورد نظر برای شما ارائه دهد.

پیشنهاد ما این است که اگر روی پاهایتان موهای کرکی مشاهده میکنید ، حتما از خدمات لیزر موهای کرکی استفاده کنید که توسط دستگاه مخصوص و با دقت بالا انجام میشود و نتیجه ایده التان هم دریافت میکنید.

 

بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد پا

از جدید ترین و موثر ترین دستگاه ها میتوان لیزر دیود و لیزر الکساندرایت را نام برد که برای هر نوع پوست و مویی تاثیر دارند.

لیزر اندیاگ نیز برای افرادی که پوست و موی تیره دارند کاربرد دارد که این دستگاه طول موج بالایی نیز دارد یعنی با دقت و حساسیت بیشتری فولیکول و ریشه موها را میسوزاند.

 

عوارض لیزر پا

هزینه لیزر پا

اگر شما برای انجام لیزر پا به کلینیک معتبر که دارای مدارک و مجوز های لازم نباشد مراجعه کنید و از طرفی هم فردی غیر متخصص با دستگاه های ناشناخته موهای زائد پاهای شما را لیزر کند بعد ها شاهد عوارضی خواهید بود

اما برخی افراد میپرسند که آیا لیزر مو باعث سرطان میشود؟

باید بگوییم که تحت هیچ شرایطی این اتفاق نمیافتد و تا الان هم هیچ خبری در این خصوص گرزارش نشده است.

برخی از عوارض جانبی لیزر پا نیز عبارتند از :

 • تورم
 • قرمزی
 • سوزش و تحریک پوست

 

هزینه لیزر موهای پا چقدر میشود؟

به طور کلی هزینه لیزر موهای زائد برای قسمت های مختلف بدن یک اندازه است اما خب ممکن است برخی قسمت ها بیشتر و برخی دیگر کمتر شود.

لیزر مو های زائد پا نسبت به روش های دیگری مثل اصلاح یا وکس، هزینه بیشتری به دنبال دارد اما با توجه به مزیت های پرشمار این فعالیت، می توان گفت که استفاده از آن از هر لحاظ کاملا به صرفه است.

لیزر موهای زائد پا برای مدتی طولانی است یعنی حتی دیده شده که افرادی چند سال بعد از لیزر پاهای خود ، رشد موهای زائد پاها را مشاهده نکرده اند و این یکی از مهم ترین مزیت های این امر است.

در کنار اثرات بسیار طولانی مدت لیزر برای از بین بردن مو های زائد، باید به مسائل مهم دیگری نیز توجه کرد. این فرآیند بر خلاف وکس، درد زیادی برای شما به وجود نمی آورد و اساسا سرعت بالایی دارد. علاوه بر این، وکس و اصلاح ممکن است به کیفیت پوست شما آسیب برسانند اما لیزر مو های زائد، حتی موجب بالا رفتن کیفیت پوست نیز خواهد شد.

و در آخر با مواردی که روی قیمت لیزر پاها تاثیر گذارند آشنا شوید.

 

عوامل موثر روی قیمت و هزینه لیزر پاها

1. میزان مو های زائد : هر چند که حجم و تعداد مو های زائد پا بیشتر باشد، شما به جلسه های بیشتری برای انجام این فعالیت نیاز دارید. طبیعتا وقتی جلسه های بیشتری برای لیزر مورد نیاز باشد، هزینه های این فعالیت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

2 . فاصله با کلینیک : هر چقدر که فاصله شما با کلینیک مورد نظر کم تر باشد، هزینه کم تری برای رفت و آمد می پردازید. با این حال فراموش نکنید که رفتن به کلینیک های غیرمجاز حتی اگر هزینه کمی به همراه داشته باشد، ممکن است یک لطمه بزرگ به وضعیت پوست شما بزند.

3 . رنگ پوست و رنگ مو : رنگ پوست و مو نقشی اساسی در هزینه های لیزر مو های زائد پا ایفا می کند. این موضوع به لیزر جذب شده در رنگدانه ها مربوط می شوند. بهتر است که موی بدن شما از پوست خودتان تیره تر باشد.

مو های سیاه روی پوست سفید، بهترین نتیجه را در این فرآیند به همراه می آورند. به طور معمول افرادی که دارای موی روشن یا پوست تیره هستند، به جلسات بیشتری برای از بین بردن مو های ناخواسته نیاز دارند و این اتفاق، هزینه های این کار را برای آن ها افزایش می دهد.

4 . نحوه انتخاب دستگاه : استفاده از دستگاه های جدید تر نتایج ایده آل تری را برای شما به ارمغان می آورند اما در عین حال، گرانقیمت تر نیز هستند. در نتیجه انتخاب دستگاه نیز در هزینه های نهایی این فعالیت موثر خواهد بود.


 • آیا لیزر موهای زائد پا درد دارد؟

  خیر. این روش یکی از روش‌های کم تهاجمی و بدون درد برای از بین بردن موهای زائد است. البته پزشک در بعضی افراد برای به صفر رساندن درد یا سوزش ناشی از تابش لیزر از پمادهای بی‌حسی استفاده می‌کند.

 • آیا می‌توان در دوران بارداری و شیردهی از لیزر موهای زائد پا استفاده کرد؟

  بله. تاکنون هیچ دلیلی مبنی بر مضر بودن لیزر برای جنین یا نوزاد پیدا نشده است. لیزر تنها به لایه‌های میانی پوست نفوذ می‌کند. بنابراین هیچ آسیبی به جنین نخواهد زد.

 • تعداد جلسات لیزر پا چقدر است؟

  موهای زائد یک چرخه رشد بسیار طولانی دارند که شامل سه فاز رشد، ریزش و استراحت می‌شود. اشعه لیزر فقط روی فولیکول‌های در حال رشد اثر می‌گذارد. با توجه به اینکه همه فولیکول‌ها دقیقا در یک زمان در فاز رشد قرار ندارند، فقط با یک جلسه لیزر نمی‌توان همه موهای زائد را از بین برد. به همین خاطر جلسات لیزر پا باید تکرار شوند. هر جلسه لیزر موهای زائد پا به‌دلیل وسیع بودن سطح پاها، معمولا نیم ساعت طول می‌کشد.

 • آیا رنگ موها در نتیجه لیزر موهای زائد پا موثر است؟

  بله. رنگ موها در تعداد جلسات موردنیاز برای لیزر و نتایج آن تاثیر مستقیم دارد. تجربه نشان داده است که نتایج لیزر موهای زائد در افرادی که موهای تیره با پوستی روشن دارند، بهتر است و این افراد به جلسات کمتری برای لیزر مو نیاز دارند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید