X

بهترین دستگاه لیزر مو

بهترین دستگاه لیزر مو کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر موهای بدن را میشناسید؟ دستگاه های زیادی برای لیزر موهای بدن وجود دارند که دارای مزایا و معایبی هستند.در این مقاله با انواع جدید ترین و بهترین دستگاه های لیزر موهای بدن آشنا شوید.

لیزر درخشان
لیزر درخشان

لیزر موهای زائد یکی از روش های موثر برای رهایی از موهای زائد صورت و بدن است که از پرتوهای نور برای سوزاندن و از بین بردن فولیکول های مو استفاده میشود.

این خدمات در کلینیک های معتبر توسط بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ارائه میشود که تنوع در مارک این دستگاه ها بسیار بالاست انتخاب قوی ترین دستگاه لیزر بسیار مهم است.

کلینیک لیزر درخشان از جدید ترین دستگاه لیزر مو برای ارائه خدمات لیزر استفاده میکند که در ادامه این مطلب با این موارد بیشتر آشنا خواهید.

 

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

پیدا کردن بهترین دستگاه لیزر مو چالشی بزرگ است زیرا دستگاه های مختلفی وجود دارند و مرتب سازی بر اساس تولید کننده ها و مدل و مارک ها تصمیم را آسانتر میکند.

کلینیک های مختلفی دارای دستگاه های مختلف هستند و خدمات لیزر مو را ارائه میدهند اما در این بین مراکز معتبری همراه با تکنسین های متخصص هستند که از دستگاه های پیشرفته استفاده میکنند و طبیعتا نتایج ایده آلی از آنها خواهید گرفت.

دستگاه های معتبر دارای قطعه ای به نام هندپیس هستند که همراه با ژل اولتراسوند شفاف روی پوست سر میخورد و باعث خنک نگه داشتن و عدم سوزاندن پوست میشود.

بهترین دستگاه های لیزر دارای سرعت بالا، ایمنی بالا و بسیار موثر هستند و همچنین میتوانند در تمام طول روز بدون وقفه استفاده شوند.

دستگاه مناسب با توجه به نوع و رنگ پوست و مو و همچنین ضخامت مو انتخاب میشود که دارای فناوری سازگار با رنگ پوست بیماران استفاده میشود

نکته قابل توجه دیگر در مورد دستگاه های لیزر این است که یک دستگاه‌ با کیفیت و عملکرد بالا باید مجهز به سیستم خنک کننده‌ قوی، قطر تابش مناسب و وقفه ‌های تابشی ایمن باشد تا بیماران درمانی بدون درد با جوابگویی رضایت بخش داشته باشند.

 

قوی ترین و پیشرفته ترین نوع دستگاه لیزر

بهترین دستگاه لیزر

استفاده از قوی ترین دستگاه لیزر مزایایی مانند تاثیر بسیار خوب و بالا، سرعت بالا، درد کمتر، کاربرد زیاد و عوارض کمتر دارد و این نوع دستگاه در بهترین کلینیک های لیزر مو یافت میشود.

دستگاه هایی که سری مخصوص شخصی دارند از بالاترین سطح ایمنی در مقابل بیماری های پوستی قرار دارند چون این سری ها برای افراد یکبار استفاده میشود.

تشخیص اصالت دستگاه هم نیازمند دانش تخصصی است اما زمانیکه به مراکز تخصصی و شناخته شده مراجعه کنید از مزایا دستگاه های اصلی بهره مند خواهید شد.

در نظر داشته باشید که بهترین دستگاه لیزر باید با توجه به شرایط و ویژگی‌ های پوست و موهای شما انتخاب شود. تفاوت هایی بین عملکرد و مشخصه های کاربردی این دو دستگاه وجود دارد که با بررسی دقیق این تفاوت ها شما را به انتخابی دقیق و روشن بین دستگاه لیزر سایناشور یا کندلا خواهیم رساند.

پیشرفته ترین دستگاه لیزر مو و همچنین جدید ترین دستگاه لیزر مو، دستگاهی است که برای انواع پوست و مو مناسب باشد، موهای نازک و ضخیم با هر رنگی را از بین ببرد، میزان نفوذ آن به اندازه باشد، در جلسات کم و بدون عوارض متقاضیان را به نتیجه ایده آلشان برساند.

 

بهترین دستگاه لیزر فول بادی

خوب است بدانید که هر فرد می توانید با مراجعه به متخصص لیزر نسبت به نوع رنگ پوست و موی خود مناسب ترین دستگاه را انتخاب کند و با دریافت خدمات به نتیجه مطلوب و موردنظرش برسد.

بعضی افراد دارای پوست های حساس هستند و برای دریافت خدمات از لیزر موهای زائد مثل لیزر فول بادی باید از دستگاهی استفاده کنند قابلیت تنظیم قدرت را داشته باشد و متناسب با پوست تمام نواحی بدن متقاضی عمل کند.

در بیشتر کلینیک‌ها، تکنسین لیزر قدرت دستگاه را با توجه به حساسیت پوست و آستانه تحمل درد شما تنظیم می‌کند.

 

ویژگی های بهترین دستگاه لیزر مو چیست؟

قوی ترین دستگاه یلزر موهای زائد

 • قدرت نفوذ بالا

یک دستگاه لیزر مو حرفه ای باید دارای قابلیت نفوذ بالا باشد.
حالا قدرت نفوذ بالا یعنی چی؟
هر فردی در بدن خود بالاخره ممکن است چند تار موی ضخیم داشته باشد.اگر دستی قدرت نفوذ بالا داشته باشد میتواند مو های زائد ضخیم را نیز از بین ببرد و این نکته برای افراد مختلف بسیار مهم است.

 • کاملا بدون درد و سوختگی

حتما شما عزیزان هنگام به دست آوردن اطلاعات و گرفتن مشورت از دیگر شنیده اید که لیزر مو های بدن خیلی درد ناک است و ممکن است سوختگی روی بدن ایجاد کند.
این نکات کاملا درست است.در گذشته دستگاه هایی وجود داشتند که خیلی پیشرفته نبودند و درد و سوختگی را به همه داشتند اما امروزه دستگاه های پیشرفته ای در کلینیک هایی زیبایی وجود دارند که جزء بهترین دستگاه های لیزر مو های بدن حساب می شوند.پس سعی کنید در انتخاب کلینیک و دستگاه مورد نظر برای لیزر مو دقت کافی داشته باشید.

 • سرعت بالای دستگاه

اگر دستگاه مورد استفاده جزء بهترین دستگاه لیزر مو های زائد بدن باشد سرعت بالایی دارد و کار لیزر حتی لیزر کامل موهای پا را در کمتر از 1 ساعت به پایان میرساند و همچنین دیگر نیازی به جلسات طولانی و اضافه تری نیست.

 • بدون نیاز به ژل و بی حس کننده

کار با دستگاه های جدید و پیشرفته انقدر آسان و ساده بوده است که نیازی به ژل و بی حس کننده برای جلوگیری از درد افراد ندارد.

 • یکنواختی لیزر

بهترین دستگاه لیزر مو های اضافی بدن ، مو های بدن شما را کاملا صاف و یکنواخت از بین میبرد و اصلا نگران این نباشید که شاید جایی از بدن شما دارای موهای زائد کمی باشد.

 • جوانسازی پوست

در گذشته افرادی که موهای زائد بدن خود را لیزر می کردند دچار خشکی پوست میشدند و دلیل این مشکل فقط ایراد دستگاه های قدیمی بود اما دستگاه های جدید و پیشرفته دیگر چنین مشکلاتی ندارند.

 • پوشش همه نوع پوست مو

رنگهای مختلف پوست و مو که ما آن را تحت عنوان تیپهای پوست و مو می شناسیم، همیشه یکی از دغدغه های شرکتهای تولیدکننده لیزرهای موهای زائد بوده است.اما دستگاه های جدید همه نوع پوست و مو را تحت پوشش قرار دارند و سازگار میباشند.

 

بهترین و جدیدترین مارک دستگاه لیزر بدن و صورت

⭐ دستگاه لیزر مو IPL

دستگاه آی پی ال یکی از دستگاه تقریبا خوب در زمینه لیزر مو های زائد بدن است که با سیستم نوری عمل میکند و برای افرادی که در تیپ های 1 و 2 و 3 قرار دارند یعنی سفید و بور هستند استفاده میشود.این دستگاه برای قسمت های مختلف بدن استفاده میشود اما قدرت بالایی نسبت به دیگر دستگاه های لیزر مو ندارد.
این دستگاه با لیزر نیست و با فلش لامپ های زنون عمل میکند و همچنین باعث شفافیت و روشنی صورت و بدن افراد میشود.

دستگاه لیزر IPL

⭐ دستگاه لیزر مو الکساندرایت (الکس)

دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از شناخته ترین و بهترین دستگاه های لیزر مو های زائد بدن است که ویژگی تنظیم طول موج و انرژی را نسبت به پوست و موی افراد مختلف دارد.
برخی کارشناسان لیزر الکس را قدرتمندترین و پرتاثیرترین لیزر از میان موارد بالا می دانند. این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده مخصوص برای جلوگیری از سوزش می باشد.
این دستگاه دارای عمق نفوذ فوق العاده می باشد و آن را به یکی از موثرترین و سریع ترین روش های موجود تبدیل کرده که به جلسات درمانی کمتری نیاز دارد.


این دستگاه علاوه بر لیزر تمام نقاط بدن موارد زیر را نیز انجام میدهد :

 1. درمان لکه های پیری
 2. درمان رگ های عنکبوتی
 3. درمان لک های مادرزادی عروقی
 4. پاک کردن تتو

دستگاه لیزر الکساندرایت

⭐ دستگاه لیزر مو دایود

لیزرهای دایود رفع موهای زائد موجود به صورت پالسی و با طول موج های 800 یا 810 نانومتر می باشند. جذب این طول موج در ملانین تا حدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت و یاقوت و بیشتر از Nd: YAG, IPL ها می باشد. به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوست های تیره را نیز میسر می سازد. اگر فرد آگاهی و تجربه کامل نداشته باشد می تواند پوست فرد را بسوزاند. این دستگاه در نژاد ایرانی مناسب است.

همچنین این دستگاه برای لیزر کیوسوئیچ که برای از بین بردن تاتو ها استفاده میشود هم کاربرد دارد.

از دیگر مزایا این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. دارای عمق نفوذ بیشتر نسبت به الکساندرایت
 2. کاهش ریسک به خاطر پالس یکنواخت
 3. خنک سازی سطحی
 4. قابلیت استفاده در پوست های تیره

دستگاه لیزر دایود

⭐ دستگاه لیزر مو Nd-YAG

لیزرهای Nd: YAG برای استفاده در یک لامپ برق یا لیزر دیودی بطور اپتیکی پمپ شده اند. آنها یکی از رایج ترین انواع لیزر هستند، و برای بسیاری کاربردهای دیگر استفاده شده اند. لیزرهای Nd: YAG نوعا با یک طول موج 1064 nm، در مادون قرمز، نور منتشر می کند.

دستگاه لیزر ان دی یاگ

⭐ دستگاه های لیزر مو  ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM

این دو دستگاه مخصوص جزو بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های لیزر مو در جهان هستند که انقلابی نو در این زمینه ایجاد کرده اند که از نظر تکنولوژی و کیفیت و مزایا از رقیبان خود سر تر هستند و همچنین برای لیزر فوتونا که برای از بین بردن لکه های پوستی است هم کاربرد دارد.
اگر دارای موی بلوند یا روشنی هستید یا موهای نازکی دارید و یا پوست تیره و برنزی دارید این دستگاه با تغییر فرکانس مناسب برای پوست و موی شما می تواند به راحتی موهای زائد شما را از بین ببرد.

با ترکیب 3 طول موج متفاوت این دستگاه می تواند به بهترین نحو ممکن به ساختار و عمق پوست شما نفوذ نماید تا موهای زائد شما را از بین ببرد.

مزایا این دستگاه :

 1. نیازی به استفاده از بی حسی موضعی ندارید.
 2. کاهش زمان درمان تا 45% نسبت به بقیه ی دستگاه ها.
 3. استفاده از سه طول موج به طور همزمان برای بهترین تاثیرگذاری.
 4. نداشتن عوارض جانبی مانند درد و سوختگی.

دستگاه های لیزر مو ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM

⭐ دستگاه لیزر مو اسکلپیون مدیواستار

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون یک دستگاه لیزر موهای زائد آلمانی است که با علم روز دنیا پیشرفت کرده است و به خاطر طراحی و قابلیت هایی که دارد ، تمامی موهای زائد در افراد مختلف با رنگ پوست و موی مختلف را از بین میبرد.

همچنین این دستگاه دارای قابلیت از بین بردن موهای کرکی ، موهای نازک و ضخیم و همچنین موهای بلند را دارد که اپراتور هم به راحتی با این دستگاه کار میکند.

دستگاه لیزر اسکلپیون جدیدترین نسل لیزرهای دایود است که از سه تکنولوژی لیزر استفاده می‌کند که طیف گسترده‌ای از روش‌های درمانی را ارائه می‌دهد. این لیزر در هر پالس منطقه بیشتری از پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد و سرعت عمل بالایی را برای پزشکان فراهم می‌آورد.

دستگاه لیزر مو اسکلپیون مدیواستار

⭐ دستگاه لیزر مو کندلا

دستگاه لیزر مو های بدن جنتل مکس پرو ساخت کمپانی کندلا یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه های حال حاضر جهان است که جزو گران قیمت ترین دستگاه هاست و به ندرت در ایران یافت میشود.

دستگاه لیزر مو کندلا

⭐ دستگاه لیزر لادا

دستگاه لیزر موهای زائد لادا از پیشرفته ترین دستگاه های نسل جدید است که موهای زائد را به کلی نابود میکند.

این دستگاه تنها دستگاهی است با  طول عمر هندپیس 80 میلیون شات است و 30 میلیون شات گارانتی هندپیس است.

مشخصات :

 1. دارای قدرت 2800 واحدی با خروجی 900 وات واقعی
 2. محصول کشور: آلمانی
 3. دستگاه لیزر لادا لیز دارای تاییدیه اروپا
 4. مجهز به کولینگ بسیار پیشرفته (خنک کننده)
 5. بدون محدودیت، مناسب برای تیپ های مختلف پوستی
 6. مجهز به کولینگ بسیار پیشرفته و تکنولوژی بدون درد

دستگاه لیزر لادا

دستگاه لیزر اسکلپیون

دستگاه لیزر موهای زائد اسکلپیون که با نام اسکلپیون مدیواستار مونولیت (Asclepion Mediostar Monolith) هم شناخته میشود از جدید ترین نوآوری ها در این زمینه است که با حداکثر توان، کوتاه ترین پالس ها را به بزرگترین نقاط بدن در کوتاه ترین زمان ممکن هدایت میکند.

اسکلپیون مدیو استار طول موج های الکساندرایت با یک هندپیس جداگانه، دایود و طول موج 940 نانومتر به طور همزمان با هندپیس دیگر ارسال میکند و با انواع پوست و مو سازگاری کامل دارد.

این دستگاه یکی از مجهز ترین دستگاه های حال حاضر دنیاست که در کلینیک لیزر درخشان هم مورد استفاده قرار گرفته است.

دستگاه لیزر اسکلپیون

دستگاه لیزر پرایم لیزر اسپانیا

این دستگاه ویژگی های و خصوصیات عالی ای دارد و قابلیت از بین بردن موهای کرکی را هم دارد.

به دلیل قدرت بالاتر دستگاه و تکنولوژی آن، تعداد جلسات کمتری برای از بین بردن موهای زائد نیاز است.
استفاده از آن به دلیل تعداد جلسات کمتر به صرفه تر است و نتیجه سریعتر و طولانی تری دارد.

دستگاه لیزر پرایم لیزر اسپانیا

دستگاه لیزر موهای زائد الیت پلاس

هر دو طول موج ان دی یاگ و الکساندرایت را دارد.برای تایپ های پوستی مختلف، حتی پوست های برنزه مناسب است.
هر دو نوع موی ضخیم و نازک را از بین می برد. ولی قابلیت از بین بردن موهای کرکی را ندارد. سیستم کولینگ یا سرد کننده قوی دارد تا درد را به حداقل برساند.

همچنین دارای تاییدیه آمریکا است.

دستگاه لیزر موهای زائد الیت پلاس

دستگاه مدیو استار

دارای طول موج دایود است و برای پوست های روشن تا تیره رو به گندمی کارایی دارد. سرعت بالایی دارد و تعداد جلسات کمتری برای نتیجه ایده آل نیاز است.

مناسب هر دو نوع موی ضخیم و کرکی و همچنین دارای سیستم کولینگ تماسی.

دستگاه لیزر مدیو استار

دستگاه لیزر موی دایود وکتوس

نه تنها مناسب از بین بردن موهای زائد است؛ بلکه می تواند برای رفع تیرگی پوست هم کمک کننده باشد.

دارای اسکنر تشخیص تایپ پوستی است. البته این کار معمولا توسط پزشک و قبل از شروع لیزر انجام می شود.

سریع و دارای سیستم کولینگ تماسی

دستگاه لیزر موی دایود وکتوس

دستگاه لیزر موی زائد آپوجی پلاس

از طول موج الکساندرایت استفاده می کند اما سیستم ان دی یاگ هم می تواند به آن اضافه شود

دارای سیستم کولینگ دستگاه الیت پلاس است و با این کار میزان درد را به شدت کاهش می دهد.

هم می تواند موهای زائد نازک در پوست های روشن را رفع کند و هم برای لک های سطحی پوست استفاده شود.

دستگاه لیزر موی زائد آپوجی پلاس

دستگاه لیزر کندلا جنتل پرو

نتیجه سریع برای پوست های روشن تر با طول موج الکساندرایت و برای پوست های سبزه با طول موج ان دی یاگ. قابل استفاده برای سطح وسیع بدن و حتی مناسب موهای نازک.

سیستم کولینگ تخصصی برای کاهش درد.

دستگاه لیزر کندلا جنتل پرو

⭐ دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس

 • طیف وسیعی از موهای نازک و روشن تا ضخیم و تیره را در بر میگیرد. طول موج و میزان انرژی لازم برای رفع موهای زائد قابل تنظیم است.
 • دارای سیستم کولینگ و کنترل کننده درد
 • سرعت بالا
 • در هر دو پوست روشن و تیره کارایی دارد.

دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس

دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا یا الکس سرد

 • درد بسیار کم و کاهش ریسک سوختگی به علت سیستم خنک کننده و استفاده از انرژی کم در لیزر
 • کاهش تعداد جلسات درمان
 • مناسب موهای کرکی
 • مناسب طیف وسیعی از پوست

دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا یا الکس سرد

دستگاه لیزر دایود سلن (SELENE)

یکی از قدرتمند‌ترین دایود‌های ساخت کره جنوبی، دستگاه لیزر دایود سلن است. این دستگاه با تایپ‌های پوستی سه و چهار بیش‌ترین هماهنگی را داشته و از دو تکنولوژی متفاوت برای خنک کردن سطح پوست استفاده می‌کند.

دستگاه لیزر دایود سلن

دستگاه ای پی ال اس اچ ار650 (IPL SHR560)

در این دستگاه افزایش سرعت کار و جلوگیری از عوارض جانبی حرف اول را می‌زند. به دلیل استفاده از نرم افزار پیشرفته و تنظیمات خودکار، کاربری این دستگاه بسیار آسان است.

دستگاه ای پی ال اس اچ ار650

دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسل اچ ار (Excel HR)

تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه، alexandrite و nd:yag بوده و محصول کمپانی آمریکایی cutera است.

دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسل اچ ار

دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسنتو (ACCENTO DUAL)

دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسنتو، از دو سیستم خنک کننده جداگانه، برای محافظت از سطح پوست، جلوگیری از عوارض و کاهش درد استفاده می‌کند.

دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسنتو

دستگاه لیزر دایود اچ اس 811 (HS 811)

این دستگاه با طول موج 755، 810 و 1064 نانومتر در یک شات به عمق‌های مختلف ریشه مو نفوذ می‌کند. این دستگاه برای لیزر مو‌های زائد پوست‌هایی با تیرگی متوسط، بسیار مناسب است. این دستگاه با دارا بودن ابعاد بزرگ (spot size)، کاربری را آسان کرده و باعث مقرون به صرفه بودن تعداد شات‌ها می‌شود.

دستگاه لیزر دایود اچ اس 811

دستگاه لیزر الکس اکسنتو (ACCENTO SINGEL)

دستگاه لیزر الکس اندینگ قابلیت تنظیم پهنای پالس را دارد؛ این ویژگی سبب می‌شود رفع مو‌های زائد پوست‌ها تیره بهتر انجام شود.

دستگاه لیزر الکس اکسنتو

 

مقایسه دستگاه های لیزر

نوع لیزر طول موج (nm) منبع نور به کار گرفته شده روی نوع پوست
آرگون ۴۸۸ یا ۵۱۴.۵ نانومتر فیروزه ای یا سبز دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد
روبی ۶۹۴.۳ نانومتر قرمز تیره پوست های سفید
الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر نزدیک به مادون قرمز تمام انواع پوست
پالس آرایه دیودی ۸۱۰ نانومتر نزدیک به مادون قرمز پوست های سفید تا نیمه روشن
اِن دی یَگ ۱۰۶۴ نانومتر مادون قرمز پوست های تیره تر
پالس نور شدید ۶۵۰ نانومتر نوعی لیزر نیست پوست های سفید تا نیمه روشن

 

بهترین دستگاه لیزر برای پوست سبزه و تیره

کدام دستگاه لیزر بهتر است؟

در پوست های سبزه و تیره و گندمی هیچ تناژی از رنگهای روشن و سفید مشاهده نمیشود و به همین علت فقط باید دستگاه لیزر مخصوص پوست های تیره استفاده کرد تا باعث سوختگی پوست متقاضی نشود.

دو مورد از بهترینه این دستگاه ها، دستگاه الکساندرایت و موتوس ای ایکس یا موتوس ای وای است که از دستگاه های مناسب و پیشرفته محسوب میشوند.

دستگاه لیزر الکس موتوس ای ایکس از جدید ترین دستگاه های لیزر کمپانی دکا میباشد که رقابت تنگاتنگی با سایر دستگاه های به روز شده دارد که کلینیک های معدودی از این دستگاه استفاده میکنند.

این دستگاه دارای امکانات دارای هندپیس ۲۰ میلی‌متری ، دارای سیستم کولینگ و دارای سرعت بالا نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر میباشد و بدون درد و سوختگی همه نوع مو روی هر نوع پوستی را کاملا ریشه کن میکند.

مشخصات دستگاه Motus AX

 •  جدیدترین لیزر الکساندرایت کمپانی دکا
 • مناسب برای همه تیپ های پوستی از 1 تا 6
 • بدون نیاز به ژل
 • سرعت دو برابر بالاتر از سایز لیزرها (بزرگترین اسپات سایز بر روی الکساندرایت)
 • بدون درد بدون سوختگی
 • مناسب حتی برای موهای نازک،کرکی و روشن
 • دقت بالا
 • مصرفی پایین
 • مجهز به 2 هندپیس مووئو و استاندارد
 • بدون نیاز به دستگاه کولینگ مجزا با استفاده از هندپیس مووئو دستگاه
 • سریعترین لیزر الکس موجود در بازار

 

کدام دستگاه لیزر بهتر است؟

چه دستگاهی برای لیزر خوبه؟ و چرا باید از بهترین دستگاه استفاده کرد؟

شاید استفاده از دستگاه های قدیمی از نظر قیمت خیلی به صرفه باشد اما نتیجه ای که با دستگاه های جدید میگیرید قطعا خیلی بهتر است.

دستگاه های لیزر مو انواع مختلفی دارند که برای تیپ های مختلف پوستی ساخته شده اند و می توانند با طول موج های مختلف هر نوع مویی را کاملا از بین ببرند.

هر دستگاهی که بتواند هر نوع مویی که روی هر نوع پوستی رشد کرده است را از بین ببرد می تواند بهترین دستگاه لیزر بدن و صورت نامیده شود البته شرط آن این است که نتایج آن هم کاملا رضایت بخش باشد.

همانطور که گفته شد دو دستگاه ICE Platina Plus و ICE Platinum مناسب هرنوع پوست و مویی هستند و تقریبا میتوان گفت یک سر و گردن از سایر دستگاه ها بالاتر هستند.

به همین علت میتوان این دستگاه را به عنوان یکی از بهترین دستگاه های این خدمات نام برد.


 • کدام دستگاه لیزر بهتر است؟

  دستگاهی که در مرکز ما برای لیزر موهای زائد استفاده می‌شود: الکساندرایت کندلا 2018  (gentle max) است که از نظر متخصصان آمریکایی بهترین و تاثیرگذارترین دستگاه، شناخته شده و دارای استاندارد طلایی رفع موهای زاید است. این دستگاه با دو طول موج که یکی الکساندرایت و دیگری YAG است سعی بر آن دارد که لیزر مو برای تمامی افراد با رنگ پوست‌های مختلف را به بهترین شکل پوشش دهد.

 • تفاوت دستگاه لیزر الکس و سیستم نوری IPL چیست؟

  سیستم های نوری (IPL) به هیچ عنوان عملکرد لیزر الکساندرایت را ندارد و فقط نوعی پرتو تقویت شده هستند که به اشتباه به آنها لیزر هم می گویند. معمولا در سیستم های نوری بر روی سطح بدن از ژل استفاده می گردد.

 • بدترین و بی کیفیت ترین دستگاه های لیزر کدام اند؟

  در برخی کلینیک های نامعتبر هم دستگاه های نامرغوب و یا شبه لیزر استفاده میشود که تجربه نشان داده است که با بازگشت موهای زائد همراه است و همچنین نتایج معکوس خواهد داشت.

 • قابلیت کولینگ چه تاثیری در عملکرد دستگاه دارد؟

  لیزر باعث سوزاندن موهای اضافی میشود و ممکن است با عوارضی مثل قرمزی و سوزش همراه باشد که کلینگ باعث خنک کردن و عدم سوختگی پوست میشود.

 • پوست من گندمیه چه نوع لیزری برام مناسبه؟

  بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای شما لیزر الکساندرایت موتوس است. چون طول موج آن بلندتر از دستگاه های لیزر دیگر است، جذب ملانین بیشتری دارد. برای پوست های تیره و گندمی این لیزر کاملا مناسب است.

 • آیا لیزر Motus AY موهای زیرپوستی را هم از بین می برد؟

  بله. شما برای درمان موهای زیرپوستی می توانید از لیزر Motus AY استفاده کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • فیروزه
  سلام وقت بخیر. عذر میخوام من پوستی روشن و موی زائد تیره در قسمت چانه دارم از کدام دستگاه لیزر استفاده کنم؟
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما.

   دستگاه لیزر الکساندرایت بهترین دستگاه لیزر مو برای هر نوع پوست و مویی میباشد.

 • Mona
  سلام پویست من گندمی و سبزه هست ۶ جلسه لیزر پلاتینیوم رفتم مو ها نازک تر شدن ولی هنوز مقدار زیادی مونده ادامه بدم یا لیزرم رو عوض کنم؟ شما چ لیزری پیشنهاد میدین؟
  • مدیر سایت

   سلام.

   پیشنهاد ما به تمام متقاضیان لیزر الکساندرایت هستش که تقریبا تمامی متقاضیان این روش نتیجه مناسب دریافت کردند.

 • سودابه
  خیلی عالی بود البته عدر خواهم که اینقدر صراحتا این رو میگم. امیدوارم مقالاتی و اطلاعاتی که میخونیم و شما لطف میکنید و در اختیار ما میذارید خالی از هرگونه بازاریابی و مشتری یابی باشه. چون اعتماد سازی مهمترین پیشرفت هست. و این صحبت بنده از جایی میاد ک بدلیل اطلاعات اشتباه یه مرکز لیزر به شدت دچار افزایش و تراکم مو شدم. با تشکر اطلاعات بسیار عالی در اختیار ما گذاشتید.
  • مدیر سایت

   خیلی ممنون از شما که همراه ما بودید.

   بله دقیقا حرف های شما درسته و مطالب بازاریابی ممکنه اشتباه باشند اما این مطلب ما برای اطلاع رسانی به شما کاربران عزیز است.

تماس بگیرید