X

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد

هزینه کامل لیزر موهای زائد چقدر است؟
در مقاله هزینه و قیمت لیزر مو ، شما با تعرفه قیمت لیزر قسمت های مختلف صورت و بدن امسال آشنا میشوید و همچنین دلایل وجود قیمت های متفاوت در کلینیک های مختلف را نیز مطالعه میکنید با مناسب ترین قیمت لیزر مو را انجام میدهید.
لیزر درخشان
لیزر درخشان

لیزر موهای زائد صورت و بدن یک روش ایمن و بدون خطر ، آسان و سریع و مقرون به صرفه هم از نظر قیمت و هم از نظر وقت برای تمامی افراد است که میتوان با این روش از شر موهای زائد بدن برای مدتی طولانی خلاص شد اما حالا شاید بپرسید هزینه لیزر موهای زائد بدن چقدر است؟

اطلاع دقیق از قیمت لیزر موهای زائد بستگی به کلینیک پوست و مو و زیبایی مورد نظر شما دارد که قرار است مراجعه کنید زیرا تعرفه قیمت های لیزر مو نسبت به شرایط شما و خدمات کلینیک مورد نظر بستگی دارد.

امروزه کلینیک های لیزر مو زیادی در سر تا سر تمامی شهر ها ایجاد شده اند و انتخاب بهترین کلینیک که هم از نظر خدمات و هم از نظر قیمت به صرفه باشد بسیار سخت است.

پس پیشنهاد میکنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی درمورد لیزر مو و قیمت لیزر مو داشته باشید.

 

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد

بیشتر افراد به علت اینکه از روش های جدید و به صرفه برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن خود آگاهی ندارند ، هنوز از روش های وکس ، تیغ ، شیو ، اپیلاسیون و غیره استفاده میکنند و فکر میکنند وقتی روشی تازه ایجاد میشود حتما از روش های قبلی دیگر گرانتر است در صورتی که این طرز فکر کاملا اشتباه است.

شما برای از بین بردن موهای زائد خود باید حداقل ماهی سه بار برای اصلاح موهای زائد خود خرید کنید و این خرید هم پول شما را هدر میدهد و هم وقت شما.

حالا شاید پیش خودتان بگویید هزینه هر بار خرید وسایل اصلاح خیلی زیاد نمیشود.

بله این درست است که هر بار خرید هزینه زیادی ندارد اما وقتی تمامی این وقت و هزینه ها را را جمع کنید و با وقت و هزینه لیزر مو بررسی کنید خودتان متوجه میشوید که کدام بهتر و به صرفه تر است.

شما باید برای لیزر کل بدن خود فقط چند جلسه حدودا چند ساعته به کلینیک مراجعه کنید و هرموقه که خواستید و توانایی مالی داشتید در طول جلسات هزینه لیزر مو را پرداخت کنید و این موارد همه از مزایا لیزر مو هستند که نشان دهنده به صرفه تر بودن این روش هم هستند.

همچنین مورد دیگری که جزء مزیت های لیزر مو میشود این است که با انجام این روش همیشه پوستی صاف و شفاف دارید ولی اگر از روش های دیگر استفاده کنید ممکن است پوست شما سفت و زبر و زخمی شود.

موارد بالا که ذکر شد هم مزایا لیزر موهای زائد هستند و هم دلایلی که نشان میدهد این روش از هر نظری نسبت به سایر روش های دفع موهای زائد به صرفه تر و بهتر است.

در وهله‌ی اول شاید هزینه لیزر موهای زائد بالا به نظر برسد؛ اما اگر نگاهی بلند مدت به داستان حذف موهای زائد داشته باشید، می‌بینید که هزینه‌ها چندان هم بالا نیست. لیزر تنها روشی است که به صورت ایمن و بدون درد باعث حذف بلند مدت موهای زائد می‌شود. ۴ تا ۸ جلسه‌ی درمانی که ماهی یکبار برگزار می‌شوند، می‌تواند به شکل موثر تا ۹۰ درصد از موهای زائد شما را از بین ببرد.

سایر روش‌های حذف موهای زائد دردسرهای زیادی داشته و در بلند مدت هزینه‌ی بیشتری هم دارند. مثلاً شما نمی‌توانید با تیغ یا اپی ‌لیدی به تنهایی تمام موهای زائدتان را بردارید و همیشه بخش‌هایی از بدن اصلاح نشده باقی می‌مانند. اگر هم بخواهید همیشه بدنتان را وکس کنید، در طولانی مدت باید هزینه‌های زیادی بپردازید. آسان بودن و تاثیر بالای لیزر، سبب شده که یکی از بهترین و بی‌دردسرترین روش‌های حذف موهای زائد به حساب بیاید.

البته نکته مهم دیگر این است که اگر شما لیزر فول بادی یا لیزر کل بدن انجام دهید به جای اینکه قسمت های مختلف بدن یا صورت خود را جداگانه لیزر کنید هم خیلی از نظر قیمت به صرفه تر است.

 

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد
مناطق لیزر موهای زائد یک‌جلسه پکیج ۶جلسه‌
صورت ۴۵۰،۰۰۰ تومان ۲،۲۵۰،۰۰۰ تومان
کتف ۴۰۰،۰۰۰ تومان ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان
دست ۵۸۰،۰۰۰ تومان ۲،۹۰۰،۰۰۰ تومان
ساق دست ۳۵۰،۰۰۰ تومان ۱،۷۵۰،۰۰۰ تومان
بازو ۳۰۰،۰۰۰ تومان ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان
سرشانه ۱۳۰،۰۰۰ تومان ۶۵۰،۰۰۰ تومان
دو دست و زیربغل ۱،۳۰۰،۰۰۰ تومان ۶،۵۰۰،۰۰۰ تومان
سینه آقایان ۴۴۰،۰۰۰ تومان ۲،۲۰۰،۰۰۰ تومان
تمام بدن ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان

 

هزینه لیزر موهای زائد با دستگاه های مختلف لیزر

هزینه لیزر موهای زائد

انواع دستگاه های لیزر مو که در بازار سرازیر می شود بسیار متنوع است و هر کدام ویژگی های خود را دارند . لذا هر چه دستگاه برند قدرتمند و قوی تری داشته باشد تعداد شات هایی که استفاده می شود بطبع دارای هزینه بالایی خواهد بود اما لیزر یک روش بسیار حساس و دقیق است که توصیه میکنیم برای این کار بهترین گزینه ها را انتخاب کنید تا در آخر شاهد عوارض لیزر مو نباشید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

همچنین دستگاه های قدرتمند تاثیر گذاری بیشتری به نسبت بقیه خواهند داشت البته دلیل هزینه بالای لیزر با این نوع از دستگاه ها هم نگهداری و تعویض زود به زود فاش لامپ دستگاه ها است.

دستگاه هایی مانند اس اچ آر ؛ آی پی ال و ایلایت دستگاه های ارزانتری می باشند و انجام لیزر با این دستگاه ها هزینه پایین تری نیز دارند. اما مشکل مهمی که در انجام لیزر موهای زائد با این دستگاه ها هست این هست که بازگشت پذیری مو بعد از مدت کوتاهی دیده می شود . لذا برای جلوگیری از این بازگشت مو باید هر سال یکی دوبار با تشخیص متخصص لیزر مو انجام لیزر کنید.

همچنین در استفاده از این دستگاه ها به تعداد جلسات لیزر موی زیادی نیاز خواهید داشت . همچنین برای برخی از انواع پوست های و موها ممکن است جواب قطعی ندهد. لذا بیشترین کاربرد این نوع از دستگاه ها در کلینیک های زیبایی ضعیف می باشد و یا در سالن های زیبایی نیز از این دستگاه ها استفاده می کنند .

در نهایت به دلیل تعداد بالا بودن جلسات در استفاده از دستگاه های نوری برای لیزر مو هزینه بالاتر خواهد رفت .

در مقابل لیزر اس اچ آر یا ایلایت و آی پی ال می توان دستگاه های قدرتمند و بسیار موثر مانند دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون ، لیزر پلاتینیوم ،  لیزر الکساندرایت , دستگاه لیزر دایود و دایود الکس را که گرانتر نیز هستند را معرفی کرد. به دلیل قدرت این دستگاه ها و نیز هزینه بالای نگهداری آنها , انجام لیزر مو با آنها هزینه بالایی را خواهد داشت.

توجه داشته باشید که دستگاه لیزر الکساندرایت تنها برای تایپ های پوست 1 ، 2 و 3 کارایی دارد و  به دلیل اینکه دستگاه الکس ملانین ها را خیلی تحت تاثیر قرار می دهد ، در دیگر انواع پوست ممکن است باعث ایجاد سوختگی شود. . 

همچنین لیزر الکس یک سری لامپ و سورس دارد که اگر تعویض نشوند این دستگاه به هیچ عنوان کارایی ندارد و فقط یک نور را ساطع می کند. 

اما از طرف دیگر به دلیل بالا بودن قدرت لیزر مدیو استار اسکلپیون تعداد جلسات تا ۶ مورد نیز کاهش می یابد که در این صورت هزینه تقریبا به سطح همان دستگاه های اس اچ آر نیز نزدیک می شود.

هزینه لیزر فوتونا برای از بین بردن تاتو و هزینه لیزر کیوسوئیچ هم در صفحات مورد نظر مشاهده کنید.

 

جدول قیمت لیزر نواحی صورت

جدول لیست قیمت لیزر موهای زائد

هزینه لیزر کل صورت

۱۹۸ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه

۴۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گردن

۵۳ هزار تومان

هزینه لیزر خط ریش

۴۸ هزار تومان

هزینه لیزر گونه ها

۶۶ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی

۵۳ هزار تومان

هزینه لیزر پشت لب

۲۷ هزار تومان

 

لیست قیمت لیزر نواحی بدن 

لیست قیمت نواحی مختلف بدن
هزینه لیزر دست ها ۳۹۶ هزار تومان
هزینه لیزر بازوها ۱۹۸ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ساعدها ۲۲۵ هزار تومان
هزینه لیزر کامل پاها ۵۹۴ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد ران ها ۳۸۳ هزار تومان
هزینه لیزر ساق پا ۲۷۸ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد خط شکم ۶۶ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور ناف ۴۰ هزار تومان
هزینه لیزر بیکینی ۱۵۹ هزار تومان
هزینه لیزر خط بیکینی ۸۰ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد بیکینی کامل ۱۹۸ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور سینه ۶۶ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل ۸۶ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد کمر ۱۹۸ هزار تومان
هزینه لیزر روی باسن ۲۳۸ هزار تومان

 

قیمت پکیج های ترکیبی لیزر موهای زائد

 بیکینی+زیربغل

 ۲۷۰ هزار تومان

 پا + بیکینی + زیربغل

 ۷۲۸ هزار تومان

 پشت لب + چانه

 ۶۷ هزار تومان

 پا + بیکینی + زیربغل + ساعد

 ۸۸۲ هزار تومان

 صورت کامل

 ۱۹۸ هزار تومان

 

پکیج های ویژه کلینیک لیزر درخشان

لاکچری 583 هزار تومان
منحصر به فرد 539 هزار تومان
کاربردی 451 هزار تومان

 

قیمت و هزینه لیزر کل بدن

هزینه و قیمت لیزر موهای کل بدن در کلینیک ما دارای پکیج های مختلفی است که با توجه به تعرفه های ذکر شده در این صفحه میتوانید با آنها آشنا شوید ولی لازم به ذکر است که این تعرفه ها دارای تغییراتی هستند که با تماس با ما میتوانید از قیمت های دقیق آشنا شوید.

اگر میخواهید قسمت های کوچک بدن را لیزر کنید مانند زیربغل و نصب بازو و یا نصف پا ، هزینه بسیار کمتر از مناطف بزرگ و وسیع بدن برای لیزر مانند کمر و کل پا و .. است.

همچنین لیزر موهای صورت مانند پشت لب و خط ریش و چانه و غیره جزو خدمات لیزر کل بدن حساب نمیشوند و دارای تعرفه و خدمات جداگانه هستند که هرکدام قیمت های متفاوتی نسبت به شرایط دارند.

نام نام قیمت
لاکچری luxury 888,000
منحصر به فرد exclusive 860,000
کاربردی practical 654,000

 

هزینه لیزر صورت

ممکن است بتوانید موهای زائد خود را که در نواحی غیر قابل دید عموم هستند را کاملا بپوشانید و نگارنی نداشته باشید اما وقتی به موهای صورت که در معرض دید هستند میرسید دیگر راهی برای پنهان کردن نیست و این مورد روی اعتماد به نفس شما تاثیر میگذارد و میتواند میتواند مانع وجود شما رد بین عموم و مکان های عمومی باشد.

همچنین فقط خانم ها نیستند که به دنبال لیزر موهای صورت هستند  بلکه آقایان هم به دنبال راهی بلند مدت بجای تیغ و شیو و روش های دیگر هستند.

قیمت لیزر قسمت های صورت نیز بستگی به اندازه محل مورد نظر و همچنین نوع و جنس و مقدار موهای زائد دارد که توسط متخصص تعیین میشود.

 

قیمت هر جلسه لیزر پوست صورت

همانطور که گفته شد و اطلاع دارید برای لیزر موهای صورت و یا بدن نیاز به چند جلسه لیزر دارید تا بهترین نتیجه را بگیرید و برای بلند مدت از شر موهای زائد خلاص شوید.

حالا ممکن است برخی افراد بخواهند بدانند که قیمت جلسات لیزر چقدر است.

هزینه تعداد جلسات را هم مانند سایر قیمت ها نمیتوان کاملا مشخص کرد زیرا بستگی به مواردی مانند زمان هر جلسه ، دستگاه مورد استفاده ، مواد مورد ساتفاده و همچنین جنس و مقدار موهای زائد کاربر دارد.

 

چه مواردی روی قیمت و هزینه لیزر مو تاثیر میگذارند؟

هزینه لیزر مو

 • دستگاه لیزر

امروزه دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های لیزر موثرتر، بهتر و پیشرفته‌تر از همیشه شده‌اند. هرچه یک کلینیک به دستگاه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری مجهز باشد، هزینه‌ی ابزار و محصولات مصرفی بالاتر، تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد بیشتر و همچنین هزینه لیزر گران‌تر می‌شود.

ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام برای لیزر مو مقاله بهترین دستگاه لیزر مو را مطالعه کنید تا بهترین دستگاه را نسبت به نوع پوست و مویتان بشناسید و بعد لیزر درمانی انجام دهید.

 • مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی

در لیزر موهای زائد آنچه از دستگاه مورد استفاده هم مهم‌تر است، تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی است. یادتان باشد، کسی که بدن شما را لیزر می‌کند، اپراتور لیزر درمانی است نه دستگاه لیزر. پزشک مجرب بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب می‌کند و اپراتور لیزر هم موثرترین درمان را برای شما انجام می‌دهد. هرچه اپراتور ماهرتر باشد، اثر گذاری لیزر بیشتر و عوارض آن کمتر می‌شود. منطقی است که تیم درمانی حرفه‌ای‌تر، دستمزدهای بالاتری هم بگیرند. لذا این عامل هم تاثیر زیادی بر هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک‌های مختلف دارد.

 • تعداد جلسات

نوع پوست و رنگ پوست فرد متقاضی نیز در تعیین قیمت لیزر موهای زائد بسیار دخیل است چرا که پوست های تیره به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند و همچنین موهای روشن , لذا هر چه پوست شما سفیدتر و مو تیره تر باشد تعداد جلسات کمتر و در نهایت نتیجه نهایی نیز رضایت بخش تر خواهد بود .

 • اندازه ناحیه مورد نظر

ناحیه انتخابی افراد برای لیزر هم در تعیین قیمت تاثیر گذار است.مثلا اگر بخواهید لیزر موهای سینه انجام دهید صد رد صد چون ناحیه وسیعی است باعث میشود که هزینه و قیمت لیزر مو افزایش یابد اما اگر بخواهید لیزر موهای صورت را انجام دهید چون ناحیه کوچکتری نسبت به سینه دارد ، قیمتش هم کمتر خواهد شد.

 • مواد مصرفی برای انجام لیزر

در بسیاری از دستگاه ها برای پایین تر آوردن هزینه ها به طور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نیست. این یک ایراد محسوب نمی شود اما رعایت مثال بهداشتی را کمی سخت تر می کند. به طور مثال برای یک مراجعه کننده ناحیه تناسلی لیزر شده و برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود.

 • نوع خنک کننده دستگاه

تمام دستگاه های لیزر برای جلوگیری از گرمای بیش از حد در سطح مجاورت با پوست، ملزم به داشتن خنک کننده (یا کولینگ) هستند. این کولینگ ها معمولا با باد ساده و یا ترکیب با آب کار می کنند.

برخی دستگاه ها برای کاهش هزینه نگهداری، در محل اتصال هندپیس به بدن از آلومینیوم  استفاده می کنند تا به نوعی حس خنکی ایجاد کنند. اما این روش نمی تواند به طور کامل جلوی گرما و حس سوزش ایجاد شده را بگیرد.

 

نکاتی برای قبل از انجام لیزر موهای زائد

 • ۴ هفته پیش از لیزر مو از روش هایی مانند وکس کردن، کرم های موبر و بند انداختن استفاده نکنید. روش الکترولیز نیز به هیچ وجه توصیه نمی شود. 

 • از قرار دادن پوست خود در معرض آفتاب خودداری کنید.

 • اگر در طول روز باید بیرون از منزل باشید حتما از کرم های ضد آفتاب با SPF بالاتر از ۳۰ استفاده کنید.

 • یک تا دو هفته پیش از لیزر از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن خودداری کنید.

 • استفاده از کرم های برنزه کننده و اسپری ها برای حفاظت از پوست در برابر واکنش های حساسیت زا اصلاً توصیه نمی شود.

 • ۲۴ ساعت قبل از لیزر مو، موهای زائد کل بدن خود را شیو کنید.

 • روز لیزر موهای زائد کل بدن هیچگونه لوسیون، کرم یا آرایشی روی پوست خود اعمال نکنید.

 • حتما لباس‌های گشاد بپوشید تا وقتی تمام نواحی بدن شما تحت درمان با لیزر قرار گرفت؛ لباس های تنگ موجب نشوند؛ پوست شما بعد از جلسه لیزر حساس تر شود.

 • در صورتی که احساس درد و ناراحتی زیادی داشتید می توانید از کرم های بی حس کننده استفاده کنید.

 

نکاتی برای بعد از لیزر موهای زائد

 • از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، استفاده از کرم های برنزه کننده و برنزه کردن پوست خود به هر روشی خودداری نمایید.

 • حمام آب داغ نگیرید. از رفتن به سونا پرهیز کنید.

 • ۲ تا ۳ روز بعد از لیزر کل بدن از ورزش های هیجانی و پر تحرک پرهیز کنید.

 • از وکس کردن، استفاده از اپیلاتور و الکترولیز روی پوست ناحیه درمان شده خودداری نمایید.

 • اگر مجبورید در معرض آفتاب قرار بگیرید حتما از کرم های ضدآفتاب با SPF بالاتر از 30 استفاده کنید.

 

بعد از لیزر موهای زائد باید چه انتظاری داشت؟

قیمت لیزر مو

30 دقیقه قبل از فرآیند لیزر موهای زائد از کرم بی حسی استفاده می گردد تا پوست برای لیزر بی حس شود و کمترین درد را حس کنید بعد از آن بسته به نوع پوست شما، ضخامت موها و رنگ پوست شما درمان توسط لیزر شروع می گردد.

بعد از آن از شما خواسته می شود تا عینک محافظ به صورت خود بزنید تا از آسیب احتمالی لیزر به چشم خودداری شود.
سپس بعد از درمان لیزر به شما کرم و لوسیون های ضد التهاب و مرطوب کننده داده می شود تا در صورت وجود درد و التهاب در پوست آن را کاهش دهد.
سپس کلینیک لیزر زمان نوبت بعدی جلسه را برایتان معین می کند.

البته در کلینیک های نامعتبر این روش ها را انجام نمیدهند و غیر اصولی عمل میکنند به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که کلینیک های لیزر مو معتبر را در مقاله بهترین کلینیک های لیزر مو پیدا کنید و به آنها مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

قیمت لیزر کل بدن

سایر روش‌های حذف موهای زائد دردسرهای زیادی داشته و در بلند مدت هزینه‌ی بیشتری هم دارند. مثلاً شما نمی‌توانید با تیغ یا اپی‌لیدی به تنهایی تمام موهای زائدتان را بردارید و همیشه بخش‌هایی از بدن اصلاح نشده باقی می‌مانند. اگر هم بخواهید همیشه بدنتان را وکس کنید، در طولانی مدت باید هزینه‌های زیادی بپردازید. آسان بودن و تاثیر بالای لیزر، سبب شده که یکی از بهترین و بی‌دردسرترین روش‌های حذف موهای زائد به حساب بیاید.

هزینه لیزر به چندین عامل مختلف بستگی دارد. به طور کلی قیمت لیزر در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت زیادی با هم دارند. اگر با چند مرکز مختلف صحبت کنید، می‌بینید که برخی قیمت‌های پایین‌تر و برخی قیمت‌های بسیار بالایی دارند. تکنولوژی و ابزار استفاده شده برای لیزر موهای زائد بدن، مختلف است. با این وجود قیمت بالا یا پایین، هردوی آن ها شک برانگیزند.

تعرفه لیزر موهای زائد آقایان، برای افرادی که عدد مجموع قد و وزن آنها کمتر از ۲۵۰ باشد، ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته خواهد که فقط شامل کل بدن می باشد و شامل ناحیه ها به صورت تک تک نمی باشد.

قیمت لیزر کل بدن
1 لیزر مو چانه (هرجلسه) 29/000 الی 43/000 20/000 الی 30/000
2 لیزر مو پشت لب (هرجلسه) 29/000 الی 43/000 20/000 الی 30/000
3 لیزر مو گونه (هرجلسه) 29/000 الی 43/000 20/000 الی 30/000
4 لیزر مو كل صورت (هرجلسه) 115/000 الی 143/000 80/000 الی 100/000
5 لیزر مو زير بغل (هرطرف،هرجلسه) 43/000 الی 72/000 30/000 الی 50/000
6 لیزر مو دست تا آرنج (هرجلسه) 100/000 الی 129/000 70/000 الی 90/000
7 لیزر مو بازو (هرجلسه) 72/000 الی 100/000 50/000 الی 70/000
8 لیزر مو ساق پا تا زانو (هرجلسه) 129/000 الی 158/000 90/000 الی 110/000
9 لیزر مو کشاله (هرجلسه) 115/000 الی 143/000 80/000 الی 100/000
10 لیزر مو خط بيكيني (هرجلسه) 58/000 الی 100/000 40/000 الی 70/000
11 لیزر مو بیکینی کامل (هرجلسه) 129/000 الی 172/000 90/000 الی 120/000
12 لیزر مو کل بدن (شامل پاها، دستها ،بیکینی ،کل صورت، زیر بغل) 786/000 550/000

 

قیمت لیزر صورت

صورت دارای قسمت هایی مانند پیشانی ، بین ابرو ها ، خط ریش یا خود ریش یا حتی روی بینی است که روی آنها شاهد رشد موهای ضائد هستیم که برخی افراد از روش های متفرقه و کوتاه مدت برای از بین بردن آنها استفاده میکنند اما برخی دیگر ترجیحشان استفاده از خدمات لیزر درمانی است که کاملا موثر و با ماندگاری بالا است.

هزینه قسمت های مختلف صورت را نیز میتوانید در جدول های قرار داده شده در قسمت های بالاتر مشاهده کنید.

هزینه و قیمت لیزر صورت

هزینه لیزر کل صورت

۳۰۰ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه

۶۲ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد گردن

۸۲ هزار تومان

هزینه لیزر خط ریش

۸۲ هزار تومان

هزینه لیزر گونه ها

۱۰۲ هزار تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی

۸۲ هزار تومان

هزینه لیزر پشت لب

۴۲ هزار تومان

 

هزینه درمان لک صورت با لیزر

هزینه درمان لک و جای جوش و سایر لکه های پوستی با استفاده از لیزر بستگی به موارد زیادی دارد که عبارتند از :

 • نوع عارضه پوستی و عمق آن یکی از عوامل موثر بر هزینه لیزر درمانی است
 • مدت زمان مورد نیاز برای درمان نیز بر هزینه نهایی تاثیرگذار است. بدیهی است که در درمان های طولانی تر هزینه درمان بیشتر می شود؛ مدت زمان درمان متاثر از نوع عارضه، عمق و وسعت گسترش آن است. درمان برخی عارضه ها و لک های پوستی در چند جلسه انجام می شود
 • تجهیزات مورد استفاده در درمان نیز بر هزینه لیزردرمانی تاثیر گذارند. بر اساس نوع عارضه پوستی از تجهیزات و دستگاه های لیزری مختلف استفاده می شود . هزینه لیزردرمانی با دستگاه های مختلف متفاوت است
 • هزینه جراحی های زیبایی در کلینیک های مختلف متفاوت است. برخی از کلینیک ها به دلیل موقعیت بهتری که در شهر دارند و امکانات رفاهی بیشتر در آن منطقه، هزینه بیشتری را از مراجعه کننده دریافت می کنند. علاوه بر این در برخی مواقع استفاده از امکانات به روز و پیشرفته در یک کلینیک عامل افزایش هزینه درمان است
 • مهارت و تبحر پزشک و درمانگر نیز در تعیین هزینه لیزر رفع لک تاثیر دارد. مهارت پزشک نقش مهمی در کیفیت نتیجه درمان خواهد داشت.

برای دریافت اطلاعات کمل و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

 یک جلسه لیزر موهای زائد کل بدن چقدر زمان می برد؟

جلسه لیزر موهای زائد برای کل بدن بین ۲ تا ۳ ساعت در هر جلسه زمان میبرد. این زمان بر مبنای جنسیت، سایز و میزان موهایی که می خواهید آنها را حذف کنید؛ متغیر است.

 

تعداد جلسات مورد نیاز و فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد کل بدن چقدر است؟

متخصص لیزر بر اساس میزان رشد مو و حجم موهای شما تعداد جلسات و فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد کل بدن را تعیین می نماید. اما معمولاً ۶ تا ۸ جلسه لیزر با فاصله زمانی شش هفته ای برای حذف موهای زائد کل بدن توسط لیزر کندلا الکساندرایت کفایت می کند.

 

علت اختلاف قیمت‌ها چیست؟

هزینه لیزر به چندین عامل مختلف بستگی دارد. به طور کلی قیمت لیزر در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت زیادی با هم دارند. اگر با چند مرکز مختلف صحبت کنید، می‌بینید که برخی قیمت‌های پایین‌تر و برخی قیمت‌های بسیار بالایی دارند. تکنولوژی و ابزار استفاده شده برای لیزر موهای زائد بدن، مختلف است. با این وجود قیمت بالا یا پایین، هردویشان شک برانگیزند.

 

دو نکته که باید برای لیزر موهای زائد جدی بگیرید

1 . مراکز ارزان، خدمات ضعیف‌تری دارند

اگر هزینه لیزر  مو در مرکزی بیش از حد پایین باشد، یعنی یا مشکلی در خدمات وجود دارد، یا آن مرکز دارد ضرر می‌کند. قطعاً همه‌ی مراکز لیزر موهای زائد تاسیس شده‌اند تا درآمد و سود داشته باشند؛ پس نمی‌خواهند که ضرر کنند. معمولاً مراکزی که قیمت‌های بسیار پایینی دارند، از دستگاه‌ها یا اپراتورهای خوبی استفاده نمی‌کنند. حال یا دستگاهی قدیمی و فرسوده دارند، یا تجهیزات با کیفیتی استفاده نمی‌کنند یا اپراتورهای مرکز تجربه و مهارت بالایی ندارند و دستمزدهای کمی می‌گیرند.

دلیل قیمت‌های خیلی پایین هرچه که باشد، باید از این مراکز دوری کرد. لیزری که ارزان باشد ولی موثر نباشد، با دور ریختن پول فرقی ندارد. به علاوه استفاده از تجهیزات قدیمی و اپراتورهای کم‌تجربه می‌تواند باعث عوارض جانبی شدیدی مثل لک شدن یا سوختن پوست شود.

2 . هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست

برخی از کلینیک‌ها از شما هزینه‌های بسیار بالا و بعضاً نجومی طلب می‌کنند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های غیرواقعی قیمت‌های خود را بالا می‌برند. مثلاً دستگاهی را به عنوان بهترین دستگاه لیزر معرفی می‌کنند یا به شما قول می‌دهند که در ۲-۳ جلسه، روند درمانی را به اتمام برسانند. گول این تبلیغات دورغین را نخورید. اول از همه باید بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر مزایا و معایب خود را دارند. مثلاً لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد ولی اصلاً برای پوست‌های تیره مناسب نیست. دوم این که تمامی لیزرها حداقل به ۴ تا ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.


 • هزینه لیزر موهای زائد صورت یا بدن چقدر می باشد؟

  هزینه لیزر موهای زائد با توجه به دستمزد پزشک ، نوع دستگاه و تعداد شات ها ، ناحیه تحت درمان و غیره تعیین می شود.

 • علت اختلاف قیمت ها در لیزر موها چیست؟

  قیمت لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد که در کلینیک های مختلف تفاوت قیمت زیادی ندارند.

  اما اگر تبلیغاتی را دیدید که قیمت های خیلی بالا یا خیلی کمی داشتند، حتما شک کنید زیرا :

  • مراکز ارزان، خدمات ضعیف‌تری دارند.
  • هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست.
 • قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت کمتر است یا قیمت لیزر با دستگاه دایود؟

  اینکه قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت کمتر یا بیشتر از قیمت لیزر با دستگاه دایود باشد، وابسته به مرکزی که مراجعه می‌کنید، متغیر خواهد بود.

 • هزینه لیزر کل بدن را فقط یکبار پرداخت می‌کنیم؟

  خیر، زیرا تنها یک جلسه برای لیزر موهای بدن (مثل موهای دست) که بسیار سرسخت هستند، کافی نیست و به تعداد جلسات درمانی بیشتری نیاز است. معمولاً برای حذف موثر موهای بدن به ۶ تا ۸ جلسه لیزر با فواصل ۴ تا ۶ هفته‌ای نیاز هست.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • انصارالحق عبدالله زاده
  با عرض سلام میخواستم خط ریش بزنم دوره اش وهزیناش چیطور هست
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما

   تعداد جلسات و هزینه نسبت به حجم و مقدار و همچنین جنس و نوع موهای صورت شما مشخص میشود.

   برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا طبق شرایط راهنمایی شوید.

تماس بگیرید